Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen firbec

Ljubezen firbec


Vulgarnosti tud jaz ne maram
Žal nizko inteligentni ljudje (ne glede na spol) ne ločijo med direktnostjo in vulgarnostjo
Je pa se nekaj moški (ne vsi večina pa) se ustrašijo direktnih žensk

Ležim In sem gotova od prehlada prej sem spala sred belega dne katastrofa
[/quote]

Nalezu sem se od tebe! Hahahah, jaz sem danes tut bovn. Evo vročina dopoldne, popoldne pa že cel dan na kavču pa s tabletam pa c vitaminom. Prehlajen ko norc. Mam karanteno. V sobo ne smem da tamala kej ne faše, žene ne kušnem, da ona kej ne faše… Tko da Resnica, loh kr k men prideš bova skupej traparije na netu iskala. 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Srcno upam da ne bo kreg
Ko se vidva menita.
G pa v
No meni tudi leze en.
Samo je premlad tist tamlad k ma tud ali o matjaz.
E tale fant pa v meni vse zmesa.
Sam problem da me cist vsi zdrmate.
Razn tebe vaga. Ti mi nisi neki. Pa brez zamere.

Nalezu sem se od tebe! Hahahah, jaz sem danes tut bovn. Evo vročina dopoldne, popoldne pa že cel dan na kavču pa s tabletam pa c vitaminom. Prehlajen ko norc. Mam karanteno. V sobo ne smem da tamala kej ne faše, žene ne kušnem, da ona kej ne faše… Tko da Resnica, loh kr k men prideš bova skupej traparije na netu iskala. 😉
[/quote]
Jaz sem v tud v karanteni ,sem se kr sama dala v karanteno 🙂 mam saj mir
Jaz čaj pa limono in aspirin. Vročine pa nimam
Edin moja zlata tašča je s komplet kosilom mim prsla


Že dolgo jo imam “na seznamu”. A misliš, da bi bilo pametno, če bi ji poslal ZS?
Nimam poguma.
[/quote]
Pa saj te ne bo pojedla če ji pošlješ zs… 😁 Če boš samo čakal in fantaziral in razmišljal, ji bo pa kdo drug poslal zs. Ženske imajo še vedno rade pogumne…


Zakaj bi bil kreg .?Midva se nč ne kregala. Jadava kak sva boga 🙂

V bistvu ti zavidam, če še enkrat premislim. Pri meni gre vse skozi sito racionalnosti…

Priznam, da bi bila lahko z milijonarjem, ampak izključno zaradi njegovih milijonov in to bi mu povedala že takoj…. Že če bi mi kupil stanovanje, bi bilo to zame čisto dovolj, da ga potem še 1krat na teden vidim, seveda če bi bila ljubezen z njegove strani…. ker z moje je pač ni do nikogar….

Mene bi lahko samo kupil…. in to me sploh ni sram priznati. Jebeš ljubezennnn
[/quote]
Uf, to pa so lepe izkušnje


Jaz sem v tud v karanteni ,sem se kr sama dala v karanteno 🙂 mam saj mir
Jaz čaj pa limono in aspirin. Vročine pa nimam
Edin moja zlata tašča je s komplet kosilom mim prsla
[/quote]

Jest pa c vitamin na vsako uro pa kokakolo. Matr, čaja pa ne morem pit če sem bovn. Ne vem kva je to. Ker na kozlanje mi gre. Pa voda isto. Kosilo pa dons moja nardila ampak več kot juhe z omleti notr itak nisem pojedu. Zdej pa kavč pa tv pa klikanje že cel dan. Pol me bo pa itak zmanjkal.
Ej bejba, povej, a si pogledala film??? Moja ga je včeri ampak sem prevajal spotoma tko da sva ga tri ure gledala hahahah, ker sem pavzo pritiskal.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Saj je vedno tako, da zaljubimo se v osebnost, spolna privlačnost je pa telesna. Tu je internet v prednosti, ker nam omogoča videti v človeka brez da se osredotočamo na zunanjost in ja verjamem, da se enostavno zaljubiš v človeka na enemu takemu forumu…

Jest pa c vitamin na vsako uro pa kokakolo. Matr, čaja pa ne morem pit če sem bovn. Ne vem kva je to. Ker na kozlanje mi gre. Pa voda isto. Kosilo pa dons moja nardila ampak več kot juhe z omleti notr itak nisem pojedu. Zdej pa kavč pa tv pa klikanje že cel dan. Pol me bo pa itak zmanjkal.
Ej bejba, povej, a si pogledala film??? Moja ga je včeri ampak sem prevajal spotoma tko da sva ga tri ure gledala hahahah, ker sem pavzo pritiskal.
[/quote]

Nism se,ni blo pravega casa. Bom ampak ne dans
Zdej grem dol pogledat če je bajta se cela AL so že vse zrusl


