Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koga še motijo debele punce?

koga še motijo debele punce?

ali debeli deci.jest s tako sploh ne bi mogel seksat pa vi?
ful me moti debelost jest ne vem zakaj so ene tok debele?

A to med drugim tud name leti a ne Aleš?????!!!!

svetilnikk, get a life

Ma, kolk si pa ti fuknjen…

Raj se vprašaj, če bi sploh kera hotla seksat s tabo…

Vmes pa lahko drkaš, fantek.

Nevem zakaj me daje občutek, da tip ne pije alkohola, ne hodi v life, nima ženske in ima težavo s komunikacijo…?

Tolk debele so zato, ker pojedo več kot lahko porabijo. To bi pa en, ki se ima za tako zelo pametnega in razgledanega in oh in sploh, že lahko vedel.

Ja, men tud motjo prevec suhi, pa prevec debeli, pa manjsi od 185cm, pa taki z malimi, pa plesasti, pa se marsikaki neprivlacni.
Bom ze nasla tud kterega, ki zadostuje mojim kriterijem in ima poleg tega se dost pameti v zgornji glavi.

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Tudi jaz pravim, da nekdo ti to napiše nima vse razčiščeno v glavi.Kaj pa če spoznaš punco- resno , in se po dveh letih zredi?! Nehaš najprej seksat z njo, potem jo pa pustiš!

Samo fora tega posta z takim naslovom sem jaz, ker sva se s svetilnikom dopisovala in ko je zvedel za moje kile je bilo vse kul, potem pa je naslednji dan tukaj gor objavil tole zato da bom jaz pokapirala kaj si on misli o takih ženskah. S tem da sem mu 2x rekla da se nehava dopisvat če ga moti to, ampak takrat ga očitno ni. Mi je rajši povedal na tak način.
Ampak kaj bi se človek sekiral zarad takih ljudi kot je on, ki so za moje pojme malo prizadeti. Sej to lahko vidiš že po njegovem načinu pisanja, ampak ko sva se dopisovala privat je bil čisto drugačen in sem imela o njem že malo lepše mnenje.
Aja pa še kot informacija; nise debela pehta.
LP

Kot sem že na drugem forumu napisal…

Motijo me ne. Naj vsak nosi tok kil s sabo kot želi. Moti me le odnos nekaterih oziroma ta dvojnost (po eni strani govorijo, da se počutijo super v svojem telesu, po drugi strani obrekujejo vse vitke okoli njih in jamrajo, da imajo težave – bodisi socialne, zdravstvene,…).

Sicer pa bi že bil čas, da se na to neha gledat kot na estetski problem (kar konckoncev za nekoga je, za nekoga ni)… ampak kot na zdravstveni problem (za katerega mislim, da si je medicinska stroka enotna, da debelost oz. prekomerna teža ni hec)…

Upam, da se res ne sekiraš preveč, tip je pač enostavno popoln, pač vse ve in vse razume. Nekateri mu ne pridemo niti do gležnjev;-). Če bi on imel moč in oblast, bi okoli sebe zbral samo popolne ljudi (me mal spominja na popolno arijsko raso), ostali bi bili verjetno obsojeni na izobčenje. Ker, če njega nekaj moti na ljudeh, mora on to nujno komentirati in to kako?!?!? Kakšno stvar si človek zadrži tudi zase in si pač misli svoje. Mislim že samo iz naslova tega posta ti je lahko marsikaj jasno. Žalostno je, da mu nekateri dajo še prav in hvalijo “da ma jajca” ker pove ven kar si misli. Vse lepo in prav, da se pove kar se misli (tud jaz ne maram zahrbtnežov) ampak kar si misliš lahko poveš na en normalen, nežaljiv način. Od takega razmišljanja, kot ga ima on, pa do izvedbe v praksi njemu “motečih” ljudi ponavadi ni daleč.
No po drugi strani, je pa tudi to res, da je lahko v resnici čisto vredu fant in, da ima “svojstven” način pisnega izražanja le na forumih (iskreno upam) :-))).
Lp

Meni tudi niso privlačni debeluhi…… sicer je to njihova stvar….. jaz se počutim zanemarjeno, če mam samo ene 4 kg preveč…..

Meni pa niso privlačni ljudje, ki imajo mastne lase…….sicer je to njihova stvar…..jaz bi se počutil (zanemarjeno) – zamenjaš z zelo nelagodno, neudobno, če mam samo ene malo preveč mastne lase. Svašta :-))))))

Od mastnih las in 4 kg preveč je hujše samo, če si zanemarjen v glavo, se pravi v um ali v dušo. Te zanemarjenosti živ bog ne more odpravit.

