Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

Človeštvo je že toliko staro, da bi se lahko kaj naučilo. Tudi VI, primitivci. Na primer to, da se na podlagi značilnosti, ki si jih človek ne izbere sam, ljudi ne diskriminira in ne ponižuje, ne žali, ne zlorablja. Niti z besedami ne. To je norma, ki bi jo vsak človek moral poznati in se je držati.
[/quote]

Ravno v tem je štos. Naprimer ne maram begunca, ki je napadel žensko. Ti napišeš rasist. Jaz nisem pisal o barvi kože, o njegovi veri ampak da ga ne maram, ker je napadel žensko. Isto ne maram človeka, ki napade in muči žensko, moškega, živali. Ampak na srečo tu nisem napaden, ker rasist. Če nekdo napade žensko, otroka, moškega ga ne maram. Ali je črn, bel, zelen, musliman, kristjan, budist, ateist. NE MARAM IN JIH PREZIRAM.


zakaj potem toliko tem na monu o recimo moški so šovinisti, moški so prasci, moški so ničvredni in podobna jajca, ki jih kure kokodakajo? dajte se malce umirit, pa bo takoj manj sovražnega govora, tudi na monu. gre se o lastnosti, značilnosti, ki si je človek ne izbere sam, ljudi se ponižuje, žali itd, to je norma, ki bi jo vsaka ženska morala poznati, se je držati.
[/quote]

Kaj naj rečem…. Za žaljenje nasprotnega spola je na MON zadolžen polarni sij, tako da se obrni nanj, prosim lepo.


zakaj potem toliko tem na monu o recimo moški so šovinisti, moški so prasci, moški so ničvredni in podobna jajca, ki jih kure kokodakajo? dajte se malce umirit, pa bo takoj manj sovražnega govora, tudi na monu. gre se o lastnosti, značilnosti, ki si je človek ne izbere sam, ljudi se ponižuje, žali itd, to je norma, ki bi jo vsaka ženska morala poznati, se je držati.
[/quote]

Očitno se ženske pripravljajo, da nas moške počasi iztrebijo…

Kaj naj rečem…. Za žaljenje nasprotnega spola je na MON zadolžen polarni sij, tako da se obrni nanj, prosim lepo.
[/quote]

seveda je tudi na moški strani sovražni govor napram ženskemu spolu, čeprav bolj poredko kar na počez, povečini tudi kot odgovor na začet ženski sovražni govor.
torej bi veljalo najprej pomesti pred svojim pragom.

seveda je tudi na moški strani sovražni govor napram ženskemu spolu, čeprav bolj poredko kar na počez, povečini tudi kot odgovor na začet ženski sovražni govor.
torej bi veljalo najprej pomesti pred svojim pragom.
[/quote]

Itak.

Itak.
[/quote]

Da ne bo pomote: odgovor “Itak” se nanaša na tvoj zadnji stavek (o pometanju pred lastnim pragom).

Pred leti so bili vsi ljudje označeni za rasiste, ki niso imeli simpatij do črnih ljudi, zdaj je moderno, da so rasisti ljudje, ki nimajo simpatij do beguncev. Nikoli pa niso bili označeni ljudje za rasista, če ni maral kristjane, če ni maral belega človeka. Pač vse je samo igrica daj mi kruha ……..


Še dobro, da pred obstojem interneta ni bilo nobenih vojn, ker se ljudje niso imeli kje predpripraviti.
[/quote]

mogoče ne bi bilo slabo, če bi si pogledal kaj na temo “mein kampf” in tem, kako je Hitler Nemcem opral možgane pred WWII, je mal dlje trajalo kot v dobi interneta, je bilo pa še bolj učinkovito, ker ni imel konkurence.

ampak človek ima žal zelo kratek spomin in zgodovina kaže, da so vojne pač neizbežne… v Evropi je že dolgo ni bilo, me ne bi presenetilo, če bi se v kratkem kaj spremenilo ..

pri omejevanju kaj človek lahko razmišlja in govori se najprej pojavi “sovražni govor” in zatiranje tega torej človekovih misli, občutkov, lastnega pogleda na svet in okolico, idioti seveda podpirajo to, ker se ne zavedajo da bodo v naslednji fazi posledično vsi z njimi vred lahko samo še pisali, govorili in kimali samo še določene besede in sledili določenim ukazom, ker ko se bo pregnalo prvo fazo se bo začela druga, pregon “nesovražnega govora” , ki bo sovražen postal iz razloga da narodi ne smejo razmišljat in govorit ker je to slabo za politiko in politike, ki bi radi bili v svojem bistvu diktatorji poslušnemu narodu, finalna faza je pa severna koreja, ki jo začuda preganjalci “sovražnega govora” ne tolerirajo, ker ne vidijo da jemanje volje, svobode govora itn. pripelje ravno do tega, govor na komando, govor v točno določenem tonu in samo s točno določenimi ljudmi v nasprotnem primeru sledi svinčeno zrnce v zatilje in jamica v tleh…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

vidim da vam ni čist jasno, da se človek rodi povsod enak. okolje v katerem se rodi, ga izoblikuje. Mi smo lahko srečni da smo tu kjer smo, 3/4 sveta žal nima te sreče, se borijo za preživetje, se vi mogoče ne bi na njihovem mestu?