Saj je vedno tako, da zaljubimo se v osebnost, spolna privlačnost je pa telesna. Tu je internet v prednosti, ker nam omogoča videti v človeka brez da se osredotočamo na zunanjost in ja verjamem, da se enostavno zaljubiš v človeka na enemu takemu forumu…
[/quote]

Ah zaljubimo.. Ne vem če se res lahko zaljubiš v tistem pravem smislu samo v nekoga, ki ga bereš. Še vedno ostajam pri mnenju da ti je nekdo fajn po nekem zapisovanju in potem malo pofantaziraš, kakšen človek pravzaprav to je.
Če ti jaz rečem, da imam modre oči ti to še nič ne pomeni. Ker ima vsak drugi modre oči. Če ti rečem, da sem velik in imam svetlo rjave lase ti to tut ne more velik povedat, ker je tak vsak tadrug… Če ti rečem da sem astronavt, pa loh rečeš da sem trapast. Evo. to je pa tut vsak tadrug. Tko da … Ne moreš se zaljubit, lahko pa fantaziraš.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ah zaljubimo.. Ne vem če se res lahko zaljubiš v tistem pravem smislu samo v nekoga, ki ga bereš. Še vedno ostajam pri mnenju da ti je nekdo fajn po nekem zapisovanju in potem malo pofantaziraš, kakšen človek pravzaprav to je.
Če ti jaz rečem, da imam modre oči ti to še nič ne pomeni. Ker ima vsak drugi modre oči. Če ti rečem, da sem velik in imam svetlo rjave lase ti to tut ne more velik povedat, ker je tak vsak tadrug… Če ti rečem da sem astronavt, pa loh rečeš da sem trapast. Evo. to je pa tut vsak tadrug. Tko da … Ne moreš se zaljubit, lahko pa fantaziraš.
[/quote]
Ma sej v bistvu si opisal zaljubljenost, kaj je to drugega kot neka fantazija oz naša slika nekoga, ki si jo ustvarimo v glavi. Ni pa to in niti ne more biti ljubezen…


MA kaj ne upaš
Ne bit Zajc. Kontaktira jo, mene ne bi bilo nč strah več kot neodgovorit ti ne more 🙂
[/quote]

Ko bi le bilo tako enostavno. Nisem tako pogumen kot ti.
Kaj pa naj ji rečem?


Pa saj te ne bo pojedla če ji pošlješ zs… 😁 Če boš samo čakal in fantaziral in razmišljal, ji bo pa kdo drug poslal zs. Ženske imajo še vedno rade pogumne…
[/quote]
Še vedno tehtam, storiti ali ne ta korak?

Končno ena tema, kjer si izpovedujete ljubezen/zaljubljenost. Sem že mislila, da ne bom nikoli dočakala. Vam gredo te besede tudi sicer težko z jezika?

Mi je pa hecno, da so vsi zaljubljeni nicki črni ???
A se vam zdi, da za registriranim niste dovolj anonimni? :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ko bi le bilo tako enostavno. Nisem tako pogumen kot ti.
Kaj pa naj ji rečem?
[/quote]
Ja kaj
Rečeš ji da ti je všeč in če bi pocvekala s tabo
Pol boš pa vidu kaj bo rekla


Ja kaj
Rečeš ji da ti je všeč in če bi pocvekala s tabo
Pol boš pa vidu kaj bo rekla
[/quote]
Bom poskusil.

Brina5, za tako direktno besedo se pa morem zahvaliti, hehe, pa še na peti strani si….., te ni neki časa, pa prideš, moj gentelmenski, ne samo jebaški (ki je pri meni že v startu pri ženskah), poklon tebi.
Da nije tebe ne bi bilo ni mene….., v tej temi, hehe. Evo, en komad, za katerga se spomnim, da ti je ok., lep pozdrav tud tebi.

https://www.youtube.com/watch?v=s3rayOZULWE


Bom poskusil.
[/quote]
Tko se dela 🙂 držim pesti

Cvetje v jeseni. 😉

Ker običajno vas/nas spomladi vse razganja, ne pa na zimo.

Kako ste prisrčni :). Končno ena prijetna tema. Ampak ne razumem, zakaj ne pišete por registriranim nickom in poveste za koga gre? Saj še vedno vse ostane anonimno.

Resnica a greš z mano na zmenek? Všeč si mi.

Kdo a jaz, kaj ti pa je.?
Jaz ne, zmenki so za samske jaz pa samska nisem

Kdo a jaz, kaj ti pa je.?
Jaz ne, zmenki so za samske jaz pa samska nisem
[/quote]
Ja ti, kdo pa drug. 😍
Tudi jaz nisem samski. A ti lahko ZS pošljem?


Ja ti, kdo pa drug. 😍
Tudi jaz nisem samski. A ti lahko ZS pošljem?
[/quote]
Nic mi ne posilji

Grda da mal pocvekas z njim
To se nic ne pomeni no.
Naj ti kaj napise sej ti ne bo krona padla z glave.
No dej

New Report

Close