Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je čistokrvnih Slovencev?

Koliko je čistokrvnih Slovencev?

Odgovor na objavo uporabnika
Slovence se zatira, 26.10.2013 ob 12:38

Podpis pod ta komentar. Res drži, kar si napisala. Slovence se tretira za tretjerazredne. Celo zatira se nas, kar je sramota. Poznam primer tujega državljana, ki nima tukaj niti stalnega prebivališča, pa prejema socialno podporo. Ko sem bila sama brez službe, nisem dobila nič, ker sem po očetu podedovala nekaj zemlje, od katere pa itak nimam nič. Če se ne bi hitro zaposlila, bi kratkomalo umrla od lakote, pa mislim, da od Slovencev / Slovenk še zdaleč nisem edini tak primer. Tujce se pri nas ujčka in dokler bo tako, bom ostro nasprotovala vsakemu priseljevanju in dodeljevanju nekih nadpravic tujcem. Sramota za vse vlade doslej, da so najmanj naredile ravno za Slovence.

Jaz nisem Slovenec. Tukaj sem rojen in šolan. Govorim brez naglasa in sem pošten državljan. Neslovenci sodejansko drugorazredni državljani. Nimajo dostopa do javnega sektorja, saj je nepisano pravilo, da se oseb na -ić ne jemlje na razna ministrstva, direktorate, agencije, upravne enote, šolstvo, sodišča itd. Izjema je zdravniški kader zaradi pomanjkanja. To po sao najboljše službe vredne človekovega dostojanstva.

Za ugotavljanje čistokrvnosti daste v analizo lasten DNK in nato primerjate halposkupine. Največ mešanja je na primorskem in štajerskem koncu. In seveda v Ljubljani.

Sem čistokrvni Slovenec. Moja starša sta Slovenca, moji stari starši so bili Slovenci. Več nazaj ne vem.
Priimki starih staršev so bili pa sledeči: Hartmann, Rechberger, Weinhandel, Horvat.

Moj priimek se tako tudi konča z -mann.

Vem le za 3 generacije nazaj. Vsi Slovenci. Moj mož ima pradedka nekega prišleka iz vzhoda. Ne ve se točno, od kje . Stara sva 65.

Ali kdo ve kje izvajajo DNK analize za halposkupine? Če je možno inkognito! Ne zanimajo me tiste bedarije za odkrivanje očetovstva. Slovenija in bližina?

New Report

Close