Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko zaslužite neto+ izobrazba + poklic ki ga opravljate ?

Koliko zaslužite neto+ izobrazba + poklic ki ga opravljate ?

No pa napiši bruto, da vidimo ali tvoje besede kaj pomenijo?

No pa napiši bruto, da vidimo ali tvoje besede kaj pomenijo?[/quote]

Še enkrat

No pa napiši bruto, da vidimo ali tvoje besede kaj pomenijo?[/quote]

Še enkrat

[/quote]

Pričakovan odgovor, ki kaže na nezrelost osebe. Besede, besede, besede….

Okoli 2230 eur, v tujini v eni lepi dezelci, delam 4 dni na teden, V. stopnja izobrazbe, ce ze moram napisat, ampak tukaj cisto nepomembno.

Ce bi bila brez partnerja, bi bolj na tanko piskala.

Jaz pa:
V.st.iz. (VII.st. še nedokončana)
gospodarstvo, vodja službe
1.840 € neto+sl.avto


Od 2.000 do 3.000 eur, odvisno koliko se mi da delati. 5 poklicev (6. in 5. st.), trenutno opravljam 2, občasno 3.

in v čem je smisel takšnih tem???


V čem je smisel kakršnih koli tem, sploh?

Ja, očitno so njegova znanja, kljub srednješolski izobrazbi, bolj cenjena kot tvoja. In kaj zdaj?

Ni samo to…20 let delovne dobe v isti firmi, na istem oddelku, 4 izmene, zelo odgovorno delo(majhna napaka, pa gre takoj v luft 10-50.000 €), veliko potrebnega znanja oz učenja , da lahko delaš samostojno (vsaj eno leto minimalno), 80 km vožnje v obe smeri, itd…še prenizka plača se mi zdi za vse našteto…Ni primerjave s službo čez cesto, pon-pet., 7-15h…

Poznam človeka, ki, sicer z VII stopnjo zasluži cca 4000 € neto mesečno + 4 krat na leto bonus (pribl. v višini mesečne plače) + 13 plača oz. božičnica + služben avto v privat namene. Multinacionalka, delovno mesto sicer v Sloveniji, funkcija pa regijska.

In kaj zdaj?[/quote][/quote]

Podobno kot Thorrr, 25let del.izkušenj, V.stopnja, gospodarstvo, 1300€, brez sobot in nedelj, urnik od 7h do 15h. Nobenih psihičnih pritiskov popoldan, delo niti ne težko, čez poletje malo bolj sezonsko delo, drugače pa imam čas viseti tudi na netu, odnosi med sodelavci sorazmerno dobri, vsaj kot preberem kakšne imate tu. Včasih sicer naberem nekaj kompenzacije, da sem dodatno kak dan doma. Dopust, bolniška, privatni izhod noben problem, omogočeno dodatno izobraževanje po želji, plača podjetje. Deset minutk od doma, sem pa na tem delovnem mestu dobrih 13let. V naslednjem letu pa napredovanje:-)

Naj uganem… farmacevtsko podjetje s sedežem na Dolenjski cesti v Ljubljani?

Naj uganem… farmacevtsko podjetje s sedežem na Dolenjski cesti v Ljubljani?[/quote]

Ne.

imam slabo plačo. ko grem šefom jamrat zaradi plače, dobim odgovor, da mi plače ne bodo zvišali, da pa lahko manj delam. to bi nekako razumela, če bi bila fizični delavec. ker je moje delo umsko, lahko samo delam ali pa ne delam, ne morem pa manj delati, ali celo slabše delati. v življenju mi ni uspelo iztržiti svojega znanja, priznam tudi na račun svojega jezika, ki ga redko šparam.

959 neto, 7.st. JS
politoginja… tako da imam kar srečo, lahko bi bilo slabše.

zanimivo res. tako dobro se povprečno služi, na forumu pa polno tem o socialki.

izobrazba: VIII. stopnja (magisterij znanosti)
del. mesto: učitelj v osnovni šoli
del. doba: 11 let
1200 neto

Izobrazba / stopnja: VII
Sektor: privatni
Delovna doba: 11 let
Neto plača: 1800 EUR (z dodatki vred je izplačilo 2100 EUR)

Gimnazijski maturant.. 15 let delovnih izkušenj
Pogodbeno delo- 25.000 netto na mesec plus dodatek za uspešnost.


Kaj ti si astronavt ali kaj? Ne nabijaj. Edino, če že 15 let švercaš droge in migrante.

Razikovalec, učitelj,
VI stopnja izobrazbe.
0 Eurov na mesec. Sem brez prihodkov.

5 let delovne dobe
V. stopnja (ekonom lonc) 🙂
Gospodarstvo
570€ neto + malca, prevoz

5. stopnja izobrazbe -živilski tehnik
minimalc
no ,kje potrebujejo pridne, delovne , za boljšo plačo

-osnovna šola in nekaj tečajev
-samozaposlen s.p.
-lastni poslovniprostori
-štirje zaposleni
moja plača čista 2138,72 eur za mesec januar.

Univ.dipl.ing.elektro., 20 let, 1150 neto

7.stopnja izobrazbe
11 let delovne dobe
Dipl.med.sestra
1.300€ neto ( intenzivna terapija)

Pri cca 24 nadurah nekje 1.500€

u.d.inž.
S.p.-projektiram
30.000 € izdanih faktur/leto

New Report

Close