Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

Hvala ti, za emiprični dokaz, da ste ksenofobi in nacionalisti mentalno bolni, in da vam prefrontal cortex ne deluje.
Ker je to zdaj objavljeno na netu, je to znanstvena ugotovitev.

Vas,
Heinrich Mengele

Dark net mi deluje zelo zanimivo. kako pridem tja? Hvala

Ugasneš luč, preden se povežeš na internet

Poslji mi 2 bitcoina, 0.500 ethereuma in video, kako zakolješ morskega prasicka z zlico, pa ti posljem invite.

Človek tudi ima manjše možgane kot pa slon, pa to ne pomeni, da je slon pametnejši od nas.

Rada bi videla te znanstvene raziskave, kdo je bolj napreden in boljši.
[/quote]

No ja nekdo, ki kamenja žensko in na tisoč let moškega ni ravno pri zdravi pameti. Nekdo, ki ženskam ne dovoli hoditi v šolo se izobraževati, osnovne stvari kot imeti izpit za avto ni ravno pri zdravi pameti. Nekdo, ki v današnjem času v imenu vere sebi naveže bombo okoli in se razpoči med ljudmi ni ravno pri zdravi pameti. Nekdo, ki hoče imeti samo džamije po celem svetu v današnjem času ni ravno pri zdravi pameti.

Če na spletno stran en butelj napiše, da so muslimani za pobit ga brišejo, če pa na dark net napiše bo dobil deset oglasov za opremo s katero to lahko stori.
Kar poglejte, kaj se je zgodilo potem, ko je nori sadjar Ander Breivik začel uporabljati dark net. To je posledica tega, da če je nekaj na dark netu, nihče nima nadzora kam bo nekaj pripeljalo. In ponavadi pripelje do tja, kjer ni več poti nazaj.
Osebe si zdaj javno ne upajo izraziti svojih frustracij. Dobro je, če napišeš kaj te moti, ker drugače ne daš bedarije iz glave in bedarija hodi gor in dol po glavi, konec je pa lahko…

Človek tudi ima manjše možgane kot pa slon, pa to ne pomeni, da je slon pametnejši od nas.

Rada bi videla te znanstvene raziskave, kdo je bolj napreden in boljši.
[/quote]

:)))))) Berem te dalj časa. Na svojem ozkem področju imaš znanje, to celo obvladaš. Nimam kaj reči (očitno v vezi z delom, ki ga delaš). Ampak sklepanje na podlagi dejstev, razumevanje, opazovanje narave in ljudi… pojma nimaš. Imaš svoja zacementirana prepričanja, ki se jih držiš kot pijanec plota. Živiš v svojem ozkem svetu, spoznaš se samo na področje, kjer delaš. Sem brala eno knjigo od Oskarja Wilda – The Picture of Dorian Gray, tako dobro napiše oziroma opiše notri, kako so lahko srečni povprečni, ker niso pametni….

:)))))) Berem te dalj časa. Na svojem ozkem področju imaš znanje, to celo obvladaš. Nimam kaj reči (očitno v vezi z delom, ki ga delaš). Ampak sklepanje na podlagi dejstev, razumevanje, opazovanje narave in ljudi… pojma nimaš. Imaš svoja zacementirana prepričanja, ki se jih držiš kot pijanec plota. Živiš v svojem ozkem svetu, spoznaš se samo na področje, kjer delaš. Sem brala eno knjigo od Oskarja Wilda – The Picture of Dorian Gray, tako dobro napiše oziroma opiše notri, kako so lahko srečni povprečni, ker niso pametni….
[/quote]

Ti se pa na nobeno področje ne spoznaš, to je razlika med njo in tabo.

Ti se pa na nobeno področje ne spoznaš, to je razlika med njo in tabo.
[/quote]

Res je, na nobeno se ne spoznam zelo dobro, ker se na vsa spoznam nekoliko, zato lahko delam sinteze, kot jih nihče drug ne in mi vsak lahko očita, da pojma nimam. To je pa razlika med mano in ostalim svetom.

Zato bodo meni govorili in mi govorijo – ja res je… šele po nekaj letih, prej pa ne in niti ne morejo.

