Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko vas je tu gor, ki vozite star avto

koliko vas je tu gor, ki vozite star avto


Tebi ga prej sunejo, preden se postara!☺☺☺

Tukaj najdeš naivneža, ki misli, da nemške avte v Nemčiji delajo.

Ti si pa tud od nekje padel. Klinc gleda avto, če boš na njega dal 300 eur letno za popravila, pa naj bo star ali nov. Pri meni na avtu kvečjemu grejo disk ploščice, kaki končniki, vsake toliko zglobi, auspuh in to je na par let , ne vsako leto, to mi brat zastonj zrihta z danim materialom skupaj. Poraba še vedno 6 litrov, nikoli nobene resne okvare na nobenem avtomobilu, ( z izjemo v mladosti na yugotih, ko so šle mašine) vozim pa povsod, seveda po pameti.

Avto, za katerega je treba dati 300 EUR na leto za vzdrževanje, je poceni.

Ti si pa tud od nekje padel. Klinc gleda avto, če boš na njega dal 300 eur letno za popravila, pa naj bo star ali nov. Pri meni na avtu kvečjemu grejo disk ploščice, kaki končniki, vsake toliko zglobi, auspuh in to je na par let , ne vsako leto, to mi brat zastonj zrihta z danim materialom skupaj. Poraba še vedno 6 litrov, nikoli nobene resne okvare na nobenem avtomobilu, ( z izjemo v mladosti na yugotih, ko so šle mašine) vozim pa povsod, seveda po pameti.[/quote]

Če daš na avto 300€ na leto, je avto poštiman tko kot treba…šalabajzarji itak marsikaj ne slišite pri podvozju zato tud ne investirate v avto…treba je kupit tud kakšne gume itd…
Če se voziš z jajčkom in šparaš na gumah, potem mogoče kaj prišparaš…če se voziš v orenk avtu, vse stane…ena dobra 17 colska guma stane 150 €…to je 1200 € za dva kompleta za 3-5 let, če dalš 50.000 km letno …to je takoj 300€ na leto…dej ne bluzi k nimaš pojma…

Ti si pa tud od nekje padel. Klinc gleda avto, če boš na njega dal 300 eur letno za popravila, pa naj bo star ali nov. Pri meni na avtu kvečjemu grejo disk ploščice, kaki končniki, vsake toliko zglobi, auspuh in to je na par let , ne vsako leto, to mi brat zastonj zrihta z danim materialom skupaj. Poraba še vedno 6 litrov, nikoli nobene resne okvare na nobenem avtomobilu, ( z izjemo v mladosti na yugotih, ko so šle mašine) vozim pa povsod, seveda po pameti.[/quote]

Če daš na avto 300€ na leto, je avto poštiman tko kot treba…šalabajzarji itak marsikaj ne slišite pri podvozju zato tud ne investirate v avto…treba je kupit tud kakšne gume itd…
Če se voziš z jajčkom in šparaš na gumah, potem mogoče kaj prišparaš…če se voziš v orenk avtu, vse stane…ena dobra 17 colska guma stane 150 €…to je 1200 € za dva kompleta za 3-5 let, če dalš 50.000 km letno …to je takoj 300€ na leto…dej ne bluzi k nimaš pojma…[/quote]Ne rabiš, ker nimaš dat letno kaj tristo eur na njega, razen če si popolno tele, da ne znaš z avtom delat ne vozit, teh pa res ne manjka, vidim pri bratu, stalno isti imajo težave z avtomobilom i nostop stojijo pri njem za popravilo. Jaz imam avto vedno poštiman, pa tudi če bi moral plačat dele in popravilo, to ne bi bilo 300 eur letno, to je namreč več kot stane povprečen star avto. 🙂 Iz podvozja avtomobila ti kvečljenmu lahko odmeva tvoja praznina v glavi, drugega namreč nima kaj. 🙂

Dovolj imam starih avtomobilov.Od novembra imam novega.

