Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko za hrano na mesec?

Koliko za hrano na mesec?

Jaz nisem, pač hobi program, mogoče bom ko bom 50, zenkrat jih nimam tudi 40 še ne! Mož pa tekmuje 🙂 in vsi 3 otroci
[/quote]
Saj za moza sem mislila. Ker si nekje omenila 5 beljakov. Ja, ce je tako, pa nimas kaj. Porabite sicer veliko, ampak tako to je, ce imas poseben prehranski rezim – z razlogom. Hvala bogu, da si lahko privoscite. Sicer, profi sportniki so dovolj placani, da ne bi smelo biti sile za stroske prehrane.
Vseeno namig. Pa ne zaradi denarja, ampak zato, ker me je groza, da se dobra, uporabna hrana mece stran.
V vec trgovinah sem ze videla v hladilnikih tetrapake beljakov. To so verjetno beljaki, ki ostanejo od proizvodnje majoneze ali peciva itd. Za ceno niti ne vem, ampak ce rabis samo beljak (in vmes par rumenjakov) in ce je moznost kupiti na tak nacin, se mi zdi to v redu. Npr naredis omleto iz 100 g beljaka iz tetrapaka + 1 celega jajca, namesto da porabis 7 celih jajc in vrzes 6 rumenjakov stran ali si delas probleme, kako jih porabiti.

Hvala za nasvet… Žal nam okus ni vsec 🙂 rumenjake kadar jih je več (od cele škatle npr) nesem v pekarno pa jih tam porabijo!
Nisem pa vedla da je zdravo prehranjevanje in vsakodnevno športa je razloh za k psihiatru! Zelo zanimivo no…

Vi se niti slučajno ne prehranjujete zdravo. Ste proteinoholici in ste na dobri poti do bolezni ledvic, putike, težav s črevesjem, bolečin v sklepih. Poleg tega je obsedenost s prehrano motnja hranjenja in zato so ti svetovali nasvet strokovnjaka. Ta nasvet je bil dobronameren.

Dva plus maček, 150 do 200€, kuham vsak dan, razen ko ne:)


v pekarni mora biti sledljivost živil, ki jih uporabijo. niti slučajno ne smejo jemati tvojih rumenjakov, ki jih zbiraš skupaj. groza no. jajca so občutljivo živilo in tako se to ne dela, pa tako polna kao zdravega prehranjevanja, druge bi pa zastrupljala. Nemarnica nemarna.

Koliko date za hrano, čistila in osebno higieno na mesec? Jaz vsakič upoštevam to troje skupaj. Pa me pride 300 € na mesec ali še več za eno osebo. Pa se nič ne preseravam.

New Report

Close