Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

Da, neumni smo. Zelo. In to je največja beda tega sveta.
[/quote]
Se bolj nas morajo gazit ker smo glupe ovce. Pijanemu poldetu bojo nabili finančno kazen ker je v pjanski vznesenosti napisal ali rekel kaj neprimernega medtem ko trezni big Boys mečejo bombe nekaznovano.
Res gazit nas je treba dokler ne pridemo k pameti kar bo na sv. Nikoli

Meni nisi dobra in strpna oseba in niti mi ne deluješ, da bi veliko hodila po svetu. Pa veš zakaj mi nisi strpna, ker hočeš moje besede označiti za prostaške in bi me najraje pribila nekam. Zaradi mene imej rada begunce jim pomagaj jaz bom pa drugim ljudem, tam kjer je moje prepričanje, da potrebujejo pomoč. Samo jaz tebe ne bom zmerjal s rasistom ti pa mene boš, ker ne pomagam PRAVIM.
[/quote]

kje jaz tvoje besede označujem za prostaške?

vidim ste se tukaj zbrali podobni kalibri, čim en mal drugače piše, se spravite nanj, spreobračate in podtikate besede … potem pa vi meni o strpnosti in nestrpnosti 🙂

res ste tapravi no 🙂

eh, kaj se sekiraš… taki kot zgodovinarka pogrnejo takoj ob izkušnji resničnega življenja, o vseh in vsem lepo in spoštljivo ker vse ostalo je sovražni govor, ko jo bodo ali katerega od otrok slučajno kdaj napadli, posilili ipd. pa vprašanje če bo še o vsem samo lepo in spoštljivo iz njenih ust, izpod prstov ipd. tudi ko sanja o svojih otrokih nima garancije da če bo samo lepo in spoštljivo npr. o pedofilih da ji ne bodo zlorabili otrok, mogoče bodo samo na lep in spoštljiv način, čisto nesovražno in polno ljubezni opravili svoje, ker se pa trudi da bi se “sovražni govor” zatrl v kali bo pa sama morala v lepem in spoštljivem tonu ogovorit strica z liziko, da je nekaj naredil narobe, da se tega ne počne itn. pa bodo verjetno to počeli manj intenzivno…
[/quote]
otroka lahko zlorabi marsikdo, statistika kaže, da so to največkrat kar družinski člani ali ožji prijatelji … beguncev v resnici za tovrstno ustrahovanje niti ne rabiš.

kje jaz tvoje besede označujem za prostaške?

vidim ste se tukaj zbrali podobni kalibri, čim en mal drugače piše, se spravite nanj, spreobračate in podtikate besede … potem pa vi meni o strpnosti in nestrpnosti 🙂

res ste tapravi no 🙂
[/quote]

Saj veš, da nimaš prav. Ti imaš nas za manjvredne in to je tisočkrat hujše kot rasizem. Hočeš preprečiti govor na internetu ampak samo tistega, ki nima enakega prepričanja kot ti. Nekdo, ki ne mara migrantov, brisati. Tisti, ki, zaničuje cerkev pa naj bo kar po cele dneve. To je isto kot v partiji. Če si rekel kaj čez Tita takoj dob ali goli otok. Ja in to si ti želiš. Diktaturo.


otroka lahko zlorabi marsikdo, statistika kaže, da so to največkrat kar družinski člani ali ožji prijatelji … beguncev v resnici za tovrstno ustrahovanje niti ne rabiš.
[/quote]

jaz beguncev nisem omenjal niti med vrsticami… vidiš kako bi že ti nekaj vsiljevala da gre beseda, samo za to, da bi dirigirala kaj lahko kdo govori in to zatirala, torej podtikanje in izmišljevanje, da sama ne bi izpadla primitivna…sledi pa kaj? izvajanje nečednosti in obtoževanje drugih?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


agresija in primitivizem iz virtuale se širi v realo, to je problem.
[/quote]
Zdaj pa vidim, da si dejansko res pametna.
Samo ugasnemo internet in svet bo odrešen primitivizma in nasilja. Si prava kandidatka za nobelovo nagrado za mir. 🙂

jaz beguncev nisem omenjal niti med vrsticami… vidiš kako bi že ti nekaj vsiljevala da gre beseda, samo za to, da bi dirigirala kaj lahko kdo govori in to zatirala, torej podtikanje in izmišljevanje, da sama ne bi izpadla primitivna…sledi pa kaj? izvajanje nečednosti in obtoževanje drugih?
[/quote]

Pa saj vsi vemo, ki se jo bere zdaj, da je samo štos glede beguncev. In da skuša ljudi, ki nimajo simpatij do njih ustrahovati, da so neumni, da ne smejo pisati na internetu, ker to povzroča strah in trepet med ljudmi. Zame osebno največji rasisti.


ne vem kdo si ti, sem pa že napisala, da želim vsem nam, da se nam kaj podobnega ne bi zgodilo.

