Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek leninov park

leninov park

Odgovor na objavo uporabnika
tudi meni je top, 23.01.2022 ob 23:05

Odgovor na objavo uporabnika
meni pa je, 23.01.2022 ob 22:13

Ko pa buljite v severnjaške nadaljevanke, kjer razvlečejo zadevo čez 5 ali več delov, ste pa vsi navdušeni.  Spomnite se nadaljevanke Volk je, volk, kjer so vlekli zgodbo skozi 8 delov.  Dajte razumet, da tole pač ni neka streljačina kjer v enem delu ubijejo 3 ljudi in v 40 minutah aretirajo morilca (npr. CSI Miami).

Je pa tale igralka, ki igra Lančevo, res neposrečena izbira, pa ne zato, ker ne bi znala igrat (igra odlično), ampak ker nekako ne paše k liku v zgodbi.   Lepota sicer ni pomembna, ji pa zelo manjka seksipilnost, privlačnost.  Nekako zaseje dvom o tem, da bi jo nek sodelavec hotel povaljat  🙂

Sodelavca Birse sta dobra.  Klišejsko smešna.  Tista skupina nacijev, ki se je pojavila v zadevi (varilci), so tudi preveč klišejski, ampak to je problem Goloba, ki ste ga ljudje povzdignili na piedestal, čeprav so zgodbe na nivoju šolskih spisov 6. razredu OŠ – ampak to je že druga zgodba.

Čakam naslednjo nedeljo, meni je nadaljevanka všeč.

 

Ja, un kriminalist je faca, ki je podoben unmu “Spike-ju” (Rhys Ifans) iz Notting Hill 🙂

.https://www.youtube.com/watch?v=ZQPVyIkwCJA

 

Drugo nedeljo nadaljujemo z gledanjem  novih nadaljevanj:  Dolina rož 🙂

 

 

 

 

Tina je dobra, odlično igra. Ni sexy, ni zafnana. Taka mora bit. Birsa je kr neki ( tukaj se ga dokaj dobro razume), druga dva sta soildno o.k. Konec je bil slabo narejen. Slab scenarij, slaba režija?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zoltan, 24.01.2022 ob 11:52

Meni je bila Nika Rozman prepričljiva v njeni vlogi. Koga si pa ti predstavljaš v vlogi Tine Lanc? Pio Zemljič morda? Ali pa nemara kar Barbaro Cerar?

Rdečelasa Tina Potočnik Vrhovnik…

Izkušena in izvrstna igralca, ki svoje delo opravljata s strastjo - 24ur.com

Tina po porodniški: Mislim, da sem zelo hitro 'padla nazaj noter' - 24ur.com

Odgovor na objavo uporabnika
tina je dobra, 24.01.2022 ob 13:43

 

Tina je dobra, odlično igra. Ni sexy, ni zafnana. Taka mora bit. Birsa je kr neki ( tukaj se ga dokaj dobro razume), druga dva sta soildno o.k. Konec je bil slabo narejen. Slab scenarij, slaba režija?

 

 

Odlično je odigrala svojo vlogo. Ne bi zamenjala z drugo igralko. Zakaj le??

 

Odgovor na objavo uporabnika
tole, 24.01.2022 ob 12:35

Predstavljam si žensko, zaradi katere moški izgubi glavo.  Ni nujno, da je lepotica, mora pa imeti vsaj nekaj seksipilne energije ali biti vsaj delno privlačna.

Je že tako, da imajo vsake oči svojega “malarja”.

Odgovor na objavo uporabnika
Zoltan, 24.01.2022 ob 11:49

Odgovor na objavo uporabnika
Jkolok, 23.01.2022 ob 23:22

A ni konc, kaksna naslednja nedelja?

 

Sledijo trije deli z naslovom Dolina rož.

 

A že to nedeljo? Kavaco menda zamenja  Tabakovič. Fajn.

 

Odgovor na objavo uporabnika
a takoj, 24.01.2022 ob 14:20

 

A že to nedeljo? Kavaco menda zamenja  Tabakovič. Fajn.

 

Da, že to nedeljo. Ne, ni fajn.

Ga mora zamenjat -ker je dobil “suspenz” na koncu 🙂

In ne, ni fajn, men je pa všeč v tej vlogi – mu je pisana na kožo.

 

Tabaković mi je tak medel…. meglen… Seba je pa tak, ki se dobro zaveda svojega  mojo appeala, ampak vseno ga zna kontrolirat.

Ooo,,,fajn, tabajovic pa zna biti boljša izbira. Čd ne celo prava. A tipica bo pa še kar ista..hm, lohk bo na porodniško odpeketala..;)

Odgovor na objavo uporabnika
škoda za suspenz, 24.01.2022 ob 17:17

Ga mora zamenjat -ker je dobil “suspenz” na koncu 🙂

In ne, ni fajn, men je pa všeč v tej vlogi – mu je pisana na kožo.