Ti si pa tud od nekje padel. Klinc gleda avto, če boš na njega dal 300 eur letno za popravila, pa naj bo star ali nov. Pri meni na avtu kvečjemu grejo disk ploščice, kaki končniki, vsake toliko zglobi, auspuh in to je na par let , ne vsako leto, to mi brat zastonj zrihta z danim materialom skupaj. Poraba še vedno 6 litrov, nikoli nobene resne okvare na nobenem avtomobilu, ( z izjemo v mladosti na yugotih, ko so šle mašine) vozim pa povsod, seveda po pameti.[/quote]

Če daš na avto 300€ na leto, je avto poštiman tko kot treba…šalabajzarji itak marsikaj ne slišite pri podvozju zato tud ne investirate v avto…treba je kupit tud kakšne gume itd…
Če se voziš z jajčkom in šparaš na gumah, potem mogoče kaj prišparaš…če se voziš v orenk avtu, vse stane…ena dobra 17 colska guma stane 150 €…to je 1200 € za dva kompleta za 3-5 let, če dalš 50.000 km letno …to je takoj 300€ na leto…dej ne bluzi k nimaš pojma…[/quote]

haha, za ta denar plus tehnični in zavarovanje … se lahko celo leto vozim s taksijem

Daj, utihni, tele, ker nimaš pojma ne o ekonomiki, še manj o avtih. Avto, za katerega moram letno odštet 300 evrov samo za popravila in vzdeževanje, peljem na jutri na odpad. V 10 letih je to 3000 jurjev – denar, vržen skozi okno. Sem vozila že 20 let stare avte, pa še nikoli nisem menjala sklopke ali lonca, kar šele menjala zaribane mašine. Če voziš gare, je pa seveda treba. Tako da se raje ti vprašaj, kaj voziš ti in ali se ti splača delat samo za avto in kredite. Zakreditiran do grla, pa vozi avto, ki mu je treba menjavat vse po spisku. Ajej. 300 evrov letno ni vzdrževanje, ampak neumnost. Da napišeš, da je za 2 leti star avto treba toliko plačevat, pa pomeni samo, da novega avta v življenju še videl nisi.
Ti si stereotip človeka, ki se še nikoli ni usedel za mizo in preračunal, za kakšne bedarije troši denar, rad pa drugim soli pamet. Zato pa – zakreditiran do grla.[/quote]

Ti pa si budalo svetovno…nov avto, ki stane 20.000 € ,samo ENEM letu izgubi 3000 €…s tem denarjem jaz popravljam avte 10 let, halooo!! Poleg tega pri novih avtih uradni servis stane 2-3x več kot pri fušarju….rabiš tud kasko itd…
Če kdo dela napačno računico, ste to vi bedaki, ki kupujete nove avte…kar preračunaj si kolk te pride nov avto v desetih letih uporabe… z nabavno ceno . izgubo vrednosti, uradnimi servisi, kaskom itd…brez skrbi, sem že delal kalkulacije in me je skoraj kap ko sem izračunal kolk bi me nov avto prišel mesečno…za tako tarifo si raje privoščim marsikaj bolj pametnega…glede na to špilam v bendu , si raje privočim novo basuro in feršterkar…vsako leto drug komplet in to vrhunski….in še zaslužim zraven…vi pa gledate tisti qučev pleh pred bajto, od katerega leti dnar stran… budalo budalo…

Če daš na avto 300€ na leto, je avto poštiman tko kot treba…šalabajzarji itak marsikaj ne slišite pri podvozju zato tud ne investirate v avto…treba je kupit tud kakšne gume itd…
Če se voziš z jajčkom in šparaš na gumah, potem mogoče kaj prišparaš…če se voziš v orenk avtu, vse stane…ena dobra 17 colska guma stane 150 €…to je 1200 € za dva kompleta za 3-5 let, če dalš 50.000 km letno …to je takoj 300€ na leto…dej ne bluzi k nimaš pojma…[/quote]

haha, za ta denar plus tehnični in zavarovanje … se lahko celo leto vozim s taksijem[/quote]On je eden teh, ki se mu mehaniki za hrbtom upravičeno smejijo in delajo norce, kaka teleta vse obstajajo, ker eni res znajo čuda izvajat in človek potem ne ve kako mu rata kaj pokvarit in to vedno istim. 🙂 Avto ima pa vreden 200 eur, kot je vsak povprečen avto star nad 15 let, on pa misli kaka mašina je to. 🙂