:)))))) Berem te dalj časa. Na svojem ozkem področju imaš znanje, to celo obvladaš. Nimam kaj reči (očitno v vezi z delom, ki ga delaš). Ampak sklepanje na podlagi dejstev, razumevanje, opazovanje narave in ljudi… pojma nimaš. Imaš svoja zacementirana prepričanja, ki se jih držiš kot pijanec plota. Živiš v svojem ozkem svetu, spoznaš se samo na področje, kjer delaš. Sem brala eno knjigo od Oskarja Wilda – The Picture of Dorian Gray, tako dobro napiše oziroma opiše notri, kako so lahko srečni povprečni, ker niso pametni….
[/quote]

Potem pa mi ti pokaži znanstvene raziskave, ki potrjujejo to, da so bitja z večjimi možgani pametnejša in naprednejša od bitij z manjšimi možgani… bom hvaležna.

Res je, na nobeno se ne spoznam zelo dobro, ker se na vsa spoznam nekoliko, zato lahko delam sinteze, kot jih nihče drug ne in mi vsak lahko očita, da pojma nimam. To je pa razlika med mano in ostalim svetom.

Zato bodo meni govorili in mi govorijo – ja res je… šele po nekaj letih, prej pa ne in niti ne morejo.
[/quote]

Ja, res si posebna snežinka, edinstvena. Narcisov je ful malo na svetu.

Jaz pač ne maram muslimanske vere in niti ljudi več ali manj, ker imajo čisto drugi pogled na svet, ki meni niti pod razno ni všeč. In takšne ljudi imeti v Evropi za mene ni dobro. Saj nekateri bodo zaživeli normalno več ali manj pa v Bruslju, Franciji, Angliji nastajajo geti. Saj ti ljudje se ne bodo zlili z Evropejci kajti tudi mi smo njim “sovražniki!. Da pa nekdo misli, da se človek lahko prilagodi naj pa gre v SA in kako se bo počutil v tej državi. Zdaj če to mislite, da je sovražni govor me ne gane.

Potem pa mi ti pokaži znanstvene raziskave, ki potrjujejo to, da so bitja z večjimi možgani pametnejša in naprednejša od bitij z manjšimi možgani… bom hvaležna.
[/quote]

Velikost glave pa res ni pomembna. Včeraj je pisalo, da so v Avstriji bili ljudje v samostanu, takšni kot mravlje.
Ker so komunisti hoteli pobiti vse ljudi, ki so bili drugega političnega prepričanja in so jih mravlje/redovniki nosili poškodovane v samostan.

Kako revolucionarne misli.

Kako revolucionarne misli.
[/quote]

Ne niso. Jaz nikogar ne bom preganjal, ko mi pove svoja prepričanja. Niti ga ne bom razglasil, da ima sovražni govor ali revolucionarne misli. Povem pa tako kot čutim. To ni prepovedano in nikoli ne bo jasno. Če pa ti misliš, da se bodo ljudje sprejeli med seboj, glede na zgodovino tisočletno, kulturo, prepričanja…. se pa krepko motiš in živiš v iluziji.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11088800&p=11944983&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11944983
Torej je samostan mravljišče in redovniki enako pametni kot mravlje? Zanimivo.

Dejstvo je, da je uradno sovražni govor samo tisto, ki poziva k nasilju. Ne pa opozarjanje na napake in opozorilo, da bo prišla vojna in se nasloniti na napovedi babe Vange in Nostradamusa.
Ali pa še huje drugemu pripisati sovražni govor, na koncu so pa ravno Antifi v Nemčiji prepovedali njihovo spletno stran.