veš je razlika, če poveš kar misliš na kuturen al pa primitiven način. Primitiven je tisti, ki bi ga bilo treba zatret v kali.
stvari nikdar niso črno-bele in mnogim to pač še ni jasno.

mogoče ne bi bilo slabo, če bi si pogledal kaj na temo “mein kampf” in tem, kako je Hitler Nemcem opral možgane pred WWII, je mal dlje trajalo kot v dobi interneta, je bilo pa še bolj učinkovito, ker ni imel konkurence.

ampak človek ima žal zelo kratek spomin in zgodovina kaže, da so vojne pač neizbežne… v Evropi je že dolgo ni bilo, me ne bi presenetilo, če bi se v kratkem kaj spremenilo ..
[/quote]

Zato ne moreš nekoga označiti za rasista, če ima sprano glavo od politikov, verskih gurujev, vzgoje, okolice. Moraš pa vedeti, da vsi migranti od Kitajcev naprej v Evropi sprejemajo kulturo, ti migranti, ki pa zdaj prihajajo pa prezirajo Evropsko kulturo, vero in podobno. Ja niso rasisti, ker imajo sprano glavo od svojih verskih gurujev.


veš je razlika, če poveš kar misliš na kuturen al pa primitiven način. Primitiven je tisti, ki bi ga bilo treba zatret v kali.
stvari nikdar niso črno-bele in mnogim to pač še ni jasno.
[/quote]

kako lahko na bolj kulturen način napišem, da ne maram migrantov, njihovega priseljevanja in toleriranja države za njihove zahteve zaradi…..ne bom našteval in argumentiral na tem mestu.?
…da ne bom brisan in moj zapis označen za sovražni govor.

Zato ne moreš nekoga označiti za rasista, če ima sprano glavo od politikov, verskih gurujev, vzgoje, okolice. Moraš pa vedeti, da vsi migranti od Kitajcev naprej v Evropi sprejemajo kulturo, ti migranti, ki pa zdaj prihajajo pa prezirajo Evropsko kulturo, vero in podobno. Ja niso rasisti, ker imajo sprano glavo od svojih verskih gurujev.
[/quote]

sem mnenja, da je dolžnost vsakega človeka, da se informira, izobražuje in išče informacije na vse možne načine.
migranti ki prihajajo so zelo različni, od najslabših, do najboljših, ne moreš metat vse v isti koš. Zakaj točno so takšni kot so, mi ne vemo, ampak v osnovi so to ljudje, kot ti in jaz.

zelo dober dokumentarec je bil v torek na SLO2 o vodji ISISa … kdaj, zakaj, kako … priporočam vsem da si pogledate, morda boste razumeli. Tudi prejšnji teden je bil, o Al Asadu … ne moreš verjet kakšne igrice se gre svetovna politika s temi ljudmi, ki si želijo samo v miru živeti, pa ne v Evropi, pač pa doma.

kako lahko na bolj kulturen način napišem, da ne maram migrantov, njihovega priseljevanja in toleriranja države za njihove zahteve zaradi…..ne bom našteval in argumentiral na tem mestu.?
…da ne bom brisan in moj zapis označen za sovražni govor.
[/quote]
tako kot si napisal tukaj je dovolj kulturno in ti to dobro veš.

zdej si pa samo še zaželi, da se ne bo tebi ali tvojim kdaj zgodilo podobno, kot se njim dogaja danes ..

sem mnenja, da je dolžnost vsakega človeka, da se informira, izobražuje in išče informacije na vse možne načine.
migranti ki prihajajo so zelo različni, od najslabših, do najboljših, ne moreš metat vse v isti koš. Zakaj točno so takšni kot so, mi ne vemo, ampak v osnovi so to ljudje, kot ti in jaz.

zelo dober dokumentarec je bil v torek na SLO2 o vodji ISISa … kdaj, zakaj, kako … priporočam vsem da si pogledate, morda boste razumeli. Tudi prejšnji teden je bil, o Al Asadu … ne moreš verjet kakšne igrice se gre svetovna politika s temi ljudmi, ki si želijo samo v miru živeti, pa ne v Evropi, pač pa doma.
[/quote]
tebi pa to ne gre najbolje….padeš hitreje kot naivna najstnica pred playboyem


tako kot si napisal tukaj je dovolj kulturno in ti to dobro veš.