Če daš na avto 300€ na leto, je avto poštiman tko kot treba…šalabajzarji itak marsikaj ne slišite pri podvozju zato tud ne investirate v avto…treba je kupit tud kakšne gume itd…
Če se voziš z jajčkom in šparaš na gumah, potem mogoče kaj prišparaš…če se voziš v orenk avtu, vse stane…ena dobra 17 colska guma stane 150 €…to je 1200 € za dva kompleta za 3-5 let, če dalš 50.000 km letno …to je takoj 300€ na leto…dej ne bluzi k nimaš pojma…[/quote]

haha, za ta denar plus tehnični in zavarovanje … se lahko celo leto vozim s taksijem[/quote]

Kar izvoli…..ampak brez avta je danes bit kot brez gat….cura bura…

Merdzo, E class, star 14let, diesel, automatic, prevoženih 490000km (od tega mojih 450000km). Redno vzdrževan, nikoli resnih okvar – nikoli me še ni pustil na cedilu. Malo nazaj sem mu menjal oba armortizerja, ki sta bila še tovarniška – torej sta zdržala skoraj 500000km.

Zelo zadovoljen z njim. O udobju, varnosti, opremi raje ne bi, ker bom marsikoga s temi novimi jajci ala renault, wv, peugeot, itn.užalil;) Poraba med 6 – 7.5l

Vmes so bila pri hisi se bmw-jeva jajca.. tega pa res nikoli vec nocem pri bajti – crkovalo ni da ni.

Daj, utihni, tele, ker nimaš pojma ne o ekonomiki, še manj o avtih. Avto, za katerega moram letno odštet 300 evrov samo za popravila in vzdeževanje, peljem na jutri na odpad. V 10 letih je to 3000 jurjev – denar, vržen skozi okno. Sem vozila že 20 let stare avte, pa še nikoli nisem menjala sklopke ali lonca, kar šele menjala zaribane mašine. Če voziš gare, je pa seveda treba. Tako da se raje ti vprašaj, kaj voziš ti in ali se ti splača delat samo za avto in kredite. Zakreditiran do grla, pa vozi avto, ki mu je treba menjavat vse po spisku. Ajej. 300 evrov letno ni vzdrževanje, ampak neumnost. Da napišeš, da je za 2 leti star avto treba toliko plačevat, pa pomeni samo, da novega avta v življenju še videl nisi.
Ti si stereotip človeka, ki se še nikoli ni usedel za mizo in preračunal, za kakšne bedarije troši denar, rad pa drugim soli pamet. Zato pa – zakreditiran do grla.[/quote]

Ti pa si budalo svetovno…nov avto, ki stane 20.000 € ,samo ENEM letu izgubi 3000 €…s tem denarjem jaz popravljam avte 10 let, halooo!! Poleg tega pri novih avtih uradni servis stane 2-3x več kot pri fušarju….rabiš tud kasko itd…
Če kdo dela napačno računico, ste to vi bedaki, ki kupujete nove avte…kar preračunaj si kolk te pride nov avto v desetih letih uporabe… z nabavno ceno . izgubo vrednosti, uradnimi servisi, kaskom itd…brez skrbi, sem že delal kalkulacije in me je skoraj kap ko sem izračunal kolk bi me nov avto prišel mesečno…za tako tarifo si raje privoščim marsikaj bolj pametnega…glede na to špilam v bendu , si raje privočim novo basuro in feršterkar…vsako leto drug komplet in to vrhunski….in še zaslužim zraven…vi pa gledate tisti qučev pleh pred bajto, od katerega leti dnar stran… budalo budalo…[/quote]Tvoj pasat 15 let star iam prodajno ceno 200 eur in dober si če ti rata nanj zmetat 300 eur letno za popravila, to ne bi uspelo vsakemu :-), ti pa še kar sanjaj in na dolgo piši, ljudem ki smo že trideset let šoferji in smo vse sprobali. 🙂 Ja pa podvozje poslušaj, tam ima avtomobil veliko tega, veš? 🙂

30 let star golf 2 480000 km dela k urca, servise delam pa sam. cenejše vonšnje si ne predstavljam

Varnostna oprema ne mora kunkurirati novim avtom, zaradi napredka tehnike. Je pa najbolj zakon moj stari Fiat Punto, do 100 gre k sneta sekira.