še kar se migrantov tiče .. sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana, da bi večina z največjim veseljem šla raje domov, kot pa bila ujetnica neke evropske kulture, ki jo dejansko ne razumejo … sej, od kje naj pa jo razumejo?
Tudi ti, če bi šel zdajle v Južno Korejo ali na Japonsko verjemi, tam bi se počutil popolnoma zaostalega, domorodci tam bi te čudno gledali, njihovega jezika, ne pisave ne bi poznal, popolnoma zmeden bi bil in ljudje bi se še norčevali iz tebe in te zasmehovali, bi bilo lepo? Pa to ni niti polovica razlike med tabo in njimi, kot je razlike med arabskimi begunci in nami.

kolikor sem razumela bodo begunci dobivali statuse in sčasoma se bodo vračali v izvorne države, ko bo tam možno, predvsem pa varno živet, verjetno pa res ne vsi.
tudi po WWII je ogromno evropejcev šlo po svetu kot beguncev.

vem da verjetno ne boš, pa vseeno, poslušaj si tole, zelo dober intervju
https://val202.rtvslo.si/2017/09/nedeljski-gost-96/
[/quote]

Zbudi se raj, ne beri in ne poslušaj intervjujev, ki so oblikovani po kalupu zahtev lobijev, ki nas uničujejo. Mi si lahko samo še želimo, da se nam kaj podobnega ne bi zgodilo. To je trojanski konj, nam se že dogaja, samo vprašanje časa je, kdaj bomo pregnani iz svojih domov. Od teh istih gadov, ki jim evropa prosto odpira pot. Niti orožja ne rabijo, to je najcenejša voja do sedaj!


Zdaj pa vidim, da si dejansko res pametna.
Samo ugasnemo internet in svet bo odrešen primitivizma in nasilja. Si prava kandidatka za nobelovo nagrado za mir. 🙂
[/quote]
pojdi si še enkrat prebrat moj prvi odgovor tebi

Pa saj vsi vemo, ki se jo bere zdaj, da je samo štos glede beguncev. In da skuša ljudi, ki nimajo simpatij do njih ustrahovati, da so neumni, da ne smejo pisati na internetu, ker to povzroča strah in trepet med ljudmi. Zame osebno največji rasisti.
[/quote]
neumnost, nekdo je začel s temi begunci, jaz pa sem mal nasedla in nadaljevala v tem slogu, žal.

moje prvotno pisanje v tej temi nima veze z begunci

Zbudi se raj, ne beri in ne poslušaj intervjujev, ki so oblikovani po kalupu zahtev lobijev, ki nas uničujejo. Mi si lahko samo še želimo, da se nam kaj podobnega ne bi zgodilo. To je trojanski konj, nam se že dogaja, samo vprašanje časa je, kdaj bomo pregnani iz svojih domov. Od teh istih gadov, ki jim evropa prosto odpira pot. Niti orožja ne rabijo, to je najcenejša voja do sedaj!
[/quote]
nikjer nisem napisala, da se strinjam s takšnim načinom prihajanja beguncev in jasno mi je, da mediji naredijo svoje. Sem pa proti mantri – vsi so isti.
pa kot rečeno … bistvo te teme sploh niso begunci 🙂

mogoče ne bi bilo slabo, če bi si pogledal kaj na temo “mein kampf” in tem, kako je Hitler Nemcem opral možgane pred WWII, je mal dlje trajalo kot v dobi interneta, je bilo pa še bolj učinkovito, ker ni imel konkurence.

ampak človek ima žal zelo kratek spomin in zgodovina kaže, da so vojne pač neizbežne… v Evropi je že dolgo ni bilo, me ne bi presenetilo, če bi se v kratkem kaj spremenilo ..
[/quote]
Totalitarni levicar Hitler ni uporabljal nic drugacne metode kot danasnji levicarji. Razlika je zgolj v tem, da ste danaslji levicarji obratni rasisti in seksisti. Cilj vam je destrukcija zahodne civilizacije, se posebno pa belega moskega.


Totalitarni levicar Hitler ni uporabljal nic drugacne metode kot danasnji levicarji. Razlika je zgolj v tem, da ste danaslji levicarji obratni rasisti in seksisti. Cilj vam je destrukcija zahodne civilizacije, se posebno pa belega moskega.
[/quote]
https://curiousmindmagazine.com/agenda-21-is-the-depopulation-of-95-of-the-world-already-happening/

v nemčiji je to logično, saj je tam že več kafrov k pa nemcev, še malo pša boste v burkah na plaži kar veselite se goveda zabita


nikjer nisem napisala, da se strinjam s takšnim načinom prihajanja beguncev in jasno mi je, da mediji naredijo svoje. Sem pa proti mantri – vsi so isti.
pa kot rečeno … bistvo te teme sploh niso begunci 🙂
[/quote]bistvo zate nbiso, ker si zabito govno in nič ne razumeš

bistvo zate nbiso, ker si zabito govno in nič ne razumeš
[/quote]

Se ti ne zdi neumno replicirati na skoraj 2 (!!!) leti star post?

Se ti ne zdi neumno replicirati na skoraj 2 (!!!) leti star post?
[/quote]nisem opazi datuma, očitno je en dupewvni bolnik spet tole potegnil iz naftalina, sicer pa je zadeva aktitalna bolj iz dneva v dan

če je zadeva vse bolj aktualna potem ni bolnik

nisem opazi datuma, očitno je en dupewvni bolnik spet tole potegnil iz naftalina, sicer pa je zadeva aktitalna bolj iz dneva v dan
[/quote]

New Report

Close