zdej si pa samo še zaželi, da se ne bo tebi ali tvojim kdaj zgodilo podobno, kot se njim dogaja danes ..
[/quote]
dve leti nazaj so bili taki zapisi množično brisani in cenzurirani….toliko


veš je razlika, če poveš kar misliš na kuturen al pa primitiven način. Primitiven je tisti, ki bi ga bilo treba zatret v kali.
stvari nikdar niso črno-bele in mnogim to pač še ni jasno.
[/quote]

evo, živ dokaz povedanega prej, če ni tako kot je meni všeč je treba zatret v kali, ko taka pička pride na oblast to ekspandira na pošiljanje svinčenih zrn v zatilja drugače mislečih podložnikov.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

evo, živ dokaz povedanega prej, če ni tako kot je meni všeč je treba zatret v kali, ko taka pička pride na oblast to ekspandira na pošiljanje svinčenih zrn v zatilja drugače mislečih podložnikov.
[/quote]

sej take agresivce pa naredi anonimnost

očitno res ne ločiš (verjetno ne želiš) kulturnega dialoga od primitivnega zmerjanja.


tebi pa to ne gre najbolje….padeš hitreje kot naivna najstnica pred playboyem
[/quote]

hočeš rečt, da je treba vedno vsemu kar človek prebere verjet? se ni treba imformirat kaj je res in kaj ne?


dve leti nazaj so bili taki zapisi množično brisani in cenzurirani….toliko
[/quote]

bile so brisane cele teme, ki so se sprevrgle v brezplodno sovražnost

hočeš rečt, da je treba vedno vsemu kar človek prebere verjet? se ni treba imformirat kaj je res in kaj ne?
[/quote]
boldan stavek primerjaj z ostalim tvojim zapisom, pa se vprašaj, koliko različnih mnenj in informacij si zbral. Se bojim, da si bral zgolj cenzurirane medije….to je lep primer, kako bo v bodoče še bolj izrazito….

bile so brisane cele teme, ki so se sprevrgle v brezplodno sovražnost
[/quote]

nimaš prav……samo temo si odprl s takim zapisom pa si bil brisan…marsikje so pa kar vnaprej onemogočili komentiranje…vse v dobro resnice. japajade

sej take agresivce pa naredi anonimnost

očitno res ne ločiš (verjetno ne želiš) kulturnega dialoga od primitivnega zmerjanja.
[/quote]

ločim pičke od normalnih ljudi z zdravo pametjo in ravno iz pičk pridejo najhujši totalitarci in morilci, ker je za vas vse kar ni povedano po vaše in na vam všečen način primitivno in za odstrel… se tudi zavedam da obstajajo cele nianse ljudi, ki si v ksihte zmečejo vse sorte pa ni zamer in eno nianso, ki ji ne smeš povedat ničesar, to ste pa večno užaljene in prizadete pičke vseh barv, spolov in usmerjenosti, ki niste ne za med ljudi niti niste ljudje ker si s svojo sluzavostjo in pritlehnostjo ne zaslužite niti naziva človek… zdaj pa hitro v kot jokcat, prijavljat sovražni govor na vse možne institucije, ker sem napisal resnico.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

sem mnenja, da je dolžnost vsakega človeka, da se informira, izobražuje in išče informacije na vse možne načine.
migranti ki prihajajo so zelo različni, od najslabših, do najboljših, ne moreš metat vse v isti koš. Zakaj točno so takšni kot so, mi ne vemo, ampak v osnovi so to ljudje, kot ti in jaz.

zelo dober dokumentarec je bil v torek na SLO2 o vodji ISISa … kdaj, zakaj, kako … priporočam vsem da si pogledate, morda boste razumeli. Tudi prejšnji teden je bil, o Al Asadu … ne moreš verjet kakšne igrice se gre svetovna politika s temi ljudmi, ki si želijo samo v miru živeti, pa ne v Evropi, pač pa doma.
[/quote]

In kaj jaz drugače mislim. Ker imajo sprano glavo se zavedamo kaj lahko naredijo v Evropi. Ne vsi, seveda. In če to napišeš ne moreš biti rasist. Politika je pa umazana igrica samo ne samo do beguncev ampak tudi do Evropejcev in vseh ljudi na svetu. Ko sem šla jaz v SA in sem se peljala z avtobusom, sem vedela, da ne smem sedeti na strani, kjer je določeno za moške. In sem to spoštovala čeprav mi ni jasno zakaj tako razlikovanje. Vidiš to je razlika. Ti begunci zdaj večinoma pa se v Franciji, Angliji, Bruslju….organizirajo v gete to pa pomeni, da nočejo sprejeti kulture, vere v državi.

New Report

Close