Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta

KONČNO Pregon sovražnega govora s spleta


Škoda, da niste prebrali tistega, ker so socialni, strpni levičarji napisali o Hrvaških glasbenikih in svetovnih gospodarstvenikih.

Prepisali so stvari z Moralesovih spletnih strani iz Bolivije. No pa seveda so se zgledovali tudi po naših dragih Levičarjih in malo še o Hudi jami itd. Pa Jih je Marko Perković prijavil, ker se je bal za varnost obiskovalcev svojega koncerta, pa so policaji šli malo k njim in so našli pri njih takšno opremo, kot jo je M.P uporabljal v začetku svoje kariere.
Vse se vrača, vse se plača. Če groziš drugim bodo kmalu tudi drugi grozili tebi. Če prepoveduješ drugim svobodo govora, jo bodo nekoč prepovedali tudi tebi. Vse se se je poravnalo. Bilanca je bila spet v ravnovesju.

mon naci, ksenofob, rasist,…vse to so žaljivke…o tem se verjetno vsi strinjamo

tako žali cerar, muslimani in par rdečkarjev, ki si želijo islama v evropi nas vse, ki znamo malo matematike

glede na totalitarni režim pri nas, ki prinese, da je sovražni govor vse, česar cerar ne želi slišati, je bil moj post sovražni govor..razumem prav ne? bo primož kaj plačal zaradi mojega sovražnega govora? aja ne vemo, kake volje bo pač jutri zjutraj cerar…naš cesar…

Podpiram pregon sovražnega govora. Na tem forumu je še posebej veliko kristjanofobije, mene neverniki konstanto napadajo, pa nihče ne naredi nič. Saj razumem, da ne morete imeti takšnega reda kot gospod župnik pri nas, ampak malo bi se pa lahko potrudili proti kristjanofobiji, ki je daleč največji problem v Slovenijo. Bog bo sodil vsem kristjanofobom in brezbrižnežem!


https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11087249
Dober predlog.


Enako kot njegova izjava: https://www.youtube.com/watch?v=K4811viyarc
Vir za tvojo objavo ?


Torej, če bi rekel, da naj si “kristjani in katoliki” pogledajo od Chuck Misslerja on the Vatican video, bi bil to sovražni govor ali konstruktivna kritika/dvom ?
https://www.youtube.com/watch?v=Hg021wODpgo

In da naj si tudi preberejo obe knjigi na koncu predavanja. Vsaj od Dave Hunt: A Woman Rides The Beast

Če bi rekel, da naj si tudi pogledajo sledeče (na YT): pope francis open borders
(Kalergi agenda spoiler alert !)

Bi bil tudi to sovražni govor ?

Ali pa (Google/YT): jesuit invented big bang

Mislim, da imajo ljudje predvsem mržnjo proti (v osnovi) VSEM organiziranim oblikam vere, med drugim tudi zoper tisto “iz mesta na sedmih gričih” in NE proti samim naukom Kristusa ali Biblije. Vendar kdo pa dejansko študira le-to, je pa drugo.

Nekateri tudi pravijo, da je bil Bog iz stare zaveze krvi željan, ko je dostikrat ukazal naj se cele vasi pobije, vendar če si si pogledal vsaj malo Enokov evangelij, potem ti je tudi to jasno.

Široka tema. Dovolj.

Sklic na sovražni govor se uporablja, ko pravica do govora postane grožnja.

Svojo grupo vedno lahko bolj ostro kritiziraš kot druge grupe, pa to ne more bit sovražni govor. Je razlika, če kot belec, Slovenec, kristjan ostro kritiziraš belce, Slovence, kristjane kot celoto – to je pravzaprav samorefleksija in družbena kritika.

Če pa vedno ostro kritiziraš druge grupe, katerim ne pripadaš, potem pa gre za egoizem, boj, napad in sovraštvo in marsikaj se lahko iz tega razvije.

Tako enostavno je to. In žalostno, da večina tega koncepta ne skapira.

