Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen firbec

Ljubezen firbec


Oh, kako čast ima, pa niti ne ve. Kako si ti prijazen človek, a se bojiš.
[/quote]
Verjetno tudi ne bo izvedela. Bojim se je, pravzaprav se bojim njene reakcije.


Verjetno tudi ne bo izvedela. Bojim se je, pravzaprav se bojim njene reakcije.
[/quote]

Če osebe ne poznaš, zakaj se je bojiš? Idealiziraš?

Po moje je to juzna.
Ti k jo obcudujes. No ce je. Res nic ne nared. Se bere da ljubi svojga fanta zelo zelo.

Če osebe ne poznaš, zakaj se je bojiš? Idealiziraš?
[/quote]
Imam rešpekt pred njo. Ne idealiziram je.
Zavedam se, da verjetno nimam možnosti.
Všeč mi je njen način razmišljanja in izražanja.

Strah pred zavrnitvijo je eden najbolj toksičnih strahov današnjega časa. Z njim samim po sebi ni nič narobe, dokler ni prepotenciran.

Kaj občuti (čisto telesno) človek danes ob zavrnitvi?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


zrel si za vprašanje Lepooki: čigavi so “najini” otroci ☺
[/quote]

Vidiš, svojčas mi je bilo to vprašanje pomembno. Čisto odkrito priznam. Danes pa zadeve doživljam drgače. Bolj pomembno mi je, da je otrokom dano čutiti Očeta.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Do mene ni težko priti. Ob sončnih dnevih sem najraje med opoldansko pavzo na Alsterju in srkam Latte Macchiato. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Tvoje vprašanje me je spodbudilo k razmisleku.
Če bi imel pogum, bi jo kontaktiral na ZS. Če bi imel pogum bi jo povabil na večerjo.
Ne upam.

Meni je bil všeč nekdo, ki zdaj sploh več nič ne napiše. Že nekaj časa. Pred leti je bil bolj aktiven in sem veliko presedela za računalnikom tudi jaz.

Meni je bil eden tukaj tudi zdaj zanimiv in sem mu povedala. Ne da mi je všeč ampak da mi je zanimiv in sem ga vprašala če lahko kaj tudi midva rečeva. In zdaj, če se prijavim poklepetama tak par besed, če ima čas. Ni pa nobena skrivnost. To je Vaga.

Če se prijavim se zato, da napišem komu kaj na ZS. Če se ne prijavim komentiram. Prijavljena pa več nikoli. In tako kot ti praviš jaz tudi malo trznem, ko Vagabund kaj napiše. Ima lep slog pisanja in je zanimiv. No pa saj so tudi eni drugi.
Sem mu pa napisala na ZS ampak odgovora pa nisem nikoli dobila. Mogoče je pa spregledal.

Hvala bogu..da nobena na popaja..
No razn jaz..😊
L.p. popajce moja virtualna ljubav hehe
Zanimivo sploh mi ni nerodno priznat, da mi je popaj zanimiv..ker sem drugac bolj sramezljiva.
Vam pa vsem, k potihem recmo ljubite, zelim vso sreco…

Pero jz te najdem pa zalizem. Tok sem pocena nate. Zato bod kr pripravljen. Ce bom ze iz slo prisla hocem lubckat se..ze ze sexsat ne.

He he… Ne ne, ne gre to tako. Jaz “ne dam” na prvem zmenku. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ker bom ostala 3tedne dol.
Bo ze par zmenkov za nama. Tko da ja pripravi se.
Sploh pa sem vsa mehka ratala, ker si me povabu na zmenek. Mva ti moj pametni decko

Ker bom ostala 3tedne dol.
Bo ze par zmenkov za nama. Tko da ja pripravi se.
Sploh pa sem vsa mehka ratala, ker si me povabu na zmenek. Mva ti moj pametni decko

Iiiii kok ste lusni.
Zgleda da ko se tuce taj se vOli res drzi.
Prov veselje vas je brat.


