Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Klub Sun Garden Sežana

Klub Sun Garden Sežana

Odgovor na objavo uporabnika
MidvaMi2, 17.09.2023 ob 07:31

Ženine sanje so da bi jo nekdo seksal od zadaj, medtem ko me oralno zadovoljuje. Torej, kateri dan bi bil najprimernejši, da najdeva moškega za stvar? Petek? Nedelja? Ob sobotah so pari, tako da ne veva, če bo kateri par oziroma moški za to…? Je pa prvič za naju

 

MidvaMi2

javita se in se dogovorimo in urednicimo zelje skupaj

Odgovor na objavo uporabnika
Sergej_in_Tatiana, 05.07.2024 ob 06:26

On July 6 we go to Sun Garden. 😍On the Spicy Match dating site we have created a group for those who will go. Add to the group, we’ll get to know each other before the party.💋  https://www.spicymatch.com/events/50262/

[email protected]

Can you organize an event again? I think everyone is waiting for it.

Se zmenmo za obisk kluba..javita

On

Se zmenva za obisk…javi se

sam7 [email protected]

 

Ojla

Se zmenva javise na mail [email protected]

Oj

Se zmenva za obisk javi

Odgovor na objavo uporabnika
Natalija 40, 27.03.2023 ob 10:55

Zdravo sem mlada mamica ki si želi divji seks kjer koli sama zahajam v shu garden večkrat in želim si še več avantur lahko se dogovorimo da se kje dobimo in uživamo.

Se zmenva za obisk cluba

Javi se [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Natalija 40, 06.05.2023 ob 09:42

ker vidim da vam je prehitro bom šla v petek v suhgarden pride kaki konkretni žrebec

on

Ojla Natalja40

Javi se se zmenva za obisk

Pusti kontakt in se dogovoriva.

Pozdravljeni..

Iščema NJO da se razvaljamo v troje. Sma par zenska 33 in moški 39..Iz okolice MB . Točna lokacija ob dogovoru.

V kolikor katero zanima se lahko javi na najin kontakt. Zakaj bi hodili po svinger klubih. Saj za tak denar kaj ga moraš za uporabo prostorov in pijač placat..Kaj si lahko doma nardimo dosti vec in se imamo lepo..

Najprej se spoznamo potem pa dogovorimo kako in kaj. Imama svojo hiso tako da je za zasebnost poskrbljeno. V klubih pa vprasanje.

V kolikor katero kaj zanima ali je kakšna posebna zelja potem se javite in se dogovorimo..

Prosim samo resne bodi stara med 28 in 40.

Diskretna in resna.

[email protected]

P.s.Moski prosim ne pišite..

Razvaljamo- RAZVAJAMO

Tiskarski skrat

Sta bila je vredu?

kakšno je stanje v sun garden,prebiram  da se je poslabšalo?jutri bi se odpravil je kandidatka ali par da gremo skupja ker še nisem bil oz kaj mi priporočate da je res akcija,ali je bolje da grem za savo haha 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Njen, 21.07.2024 ob 14:35

Pozdravljeni..

Iščema NJO da se razvaljamo v troje. Sma par zenska 33 in moški 39..Iz okolice MB . Točna lokacija ob dogovoru.

V kolikor katero zanima se lahko javi na najin kontakt. Zakaj bi hodili po svinger klubih. Saj za tak denar kaj ga moraš za uporabo prostorov in pijač placat..Kaj si lahko doma nardimo dosti vec in se imamo lepo..

Najprej se spoznamo potem pa dogovorimo kako in kaj. Imama svojo hiso tako da je za zasebnost poskrbljeno. V klubih pa vprasanje.

V kolikor katero kaj zanima ali je kakšna posebna zelja potem se javite in se dogovorimo..

Prosim samo resne bodi stara med 28 in 40.

Diskretna in resna.

[email protected]

P.s.Moski prosim ne pišite..

Zainteresirana..sem bolj močnejše postave..če vaju moti

Sutra pridem 01.08.2024

Lep pozdrav Valter

Sutra 01.08.24 pridem v Sun garden

    LP

katera samska da greva fukat v sun garden

Odgovor na objavo uporabnika
Ani93, 16.03.2023 ob 10:50

[email protected]

your email is doesnt work    send me the email

[email protected]

Javi se mi

Kej za kava cvek

živjo, iščem žensko za sungarden te dni. Sem resen, star 31 let, športne postave

ojla, se najde kakšna posebna s stilom in željo po uzivanju in dobri zabavi na kaki plaži ali clubu ??

a je kje kkšen (ne gej oz. ne izključno gej) gloryhole razen nekje gor prekmurju? Že leta mam fetiš na glorhole pa milking table pa bi probu enkrat s kkšno simpatično damo (do 50) k se rada igra s pitončki :),

Odgovor na objavo uporabnika
Lolita20, 24.07.2020 ob 15:13

Lepo pozdravljeni.
Ima morda kdo izkušnje in je obiskal zgoraj omenjeni klub? 😊
Razmišljava s prijateljem, da bi ga obiskala. Morda kakšen nasvet?

Od tam sem oddaljen 5 minut, za vse informacije lahko pišete.

[email protected]

Pozdravljeni, sem urejen moški, izobrazen in imam zeljo obiskati sun garden club. Če si kakšen par ali dama želi moske družbe se prosim javita na telegram@uros1235 in se dogovorimo.

 

Cao.

New Report

Close