Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Khm..všeč mi je ženska

Khm..všeč mi je ženska

Odgovor na objavo uporabnika
somoi, 05.07.2022 ob 11:54

tudi sama sem se znašla v podobni situaciji. Sem poročena, otrok in vse, in na delovnem mestu sem spoznala moškega (ni sodelavec), ki mi je pritegnil, ki mi je bil všeč že od vsega začetka, vendar, bolj ko je šel čas naprej, bolj je postajal hladen do mene. Je bilo tudi obdobje, ko sem se ga bala, misleč, da me bo poslal v tri krasne ali da sem ga osebno užalila, naredila kakšno škodo ipd. Poskušala sem se z njim pogovarjat, bit iskrena, začet pogovr, pa vendar vse, kar počne je zgolj to, da mi ne odgovarja, gleda ravno in se me izogiba.

problem je, da me privlači, da me nekaj vleče k njemu, da bi mu rada zrla v oči, v njegove rjave oči in se v njih izgubila. Z nikomer ne morem o tem govorit in grize me, ker pride, včasih tudi večkrat na teden, potem pa zgine in ga ni tudi po 1 mesec. Jaz, jaz pa gledam in čakam, če ga bom videla, če bo prišel in postajam žalostna. Po preteku določenega obdobja se prijaznim, da ga ni in ga ne bom videla in zakopljem čustva. Potem pa pride, pa se pojavi in so ta čustva še močnejša. Do te mere, da sem se tresla, ko sem ga videla in sem bila tiho, ker sem se skušala umirit.

razblini mehurček. Ti lahko. Jaz ne morem nič, samo čakam, da dam odpoved čez nekaj mesecev in grem, ker teh čustev, te napetosti, ne. Tako ko ti z njo, si tudi sama želim bit z njim, se ga dotikat in hkrati me mož še vedno privlači, še vedno ga imama rada in še vedno se šaliva, pa vendar … pritegnil me ni zaradi zunanjosti (je lep moški), marveč zaradi karakterja in za to, kar bi lahko bilo, pa ne bo, ker ga ne bom nikoli spoznala, se z njim pogovarjala ali šla kam z njim. Jaz ne morem ničesar naredit, ti pa lahko. Lahko živiš in se veseliš, da si našel biser, redek biser. Ne ga izpustit, življenje je prekratko

kako te je lahko pritegnil njegov karakter, če se niti ne pogovarjata, niti ga ne poznaš, pa še ignorira te oz. se po opisu obnaša dokaj arogantno?

Ženska, ne vem s čim se ti drogiraš, a jaz rabim cifro tvojega dilerja. Resno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 03.07.2022 ob 23:48

Kako naj zacnem? Da sem gej? Istospolno usmerjen sem. Ja, ze od kar pomnim. Nikoli me nobena zenska ni privlacila, niti v letih, ko me je razganjalo, niti v sanjarjenjih. Vseeno sem se tezko sprijaznil, da sem drugacen. Okolica temu pac ni bila naklonjena. A sem naredil korak…povedal druzini in ozjim prijateljem. Tega je zdaj ze slabih 20 let. 10 let sem tudi v zelo lepi resni in trdni zvezi. Vse štima. Res. Nakar je v moje zivljenje stopila zenska, ki mi je svet obrnila na glavo. Iskreno nikoli ne bi mislil, da je to mozno. Zaljubil sem se. Torej v zensko. Prvic v zivljenju je zenska pritegnila mojo pozornost v smislu privlacnosti. Custva so precej sveza in partnerju nisem povedal. Niti ne vem, ce bom, ker sem nekako odlocen, da custev ne bom negoval, ker ne vem, kam bi to vodilo. Sem pa totalno zmeden, kako se lahko to kar tako zgodi. Po dveh desetletjih bojev s samim sabo in sprejemanjem svoje drugacnosti, naj zdaj predelujem še tole.

