Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je čistokrvnih Slovencev?

Koliko je čistokrvnih Slovencev?

slovenke in južnjaki se enostavno ” ujamejo” 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Si7iQiOUZ20

” Mešal se je po moje nižji, primitiven sloj s primitivnimi. “

???

Kako te ni sram, da otroke iz drugih držav smatraš za bolj ” primitivna bitja”?!?!?! Misliš, da nemci ne serjejo in ne prdijo?? Sram na te bo!!!!

Ker so se njegovi predniki genetsko mešali drugače kot pri Francozu ali Srbu. Vendar v njegovem genetskem zapisu samem ni nič “slovenskega”, razen če hočeš reči, da je točno določena kombinacija/razmerje tisto, ki ga dela “slovenskega”.

Dotepenci so bili tudi Hrvati, pa so vseeno postali posebna kategorija ljudi. In take kategorije se lahko ustvarjajo (zamišljajo) vsak dan, ene postanejo uradne (če je politični interes oblasti tak), ali ostanejo neuradne, neformalne.
[/quote]

Potem so tudi banane lahko Slovenke, saj v njihovem genetskem zapisu ni nič “slovenskega”, čeprav si z njimi delimo 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} genetskega materiala.

Goran Dragić je zate primitiven??? On ima rad tudi svojega srbskega očeta, ki je zanj garal, da sta brata Dragić odraščala in sloveniji prinesla zlato medaljo!! Sram naj te bo stokrat za nacionalističnost!!!! Sramota!!! Očitno pozabljaš, da so nemci pobili na milijone ljudi med 1 in 2 svetovno vojno!!!!!!!!!

Zadnjič sem hodil po pokopališču Pobrežje v MB.
Na spomenikih se vidi, da je bila po letu 1918 in še enkrat po letu 1945 velika menjava priimkov.
Nemške priimke so zamejali priimki s končnico -ić.
Iz tega je razvidno, da smo bili in smo v tem predelu SLO kar premešani in smo na velikem prepihu in za “kri” kot gensko osnovo ni slabo.
Do sedaj so prihajali pogumni, dalje pa nisem več takšen optimist.
[/quote]V 15 stoletju je bil Marburg židovska občina, pol so jih Habsburgi izdali, pol je bilo do 1918 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nemcev, pol so prišli Srbi, kapital so ohranjali Nemci, ki so jih po drugi sv. pobili ali izgnali. Tisti Srbi so bili pa tako za pave, sami sebi namen..

Potem so tudi banane lahko Slovenke, saj v njihovem genetskem zapisu ni nič “slovenskega”, čeprav si z njimi delimo 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} genetskega materiala.
[/quote]

Mislim, da je njim vseeno… Nam pa je morda pomembno, ali je Chiquita ali Derby, pa ali je bio ali ni… :).

pojdi k psihiatru uboga duša

O nemkah ki se fukajo s turki in afričani po svinger klubih pa se že dolgo ve

V 15 stoletju je bil Marburg židovska občina, pol so jih Habsburgi izdali, pol je bilo do 1918 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nemcev, pol so prišli Srbi, kapital so ohranjali Nemci, ki so jih po drugi sv. pobili ali izgnali. Tisti Srbi so bili pa tako za pave, sami sebi namen..
[/quote]


[/quote]


[/quote]Zakaj bi šla k psihiatru, ker roabinsko nimam v sebi kapljice južne kravi? In ker na glas povem, da moji sloji teh hord niso nikoli marili, ker niso iz našega sveta? Ne vem kaj pričakujete? Sta imela starša prav, in moja oklica, ne bi šla več delat na Balkan, tudi z zaščitenimi papirji ko sem bila ne. Balkanci, nikoli ne boste razmeli da niste mi. Pejte domov, drug svet ste.

pojdi si raje umit tvojo vagino in gate zamenjaj. Zakaj bi šla k psihiatru, ker roabinsko nimam v sebi kapljice južne kravi? In ker na glas povem, da moji sloji teh hord niso nikoli marili, ker niso iz našega sveta? Ne vem kaj pričakujete? Sta imela starša prav, in moja oklica, ne bi šla več delat na Balkan, tudi z zaščitenimi papirji ko sem bila ne. Balkanci, nikoli ne boste razmeli da niste mi. Pejte domov, drug svet ste.
[/quote]

Njena žlahtna Nemška scalnica diši.


