Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!

Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!

Saj jih ti tudi nimaš:-))) Zato ga pa žališ:-))
[/quote]

Samo na njegove žalitve. Poglej si, kako je že začel interakcijo na 2. strani, očitno mu je že od začetka manjkalo nekaj v buči

Samo na njegove žalitve. Poglej si, kako je že začel interakcijo na 2. strani, očitno mu je že od začetka manjkalo nekaj v buči
[/quote]
Žalitev je žalitev. Tu ni: samo, ker, ampak…

strinjam se s tabo

No, kar se mene tiče, je že malo bolj neuravnovešen tisti, ki začne prvi drek metat naokoli. Ga pa jaz tud nazaj vržem, to je pa res.

Tole je itak prekomplicirana tema za mon. Forum je za hitre domislice, ne pa za resno debato.
Za kompleksen problem je možen preprost odgovor. Je pa po navadi napačen.


Žalitev je žalitev. Tu ni: samo, ker, ampak…
[/quote]
Multinično je žrtev in ne glede na to kaj počne, bo vedno nič kriva popolna žrtev.

In več bo takšnih, več bo nasilja.

Problem pa ja ni kompleksen? Ali pustimo manjšini diktirati večini, ali ne.


Seveda, ker drugega ne znaš in si polno dreka.
Zato pa kličeš po nasilju in migrantih.


Seveda, ker drugega ne znaš in si polno dreka.
Zato pa kličeš po nasilju in migrantih.
[/quote]

Stotič, prepoved cunje ne bo odgnala nobenega migranta. jaz pa tudi nobenega ne kličem. Ti enostavno lažeš. Ti kličeš po nedemokratičnih metodah, kao za zaščito demokracije. Kaj si bo človek začel z nedemokratično demokracijo? Ja nič, če bo že na nivoju muslimanske diktature po zaslugi tebi podobnih, ne bo pol kozarca mrzle vode vredna.

Problem pa ja ni kompleksen? Ali pustimo manjšini diktirati večini, ali ne.
[/quote]

Ja, če to, da nase navleče nekdo vrečo, to tebi pomeni diktiranje, pol si pa res ena občutljiva dušica. Sej ne rabiš za vsemi ponavljat, no.

Ja, če to, da nase navleče nekdo vrečo, to tebi pomeni diktiranje, pol si pa res ena občutljiva dušica. Sej ne rabiš za vsemi ponavljat, no.
[/quote]

Je pa res da diktirajo burke dedci. Ampak za to se mora štrafat njih, ne pa muslimank, ki nimajo izbire.

Stotič, prepoved cunje ne bo odgnala nobenega migranta. jaz pa tudi nobenega ne kličem. Ti enostavno lažeš. Ti kličeš po nedemokratičnih metodah, kao za zaščito demokracije. Kaj si bo človek začel z nedemokratično demokracijo? Ja nič, če bo že na nivoju muslimanske diktature po zaslugi tebi podobnih, ne bo pol kozarca mrzle vode vredna.
[/quote]
Multinično retardirano. Prepoved nošenja vreč in zakrivanje je bilo sprejeto demokratično.
Te provokatorje, ki kršijo demokratična načela, je treba izgnati.

Komaj smo se znebili verskega primitivnega totalitarizma, že primitivci spet kličete po primitivni religiji in njihovem totalitarizmu.

Malce spremljam tole tem zadeva s kopalkami in sem razmišljala, kam bi se lahko zadeva s kopalkamirazvijala. Najbolj sta mi (seveda) dala misliti zapisa od Replike in PismoRosno…

Siliti ženske, da se razgalijo, je neumnost. Poskrbeti za ločene plaže, je še večja neumnost (potem bomo vedno bolj ločeni, getoizacija, ki trenutno Evropi povroča največ težav, bo še večja). Prepovedovati vse povprek burkinije…kaj pa vem…bodo pač protesti. Ker ljudje želijo (in imajo pravico) na plažo in bazene.

Ženskam je treba dati priložnost, da spoznajo, da morda ta naš zahodni svet pa ni največja mlaka razvrata (kot jih verjetno učijo imami) in da lahko v njem normalno živijo, tudi če se mu delno prilagodijo (in pljuvanje po muslimanskih ženskah pri tem ne bo pomagalo). Jap, jaz bi stavila na ženske, da bodo same naredile red. 🙂

Seveda pa se človek vpraša, ali ni zahodni svet vendarle dekadenten in si ne zasluži prilagajanja???? Jaz se mu z določenimi potezami kar upiram (recimo zavračam izkoriščevalski kapitalizem).

Ja, če to, da nase navleče nekdo vrečo, to tebi pomeni diktiranje, pol si pa res ena občutljiva dušica. Sej ne rabiš za vsemi ponavljat, no.
[/quote]

Isto kakor črne gradnje ciganov. Če pravila za ene veljajo, za druge pa ne, potem se ustvari priviligiran sloj. Potem naj se vsem dovoli kopanje v oblekah, pa ne bo argumenta.

Ja namesto, da se uporabi malo mozga in smisla, je treba slediti pedofilskemu šarlatanu iz puščave.


