Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koga še motijo debele punce?

koga še motijo debele punce?

ha ha ha .jebačica dej povej a te je še kak slavni burekaš pofukal ha ha .
bajsa je vsaka tista ki ima več kg kot višine(minus 100 se razume).
a si ti tud bajsa? ha ha ha

svetilnikk, žal moram svoje frustracije stresat nate. ravno zato, ker me ni nihče od slavnih nategnil.
Seveda sem bajsa, še ponosna sem na to-169cm, 59kg.
A imaš kakšen nasvet kako shujšat?
Vse sem že probala, pa ne gre in ne gre…
tudi tisto, da si cel dan v postelji, piješ samo vodo in samo sexaš- ob luni seveda. Pa nič…
svetilnikk??

Kakšna zmota, Rubyka! Jaz pa vseskozi mislil, da si suhica in to samo zato, ker hočeš imet suhega fanta. Nisi nekoč to napisala?
Sicer pa ne glede na par kilc preveč, si kar luštna punca!

Kaj, plemeniti, pa ja ni nevoščljivost na delu??

Ja, zamisli si, kako uživa. Svetilnikka mislim, ha ha!
samo zanj!

Ne nism suhica..pa tud mislm da uno shirano suha ne bom nikol..mi tud ni do tega. Napisala sm verjetno da so mi vsec suhi fantje..ampak to so ze tko suhi k se oni pa ponavad sekirajo da so presuhi..sploh ne maram unih nabildanih..btw kako pa ti wes da sm kr lustna punca a? 😉

www.studentarija.net

Komu? Palčkom? 🙂

Hm, si mal trapasta, da greš hujšat pri te teži? Moškim (če odštejem svetilnika) je všeč kaj prijeti, ne pa se drgniti ob kosti.

jap!
A si mislu….?

no evo jest nisem nabildan shiran pa tud ne pa tud jaz vem da si luštna a s ekaj zmeniva?l.p.

preprost naasvet manj žri pa več delaj
in še en nasvet nikar ne laži saj si se hvalila kako te slavni fukajo ha ha

plemeniti,
si spraševal mene, če sem normalna, da ”hujšam”??
Če si me, sem se namreč hecala. Na srečo mi še nikoli ni bilo potrebno hujšati in mislim, da mi tudi ne bo 😉
Na srečo imam izjemno hitro presnovo in zadovoljstvo z lastnim telesom. Po eni strani bi imela raje 3 kg več, kot 10 kg manj na trenutno (stalno) kilažo;))

svetilnikk,
hvalila se nisem, ker se s tem ne hvali vsakemu, sem le omenila, da sem podrla slavno osebnost (teoretično jaz, praktično pa on mene, hehe)

kakor koli pogledaš se je verjetno tip spet naokoli hvalil da je eno kurbico pofukal sej vsak dan drugo in ne misli da si ti njega pofukala v vseh primerih te je on nategnil na dolgo in široko ti pa se kar tolaži ha ha . špricalo je njemu ha ha . hvalila pa si se vsem na forumu pa še kaj drugega ne samo to. men se zdi da si ti ena grda bajsa ki si tu frustracije ven daje. kle gor se je lahko skrivat . tok me firbec zanima kaka si po moje ful grda ej.

Hmmmm, zadovoljstvo z lastnim telesom? Verjetno imaš poštni predal vsak dan zapolnjen s ponudniki…? 😉

plemeniti,
zadovoljna sem sama sabo, tako karakterno, kot vizuelno.
Na to so zagovtovo v veliki meri vplivali ljudje, ki jih poznam ali spoznam. Imajo me za prijetno, komunikativno, zanimivo in odprto žensko.
Kar se tiče videza sem zelo samozavestna, saj velikokrat na sebi opazim poglede, katerih ”lastniki” bi me želeli spoznati.

Vsak ima sicer svoj okus, veliko ljudem se zdim prijetna oseba, verjetno pa tudi obstajajo takšni, ki jim kot potencialna partnerica ne bi bila všeč. Meni je važno, da sem všeč sama sebi, da se sprejemam takšna kakršna sem. Da se imam rada. To pa je pogoj, da te imajo tudi ostali radi 😉

Kar se tiče poštnega predala- če bi ga primerjal s časom, ki ga preživim s svojimi kolegi/kolegicami, prijatelji in znanci, potem imaš čisto prav ;))

LP

Ja a ne bos pocaku da najprej se par kil zgubim..mogoce bom pol bl po tvojih kriterijih hehehe 😉

www.studentarija.net

neeeeeeeeeeee ne bom pocakal.:)
ti kar navali 🙂 a hodis kaj na morje ?
ves v cem je point tebe tukaj na forumu poznam že zelo dolgo.pa me matra firbec kdo se skriva za tem nikom. ne vem zakaj sem se vate zapičil mislim da me tale nick nekako privlači. kaj sploh pomeni?ruby? fruit je sadje ne?

Heh 😉 Ja zdj med prazniki bi morala it pa sm si potem premislila..mi je blo v Lj bolj fajn 😉
Hmmm no ja neki casa sm ze tle gor..sam sej tok podrobno se pa tud nisva pogovarjala da bi me tok opazu no. 😉
Rubyfruit pomen pa granatno jabolko v bistvu…

www.studentarija.net

Tako čutim dragica, in občutki me malokdaj varajo… Imam prav, ne?

Ruby, on naj čaka, jaz bi te pa kar tako kakršna si – luštna!

lepo. hvala.a si vezana al samska?

Eh ti se pa znajdes 😉

www.studentarija.net

Ja pa smo s5 pr tem da je to cist subjektivno..enim sm lustna enim ne..:)

www.studentarija.net

samska…

www.studentarija.net

rad bi te spoznal.email mogoče?

New Report

Close