[/quote]

Foter pol Velenjčan, pol Ptujčan, mama pol Murskosobočanka, pol Ptujčanka.
Kaj sem jaz?
Rojena na Ptuju.
Živim na Ptuju.
Tudi umret si želim na Ptuju.

Delam pa v tujini 🙂

A zdaj smo pa že kar domobranci in Nemci in zreli za psihiatra, če nimamo prednikov z Balkana? Tu se vidi, kako je Balkan okupiral Slovenijo.

Kaj pomaga Slo faca, če so možgani od dol.

domobrančki janezki ko vas ni bilo še nikjer si zelo južni antični Grki že imeli tisočletja star parlament, gledališča, znanost
ah janezki kje ste vi od tega

slovenke poreklo po ocetu svojim otrokom velikokrat zamolčijo :-)

v časopisu je pisalo da so nemke znane v svinger klubih, severnjakinje so pijane kot čep med vikendi, samomorilni so tudi, beda haha

quote=”TUDI NEMCI SERJEJO IN ŠČIJEJO” post_id=13140329 time=1570128723]
pojdi k psihiatru uboga duša

O nemkah ki se fukajo s turki in afričani po svinger klubih pa se že dolgo ve


[/quote]

“Če je nemškutar, ni Slovenec,” hehe SDSovci.

Ko sem v našem južno mešanem kolektivu vprašal, katerega spola je slovenski samostalnik VRATA,
so samo južni vedeli, da je srednjega. Slovenci so vsi falili.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7317, 21.09.2022 ob 21:56

Ko sem v našem južno mešanem kolektivu vprašal, katerega spola je slovenski samostalnik VRATA,
so samo južni vedeli, da je srednjega. Slovenci so vsi falili.

Angleži slabše črkujejo angleške besede kot priseljenci.

Jaz sem po očetu pol Slovenka pol tujka. Po mami sem pa tujka. Rojena sem v Sloveniji, nosim slovenski priimek in se počutim kot Slovenka.

Odgovor na objavo uporabnika
Slovence se zatira, 26.10.2013 ob 12:38

Podpis pod ta komentar. Res drži, kar si napisala. Slovence se tretira za tretjerazredne. Celo zatira se nas, kar je sramota. Poznam primer tujega državljana, ki nima tukaj niti stalnega prebivališča, pa prejema socialno podporo. Ko sem bila sama brez službe, nisem dobila nič, ker sem po očetu podedovala nekaj zemlje, od katere pa itak nimam nič. Če se ne bi hitro zaposlila, bi kratkomalo umrla od lakote, pa mislim, da od Slovencev / Slovenk še zdaleč nisem edini tak primer. Tujce se pri nas ujčka in dokler bo tako, bom ostro nasprotovala vsakemu priseljevanju in dodeljevanju nekih nadpravic tujcem. Sramota za vse vlade doslej, da so najmanj naredile ravno za Slovence.

Res je tudi jaz sem ostala brez službe zaradi svojega bornega imetja nisem dobila nič. Če ne bi našla partnerja, ki mi je pomagal bi se hrane ne imela😡

10 let nazaj, ko se je ta tema odprla, je bilo st. Slovencev dosti večja kot sedaj. Po vseh mestih je ogromno takšnih, ki imajo korenine od juge dalje. Sedaj pa se od drugo…

 

definicija čistokrvnosti je jasna. Čistokrvni Slovenec je tisti, ki ima vse stare starše Slovence.

Kaj to pomeni, da je stari starš Slovenc? Da je bil rojen na ozemlju današnje Slovenije, da je govoril slovensko, da je govoril samo slovensko, da sta njegova starša bila tudi oba rojena na ozemlju današnje Slovenije? Da se je identificiral za Slovenca? Da je dost bele barve? Če samo za 2 generacji nazaj pomakneš to nejasno definicijo, nisi nič naredu.

Večine Slovencev tudi ne boš prepričal, da je Janša Slovenec, če samo njegov videz pogledaš. Če genetika kaj pomeni, je očitno dost takih Slovencev v Albaniji, Turčiji itd.

bilo 2013. Deset let kasneje nas še 100.000 ni več

 

New Report

Close