 

Tabaković mi je tak medel…. meglen… Seba je pa tak, ki se dobro zaveda svojega  mojo appeala, ampak vseno ga zna kontrolirat.

 

Kaj ima Seba?

 

Zna bit, da res, da bo Tabakovic boljsi. Mene ta serija ni navdusila. Medla zgodba, slabi zapleti, smesna igra akcije s pistolo. Podpovprecno. Za okus si poglejte Tema na Voyo, prvo sezono, druga mi ni dobra.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
kaj ima seba, 24.01.2022 ob 17:58

 

Kaj ima Seba?

 

Meni se zdi, da tukaj piše ena in ista oseba, ki jo Cavazza moti.  Najbrž zaradi svojega izgleda?  Fovšija?

Dejstvo je, da je Seba najbolj seksi igralec na slo sceni, tako pač je.  Mogoče je zato ta veza Birse z inšpektorico Lanc, ki jo upodablja igralka Rozman Nika, smešna.  Mogoče bi bila neka Ajda Smrekar, ki je v reali partnerica S.C. -in je privlačna ženska, čeprav ni lepotica,  boljša izbira.

Nekako dvomim, da bo vlogo Birse dobil nek drug igralec, niti ne vem, zakaj bi jo?  Ljudje imamo v glavah sliko Sebastiana kot inšpektorja.

Bomo videli….

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
no ja, 24.01.2022 ob 22:38

Meni se zdi, da tukaj piše ena in ista oseba, ki jo Cavazza moti.  Najbrž zaradi svojega izgleda?  Fovšija?

Dejstvo je, da je Seba najbolj seksi igralec na slo sceni, tako pač je.  Mogoče je zato ta veza Birse z inšpektorico Lanc, ki jo upodablja igralka Rozman Nika, smešna.  Mogoče bi bila neka Ajda Smrekar, ki je v reali partnerica S.C. -in je privlačna ženska, čeprav ni lepotica,  boljša izbira.

Nekako dvomim, da bo vlogo Birse dobil nek drug igralec, niti ne vem, zakaj bi jo?  Ljudje imamo v glavah sliko Sebastiana kot inšpektorja.

Bomo videli….

 

 

 

Mogoče res nekoga Kavaca moti. Mene ne moti, moti me njegova igra, ki se mi ne zdi dobra. To, da je najbolj seksi slo. igralec, je čisto individualno. Meni se ne zdi nič posebnega, nekomu je seksi, nekomu celo slabo izgleda.  Videla sem odlomek iz naslednje serije. Videti je, da bo Tabakovič.

 

a ne veš, kaj je “mojo” pojava  pri moškemu? 🙂

 

Nič slabega o Sebi ni bilo s tgem mišljeno jasno, on je mačo alfa…. seksappeal ego.

Kaj ni nihce knjig prebral.. Pride nov inspektor, Birsa pa (za en kratek čas) odpre s. p. (detektiv).

Očitno je za Tino Lanc tudi scenarij bolj švoh napisan. Deluje kot robot. Se data z Birso dol, čist tko, by the way, ker ni mogu spat, nobenega flirta prej. Da o potem ne govorimo, kako naj bi si to gledalec razlagal, da je bil seks tko švoh, da ni omembe vredno?… pa še takrat bi nekako trznila. Tip jo pusti, spet nič kaj preveč odziva. Mislim, da če želiš kot scenarist in režiser vplest v zgodbo tudi te zadeve, jih moraš pa vseen malo bolj dodelano. Ali jih pa pač izpusti in raziskuj sam umor.

 

Dolgcajt. Vedno je zadnji del nekako spacan skupaj, da se nič ne razume, kaj je, kdo je koga, … Ali samo jaz ne razumem. Tista mama od nacija je torej ubila brezdomko in svojega soseda, očeta svojega sina … hmm. In tisti motorist je ubil svojega očeta zaradi stanovanja. In streljal v disku, kjer ni nikogar ubil. Čudno vse skupaj, posebno pa te scene med Birso in sodelavko. Res brez vsake kemije je on kar šel in tvegal zakon, ker ne deluje kot tip, ki bi to redno počel.

Pa zakaj so njega suspendirali? Najprej so mu vzeli primer in ga dodelili njej, ona je vodila vse skupaj, potem pa on nastrada, ker se je zalomilo? Mah …

Odgovor na objavo uporabnika
rodenot, 25.01.2022 ob 08:10

Dolgcajt. Vedno je zadnji del nekako spacan skupaj, da se nič ne razume, kaj je, kdo je koga, … Ali samo jaz ne razumem. Tista mama od nacija je torej ubila brezdomko in svojega soseda, očeta svojega sina … hmm. In tisti motorist je ubil svojega očeta zaradi stanovanja. In streljal v disku, kjer ni nikogar ubil. Čudno vse skupaj, posebno pa te scene med Birso in sodelavko. Res brez vsake kemije je on kar šel in tvegal zakon, ker ne deluje kot tip, ki bi to redno počel.

