Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koga še motijo debele punce?

koga še motijo debele punce?

NE , NE IN NE !!!

a me imaš res za tako trapastega da bom sel kot 10 letnik govoriti tejčuli preko foruma take stvari? ona me je OBSODILA predno se je o čemurkoli pozanimala. skratka stalinova metoda: obsodi in likvidiraj. pozabi na to, da bi koga najprej kaj vprašal ali zaslišal. post niti najmanj ni bil namenjem njej. niti v mislih jo nisem imel ko sem ta post pisal. toda s svojo reakcijo je marsikaj povedala o sebi.
npr: ti imaš kriv nos ko satan.
jaz grem na forum napisat da ne maram žensk s krivim nosom.
pol pa me ti napadeš, da sem mislil nate. ja no, ne maram pač debelih žensk, ne maram žensk s krivim nosom, ne maram žensk ki prdijo, ne maram hinavk, ne maram prasic , ne maram žensk ki smrdijo itd. in pol bodo šle vse te ki se bodo v tem prepoznale pisat da sem to napisal proti in zaradi njih kao da jih na forumu podjebavam ,ker sem to napisal na forumu.se razumeva?

Ni bilo napisano zaradi tebe. vidim pa da si me obsodila po hitrem postopku brez možnosti zagovora. ponavadi je tako, da ljudje ki verjamejo v določena dejanja drugih sami reagirajo tako ali imajo take misli o tem.

jaz sem samo svoje mnenje povedal,kar pa ni v nobeni povezavi z prizadeto osebo. kaj sem jaz kriv če se je ona v tem prepoznala. to je pač forum ko povemo svoje mnenje, tako kot ne maram debeluhinj ne maram niti smrdečih žensk pa žensk s krivimi nosovi itd.

delal sem zunaj ker je lepo vreme. naredil sem toliko kot mnogi izmed vas ne boste skupaj v enem mesecu, poniknil pa nisem zaradi tebe ali koga izmed foruma itd, še en tvoj minus. meni je forum za zabavo ne kot nuja.sedaj počivam po teškem delu zato sem spet malo tu gor. na mojo prisotnost na forumu ne vplivajo mnenja drugih , to sem prerastel že davno. beri: en drek me briga kaj si drugi mislite jaz imam svoje življenje.

pameten fant.

morala bi me pravilno razumeti. kot si ugotovila sem zelo oh in sploh pameten. tisti stavek “jaz ne vem zakaj so ene tok debele” bi si morala prevesti takole-:
kako da ene zenske ne dajo toliko nase ali nic nase in hodijo tako debele in zanemarjene po svetu, ko pa vedo da za okolico niso privlacne.
izvzeti so ljudje z zdr. tezavami.
in ne v nevednem smislu zakaj neki je clovek lahko tako debel.

Tejčula, šele sedaj, ko si ti tole napisala, vem, da imaš težave z težo, če bi bila tiho, tega ne bi vedel nihče, pa naj je imel svetilnik tebe v mislih ali ne, pisal je na splošno kaj mu ni všeč…mi tega dokler ti tega nisi napisala nismo vedeli.
In če se mi kdo ne zdi fer v teh besedah, se mi ne zdiš ti, ker si napisala njegovo ime, vprašaj se kdo sedaj koga izdaja…kdo je posel osebno v vse to…

Svetilnik, seveda je lepse gledat nekoga, ki je lep, cudovit, pametn oh in sploh, seveda vsak to vidi na svoj način, za nekoga je lepo to, za nekoga drugo.
Ampak ko ljubiš, ljubiš in da res ljubiš, veš šele takrat, ko ljubiš tudi njegove napake, pomankljivosti in to so lahko tudi odvečni kilogrami, pač ljubiš in to je to.

Tudi meni debeli ljudje niso kjut v mislih imam tiste, zanemarjene, neurejene, ko kar vidis da so taki samo zato, ker res cisto nic ne dajo nase, tega ne razumem, da se nekdo nima toliko rad in si dovoli, da je potem tako nezadovoljen , bolan, sam, nesrečen, pa čeprav ti bodo govorili, kako jih vsa una masa, speh prav nic ne moti, kako so zadovoljni sami s seboj in bla, bla, bla, to je ena velika laz.