Prisla je tiho in vizualno nevpadljivo, ampak s svojo prisotnostjo naredila nepricakovano. Je lepa punca, nezna, zadrzana, skromna. Izredno pametna, pronicljiva…in v njen um sem se ujel. Tako drugacna je od drugih zensk, to lahko zatrdim. Rad bi bil v njeni druzbi, ceprav se je izogibam kolikor se da, da ne zapletem dodatno. Sanjarim o njenih ustnicah in pogledu, o tem, kako bi bilo poljubiti zensko. Ne vem, ce ve za mojo spolno usmerjenost, je pa tudi sama v resni zvezi (in ima druzino). Je pa dejstvo, da stikov ne morem popolnoma prekiniti. Cutim, da ji je v moji druzbi prijetno. Custva do mojega partnerja se niso spremenila, se vedno me privlaci, prav tako se vedno trznem ob kaksnemu drugemu moskemu. Torej ostajam gej ocitno…ki sanjari o tocno eni punci.

Vem zagotovo, da ji o obcitkih ne bom  razlagal, niti mojemu partnerju. Razcistil bom pri sebi in sel dalje. Upam, da bo slo.

In tu prosim za vaso pomoc. Poznate kaksen tak primer? Berem, da seveda je mozno, da naletis na osebo nasprotnega spola, ki te privlaci. V nasih krogih tudi slisim kdaj za koga, ki ga seveda ne poznam in niti ne vem, ali je res ali ne. Kako se stvari razpletejo? Bi vi na mojem mestu ravnali drugace? Tuhtam, ali bo to kar tako minilo (glede na to, da stikov prekiniti ne morem)? Da bi se ponovilo še s kaksno drugo zensko pa  iskreno dvomim.

 

a to so te zelo brane zgodbice? čutno in strastno kakor viharčev jutranji zadah.

verjamete ali ne, na tem svetu obstajajo tudi taki ljudje.

Če se vam ni nikoli zgodilo, to ne pomeni, da se to ne dogaja in nima nobene veze z varanjem, spolnostjo ipd.

Taki osebki s takimi komentarji kot so zadnji 3 takih stvari ne morejo razumeti, ker so preprosto neotesani, nekultivirani, egocentrični in sebični – zato pa nimate takih odnosov in jih tudi ne morete niti razumeti niti sprejeti.

Gospodu, ki je vprašal, kaj me je pritegnilo, če ga ne poznam? Ko si bile še maske, verjamete ali ne, sem se z njim pogovarjala. Kaj se je zgodilo, ne vem in na tej točki me ne zanima. Mož ve, da mi je ta moški všeč (ne ve sicer kdo je, vendar ve) in ve tudi za reakcijo, ki jo sproža, ko ga vidim.

Ljubezen ne izbira, se zgodi. Življenej je pa prekratko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
dolgočasne lajne, 05.07.2022 ob 23:47

a to so te zelo brane zgodbice? čutno in strastno kakor viharčev jutranji zadah.

Tale ni moja. Moje so bolj sočne.

Odgovor na objavo uporabnika
Lol368, 07.07.2022 ob 08:15

Tale ni moja. Moje so bolj sočne.

so ne? Morda upalite kako tukaj, da vidimo kok sočne?

Odgovor na objavo uporabnika
somoi, 07.07.2022 ob 08:33

so ne? Morda upalite kako tukaj, da vidimo kok sočne?

Seveda ja, samo zate.

Res se vidi iz vasega zapisa, da vas ne le privlaci, ampak vas je ocarala 🙂

Sodelavka me je opozorila na zgodbo, naj komentiram. Poznam namrec tak primer iz nase vasi. Cudoviti osebi, ki sta se nasli takole…nenavadno in nepricakovano. V mali vasi je to zelo izstopajoce. Vsi smo bili na nek nacin sokirani. Fant, ki je imel prej fanta in punca z druzino. Poznala sta se sicer od malih nog. In zivljenje ju je pripeljalo tesno skupaj. Podrobnosti ne vem…kdo je dal pobudo itd. Vem le, da sta oba vedno bila in sta še cudovita cloveka.  Punca je ze prej imela 2 otroka in potem sta se jima rodila še dva. Vsi so zdaj ze v srednji soli. Njen bivsi moz se je tudi ponovno porocil in si ustvaril druzino. Razumejo se. Edino za njegovega fanta ne vem, kje je in kaj pocne. Vse se je odpletlo kot da je bilo prav tako namenjeno.

