Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je čistokrvnih Slovencev?

Koliko je čistokrvnih Slovencev?

za to pa res ne rabiš bit ekspert

3/4 slovenc si (1/4 hrvat)

3/4 slovenc si (1/4 hrvat)
[/quote]

Si mešan/a.


Viking ali severni medved??

What is Slovenec? Please define it.


Slovenka si, čistokrvna pa ne.


Slovenka si, čistokrvna pa ne.
[/quote]
Rekli smo pet generacij: jaz, starši, stari starši, prastari starši, pra-prastari starši. Pa mi je čisto vseeno, ali sem ali nisem po “pravilih” foruma. Kot je napisala Opička, SLOVENKA SEM.

Samo troje je možno v Sloveniji:
1. da sploh nisi Slovenec in nimaš s Slovenci nobene krvne povezave. To niti ni nujno slabo.
2. da nisi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čist Slovenec, in takih je hvala bogu največ deklariranih Slovencev
3. da si med tistimi nekaj nesrečneži, ki so čistokrvni Slovenci, ki imajo zaradi dolgoletnega razmnoževanja med sorodniki vidne genske motnje.

Še na začetku prejšnjega stoletja so Slovenci, ki so se poročali s Slovenci, izbirali partnerja iz iste ali kvečjemu sosednje vasi. Če pogledaš malo bolj temeljito družinsko drevo, kar hitro ugotoviš, da je bilo to vse med neko žlaht, na pol incestno že. Jaz se res ne bi hvalil s tem, da sem “čistokrven”. 🙂


Nemci so bili 100 let nazaj avtohton narod na prostoru današnje Slovenije.
Odjebal (pomoril in pregnal) jih je Kardelj in njegova teorija zarote proti Slovenstvu.
Kardelj je pomoril poleg Nemcev tudi 50.000 Slovencev. Kot Yugoslovenar je zajebal tudi večino SLO mej in dosti teritorija.
[/quote]

A tako kot Čehi v Idriji? Koliko jih je pa bilo?
Ker ja, veliko so jih nasilo naselili, Slovence pa sterali z domov, največ preko oceana, ko se je pričelo ponemčevanje.
Sedaj se dogaja enako.

Slovenec. Itak so na vsm Balkanu, celo v Bolgariji živeli Slovenci.
Hrvat je umetno ime, nastalo v 19.st. enako kot SlovAni, namesto SlovEni.

Še na začetku prejšnjega stoletja so Slovenci, ki so se poročali s Slovenci, izbirali partnerja iz iste ali kvečjemu sosednje vasi. Če pogledaš malo bolj temeljito družinsko drevo, kar hitro ugotoviš, da je bilo to vse med neko žlaht, na pol incestno že. Jaz se res ne bi hvalil s tem, da sem “čistokrven”. 🙂
[/quote]

Pri nas že ne. Hudo so pazili, da je še zdrav rod naprej.

Slovenec. Itak so na vsm Balkanu, celo v Bolgariji živeli Slovenci.
Hrvat je umetno ime, nastalo v 19.st. enako kot SlovAni, namesto SlovEni.
[/quote]

Daj umiri se. Kot da je slovenski narod nek nadnarod. Ta bogi milijon mešancev, ki so še ostali na tej kuri od slovenskega ozemlja. Vsi z nekaj soli v glavi so že zdavnaj odmaglili drugam.

Pri nas že ne. Hudo so pazili, da je še zdrav rod naprej.
[/quote]

Tisti, ki so pazili, so si 100 let nazaj pripeljali žene z Balkana. Ostali so pazili kolikor jim je pač ratalo brez kondoma. 🙂

In kako so to pazili, da je šel zdrav rod naprej? So vse, ki niso bili zdravi, utopili v škafu vode? So šli recimo S Štajerske po nevesto na Dolenjsko ali Primorsko? Na primorsko verjetno ne,ker so bili tam Italijani. Daj ne bluzi. Kmeti so nekaj kolen nazaj vsi v sorodu. Plemiči pa kot prvo niso Slovenci, kot drugo pa prav tako vsi v sorodu.
Pa koliko je bilo Nemcev, Čehov,Italijanov samo v Sloveniji še 100, 150 let nazaj!