Multinično retardirano. Prepoved nošenja vreč in zakrivanje je bilo sprejeto demokratično.
Te provokatorje, ki kršijo demokratična načela, je treba izgnati.
[/quote]

Marsikateri diskriminatoren zakon je bil sprejet demokratično, potem pa tudi demokratično ovržen in preklican, tudi s pomočjo protestov. To o izganjanju zaradi nekih prekškov za 30 evrov, to pa ni bilo nič sprejeto, to so pa pa samo mokre sanje tebe – človeka z diktatorsko mentaliteto, ki je na ravni avtokratskih muslimanov.

Viharni, žaljenje samo kaže, da nimaš argumentov, si obupan.

Ne bodo. Ker je to še vedno do neke mere klanska ureditev in drugačna hierarhija, kot je pri nas. Tam verski voditelji (ali politiki, kar je pri njih eno in isto) pritiskajo na moške, moški pa potem na ženske. Če je “njihova” ženska videna, da se neprimerno obnaša ali oblači, pri njih za to odgovarja moški, ki je ne zna “spraviti v red”. Sledi lahko izključitev iz klana, pa tudi precej resnejše zadeve, ki jih potem rešuje vsa (moška) družina in vrši pritiske na prestopnike.
Ker če ne uredijo, je onečaščena cela družina – in to je lahko 50, 70, ali več ljudi.
Pobega ni in ne more biti, z dvigom standarda se omili, ampak pri njih je materialno še precej zadaj za duhovnim. To je sicer samo po sebi prednost, ampak žal se doktrina spet zlorablja za strare dobre cilje vojne, osvajanja, moči itd.
Rešitev je v izobrazbi in dvigu standarda med to populacijo, ampak na žalost je to prepočasen proces in ni učinkovit.
Vsaka opresija države pa ponavadi vodi direktno v radikalizacijo, zato jaz teh prepovedi (razen zakrivanja obraza) ne podpiram.


Ali pa gredo tja, od koder so prišli in tam naredijo svet vreden življenja. Po svojih pravilih. Aja, tam imajo tudi kapitalizem…

Marsikateri diskriminatoren zakon je bil sprejet demokratično, potem pa tudi demokratično ovržen in preklican, tudi s pomočjo protestov. To o izganjanju zaradi nekih prekškov za 30 evrov, to pa ni bilo nič sprejeto, to so pa pa samo mokre sanje tebe – človeka z diktatorsko mentaliteto, ki je na ravni avtokratskih muslimanov.

Viharni, žaljenje samo kaže, da nimaš argumentov, si obupan.
[/quote]
Zaenkrat je sprejet in kdor ga krši, je kršitelj.
Retardiranci pa pojdite v muslimanske države, če vam to ni všeč.

Dodati je treba, da je treba, če že koga, še dosti bolj naučiti muslimanske desce, ker oni večinoma vlečejo niti in njih je treba sankcionirat. Ne pa žrtev.

Je pa res da diktirajo burke dedci. Ampak za to se mora štrafat njih, ne pa muslimank, ki nimajo izbire.
[/quote]
Ženske vzgajajo ženske. Moške vzgajajo ženske. Kdo ima moč prevzgojit zagamane dedce. Ženske. Če bi imele ženske probleme z cunjami, bi jih že zdavnaj rešile. Tretji svet je treba pustiti samemu sebi in mu nehat pomagat. Bo največja korist. Če jim ne bodo začeli pomagat Kitajci in Indijci:-))


Zaenkrat je sprejet in kdor ga krši, je kršitelj.
Retardiranci pa pojdite v muslimanske države, če vam to ni všeč.
[/quote]

In kaj potem, je pač kršitelj? Bo plačal 30 evrov globe, tako kot verjetno ti za kakšno šrajanje doma, ko sta se z bivšo ravsala ob ločitvi, viharni. Če ti pa ne paše, da bodo plačali samo eno globico in protestirali naprej, pa ti pojdi v muslimanske države, tam so pa hujše kazni – če ti je to všeč – očitno ti je.


Ženske vzgajajo ženske. Moške vzgajajo ženske. Kdo ima moč prevzgojit zagamane dedce. Ženske. Če bi imele ženske probleme z cunjami, bi jih že zdavnaj rešile. Tretji svet je treba pustiti samemu sebi in mu nehat pomagat. Bo največja korist. Če jim ne bodo začeli pomagat Kitajci in Indijci:-))
[/quote]

Če je tako, potem pa tu ni nobenega zatiranja žensk zadaj, ampak čisto prostovoljna nošnja burk in posledično nekega globljega problema ni. Jaz sicer mislim, da večinoma ni tako, da so situacije različne in jim desci v večini primerov diktirajo, ampak če ti praviš. da ne, potem pa pridemo do zaključka, da je v teh primerih vse v redu, ker je vse prostovoljno.

Če je tako, potem pa tu ni nobenega zatiranja žensk zadaj, ampak čisto prostovoljna nošnja burk in posledično nekega globljega problema ni. Jaz sicer mislim, da večinoma ni tako, da so situacije različne in jim desci v večini primerov diktirajo, ampak če ti praviš. da ne, potem pa pridemo do zaključka, da je v teh primerih vse v redu, ker je vse prostovoljno.
[/quote]

Seveda je. Zaenkrat. Zanje. Probleme imamo zahodnjaki, ki povsod vidimo/ delamo probleme in mislimo, da ji znamo rešit. Se spomniš basni o lisici in ježu? Jež ni imel problemov.

New Report

Close