Jaz bi rekla, da je to Zivljenje. Predvsem od vaju obeh je, kako drzna sta in koliko se predata toku. Kar se tega tice smo si zelo razlicni in ne moremo rect, da je nekaj prav, nekaj pa narobe.

Sreco ti zelim…z njim ali z njo.

ah … avtor se ne javi več. Pa tak zanimivo bi bilo izvedet njegove misli ob vsem napisanem. Pa še če bi jo lahko opisal …

je tako kot je napisala anonimna – se prepustiš toku in greš … ni sicer vse tako rožnato, in seveda so vmes zapletenosti, pa kljub vsemu .. v življenju je vse tako, da se najprej zelo poslabša, potem se pa vse uredi.

Sem se tukaj. Brskam in iscem po tujih forumih in lazje je, ko vidim, da se taksne stvari pac zgodijo.

Mi je pa dal misliti komentar anonimne. Glede druzine. S sprejetjem dejstva, da sem gej, sem nekako avtomatsko sprejel tudi, da ne bom nikoli oce. Tudi nikoli nisem cutil zelje po tem. Nihce od naju s partnerjem. Na zacetku zveze sva se o tem precej pogovarjala. Pred nekaj dnevi sem se s to punco zaklepetal o njenih otrocih (kot ze kdaj prej). Kako lepo je govorila o njih, s kaksnim veseljem, skrbjo, na trenutke utrujenostjo…zacutil sem, kako zapolnijo njeno zivljenje. Verjetno tako govori vsaka mama, le da jaz ne poslusam vsake s srcem. In prvic sem zacutil, da morda nekaj zamujam. Kot da nimam dovolj zmedenosti v glavi.

Zacutil sem tudi mocno, kako lahko ogrozim vse to, ce se vpletem. Tak sem, (prevec) pomislim na druge. In imam mocne moralne zavore. Ze  samo to, da sem ji pokazal vec naklonjenosti kot sicer, je nacelo mojo vest. Videl sem pa, da ji je bilo vec. Ze prej sem sicer opazil, da je rada v moji druzbi. Jaz pa v njeni. Zadnje case jo na trenutke bolj opazujem. Lepa je. Navzven in navznoter. Kot da bi se tisto notranje zrcalilo navzven. Prav tak obcutek imam pri njej. Kot je nekdo v komentarjih napisal: res je drugacna. Redek primerek. Lep karakter ima. To ni samo moje subjektivno opazanje, ampak velja sirse v “najini”druzbi.  Poznam tudi par njenih sibkih tock, ki pa se meni ne zdijo pretirano odbijajoce.

Odlocil sem se, da ji pokazem naklonjenost, a ne prestopim meje. Ne moje, ne njene. Ce bo cas prinesel kaj drugega, pa bo. Še vedno ljubim mojega partnerja, to pa navsezadnje steje ogromno. Ocitno pa me privlaci tudi tocno dolocen (na sreco izjemno redek :):)  ) tip zensk. Zaenkrat bom pustil, da ostane v mojih fantazijah. Morda odfantaziram, pa me mine. Kdo ve.

Morda pa se zivljenje obrne.

Hvala vsem za komentarje.

