Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek leninov park

leninov park

ja pa kaj samo šimfate no – reala slovenska, tako je -igralci igrajo realne like slovenskega vsakdanjika 🙂

Važn, da se govori matr kako je vroče in da kafe automati na delovnem mestu laufajo 🙂

 

Čeprav se ne more primerjat z uno serijo Primeri inšpektorja Vrenka – tista je bila top.

 

in še nekaj – serija odlično “ogledalo nastavi”, kako je čist simpl in razpaseno v Sloveniji  imet na delovnem mestu še “službeno ženo” in službenega moža” – aka prešuštvo, qrbarija.

Odgovor na objavo uporabnika
ma čist v redu, 11.01.2022 ob 08:51

ja pa kaj samo šimfate no – reala slovenska, tako je -igralci igrajo realne like slovenskega vsakdanjika 🙂

Važn, da se govori matr kako je vroče in da kafe automati na delovnem mestu laufajo 🙂

 

Čeprav se ne more primerjat z uno serijo Primeri inšpektorja Vrenka – tista je bila top.

 

Meni se pa ravno tista serija ni zdela bogvekaj.  Zgodbe so bile sicer še kar, čeprav predvidljive, je bilo pa v nadaljevanki tudi veliko lukenj v scenariju in scenskih kiksov.

meni je pa serija zelo všeč!!

Joj meni je tale tamlad Cavazza tudi obupen. Ista gluma za film, ista za reklamo Seat. Drži se pa tudi kot Clint Eastwood v kakšni izvenserijski kavbojki, in to zelo slabo odigrano.

Ne razumem zakaj ga je treba vlačit povsod. Marko Mandič, Primož Bezjak….pa še marsikdo bi bil bolj primeren.

Prelep za policaja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
seba558, 11.01.2022 ob 13:06

Prelep za policaja.

 

ja, bolj primeren bi bil npr.  Domen Valič. Ali pa un TV voditelj Urankar….

 

Cavazza je tak “bad guy” igralec –  njegova verbalnostpa tudi “igran appeal” sicer ustreza liku kriminalista 🙂  Ni pa jebizoven več – godine prošle.

Meni je tud všeč. Je pa res, da že dobro leto ne gledam ameriškega sranja. Gledam predvsem evropsko produkcijo. In ja na začetku je kar šok, pol pa notr padeš pa ugotoviš da so veliko boljše in veliko bolj realno postavljene kot ameriške, kjer je vse rešeno iz danes na jutri. Vse laboratorijske analize so narejene ekspresno.

Pa dobro no, tako zelo top pa v primerjavi z Jezerom (in sedaj Leninovim parkom) tudi ni bila. Vse troje je gledljivo.

Odgovor na objavo uporabnika
jebovasčuk, 11.01.2022 ob 15:05

Pa dobro no, tako zelo top pa v primerjavi z Jezerom (in sedaj Leninovim parkom) tudi ni bila. Vse troje je gledljivo.

Tole je odgovor unemu, ki hvali Primere inšpektorja Vrenka. Ker mi nikakor ni jasno, zakaj mu je pa ravno tisto bilo tako zelo top. Meni pač ni bilo. Prav tako pa ni bilo zanič.

Odgovor na objavo uporabnika
jebovasčuk, 11.01.2022 ob 15:07

Tole je odgovor unemu, ki hvali Primere inšpektorja Vrenka. Ker mi nikakor ni jasno, zakaj mu je pa ravno tisto bilo tako zelo top. Meni pač ni bilo. Prav tako pa ni bilo zanič.

iz vidika snemanja kadrov, droni, ipd. Produkcijsko, ne vsebinsko.

Odgovor na objavo uporabnika
je bila boljša ja, 11.01.2022 ob 15:09

iz vidika snemanja kadrov, droni, ipd. Produkcijsko, ne vsebinsko.

Ja pa ja.  Nekaj posnetkov Maribora z droni te je na rit vrglo?  Kaj pa potem porečeš na serijo Usodna reka, kjer je POPTV 1/3 kadrov zafilal s posnetki dronov nad vasjo?

Drugače pa pri Vrenku neke hude scenografije sploh ni bilo, saj je bilo vse posneto v nekaj stanovanjih, pa še to so uporabili bloke iz Ljubljane.  Glede tega je kar OK, da niso Leninovega parka snemali v Kranju….

Če bi bilo top, bi opazila. Pa nisem. Pri Jezeru so pač zafrknili zvok (kasneje skušali popraviti), a to primerov Vrenka v primerjavi z Jezerom še ne dela top.

 

Edina stvar, ki me je poleg zvoka pri Jezeru motila je to, da ni bilo snega. Pokrajina bi bila čudovita, če bi bila serija snemana v pravi sneženi zimi (pred 30 leti, haha). Tako pa še dobro, da so vsaj v Bohinju našli nekaj belih zaplat.

 

Misliš na Vrenka? Ni bil nek presežek; meni se je zdel boljši kot to v nedeljo, veliko boljši kot jezero pa sigurno. Cavazze se sploh nič ne razume. Mogoče niti nima tako pomembnega teksta. Ostali vse povedo.

 

nisem gledal, samo reklamo. Igralc z glasom ko usran za zidom, neurejen. Glavna igralka en škic, kot jo je bog ustvaril, prej je vodila neke otročarije na RTV, sedaj ga skok v nadaljevanko. Ne paše. Če primerjam brazilske ali pa mehiške, babe urejene, zobe, joške, lase, ni da ni. Slovenske nadaljevanke pa kot bi bla tekma čim gršega igralca potegnt iz naftalina.