Potem pa mi ti pokaži znanstvene raziskave, ki potrjujejo to, da so bitja z večjimi možgani pametnejša in naprednejša od bitij z manjšimi možgani… bom hvaležna.
[/quote]

Ne, preučevali so ljudi, le ljudi. Misliš, da ne vem, da inteligenca ni odvisna le od velikosti možganov. Kar se tiče slonov imajo tudi izredno veliko telo, tako da potem možgane ne izpadejo ravno največji, mar ne? Neko razmerje pa že mora obstajati med velikostjo možganov in preostalega telesa ter gostote… Hočeš reči, da znanstveniki nimajo pojma? Ampak ne bi o tem,… ker razsvetljenim je to jasno na prvi pogled oziroma po interakciji z njimi, če pa še to ni dovolj, pa po zgodovinskih dejstvih. Ali morda tem, da so se belci razvili iz črncev… sej so prišli iz afrike in nosijo njihove haplogrupe v sebi.

https://siol.net/novice/svet/kako-evropa-postaja-vse-bolj-muslimanska-361538


Vaški posebnež je pa že na vagi!!

Nič ne bojo ukinili. Kajti od začetkov spleta se folk na njem prepucava, kar je nujno potrebno. Sploh pa, kaj je sovražni govor? Lako ga še toliko definirate, ljudem ne bo nikoli prav. Za konzervativce so vsi liberalci sovražniki, za liberalce konzervativci, za bele črni, za črne beli, za častilce steklenih lobanj pa častilci gumijastih onetov itd. etc. Dobro, skladno z mentaliteto in lokalno kulturo se da opredelit prostaštvo, a to še ni sovražni govor, je le nekaj neprijetnega za določene skupine.
Jaz bi resnično rada prepovedala, človeško neumnost, zaplankanost, omejenost, tercialsvo in še marsikaj, samo ne bo nič od tega. Mogoče sem taka tudi sama in to za svojega sodrelavca, ki je zame tudi en navaden bebo. In spet itd, etc.

a bo potem tudi tisti famozni twit da tisti ki izvaja kontrarevolucijo ga čaka bajonet, morje pa naj plava k jenkiejm, brisan, avtor pa preganjene?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Me prav zanima, kateri otok ima dovolj kamenja, da bo izbran za evropski Goli otok?! Mislim, kateri ima dovolj kamnitih virov za nosit iz enega konca na drugega in nazaj in sem ter tja in v nedogled. Zlovenija? Ne, ne, saj se bomo ubogljivo postavili z zborčke in enoglasno deklamirali Vilkam, vilkam… Ker konec koncev, kaj pa pol, če leti avto v množico sprehajalcev, tam leti metro postaja v luft, pa da na Krvoločna TV lahko v živo gledamo obglavljanje novinarjev,… Mi bomo lepo beeeeketali kot bo nam zabičano. Tisti protagonisti pa dajte, strnite vrste in pomislite, kako bi lahko na vljuden način začeli prositi zamotane, da naj bodo prijazni in ne počnejo kar počnejo. Fuj, fuj, packec, ne smeš tega delat, fuj, fuj?!

Sovražni govor v večini, vidijo ljudje, ki so izredno občutljivi. Ponavadi tudi rasisti, čeprav ravno drugim očitajo, da so drugi rasisti…. ker ne sprejemajo različnost ljudi ampak hočejo, da vsi mislijo, čutijo kot oni. Vse kar malo odstopa je že sovražni govor proti njim. Torej občutljivci, ki ne sprejemajo nobenih ljudi, samo sebi enake. Sovražni govor vidijo tudi ljudje, ki imajo od tega neko korist to je pa predvsem medij, politika in tudi razna verstva.

Zakaj res končno?

Ko bi ljudje, preden pišejo/žalijo pomislili, ali bi si to, kar napišejo, upali povedati v živo, recimo v kafiču, bi nedvomno ugotovili, da bi s takim “tekstom” končali na urgenci z izbitimi zobmi ali zlomljeno čeljustjo. In tak zakon sploh ne bi bil potreben…

Ampak ne, streljajmo na spletne neznance z največjimi topovi, tudi, ali predvsem zato, da si dvignemo (pri 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uporabnikov spleta) samozavest, ki je pri teh ljudeh popolnoma na tleh!

Ljudje z stiskami in večjimi duševnimi težavami naj gredo na terapije, ne pa, da psihične probleme “zdravijo” z zaničevanjem drugih, z žaljenjem, s sovražnim govorom.

Bravo za zakon!
Ter ukiniti na vseh portalih možnost komentiranja!

New Report

Close