In vprašajte se, kaj si mislite o osebi, ki vedno sebe povzdiguje, druge pa ponižuje. In kaj si mislite o osebi, ki je do drugih popustljiv, do sebe pa kritičen. Pa to prenesite na družbeni nivo.

In zakaj ne bi kritiziral drugih grup, če je kritika potrebna in upravičena?

Lahko, ampak meja ostrine je drugje. Na svoj račun in račun svoje grupe lahko bolj ostro kritiziraš, vedno je bilo tako in vedno bo.


Za začetek je dobro, da pri tem nimaš dvojnih meril. Če imaš enaka merila za vse, je pa “ostrina” samo stvar načina komunikacije, saj vsebina ostane popolnoma enaka.

Glavni problem pri vsem skupaj je, da iz ene kritike druge grupe ni moč razbrati, ali je avtor kritike enako ali še bolj kritičen tudi do svojega “plemena” ali ne. Če misliš, da do drugih ne smeš biti oster samo zato, ker so zate tujci (v takšnem ali drugačnem pomenu besede), se po mojem mnenju motiš. V resnih situacijah in pri resnih problemih ni časa ali prostora za leporečenje ali prizanesljivost in je treba reči bobu bob. To se da narediti na civiliziran in neprimitiven način, ampak tistim, na katere kritika leti, vsebina kjub temu ne bo všeč. Pa če jo še tako lepo zaviješ.

Pa vprašanje pri kritiziranju drugih grup je vedno, ali je kritika dejansko upravičena, ali pa želiš s to kritiko samo svoji grupi in posledično sebi ustvariti neko neutemeljeno sistematsko prednost. Tu je konflikt interesov avtomatsko večji.

Pregnali boste sovražni govor s spleta, a naslednji dan se boste zbudili v vojni.

Bolj verjeten scenarij je obraten: da se bo sovražni govor s spleta preselil v realo in se nato manifestiral v vojni.

Bolj verjeten scenarij je obraten: da se bo sovražni govor s spleta preselil v realo in se nato manifestiral v vojni.
[/quote]
Neumnost in izraz omejenosti.
Omejenci se ukvarjate z nekim sovražnim govorom, psihopati pa vam ob tem kuhajo vojno, ropajo državo in vas poneumljajo. Kar jim tudi dobro uspeva.


Neumnost in izraz omejenosti.
Omejenci se ukvarjate z nekim sovražnim govorom, psihopati pa vam ob tem kuhajo vojno, ropajo državo in vas poneumljajo. Kar jim tudi dobro uspeva.
[/quote]

Ah, daj no, ne smeši se. Ti bi pa že moral kaj vedeti o psihološki predpripravi na vojno. Sovražni govor na spletu je točno to.


Neumnost in izraz omejenosti.
Omejenci se ukvarjate z nekim sovražnim govorom, psihopati pa vam ob tem kuhajo vojno, ropajo državo in vas poneumljajo. Kar jim tudi dobro uspeva.
[/quote]

Seveda, ko predsedniki držav pa njegovi sodelavci in itd., pošiljajo svoje državljane v vojno ni nič sovražnega v tem. Nobeno sovražno dejanje. Nič, Sovražno je, da ne maraš teh ljudi in to javno poveš in napišeš ampak To je pa tako sovražno za na grmado. Napišeš na maram verstev vsaj v današnjem svetu, ker so šla vsa verstva v napačno pot si največji rasist……pa saj ni važno.

Ah, daj no, ne smeši se. Ti bi pa že moral kaj vedeti o psihološki predpripravi na vojno. Sovražni govor na spletu je točno to.
[/quote]
Še dobro, da pred obstojem interneta ni bilo nobenih vojn, ker se ljudje niso imeli kje predpripraviti.


Še dobro, da pred obstojem interneta ni bilo nobenih vojn, ker se ljudje niso imeli kje predpripraviti.
[/quote]

Dobro veš, kaj sem povedala in ne skušaj sprevračati pomena.