Pa zakaj so njega suspendirali? Najprej so mu vzeli primer in ga dodelili njej, ona je vodila vse skupaj, potem pa on nastrada, ker se je zalomilo? Mah …

 

Stvar je precej po knjigi. Tam se sicer malo bolj ve, a je tudi vse skupaj malo na površno. Scenarij in režija bi stvar lahko naredila boljšo, bolj razumljivo. Je že tako, da se vedno na koncu kar nekaj na hitro zaključi…?

 

Odgovor na objavo uporabnika
knjigo sem malo preletela, 25.01.2022 ob 08:56

 

Stvar je precej po knjigi. Tam se sicer malo bolj ve, a je tudi vse skupaj malo na površno. Scenarij in režija bi stvar lahko naredila boljšo, bolj razumljivo. Je že tako, da se vedno na koncu kar nekaj na hitro zaključi…?

 

Aha, hvala. Se pravi, če je že knjiga malo bolj na površno, potem se ne čudim. Čudi me pa, kako na televiziji hvalijo to nadaljevanko, že Jezero, kljub vsem večinoma negativnim odzivom ljudi …

Tudi pri Inšpektorju Vrenku so scenaristi naredili podobno napako, v zadnjih 15 minutah so razpletli celo zgodbo in razkrili morilca in to s takim tempom, da si po koncu kar obsedel in razmišljal, kaj za vraga si sploh gledal.

Odgovor na objavo uporabnika
dinamika, 25.01.2022 ob 10:32

Tudi pri Inšpektorju Vrenku so scenaristi naredili podobno napako, v zadnjih 15 minutah so razpletli celo zgodbo in razkrili morilca in to s takim tempom, da si po koncu kar obsedel in razmišljal, kaj za vraga si sploh gledal.

Res je.

Odgovor na objavo uporabnika
rodenot, 25.01.2022 ob 10:06

Aha, hvala. Se pravi, če je že knjiga malo bolj na površno, potem se ne čudim. Čudi me pa, kako na televiziji hvalijo to nadaljevanko, že Jezero, kljub vsem večinoma negativnim odzivom ljudi …

 

Vprašaj tiste, ki hvalijo in zakaj hvalijo. Neka “računica” mora bit. Včasih se hvali, ker je dobro, včasih, ker je premalo zanimanja, včasih, ker je slabo (da bi vsaj malo popravili vtis). Kaj je tukaj?

 

Odgovor na objavo uporabnika
rodenot, 25.01.2022 ob 12:45

Res je.

 

Ja tudi pri Vrenku je bil zaključek na hitro skup spacan. Edino  boljše je bilo v povprečju gledano.

 

Ma liki so res tako tako scenarijsko medli, pa čeprav so OK igralci – med dvema ( npr. Tino Lanc in Tarasom Birsa)  bi morala “šrpicat kemija”, ne pa da se požgeta samo zato, ker st aimela ravno vmes “cajt”, tako nagonsko – brez čustev, nobene pohote, špricanja feromonov, nič….

 

Meni odlična serija je britanska, trenutno jo vrtijo na FOX Crime ob četrtkih,  z naslovom McDonald & Dodds;

.https://www.imdb.com/title/tt10720914/

dobro razvita zgodba  med glavnim superintendent Houseman-om  ( igra ga sexy James Murray)  in  impulzivno inšpektorco McDonald ( igra jo Tala Goiveia) tudi kar šprica, se bosta kurila verjetno kar nekaj serij – to je tisto, kar tudi mora bit, tudi v takih langsam krimi serijah ….  Pa clumsy inšpektor Dodds, ki pa reši na koncu primer, vedno 🙂

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
medla zasedba, 25.01.2022 ob 20:27

Ma liki so res tako tako scenarijsko medli, pa čeprav so OK igralci – med dvema ( npr. Tino Lanc in Tarasom Birsa)  bi morala “šrpicat kemija”, ne pa da se požgeta samo zato, ker st aimela ravno vmes “cajt”, tako nagonsko – brez čustev, nobene pohote, špricanja feromonov, nič….

 

Meni odlična serija je britanska, trenutno jo vrtijo na FOX Crime ob četrtkih,  z naslovom McDonald & Dodds;

.https://www.imdb.com/title/tt10720914/

dobro razvita zgodba  med glavnim superintendent Houseman-om  ( igra ga sexy James Murray)  in  impulzivno inšpektorco McDonald ( igra jo Tala Goiveia) tudi kar šprica, se bosta kurila verjetno kar nekaj serij – to je tisto, kar tudi mora bit, tudi v takih langsam krimi serijah ….  Pa clumsy inšpektor Dodds, ki pa reši na koncu primer, vedno 🙂

 

 

 

 

Angleške krimi serije so odlične. Svetlobna leta od naših:)

 

Kot ,da mi bereš misli ha,ha.

New Report

Close