Varnostna oprema ne mora kunkurirati novim avtom, zaradi napredka tehnike. Je pa najbolj zakon moj stari Fiat Punto, do 100 gre k sneta sekira.[/quote]

Ti nimaš pojma, kaj pišeš. Ko boš 1x naredil 450000km s takšnim avtom, kot jaz, boš vedel o čem ti pišem. Ne moreš teh novih jajc s tem primerjat in pika. – Poznaš benzov zavorni sistem? – Si si kdaj pogledal benzovo školjko, kako je zgrajena/zasnovana? ..še bi ti lahko pisal, pa se mi ne da zastonj predavati; konec koncev se ti pa itaq vidi kaj voziš 🙂 🙂 🙂

Vozim Citroena Berlinga, letos bo star 10 let in ga ne bom menjala ziher še par let ne. ima 200.000 prevoženih km, ker se pač vsak dan vozim v službo 50 km v eno smer. Sicer mi vizualno ni všeč, kupil pa ga je mož na svojo firmo, zato da mu je šel v strošek.
Ni se mi še niti enkrat pokvaril, ima drsna vrata, kar mi je super zaradi otrok, ko odpirajo vrata in ne morejo lopnit v tuj avto. Je tudi višji, kar mi je všeč. Ko se bom čez nekaj let odločila za menjavo, bom pa kupila rabljen avto, tam nekje do 10.000 evrov, več pa ziher ne, ker se mi zdi škoda denara metat v pleh. Raje bom s privarčevanim denarjem kupila stanovanje.

haha, za ta denar plus tehnični in zavarovanje … se lahko celo leto vozim s taksijem[/quote]On je eden teh, ki se mu mehaniki za hrbtom upravičeno smejijo in delajo norce, kaka teleta vse obstajajo, ker eni res znajo čuda izvajat in človek potem ne ve kako mu rata kaj pokvarit in to vedno istim. 🙂 Avto ima pa vreden 200 eur, kot je vsak povprečen avto star nad 15 let, on pa misli kaka mašina je to. :-)[/quote]

Mogoče so 200€ vredna francoska, italjanska in kitajska jajca…jaz vozim avto še vedno drži ceno…po enem letu od nakupa lahko še vedno dobim jurja, kolkr sem dal zanjga…ti pa izgubiš 3000 € hahaah, budalo

On je eden teh, ki se mu mehaniki za hrbtom upravičeno smejijo in delajo norce, kaka teleta vse obstajajo, ker eni res znajo čuda izvajat in človek potem ne ve kako mu rata kaj pokvarit in to vedno istim. 🙂 Avto ima pa vreden 200 eur, kot je vsak povprečen avto star nad 15 let, on pa misli kaka mašina je to. :-)[/quote]

Mogoče so 200€ vredna francoska, italjanska in kitajska jajca…jaz vozim avto še vedno drži ceno…po enem letu od nakupa lahko še vedno dobim jurja, kolkr sem dal zanjga…ti pa izgubiš 3000 € hahaah, budalo[/quote]
Po koliko si ti sploh star, ker pišeš kot dvajstletnik in sanjariš? Povem ti tako kot je, povem ti tudi da sem podgosto pri bratu, ki je že leta mehanik in to zelo dober mehanik, pa ne more, da se ne bi smejal bedakom tvojega kova in še sam se pošteno nasmejim, ko to vidim in slišim. 🙂

kot dvanajstletnik

Mogoče so 200€ vredna francoska, italjanska in kitajska jajca…jaz vozim avto še vedno drži ceno…po enem letu od nakupa lahko še vedno dobim jurja, kolkr sem dal zanjga…ti pa izgubiš 3000 € hahaah, budalo[/quote]
Po koliko si ti sploh star, ker pišeš kot dvajstletnik in sanjariš? Povem ti tako kot je, povem ti tudi da sem podgosto pri bratu, ki je že leta mehanik in to zelo dober mehanik, pa ne more, da se ne bi smejal bedakom tvojega kova in še sam se pošteno nasmejim, ko to vidim in slišim. :-)[/quote]
Modri val pojdi kaj delat, brezdelje ti škodi, pa ves nesrečen si.