Tvoje vprašanje me je spodbudilo k razmisleku.
Če bi imel pogum, bi jo kontaktiral na ZS. Če bi imel pogum bi jo povabil na večerjo.
Ne upam.
[/quote]
MA kaj ne upaš
Ne bit Zajc. Kontaktira jo, mene ne bi bilo nč strah več kot neodgovorit ti ne more 🙂

He he… nisem jaz za te instant štose. Sem bolj na počas narejen. Pri meni bi bilo treba kakih sto zmenkov, da bi morda (!) Prišlo do lupčkanja. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Lej pero jz te imam rada.
In ker te imam rada in ker me nisi ze tuki cist na hladno postavu.
Sem dobila pogum.
In se odlocila. In naj te pravopis ne moti, ker znam pisat zelo lepo brez napak ampak tega imam dovolj na siht.
Zato pisem kot da ne znam do 3prestwt.
Ogledujem si to tvojo sliko in jo povecujem. In ohhhh

He he… nisem jaz za te instant štose. Sem bolj na počas narejen. Pri meni bi bilo treba kakih sto zmenkov, da bi morda (!) Prišlo do lupčkanja. :-)))
[/quote]
Glede na to, da tvoja princesa kar funkcionira tebi zadovoljivo v vajinem odnosu, pomojem niti do poljubljanja ne bi prišlo. Pa nisem velik falil. Vsaj po opisovanju sodeč.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


MA kaj ne upaš
Ne bit Zajc. Kontaktira jo, mene ne bi bilo nč strah več kot neodgovorit ti ne more 🙂
[/quote]

Uf Resnica, ti si pa direktna. Evo take punce so pa men ušeč. Jaz sicer nisem zajc, ampak če mi je bla kšna všeč sem jo najprej ene par dni opazoval, pol pa z družbo šel v točno določen lokal, ker sem se prej hudirjevo pozanimal kje bi se jo dal med vikendom najt in potem opa, par pirčkov in taglaven. Pa se ni dobr obnes… Hahahaha.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Tudi jaz sem si precej naklonjen, tako da te povsem razumem. Glede tipkopisa ni razloga za skrb. Mi je pa ljuba lepa lastnoročna pisava, sploh v povezavi z bogatim izrazoslovjem. Ni lepšega, kakor omamno odišavljeno pismo v katerem so čustva prelita na papir. Fosilno, ampak… ljubko.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Uf Resnica, ti si pa direktna. Evo take punce so pa men ušeč. Jaz sicer nisem zajc, ampak če mi je bla kšna všeč sem jo najprej ene par dni opazoval, pol pa z družbo šel v točno določen lokal, ker sem se prej hudirjevo pozanimal kje bi se jo dal med vikendom najt in potem opa, par pirčkov in taglaven. Pa se ni dobr obnes… Hahahaha.
[/quote]
Pircki so bli problem sto posto ni prsla do besede od tebe haha

Jaz sem direktna ,moški so vedno ostajali odprtih ust in z vprašanjem v glavi WTF IS wrong with her 🙂


Pircki so bli problem sto posto ni prsla do besede od tebe haha

Jaz sem direktna ,moški so vedno ostajali odprtih ust in z vprašanjem v glavi WTF IS wrong with her 🙂
[/quote]

Hahahaha, pr men je blo pa pomoje glih obratno. Kva hudirja je narobe s tem modelom??? Direktnost sploh ni slaba stvar. Jest jo tut na splošno skoz uporabljam. Problem je vulgarnost. In punce (nekatere) mislijo da direktnost pomeni kar vprašanje – a sem ti za dol dat??
Mene to mot. Resno. Odbije me na prvo žogo, če tut je kej lepega na njej me samo odnese stran.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Hahahaha, pr men je blo pa pomoje glih obratno. Kva hudirja je narobe s tem modelom??? Direktnost sploh ni slaba stvar. Jest jo tut na splošno skoz uporabljam. Problem je vulgarnost. In punce (nekatere) mislijo da direktnost pomeni kar vprašanje – a sem ti za dol dat??
Mene to mot. Resno. Odbije me na prvo žogo, če tut je kej lepega na njej me samo odnese stran.
[/quote]
Vulgarnosti tud jaz ne maram
Žal nizko inteligentni ljudje (ne glede na spol) ne ločijo med direktnostjo in vulgarnostjo
Je pa se nekaj moški (ne vsi večina pa) se ustrašijo direktnih žensk

Ležim In sem gotova od prehlada prej sem spala sred belega dne katastrofa

New Report

Close