Odgovor na objavo uporabnika
realno povem, 11.01.2022 ob 18:03

nisem gledal, samo reklamo. Igralc z glasom ko usran za zidom, neurejen. Glavna igralka en škic, kot jo je bog ustvaril, prej je vodila neke otročarije na RTV, sedaj ga skok v nadaljevanko. Ne paše. Če primerjam brazilske ali pa mehiške, babe urejene, zobe, joške, lase, ni da ni. Slovenske nadaljevanke pa kot bi bla tekma čim gršega igralca potegnt iz naftalina.

 

Imamo kar nekaj igralcev, ki bi lahko igrali Tarasa. Ona je čisto o.k. Kje pa piše , da morajo bit kriminalistke spedenane u nulo? Aja , v mehiških limonadah:).

 

Odgovor na objavo uporabnika
imamo kar nekaj igralcev, 12.01.2022 ob 08:01

 

Imamo kar nekaj igralcev, ki bi lahko igrali Tarasa. Ona je čisto o.k. Kje pa piše , da morajo bit kriminalistke spedenane u nulo? Aja , v mehiških limonadah:).

 

 

Brala sem knjigo. Je na momente tudi malo preveč razvlečeno. Boljše od filma vsekakor. Ne vem, kako in zakaj ne znajo naredit ? A je res tako težko režirat, pisat scenarij, igrat?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Takole je, 10.01.2022 ob 09:27

Nobene posebne reklame ni bilo, razen RTV je napovedoval, normalno, sej je njihova proukcija. Drugje pa ni bilo zasledit nič o tej seriji, kar je v bistu čudno.

Men je posneto ok, glasba je super, igrajo tud kar ok, sam vleče se preveč. Tišina je moreča, bomo videli kam bo šlo.

 

Reklama na radiu za  brano knjigo. Ne vem, kdo bere. Bolj me zanima, kdo posluša?

 

Gledala sem Jezero. Mi je bilo čist v redu. Sem ga pa pogledala v par dneh vseh 6 delov, cel teden se mi ne bi dali čakat nov del.

Jezero ima nekaj lapsusov, failov, ampak saj jih imajo tudi ameriške serije precej. Da ne govorimo o tem, da ista oseba gleda mikroskop in s pištolo okol laufa 🤦‍♀️

 

Aja, Cavazzota sem pa razumela.

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 13.01.2022 ob 11:00

Gledala sem Jezero. Mi je bilo čist v redu. Sem ga pa pogledala v par dneh vseh 6 delov, cel teden se mi ne bi dali čakat nov del.

Jezero ima nekaj lapsusov, failov, ampak saj jih imajo tudi ameriške serije precej. Da ne govorimo o tem, da ista oseba gleda mikroskop in s pištolo okol laufa 🤦‍♀️

 

Aja, Cavazzota sem pa razumela.

 

Jaz si moram dat ušesa spucat. V Jezeru ga skoraj nič nisem razumela. Sedaj je boljše, razumem 50%. Tudi pri nas doma so vsi kandidati za čiščenje ušes. No, šalo na stran. Dikcija ni njegova močna stran, tudi drugje momlja, malo požira besede. Na sploh se mi stvar zdi zelo povprečna. Bomo videli naslednji.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
ušesa spucat, 13.01.2022 ob 11:11

 

Jaz si moram dat ušesa spucat. V Jezeru ga skoraj nič nisem razumela. Sedaj je boljše, razumem 50%. Tudi pri nas doma so vsi kandidati za čiščenje ušes. No, šalo na stran. Dikcija ni njegova močna stran, tudi drugje momlja, malo požira besede. Na sploh se mi stvar zdi zelo povprečna. Bomo videli naslednji.

 

 

Hm, res pa je, da sem jaz poslušala s slušalkami. Morda sem ga zato razumela. Al pa zato, ker sem na moža navajena, ki tud bolj tko govori, ko se mu ne ljubi najbolj. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 13.01.2022 ob 11:15

Hm, res pa je, da sem jaz poslušala s slušalkami. Morda sem ga zato razumela. Al pa zato, ker sem na moža navajena, ki tud bolj tko govori, ko se mu ne ljubi najbolj. 😉

 

Ja, s slušalkami je 100% bolje. Filme breuz podnapisov ( angl., nemške, delno italijanske) gledam s slušalkami. Se super sliši.

 

 

V Leninovem parku se Kavaco dokaj razume, v Jezeru se ga ni praktično nič.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bolj vznemirljivi igralci, 11.01.2022 ob 13:18

ja, bolj primeren bi bil npr.  Domen Valič. Ali pa un TV voditelj Urankar….

 

Cavazza je tak “bad guy” igralec –  njegova verbalnostpa tudi “igran appeal” sicer ustreza liku kriminalista 🙂  Ni pa jebizoven več – godine prošle.

Vznemerljivi na kakšen način? Po osebnosti? Od Urankarja osebnost je zanimiva kot od čliveške ribice.

Sicer pa zakaj bi hotela imeti grda igralca?

Odgovor na objavo uporabnika
v tem zadnjem, 14.01.2022 ob 09:51

 

V Leninovem parku se Kavaco dokaj razume, v Jezeru se ga ni praktično nič.

 

 

Kako se bo slišalo danes? V 1. delu je bilo dokaj razumljivo, sem in tja je malo pomomljal. Vse skupaj je malo razpotegnjeno. Danes se bom še potrudila z gledanjem.

 

New Report

Close