Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

zanimivo razmišljanje v zvezi ukinjanja komentarjev…..živela diktatura al kaj…bomo vedeli samo tisto, kar nas bo novinar na podlagi odobritve urednika in političnega vodstva obvestil…zanimivo, kaj si ljudje želite.

verjetno še nikoli niste slišali za prikrojevanje resnice, zamolčevanje dejstev in še kaj takega…danes marsikaj razbereš ravno iz komentarjev……nekaj je gotovo trolanja in nabijanja ega posameznikov, zelo pogosto pa so v komentarjih napisani popravki dejstev iz članka, morebiti objavljen drugačen pogled, pripet link iz kakega drugega medija itd. Vse to normalnemu bralcu omogoča ustvarjanje realnejše slike in predvsem natančnejše in bližje resnici. To da si želite severnokorejskih novic, me pa res čudi…..

Ljudje po večinoma vsakemu rečejo vse v faco. Ne vem kje ti živih v milnem mehurčku. Pa ne bodi taka občutljiva rit. Na nemških forumih skoraj na vseh se lepo prepucavajo med seboj. Ampak tvoja občutljiva ritka ne prenese tega. Evolucije ne razumeš. To je j…….Ta zakon ne bo nič spremenil dobesedno nič. Ker svet gre naprej ti pa bi rada, da se imamo vsi radi. Ne taki kot si ti gredo meni na živce blazno. In ravno ti si največja rasistka, ker ljudem ne dopuščaš, da so kar so.

Ne. Ne bo sledila cela Evropa in celi svet.

Ljudje po večinoma vsakemu rečejo vse v faco. Ne vem kje ti živih v milnem mehurčku. Pa ne bodi taka občutljiva rit. Na nemških forumih skoraj na vseh se lepo prepucavajo med seboj. Ampak tvoja občutljiva ritka ne prenese tega. Evolucije ne razumeš. To je j…….Ta zakon ne bo nič spremenil dobesedno nič. Ker svet gre naprej ti pa bi rada, da se imamo vsi radi. Ne taki kot si ti gredo meni na živce blazno. In ravno ti si največja rasistka, ker ljudem ne dopuščaš, da so kar so.
[/quote]
Malo izven konteksta, popolnoma nepovezano s samo vsebino tvojega zapisa:
Meni gre pa na živce, da se izrazi rasizem in rasist(ka) v ameriškem prostoru napačno uporabljajo, ker očitno večina ljudi ne pozna besed ksenofobija in ksenofob. Še bolj me pa moti, da ta trend poneumljanja očitno prihaja tudi k nam.

kako lahko grafično prezentacijo bitov označiš kot “sovražni govor” ???

ker si nek zafrustriranec/ka domišlja, da je neka beseda OK, druga pa ne??? Da je ena kombinacija bitov “prava, lepa” druga pa “grda, žaljiva” ???

Kdaj si postal robot? Pa še roboti bodo sčasoma dobili inteligenco…

Torej ste še vedno v starih lajnah, da so migranti = teroristi in da so muslimani = teroristi? Nekaj let je mimo, pa se v dojemanju in razumevanju niste premaknili niti za mikrometer? Nekaj mora biti narobe z vašim umom.

Ko bodo začeli preganjat “sovražni ” govor, bomo spet dobili mučenike. Potem…

Torej ste še vedno v starih lajnah, da so migranti = teroristi in da so muslimani = teroristi? Nekaj let je mimo, pa se v dojemanju in razumevanju niste premaknili niti za mikrometer? Nekaj mora biti narobe z vašim umom.
[/quote]
Saj se muslimani tudi niste.

Sistem je ‘vzgojil’ nevzgojene narcistične sončke, zdaj bi zaradi njih kratili vsem nam pravico do svobodnega izražanja.

Sužnji vseh dežel, podredite se Velikemu Bratu,
New World Order je tu!


Saj se muslimani tudi niste.
[/quote]

Ne dajaj neumestnih komentarjev!

Aja, umestnih ne znaš. Resnično, niti za mikrometer se ničesar pametnega ne naučite.

Sovražni govor je, da ne smeš povedat resnice!
In tega se boji oblast nesposobna!

.Ta zakon ne bo nič spremenil dobesedno nič.

Res je. Le nekateri (tudi v Franciji, Angliji in mogoče kasneje še kje) bodo šli v čuzo za 3, 6 mesecev, za leto, pa tudi več.
Samo zato, ker NE ZNAJO brzdati svojih umazanih jezikov…

In ker so si preveč dobesedno vzeli “človekove pravice”. Kajti žaliti druge NE MORE BITI pravica. Ne človekova, ne kakšna druga!

Ne dajaj neumestnih komentarjev!

Aja, umestnih ne znaš. Resnično, niti za mikrometer se ničesar pametnega ne naučite.
[/quote]

Vidim, da te je zbodlo, torej imam prav.

v arest ne bo šel nihče ampak po domače bo šel direktor portala ne v zapor ampak bo plačal kazen

Ene žali to, ene to…………. svinjska polovica :), mene pa brade in rjuhe čez kist !!
A v svoji deželi ne bi smel nič rečt?
K bi cigote dala na ‘ketno’, k kradejo in prejemajo par taužent sociale? A ne smem nč rečt???
Za moške lenuharske migrante so na voljo apartmaji ob morju! A ne smem nč rečt?

PA REČTE VI NEKAJ ČEZ MENE! Kar vam paše! In si povemo resnico!
RESNICO!! Ne “jebbem ti mater” pa se gremo klat! Bodi doma ali pa se prilagodi!

