Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!

Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!


Ženske vzgajajo ženske. Moške vzgajajo ženske. Kdo ima moč prevzgojit zagamane dedce. Ženske. Če bi imele ženske probleme z cunjami, bi jih že zdavnaj rešile. Tretji svet je treba pustiti samemu sebi in mu nehat pomagat. Bo največja korist. Če jim ne bodo začeli pomagat Kitajci in Indijci:-))
[/quote]
Tako je. Večina žensk je zakritih zaradi verskih razlogov, ponosa in etnične pripadnosti.
Ker same tako hočejo in niso nikakršne žrtve, kot bi to radi prikazali moteni multinicki, ki na vsak način projicirajo svojo motnjo v druge ženske.

In kot je že napisala “iskrena”, je to le njihov način vsiljevanja njihovih prepričanj in primitivne religije.


Zaenkrat je sprejet in kdor ga krši, je kršitelj.
Retardiranci pa pojdite v muslimanske države, če vam to ni všeč.
[/quote]

Pa še to: jaz sem zaenkrat še v državi, kjer niti glob za burke ni. Če se mora kdo selit, si to ti. Verjetno vsaj v Francijo, kjer globa je, ker pa ti niti to ne zadostuje, pa verjetno moraš kam, kjer ni demokracije in te lahko tudi pokončajo ali deportirajo za najmanjšo pizdarijo s cunjami.

Če bi folk rad pošiljal naokoli, potem vsaj malo možgane vklopi, tako da bo imelo nek smisel, ne pa samo besno tolči po tipkovnici brez repa in glave.


Tako je. Večina žensk je zakritih zaradi verskih razlogov, ponosa in etnične pripadnosti.
Ker same tako hočejo in niso nikakršne žrtve, kot bi to radi prikazali moteni multinicki, ki na vsak način projicirajo svojo motnjo v druge ženske.
[/quote]

Čisto nabijanje v prazno. Jaz dopuščam obe varianti in tudi to sva z ext-om ravnokar predebatirala. Če nisi pismen, ti oprostim. Če burke po tvoje ne zatirajo žensk, potem s tem samo odpade en velik razlog za njihovo prepoved. Če v to smer argumentiraš, meni je prav, je že vse obdelano.

Čisto nabijanje v prazno. Jaz dopuščam obe varianti in tudi to sva z ext-om ravnokar predebatirala. Če nisi pismen, ti oprostim. Če burke po tvoje ne zatirajo žensk, potem s tem samo odpade en velik razlog za njihovo prepoved. Če v to smer argumentiraš, meni je prav, je že vse obdelano.
[/quote]
Glej, v sosednji temi imaš enega z veliko batino. Pa naj te dobro obdela. Bo vsaj nekaj res enkrat obdelano. 🙂


Glej, v sosednji temi imaš enega z veliko batino. Pa naj te dobro obdela. Bo vsaj nekaj res enkrat obdelano. 🙂
[/quote]

Ti ga prepuščam, da uresničiš svojo dolgoletno željo, da ne boš več tako z osovraženimi puhloglavimi babami obseden, multiničnež.

Jaz pravim, da bi morali dovoliti in burkinije in nude plavanje.

New Report

Close