Seveda, ko predsedniki držav pa njegovi sodelavci in itd., pošiljajo svoje državljane v vojno ni nič sovražnega v tem. Nobeno sovražno dejanje. Nič, Sovražno je, da ne maraš teh ljudi in to javno poveš in napišeš ampak To je pa tako sovražno za na grmado. Napišeš na maram verstev vsaj v današnjem svetu, ker so šla vsa verstva v napačno pot si največji rasist……pa saj ni važno.
[/quote]
Točno tako je. Moral bi biti ovca, kar tudi takšni ljudje pričakujejo.
Podobna zgodba je z “begunci”. Če sem proti, je to sovražni govor. Moral bi se strinjati in s tem podpirati ter tolerirati vojno in pobijanje ljudi ter s tem dajati potuho politični golazni, ki pobija nedolžne civiliste.

Dobro veš, kaj sem povedala in ne skušaj sprevračati pomena.
[/quote]
Primitivcem vam pač to ni jasno, da bolj se bo prepovedovalo in omejevalo izražati mnenja, bolj se bodo v ljudeh kopičila negativna čustva in več je možnosti za nasilje v realnosti.


Točno tako je. Moral bi biti ovca, kar tudi takšni ljudje pričakujejo.
Podobna zgodba je z “begunci”. Če sem proti, je to sovražni govor. Moral bi se strinjati in s tem podpirati ter tolerirati vojno in pobijanje ljudi ter s tem dajati potuho politični golazni, ki pobija nedolžne civiliste.
[/quote]

Jaz sem že tisočkrat napisal, da ne maram begunske krize in vsakič sem bil napaden, da sem največji rasist na zemlji in da me bodo poslali pred strelski zid.


Primitivcem vam pač to ni jasno, da bolj se bo prepovedovalo in omejevalo izražati mnenja, bolj se bodo v ljudeh kopičila negativna čustva in več je možnosti za nasilje v realnosti.
[/quote]

Človeštvo je že toliko staro, da bi se lahko kaj naučilo. Tudi VI, primitivci. Na primer to, da se na podlagi značilnosti, ki si jih človek ne izbere sam, ljudi ne diskriminira in ne ponižuje, ne žali, ne zlorablja. Niti z besedami ne. To je norma, ki bi jo vsak človek moral poznati in se je držati.

Človeštvo je že toliko staro, da bi se lahko kaj naučilo. Tudi VI, primitivci. Na primer to, da se na podlagi značilnosti, ki si jih človek ne izbere sam, ljudi ne diskriminira in ne ponižuje, ne žali, ne zlorablja. Niti z besedami ne. To je norma, ki bi jo vsak človek moral poznati in se je držati.
[/quote]
zakaj potem toliko tem na monu o recimo moški so šovinisti, moški so prasci, moški so ničvredni in podobna jajca, ki jih kure kokodakajo? dajte se malce umirit, pa bo takoj manj sovražnega govora, tudi na monu. gre se o lastnosti, značilnosti, ki si je človek ne izbere sam, ljudi se ponižuje, žali itd, to je norma, ki bi jo vsaka ženska morala poznati, se je držati.

Dobro veš, kaj sem povedala in ne skušaj sprevračati pomena.
[/quote]
A bejž no, kdaj si pa ti kazala, kaj drugega kot omejenost in sovraštvo proti vsem, ki se ne strinjajo s tvojim migrantoljubstvom, ki je dejansko uničujoče za vse nas? In to ste ovce kar zasvojene s trendom, huje kot sekta, bereš tebe bereš Barco, Senzo, kar naenkrat je vse kar je vredno, migrant, pa homoseksualec. Mi smo pa rasisti pa naciji , pa ksenofobi. Ja ni čudno baba tumasta, da bo tvoja škodljiva čredna nora rit kmalu prišla na vrsto, ker je pristaš manjšine uničojočih. Z omejevanjem govora in grožnjami večini ne bo ratalo nič dobrega in to ne bo šlo skozi.

New Report

Close