Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek leninov park

leninov park

Odgovor na objavo uporabnika
meni se zdi, 24.01.2022 ob 22:52

Odgovor na objavo uporabnika
no ja, 24.01.2022 ob 22:38

Odgovor na objavo uporabnika
kaj ima seba, 24.01.2022 ob 17:58

Odgovor na objavo uporabnika
škoda za suspenz, 24.01.2022 ob 17:17

Odgovor na objavo uporabnika
a takoj, 24.01.2022 ob 14:20

Odgovor na objavo uporabnika
Zoltan, 24.01.2022 ob 11:49

Odgovor na objavo uporabnika
Jkolok, 23.01.2022 ob 23:22

Odgovor na objavo uporabnika
meni pa je, 23.01.2022 ob 22:13

Ko pa buljite v severnjaške nadaljevanke, kjer razvlečejo zadevo čez 5 ali več delov, ste pa vsi navdušeni.  Spomnite se nadaljevanke Volk je, volk, kjer so vlekli zgodbo skozi 8 delov.  Dajte razumet, da tole pač ni neka streljačina kjer v enem delu ubijejo 3 ljudi in v 40 minutah aretirajo morilca (npr. CSI Miami).

Je pa tale igralka, ki igra Lančevo, res neposrečena izbira, pa ne zato, ker ne bi znala igrat (igra odlično), ampak ker nekako ne paše k liku v zgodbi.   Lepota sicer ni pomembna, ji pa zelo manjka seksipilnost, privlačnost.  Nekako zaseje dvom o tem, da bi jo nek sodelavec hotel povaljat  🙂

Sodelavca Birse sta dobra.  Klišejsko smešna.  Tista skupina nacijev, ki se je pojavila v zadevi (varilci), so tudi preveč klišejski, ampak to je problem Goloba, ki ste ga ljudje povzdignili na piedestal, čeprav so zgodbe na nivoju šolskih spisov 6. razredu OŠ – ampak to je že druga zgodba.

Čakam naslednjo nedeljo, meni je nadaljevanka všeč.

 

A ni konc, kaksna naslednja nedelja?

 

Sledijo trije deli z naslovom Dolina rož.

 

A že to nedeljo? Kavaco menda zamenja  Tabakovič. Fajn.

 

Ga mora zamenjat -ker je dobil “suspenz” na koncu 🙂

In ne, ni fajn, men je pa všeč v tej vlogi – mu je pisana na kožo.

 

Tabaković mi je tak medel…. meglen… Seba je pa tak, ki se dobro zaveda svojega  mojo appeala, ampak vseno ga zna kontrolirat.

 

Kaj ima Seba?

 

Meni se zdi, da tukaj piše ena in ista oseba, ki jo Cavazza moti.  Najbrž zaradi svojega izgleda?  Fovšija?

Dejstvo je, da je Seba najbolj seksi igralec na slo sceni, tako pač je.  Mogoče je zato ta veza Birse z inšpektorico Lanc, ki jo upodablja igralka Rozman Nika, smešna.  Mogoče bi bila neka Ajda Smrekar, ki je v reali partnerica S.C. -in je privlačna ženska, čeprav ni lepotica,  boljša izbira.

Nekako dvomim, da bo vlogo Birse dobil nek drug igralec, niti ne vem, zakaj bi jo?  Ljudje imamo v glavah sliko Sebastiana kot inšpektorja.

Bomo videli….

 

 

 

Mogoče res nekoga Kavaca moti. Mene ne moti, moti me njegova igra, ki se mi ne zdi dobra. To, da je najbolj seksi slo. igralec, je čisto individualno. Meni se ne zdi nič posebnega, nekomu je seksi, nekomu celo slabo izgleda.  Videla sem odlomek iz naslednje serije. Videti je, da bo Tabakovič.

 

 

Danes se prične tretja serija. Ne vem, koliko nadaljevanj bo. Kavaco bo zamenjal Tabakovič. Prav zanima me, kako bo.

 

New Report

Close