Avtor, meni se zdi, da sploh ni pomembno, da si v vezi z moškim. Dejstvo je, da si v zvezi in da je tudi ona v zvezi. Obrneš kakor želiš, oba sta moralna in iz tega ne bo nič, če ne bo posegla vmes višja sila, ker sta oba preveč spoštljiva do bližnjih in čutita moralno odgovornost do njih, da jih ne bi namerno prizadela, zato noben od vaju ne bo prestopil meje, bosta pa verjetno celo življenje nosila v sebi bridko spoznanje, da obstaja ena krasna duša s katero nista imela priložnosti, da zasijeta skupaj. Po tvojem opisu sodeč gre za ljubezen na višji ravni (to malokdo pozna, doživi, le redki imajo srečo, da jo izživijo skupaj), ko se enostavno pritegneta dve duši. Lahko se je izogibaš, pa je vseeno ne boš pozabil in tudi čustva se ne bodo ohladila. Si prepričan, da se dovolj dobro poznaš, da se upaš konkretneje družit z njo, se ne bojiš, da boš še bolj čustveno zabredel? Če nimaš poguma, če mislita vztrajat pri svojih moralnih vrednotah, ostanita vsak na svojem bregu, ker če tudi vama uspe, da po druženjih ugotovita, da je to to, ne bosta srečna skupaj, ker vaju bo preganjal občutek krivde, da sta prizadela druge.

Prišla sta si z razlogom naproti, čustva so se rodila z razlogom. Zakaj, boš mogoče našel odgovor čez leta ali pa nikoli. Žal vsi najraje uživamo v coni udobja in nas je strah neznanih sprememb, negotovosti. Še posebej, če si moralen, odgovoren in spoštljiv človek, je skoraj neizvedljivo, da bi zbral toliko  poguma in sledil svojemu srcu, ker te um blokira z grozljivo mislijo koliko ljudi bi bilo prizadetih za srečo dveh.

Vso srečo avtor pri razpletu in obema obilo ljubezni skupaj ali narazen.

 

Verjetno ena izmed tistih moškinj.

Le enkrat sem cutil tako kot opisujes. Pred njo imel kar nekaj zensk, a pri nobeni nisem zacutil tega. V vse sem valjda bil zalubljen in so me noro privlacile. S to zadnjo je bilo drugace. Takokot opisujes se je pri naju razvijalo. Njaprej mi je bila prijetna, rad sem bil z njo. Nato pa kar enkrat preskok. Zacela me je privlaciti. Miselno sma se ujela ze davno pred privlacnostjo. Postala je moja zena. Tako sem srecen, da sem ravno z njo in ne s katero od prejsnih punc. Po 23 letih zakona je se vedno top. Moja sorodna dusa, prijteljica, zaupnica, ljubica. Se 100x bi se odlocil isto. Vesel sem, da sem bil takrat vztrajen, ker jo je bilo hudicevo tezko osvojiti. In kot pravis drugacna je bila. Dam roko v ogenj, da isti znacaj ku moja zena-vsaj po opisu. Nobene tksne nisem prej srecal in niti ksnej ne. Sem se tako dolgo trudil okrog nje (1 leto in pol!!!!), ker se je zelela prepricat, da mislim resno, glede na mojo zgodovino.  Ko zdaj gledam nazaj na tisto leto in pol, nimam pojma, kako sem prezivel :):) v tem casu nobene punce. In ne lazem, da sem od dneva, ko se je pojavila privlacnost do nje (poznala sva se pa isto ze prej dalj casa), vedel da bom naredil vse, da bo moja. Pri drugih pred njo ni bilo tako. Ce me je ktera zavrnila, me pac je. Ego je bil ranjen, ampak je slo zivlenje dalje.

Dragi Zmeden, da ti ne bo nekoc zal, ce ji vsaj me poves, da pustis, da ona razmisli pri sebi.

Ja, zaljubil sem se z dušo v dušo. ❤️

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeden958, 31.07.2022 ob 23:26

Ja, zaljubil sem se z dušo v dušo. ❤️

osebno, ti povem tako – ljubezen je shitt zadeva, kadar se pojavi na ta način. Zakaj? Ker si razdvojen. Imaš partnerja, ampak se zaljubljaš v drugo. Zgodilo se ti bo, kar se je meni: občutek krivde boš imel, ko boš imel odnos z partnerjem. Občutek boš imela, da varaš oba.