Po koliko si ti sploh star, ker pišeš kot dvajstletnik in sanjariš? Povem ti tako kot je, povem ti tudi da sem podgosto pri bratu, ki je že leta mehanik in to zelo dober mehanik, pa ne more, da se ne bi smejal bedakom tvojega kova in še sam se pošteno nasmejim, ko to vidim in slišim. :-)[/quote]
Modri val pojdi kaj delat, brezdelje ti škodi, pa ves nesrečen si.[/quote]
Delam jaz spotoma, nič skrbet zame, raje zase poglej, da ne boš izpadel najstniška prismoda v vsaki temi. Tu bluziš o svojem starem avtu, kaka mašina je to in vrednost in koliko zmečeš nanj, ki je dejansko za na odpad, v drugi temi kako je satelitska predpotopna, pa gre vse preko satelitov in tega ti ne veš, konkretno pri televiziji je pa total tv paketov, ki so satelitski toliko prodanih, kot nikoli doslej, tretje se smešiš z ritnimi temami in ne vidiš, da si homoseksualec, kar ti vsi povedo itn.

Ti pa si budalo svetovno…nov avto, ki stane 20.000 € ,samo ENEM letu izgubi 3000 €…s tem denarjem jaz popravljam avte 10 let, halooo!! Poleg tega pri novih avtih uradni servis stane 2-3x več kot pri fušarju….rabiš tud kasko itd…
Če kdo dela napačno računico, ste to vi bedaki, ki kupujete nove avte…kar preračunaj si kolk te pride nov avto v desetih letih uporabe… z nabavno ceno . izgubo vrednosti, uradnimi servisi, kaskom itd…brez skrbi, sem že delal kalkulacije in me je skoraj kap ko sem izračunal kolk bi me nov avto prišel mesečno…za tako tarifo si raje privoščim marsikaj bolj pametnega…glede na to špilam v bendu , si raje privočim novo basuro in feršterkar…vsako leto drug komplet in to vrhunski….in še zaslužim zraven…vi pa gledate tisti qučev pleh pred bajto, od katerega leti dnar stran… budalo budalo…[/quote]Tvoj pasat 15 let star iam prodajno ceno 200 eur in dober si če ti rata nanj zmetat 300 eur letno za popravila, to ne bi uspelo vsakemu :-), ti pa še kar sanjaj in na dolgo piši, ljudem ki smo že trideset let šoferji in smo vse sprobali. 🙂 Ja pa podvozje poslušaj, tam ima avtomobil veliko tega, veš? :-)[/quote]

Moj Passat , star 18 let je zelo ohranjen in ima ceno jurja in to je bla ena izmed nižjih cen lansko leto.in ja, za 300€ letno ga normalno poštimam…material mi zrihta kolega z 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skonto, moj mehanik mi pa itak napol zastonj računa, tako za 300€ jaz popravim marsikaj na avtu, ti daš pa skoraj toliko za redni servis pri novem avtu takega ranga hahah…redni servis me pride 30€ in nič več…


Modri val pojdi kaj delat, brezdelje ti škodi, pa ves nesrečen si.[/quote]
Delam jaz spotoma, nič skrbet zame, raje zase poglej, da ne boš izpadel najstniška prismoda v vsaki temi. Tu bluziš o svojem starem avtu, kaka mašina je to in vrednost in koliko zmečeš nanj, ki je dejansko za na odpad, v drugi temi kako je satelitska predpotopna, pa gre vse preko satelitov in tega ti ne veš, konkretno pri televiziji je pa total tv paketov, ki so satelitski toliko prodanih, kot nikoli doslej, tretje se smešiš z ritnimi temami in ne vidiš, da si homoseksualec, kar ti vsi povedo itn.[/quote]
Dej pejt nazaj v jamo, govedo…

Tvoj pasat 15 let star iam prodajno ceno 200 eur in dober si če ti rata nanj zmetat 300 eur letno za popravila, to ne bi uspelo vsakemu :-), ti pa še kar sanjaj in na dolgo piši, ljudem ki smo že trideset let šoferji in smo vse sprobali. 🙂 Ja pa podvozje poslušaj, tam ima avtomobil veliko tega, veš? :-)[/quote]

Moj Passat , star 18 let je zelo ohranjen in ima ceno jurja in to je bla ena izmed nižjih cen lansko leto.in ja, za 300€ letno ga normalno poštimam…material mi zrihta kolega z 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skonto, moj mehanik mi pa itak napol zastonj računa, tako za 300€ jaz popravim marsikaj na avtu, ti daš pa skoraj toliko za redni servis pri novem avtu takega ranga hahah…redni servis me pride 30€ in nič več…[/quote]Ma ja, vem to, saj pravim, če bi bil star 12 let bi te bilo še nekako za razumet, pa že pri dvanajstih se jih večina bolj zrelo pogovarja. 🙂

New Report

Close