Drugač se pa zlo strinjam z gostekom – če bi začel na debelost gledat kot na medicinski problem, k resno ogroža človekovo zdravje (pa tud socialne stike) in ne samo kot na estetsko hibo, bi ljudi velik lažje in z manj frustracij prpravl do tega, da bi bolj skrbel zase.

Ej tejčula, če je pa ta post svetilnik res napisu s tem namenom, da bi teb neki “povedu”, pol pač ni vreden omembe. Na taki ravni komunicirajo pubertetniki v osnovni šoli.

Kaj češ, eni so pač predebeli, drugi pa so odrasli, ki se jim je emotivni razvoj ustavil pri petih letih. Slednje je veliko hujše in nepopravljivo, kar pa debelost sigurno ni.

Nisi dobro razumel, ravno to sem ji hotel povedat, da vsak sam gleda nase in da se pač nebi smeli obremenjevati z drugimi, če ti nekdo ni všeč ali te pri njem kaj moti, greš pač k osebi ki ti je všeč, s tem, da tistih, ki ti niso najbolj pri srcu ne obremenjuješ s tem.

Ma v redu je, Heep-ie, sem dobro razumelA:)

O.K.;-)

Ej Hvala, sam da ne bo kdo mislil da se jaz zdej kej sekiram.
Jaz sem samo povedala kakšna je celotna zgodba in zdelo se mi je zelo nesramno da je to naredu, pa čeprav jaz nimam nič z njim.
Jaz zase vem da imam nekaj kol preveč( dobila sem jih ne zato ker se nažiram ampak zaradi tablet) in se tud trudim da bij jih spravla dol.
Špeh mi nikjer ne visi, jaz se počutim še vedno privlačno, fantu se zdim še vedno seksi.
In tukaj niso sedaj problem moje kile ampak svetilnik in njegova veličastna pamet.
Se mi zdi da je kar malo poniknil!!
LP

mogoče, da jo najprej pustis, pa kasneje nehas sexat z njo

Glej… meni pač debeli moški niso seksualno privlačni….. tko pač je…..
Če se pa jaz počutim nemarno, je to moj problem….. in predvsem se tiče samo mene….. in nima veze z drugimi….. jih tudi ne obsojam in nočem rečt, da ne maram bit v njihovi družbi……
Lepu se imej….

Ko je moja sosolka v srednji kar dost shujala in jo je edn sosolc skoz neki gnjavu glede tega, mu je vedno rekla: ˝Sem bla debela, pa sm shujala, ti pa si bil nor in bos nor ostal!˝
To se je men tuk dobr zdelo:)

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

***Ej Hvala, sam da ne bo kdo mislil da se jaz zdej kej sekiram***

Men se pa zdi, da se ti je ti tole kar malo usedlo na dušo. Saj kar naprej poudarjaš, da se ne sekiraš in da si se zredila samo in izključno zaradi tabletk, itd. Nekaj si dopoveduješ (nas itak bolj malo zanima, ker te ne poznamo), pa nisi prepričana, če je res. To je moja ocena. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne sploh ne, to pišem tistim ki pravijo da se zarad tega sekiram, pa se ne.
Ker jaz vem kakšna sem in sem si taka čisto všeč.
Rada bi samo kot sem že 10000000000000000000 povedala da tudi on kaj napiše na to temo, in pa da je bilo to svinsko od njega. Nič drugega
In ja, dragi marko zredila sem se samo in izključno samo zaradi tabletk.
Razumeš, če pa ne pa tud prav

Eh ze samo na kg gledat je smesno..recimo rece punca jaz mam pa 75 kg in koga kap..potem pa pove da je pa v bistvu visoka cez 180 cm..pa tko naprej…
Svetilnik pa pac more mal provocirat kaj nej recem..men se drgac prov ne da obremenjevat tok z drugimi in s tem kako zgledajo in zakaj zgledajo kokr zgledajo..dolgcas..mam pametnejse stvari za pocet.

Drgac sm se jaz v zadnjem casu mal zredila ker se premalo gibam ker ful sedim..fax & sluzba nardijo svoje..zato zdj vec migam in delam na tem da bom te kile dol spravla na en zdrav nacin..ampak tega ne obesam na veliki zvon in travmiram okrog tega.

www.studentarija.net

A veš, da v resnici še nisem z debelim sexala. Naključje? Kaj pa vem….verjetno ne. Všeč so mi suhi, kot kaže, sicer bi se mi že kdaj to zgodilo po naravni poti….

A zakva so eni debeli? Ne vem, pa me niti ne zanima. Tud moti ne, razen iz estetskega vidika mogoče…pa konec koncev kaj mam jaz pri njihovem špehcu? Nič!

New Report

Close