Ko boš ugotovil, ali tudi ona goji podobna čustva do tebe, je najbolje, da ji priznaš, kaj do nje čutiš, da si prideš na jasno, kaj in kako. Ker tej občutki, da varaš partnerja, čeprav z drugo osebo nimaš nič, niso niti lepi niti prijetni.

Kako žalostno za vse tiste, ki nam je bila dana priložnost spoznati dušo za katero  bi  brez pomislekov rekli “DA do zadnjega diha in naprej”, pa smo žal v tem življenju že vsak na svoji poti in ni možnosti zasijati skupaj. Ostaja boleče spoznanje, da ne bomo pri zadnjem izdihu razmišljali o svojih otrocih, partnerju, prijateljih in o ljudeh, ki so nam bili blizu, ampak bodo zadnje misli namenjene tej duši, ki nas bo prijela za roko in nas popeljala med angele.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubil si se z dušo v dušo, 01.08.2022 ob 22:57

Kako žalostno za vse tiste, ki nam je bila dana priložnost spoznati dušo za katero  bi  brez pomislekov rekli “DA do zadnjega diha in naprej”, pa smo žal v tem življenju že vsak na svoji poti in ni možnosti zasijati skupaj. Ostaja boleče spoznanje, da ne bomo pri zadnjem izdihu razmišljali o svojih otrocih, partnerju, prijateljih in o ljudeh, ki so nam bili blizu, ampak bodo zadnje misli namenjene tej duši, ki nas bo prijela za roko in nas popeljala med angele.

 

je ne? Za vse kar je ljubezen lepa, je tudi shitty, sploh kadar se pojavi na ta način.

Hrepeniš in sanjaš, si kot najstnik, ki čaka, kdaj bo prišla tista oseba in po drugi strani imaš družino (ali samo partnerja)

Vseeno zaljubljen imaš izbiro in s tem ne mislim varanje. Izbira je, da to osebo spoznaš in jo imaš v svojem življenju. Sama bi rada videla, da bi moški, ki me je očaral, pristopil do mene, se z menoj pogovarjal, da bi lahko postala del njegovega življenja in bila blizu njega. Kljub vedenju, da ne bo nikoli moj in jaz nikoli njegova, samo misel, da bi ga videla, bila ob njemu, z njim me navdaja z srečo.

Potem 1x ko so otroci starejši, ko imajo že svoje življenje, pa lahko še vedno začneš znova s to osebo – ampak ja, ljudje izbirajo, kar je easy ne kar je prav ali kar jim narekuje srce.

dokler se nisem bila prisiljena se soočit s čustvi do njega, ni mi bilo jasno, da sem se vanj zaljubila. Od takrat naprej mislim nanj vsak dan in je tok težko bit z možem. Po drugi strani se pa počutim krivo do moža – če ima do pravico, jo ima on, z njim sem poročena, z njim živim.

Razbrala sem tole. Si v trdni zvezi, v kateri ni nič narobe, le malo si se zveličal vsega in pogrešaš iskrice. To ali si gej ali ne, je dejansko nepomembno. Naveličanost je po določenem obdbobju popolnoma normalna, ker sprejemaš partnerja za samoumevnega in si ne misliš, da ga lahko izgubiš. Zato si začel iskati malo razburljivosti nekje drugje in si jih našel v tej ženski, ki jo seveda malce idealiziraš, kot v zaljubljenosti idealiziramo vsi.

Nič ni narobe, če tvoje misli zatavajo, v kolikor ti je jasno, da je to samo prehodna zaljubljenost, ki bo minila. Uživaj v njej, sanjari. Naj ti da nov zagon. Verjemi, da ne bo trajala več kot nekaj mesecev. Ne išči večjega stika z njo, ker potem boš to le še vlekel dlje časa.

Saj ti je jasno, da ne moreš imeti nič z njo, ker je v vezi in ima družino?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
goffy, 02.08.2022 ob 04:52

je ne? Za vse kar je ljubezen lepa, je tudi shitty, sploh kadar se pojavi na ta način.