Tisti, ki so pazili, so si 100 let nazaj pripeljali žene z Balkana. Ostali so pazili kolikor jim je pač ratalo brez kondoma. 🙂

In kako so to pazili, da je šel zdrav rod naprej? So vse, ki niso bili zdravi, utopili v škafu vode? So šli recimo S Štajerske po nevesto na Dolenjsko ali Primorsko? Na primorsko verjetno ne,ker so bili tam Italijani. Daj ne bluzi. Kmeti so nekaj kolen nazaj vsi v sorodu. Plemiči pa kot prvo niso Slovenci, kot drugo pa prav tako vsi v sorodu.
Pa koliko je bilo Nemcev, Čehov,Italijanov samo v Sloveniji še 100, 150 let nazaj!
[/quote]

Pazili, da niso izbirali v krogu sorodstva. Moja babica je začela rojevati šele pri štiridesetih in končala pet let kasneje.
V času vojna ljudje niso štepali otrok kot za stavo in ženske so pazile na svoje dobro ime. Tudi poročale se niso tako zgodaj, njen dragi je bil v vojski precej ler, nakar še vojna in preden se je vrnil, je bil že skrajni čas za družino.
Nič koliko jih je ostalo vdov in samih z otroki. Sama za vse težaško delo na kmetiji.
Tudi hlapcev med vojno ni bilo.
Če je taka ženska ostala sama z majhnimi otroki, so oderuške hijene planile po njej in jo stiskale toliko časa, da je skoraj zastonj prodala vse, sama in otroci pa v beračijo.
Na tak način so prisilili Slovence, da so po prvi vojni množično odhajali iz Slovenije.
Podel načrt za iztrebljanje Slovencev.
Njihovi otroci pa so se v šoli učili srbščino in molili za kralja Peterčka.
No, zgodovina ti ravno ne leži.
Plemiči so bili še kako Slovenci.
Po tvoje Slovenija sploh ni slovenska, ka-li?

zgodovina.eu

V meni se pretaka tudi Dalmatinska kri, pa gotove še kakšna druga če bi pogledal še bolj nazaj. V resnici smo vsi mešanci. Tudi ne vidim kaj bi bilo s tem kaj narobe.

po tvojem so vsi narodi sveta narejeni po vasi tabeli..a to samo za slovence veljja haha…kaj si…prvo drugo tretje, ane hehe

Jaz sem #1 in seveda ni slabo.

meni sugurno rimljanska kri pa geni skupnega prednika….zelo je narobe, da se mas za mesanca, si clovek, ne mesanc, a si potem napol pes a kaj..

Rajši mešanec kot zmešanec 🙂

Odkar smo v EU in odkar Tur Fajonka rihta vize smo krepko padli v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Jaz sem #1 in seveda ni slabo.
[/quote] seveda, da je vse narobe s tabo, ker imas samo tri moznosti in sigurno vasa familija je ze vse izrabila, ker si tretja tocka…kva si srb, hrvat, amerikanec hahahagag

oboje ni zdravo kje se te lahko vidi

Oče in mati sta slovenca.
Oba dedka in obe babici prav tako.

Če bi šel vlečt do prapradedka verjetno pridem čez mejo a še vedno na etnično ozemlje Slovencev (vse konce)

Kaj sm zdej?

seveda, da je vse narobe s tabo, ker imas samo tri moznosti in sigurno vasa familija je ze vse izrabila, ker si tretja tocka…kva si srb, hrvat, amerikanec hahahagag
[/quote]
Ne vem, zakaj se tako grdo obnašaš do mene. Na tem forumu ste res eni prostaki nezmožni normalne komunikacije z neznanci.

New Report

Close