Svetilnik, napisal si, da ne ne maraš debelih žensk, žensk s krivim nosom, žensk ki prdijo, hinavk, prasic , žensk ki smrdijo itd.

Kaj pa debele moške, moške, ki prdijo, hinavce, prasce ter smrdeče moške maraš?

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

ne sploh ne , ne maram jih. govorim o ženskah ker sem pač moški saj razumeš kaj mislim ne? za moške se itak ne brigam ker nisem peder.

Na koncu bos reku se samo: ˝Ne maram zensk!˝
A ti si Mr. Perfect? Model? Pameten? Bogat? Skratka, imas vse, kar si punce zelimo?
Me zanima, kje kaj je tist tvoj primanjkljaj… Taki s primanjkljaji so ponavad najbolj glasni. Si mogoc mali? Mas mogoc majckenga? 🙂

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Ej, vi sploh ne veste!
Debele ženske fukat je kot droga. Ko enkrat začneš ne moreš nehat. RES!

Mene pa ne motijo debeli ljudje, kar se pa sexa tiče, pa izključno gledam s kom sem in ne s koliki kilogrami hodim. Tako, da je moj tip lahko sumo ali orglice, če mi je všeč in me tako ali drugače privablja, potem je sex z NJIM in ne z vzorcem, ki nam ga vsiljuje zahodna moda.

Na vzhodu (ne vsem) je pa privlačna debela ženska

Živjo družba!

A kdo od vas kadi?

Hm, spet eden, ki ima težave s potenco!

A zarad teže? 😉

Jaz kadim samo, če sm v družbi dobre frendice, ki kadi, ali pa kadar sem napeta…pa še to prižgem, ko grem zvečer s psom na sprehod.

mal sm nor ampak to je v sodobnem času moderno.

ko vidi debele babe -ja res se mi ne dvigne takrat kok si vedu ha ha

Samo za info: vse ženske do neke mere prdijo.

A to pomeni, da ne maraš žensk, svetilnik?:)

V njegovem svetu obstaja krhko zensko bitje kot je Sneguljcica naprimer, ki nikoli ne prdi, ne serje, ne scije. Njena polt je zametna, njene rocice tanke in ustnice cutne. Lasje pa so sveze oprani in diseci vsak dan. Ni je treba hranit, umivat, ker ona tega ne potrebuje. Njena misija je zadovoljevanje Svetilnikka in biti lepa vsak dan…

Če nekoga ljubiš, ga sprejemaš celega, takšnega kot je.
Ne zmoti te prdec, ne zmoti te, če rigne, če zeha z odprtimi usti, če nekaj reče s polnimi usti itd…
Mogoče kakšne občutljive to zmoti, drugače pa ni pomembno ali ima človek 140kg ali 60. Ko se zaljubimo, se zaljubimo. Eni v videz, drugi v vse ostalo. Tisti drugi imajo več verjetnosti za kaj resnejšega, po moji logiki 😉

Kar se tiče kilogramov-eni obožujejo jeklene mišice, drugi suhe trlice, tretji želijo, da je kaj za ”zagrabiti”… 100 ljudi, 100 okusov…

svetilnikk, imam tudi nekaj besed zate-si en navaden usrane! Se brez veze vtikaš v kakšne debate, žališ ljudi, kot da imaš 5 let, da ne govorim o tvojih monologih v tej temi…
In bodi ”ponosen”, da se ti ob debelih ženskah ne dvigne. sicer pa dvomim, da se ti ob suhih… pa ob povprečnih…

Sploh pa; KAJ JE ZATE DEBELA ŽENSKA? Tista s 100kg pri 172cm višine ali tista, ki ima okoli pasu cm maščobnih oblog?!

LP

Bravo Jebačica, dobro si to napisala. Se strinjam

Hehe, s tem, da pa svetilnik ne ve, da si sneguljčica privošči v njegovi odsotnosti 7 palčkov 😉

ups pa si me dobila :)))

oh ne stresaj svojih frustracij name no. raje se pobrigaj da čimprej shujšaš.
da te ne bo ta zadeva morila v nedogled.

New Report

Close