Hrepeniš in sanjaš, si kot najstnik, ki čaka, kdaj bo prišla tista oseba in po drugi strani imaš družino (ali samo partnerja)

Vseeno zaljubljen imaš izbiro in s tem ne mislim varanje. Izbira je, da to osebo spoznaš in jo imaš v svojem življenju. Sama bi rada videla, da bi moški, ki me je očaral, pristopil do mene, se z menoj pogovarjal, da bi lahko postala del njegovega življenja in bila blizu njega. Kljub vedenju, da ne bo nikoli moj in jaz nikoli njegova, samo misel, da bi ga videla, bila ob njemu, z njim me navdaja z srečo.

Potem 1x ko so otroci starejši, ko imajo že svoje življenje, pa lahko še vedno začneš znova s to osebo – ampak ja, ljudje izbirajo, kar je easy ne kar je prav ali kar jim narekuje srce.

dokler se nisem bila prisiljena se soočit s čustvi do njega, ni mi bilo jasno, da sem se vanj zaljubila. Od takrat naprej mislim nanj vsak dan in je tok težko bit z možem. Po drugi strani se pa počutim krivo do moža – če ima do pravico, jo ima on, z njim sem poročena, z njim živim.

Meni je vsaj toliko prizanešeno, da trenutno nimam partnerja in ni občutka krivde zaradi čustev.  Želim si, da bi prišel nekdo in izbrisal/zasenčil to dušo, pa vem, da to ni mogoče. Pri takšni ljubezni se zamanj tolažiš, da te bo minilo, da je samo trenutna zaljubljenost, ker ne mine in je vedno močnejša in zaradi tega ne moreš potem v novo vezo z nekom drugim, ker ne bi bilo fer do njega, pa še zavedal bi se, da je iz tvoje strani vse zlagano. Če si pa že v zvezi in se  zgodi takšna ljubezen, pa si spet nesrečen, ker veš, da živiš zlagano življenje, da nisi 100% s čustvi pri izbranem partnerju in ga v resnici čustveno varaš.

Meni je lažje, da sem fizično čim dalje vstran od njega, čeprav vem, da bi me neizmerno osrečil trenutek njegove prisotnosti – ne bi bile potrebne niti besede, samo občutek, da je blizu mene, pogled nanj bi me navdal z mirom v srcu in neizmerno radastjo. Tukaj pač izbere vsak po svoje. Jaz zase vem, da bi me čustveno preveč sesulo, da bi ga videvala in se z njim pogovarjala. Gojila bi upanje, da bova nekoč skupaj.  Zdaj pa živim pomirjeno naprej z zavedanjem, da ta dušica vedno bdi nad mano in da OBSTAJA zame.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubil si se z dušo v dušo, 02.08.2022 ob 13:44

Meni je vsaj toliko prizanešeno, da trenutno nimam partnerja in ni občutka krivde zaradi čustev.  Želim si, da bi prišel nekdo in izbrisal/zasenčil to dušo, pa vem, da to ni mogoče. Pri takšni ljubezni se zamanj tolažiš, da te bo minilo, da je samo trenutna zaljubljenost, ker ne mine in je vedno močnejša in zaradi tega ne moreš potem v novo vezo z nekom drugim, ker ne bi bilo fer do njega, pa še zavedal bi se, da je iz tvoje strani vse zlagano. Če si pa že v zvezi in se  zgodi takšna ljubezen, pa si spet nesrečen, ker veš, da živiš zlagano življenje, da nisi 100% s čustvi pri izbranem partnerju in ga v resnici čustveno varaš.

Meni je lažje, da sem fizično čim dalje vstran od njega, čeprav vem, da bi me neizmerno osrečil trenutek njegove prisotnosti – ne bi bile potrebne niti besede, samo občutek, da je blizu mene, pogled nanj bi me navdal z mirom v srcu in neizmerno radastjo. Tukaj pač izbere vsak po svoje. Jaz zase vem, da bi me čustveno preveč sesulo, da bi ga videvala in se z njim pogovarjala. Gojila bi upanje, da bova nekoč skupaj.  Zdaj pa živim pomirjeno naprej z zavedanjem, da ta dušica vedno bdi nad mano in da OBSTAJA zame.