To pa ne bo sovražno?? Jaz se ne nebi tok zajjebbavala v drugih državah! Saj veste katerih!
Itak pa tudi v Italiji in Avstriji! Pa še Hrvaški!

Za začetek je lahko vsak samo ko bubica!! K u šoli, na prvem šihtu…… in dokler ni “naš 😛 ” nima pravic!!

najbolje da greš nekam v gore ali puščavo živet, da ne boš srečevala ljudi in tebi gospodični ne bodo kakšno pikro v obraz rekli saj zate je to tako hudo, da bi vse te ljudi pozaprla in dala na grmado….

Ta zakon bo tistim, ki hitro zajokajo na kožo pisan.

Vidim, da te je zbodlo, torej imam prav.
[/quote]

Ne lajnaj nekih namišljenih floskul!

Ne lajnaj nekih namišljenih floskul!
[/quote]

Ti jih lahko? Gor se vsedi pa rotiraj:

Ene žali to, ene to…………. svinjska polovica :), mene pa brade in rjuhe čez kist !!
A v svoji deželi ne bi smel nič rečt?
K bi cigote dala na ‘ketno’, k kradejo in prejemajo par taužent sociale? A ne smem nč rečt???
Za moške lenuharske migrante so na voljo apartmaji ob morju! A ne smem nč rečt?

PA REČTE VI NEKAJ ČEZ MENE! Kar vam paše! In si povemo resnico!
RESNICO!! Ne “jebbem ti mater” pa se gremo klat! Bodi doma ali pa se prilagodi!

To pa ne bo sovražno?? Jaz se ne nebi tok zajjebbavala v drugih državah! Saj veste katerih!
Itak pa tudi v Italiji in Avstriji! Pa še Hrvaški!

Za začetek je lahko vsak samo ko bubica!! K u šoli, na prvem šihtu…… in dokler ni “naš 😛 ” nima pravic!!
[/quote]

Saj ti vseskozi govorimo, da ne moreš žaliti ljudi samo zato, ker imajo brade in ker ne govorijo slovensko in ker imajo temne oči in ker so muslimanske vere in tako dalje in tako naprej. Samo se te nič ne prime. Morda bo zakon kaj pomagal.

Ti jih lahko? Gor se vsedi pa rotiraj:
[/quote]

Ne bo šlo, lajnaš ti, ne jaz. Vsi, ki ne mislimo sovražno, torej mislimo drugače kot ti, smo deležni tvojih jebancij. usedi se nanje kar sam in se spokori. Ti vseskozi težiš tukaj z jebancijami in se ti zdi, da imaš do tega celo pravico? Mamico ti, ne pa pravico!

Ne bo šlo, lajnaš ti, ne jaz. Vsi, ki ne mislimo sovražno, torej mislimo drugače kot ti, smo deležni tvojih jebancij. usedi se nanje kar sam in se spokori. Ti vseskozi težiš tukaj z jebancijami in se ti zdi, da imaš do tega celo pravico? Mamico ti, ne pa pravico!
[/quote]
Niti ene sovražne stvari nisem napisal. A zdaj vidiš problem. Če tebi ne paše, še ni sovražno.

Pa ne da misli prepovedati sestavljanke?

Švicarska policija je danes prijela dva Tunizijca zaradi napada v Marseillu v začetku meseca, v katerem sta bili ubiti dve ženski.
Gre za prosilca za azil, prijeli pa so ju v nedeljo v kraju Chiasso v bližini meje z Italijo, poroča francoska tiskovna agencija AFP.
Kot je danes sporočila švicarska zvezna policija, so Tunizijca prijeli na podlagi mednarodne tiralice, ki je bila izdana za osumljenimi povezav z 29-letnim Ahmedom Hanačijem.
Ta je 1. oktobra v Marseillu do smrti zabodel dve ženski, zatem pa ga je ubila vojska. Med napadom je po poročanju prič vzklikal “Alah akbar” (Bog je velik).
Odgovornost za napad je potem prevzela džihadistična skupina Islamska država, ki je zatrdila, da je bil Hanači njihov vojak. Preiskava zaenkrat teh navedb ni potrdila.
Karel Martel (francosko Charles Martel), frankovski majordom, * 23. avgust 686, Herstal, sedanja Belgija, † 22. oktober 741, Quierzy, Francija.
Karel Martel je bil nezakonski sin Pipina Srednjega in njegove priležnice ali morda druge žene Alpaide. Bil je ded Pipina Malega. Kot majordom je vladal Frankom v imenu kraljevskega naslova, se razglasil za vojvodo in bil dejanski vladar Frankovskega kraljestva. Svojo vladavino je razširil na vsa tri frankovska kraljestva: Avstrazijo, Nevstrijo in Burgundijo. Najbolj je poznan po zmagi nad Mavri v bitki pri Toursu oziroma pri Poitiersu (732), s katero si je prislužil vzdevek Martel (kladivo) in s katero se je prenehalo muslimansko prodiranje v zahodno Evropo. Bil je sijajen vojskovodja in velja za prednika uvajanja težke konjenice, viteštva, za ustanovitelja Karolinškega cesarstva, imenovanega po njem, in pobudnika fevdalnega sistema, ki je zavladal Evropi v srednjem veku.

Na spletu poveš resnico, Toooo, kar misliš. Too, kar se plete v glavah ljudi!!!

Ne tega brisat! Ne se tega bat! Tako mislijo ljudje, ki garajo za nesposobno oblast!!

New Report

Close