Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koga še motijo debele punce?

koga še motijo debele punce?

Seveda!

Meni si in ti to weš, ne?

Jaz pa sem že tudi z debelo. Pa še zelo dobro je bilo, tako lepo se trese… Čeprav mi take niso všeč

sj ga mas tle za kliknt..pa sj neki si mi ze pisu enkrat kokr se jaz spomnm.

www.studentarija.net

KIR a bova s5 prsla do tega da so tebe same besede pa pihanje na duso 😉

www.studentarija.net

Enkrat bi se morala midva dol dat a ne? In to v živo!

Ah bos s5 tepen od zene… 😛

www.studentarija.net

Rubyfruit napisal:

> Ah bos s5 tepen od zene… 😛

Tudi to bi preživel! Sam če bi blo dobr.

Ja ampak ce bi blo dobr al pa ne pa ne mors vedet 😉

www.studentarija.net

To vem, saj vidiš da sem tudi to uganil da si luštna. Vidiš, da se nikoli ne zmotim?

hahaha vse je enkrat prvič KIR… 😛

www.studentarija.net

Kaj je pol? Se bova že enkrat zmenila za tisti sex ali šele v naslednjem življenju?

Ah ne gre to tko sm prevec romanticna..bi me mogu najprej najmanj plesat pelat 😉

www.studentarija.net

Ufff, Rubyka, to bi te pa prec!

Debelih punc ne maram, oz. jih ne bi hotel za zvezo, niti za ONS. Pač me preveč moti zavaljenost. Tudi anoreksičark ne maram, da se razumemo. So mi pa všeč punce z normalno postavo.

Čeprav je tak odpor do prekomerne teže nič drugega kot navadna nestrpnost, ostaja dajstvo, da doživamo pravo pandemijo debelosti – v zadnjih 15 letih se je povprečna teža precej dvignila.
Ampak še huje je, da so se pojmi povsem spremenili – danes se za povprečno postavo smatra nekoga, ki le zmerno prekorači indeks telesne teže. Za “športno postavo” imamo nekaj, kar včasih niti pod razno ne bi šlo. Nemogoče je zanikati, da je med mlajšimi vedno več debelih. Od mlajšega znanca sem celo slišal, da je postal “kitolov” (ne bom razlagal pojma) postal del odraščanja vsakega mladega Slovenca, saj drugih “rib” primankuje. Mislim, da dramatizira a vseeno tudi sam opazim pojav, ki mi ni všeč – ne morem pa sam proti temu storiti prav nič! Zato tudi ne tarnam in ne težim… saj vendar nima smisla.

New Report

Close