 

razumem te. Sama se veselim, da ga ne vidim in se poskušam izogibat krajev, kjer vem, da bi bil ali da bi lahko bil. Trenutno mi uspeva – ga ne videvam in se trudit ne ozirat se okrog sebe, da se slučajno ne bi zgodilo, da bi ga videla v kakšnem vozilu, ki gre mimo ali celo peš – gledam ravno.

Ampak me tako žre in možu sem povedala, da imam občutek krivde. Nič se ni zgodilo, vidim ga ne že vsaj 1 mesec, ampak imam tak občutek krivde, da si želim pustit vse in it proč od obeh. Vsaj tebi je prizanešeno to.

Odgovor na objavo uporabnika
katem, 02.08.2022 ob 11:24

Razbrala sem tole. Si v trdni zvezi, v kateri ni nič narobe, le malo si se zveličal vsega in pogrešaš iskrice. To ali si gej ali ne, je dejansko nepomembno. Naveličanost je po določenem obdbobju popolnoma normalna, ker sprejemaš partnerja za samoumevnega in si ne misliš, da ga lahko izgubiš. Zato si začel iskati malo razburljivosti nekje drugje in si jih našel v tej ženski, ki jo seveda malce idealiziraš, kot v zaljubljenosti idealiziramo vsi.

Nič ni narobe, če tvoje misli zatavajo, v kolikor ti je jasno, da je to samo prehodna zaljubljenost, ki bo minila. Uživaj v njej, sanjari. Naj ti da nov zagon. Verjemi, da ne bo trajala več kot nekaj mesecev. Ne išči večjega stika z njo, ker potem boš to le še vlekel dlje časa.

Saj ti je jasno, da ne moreš imeti nič z njo, ker je v vezi in ima družino?

 

 

Tako je. Sem v trdni zvezi, ampak ne navelican. Dalec od tega. Tudi lazem sam sebi ne glede tega. Partner me privlaci, nanj se zanesem, ni nama dolgcas, zdi se mi, da zivim/a polno zivljenje. Res vse stima. Zato me je toliko bolj presenetila tale privlacnost. Bolj kot privlacnost sama, me je presentilo dejstvo, da me privlaci zenska. Priznam, nekoliko odpira stare rane, ko sem si tega zelel, upal, pa ni bilo.

In ja vem… 🙁

 

Daj moderator spelji se s fejk temo 😠

Ti je dolgčas?? Pojdi mal na sonček

Kako lahko folk pada na glupe izmišljene teme …. mi nikoli ne bo jasno 🤦‍♂️

Grauž pedrski! S posranimi rokami za nohti in fekalijo na jeziku, ki ti ga slina sčisti, si pač unterhundni grauž! Ne glede na parfume, nase nametane! Zdaj bi rad svoj drek in odprto ritno luknjo na ženske pritiskal svoj smrad. Grauž brez primere, ženske so čiste in povej ji vse takoj, da se bo lahko v celikem loku izognila tvojega smrada na posranih gatah.

to kar si, ženske pa prepusti nam, ki nimamo teh problemov.

Srečno.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahhhahhhahhahhhaaa, 05.08.2022 ob 14:55

Daj moderator spelji se s fejk temo 😠

Ti je dolgčas?? Pojdi mal na sonček

Kako lahko folk pada na glupe izmišljene teme …. mi nikoli ne bo jasno 🤦‍♂️

če je fejk, še ne pomeni, da je nekje nekdo, ki nima podobnih težav. Lahko je moderator naletel na podobno situaijo pa je želel da se o tem razglablja? Konc koncev je tu dilema kaj naredit, ker si v zvezi ti, je v zvezi druga stran in kako postopat naprej. a ni tako?

New Report

Close