Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljančani, prosim, bodite odkriti in iskreni

Ljubljančani, prosim, bodite odkriti in iskreni

Glejte, Zoki je dovolj pronicljiv, da je sledil smernicam, ki mu jih omogoča sistem. Ni jih on postavljal, pač pa vrh države. Če ga drugi niso posnemali, ni kriv on. Seveda ni moralno, kar je počel, bil bi pa neumen, če ne bi.
Kamenjajte torej parlament, ker je zakone postavljal tako, da so si mnogi reševali kožo.
In ja, Neljubljančani se ukvarjajte s svojimi župani, ker se tudi Ljubljančani ne ukvarjamo z vašimi. Je kar ok župan, tale naš Zoki.

osebno mi ni ok. in verjamem, da ni čist v poslih, pa kdo sploh je dons čist… (trgovcov nism nikoli spoštoval, vedno so prelahko služili keš in to bo tako tud v bodoče ostalo, kaj čes), pa čeprav me je vedno pozdravil, ko me je videl ampak, dokler ima SDS stranka za predsednika tega modela, ki nas že 30 let posiljuje s svojo pojavo v javnosti, podžiga sovražtvo in bo še Titeja zamenjal po dolžini mandata……, pa človek, volim samega hudiča sm, da kontriram SDS stranki.
Demokracija je to, katero vi, ki sovražite “čarapanoviče”, preprosto nočete razumet…, fora je pa v tem, da čarapanoviči razumejo zelo dobro vas, kako nevarni ljudje in sovražni ste v bistvu v reali, pa je v Lublani tako kot je, v tem je fora.
Je pa res, da bi možakar moral narediti orng razlago o teh 29 miljonih in to do centa natančno, katere luknje v zakonu so sinovi izkoristili in tud on verjetno pa to dat v javnost, kdo je odobril toliko kredita in, kdo bo to enkrat plačal, če sploh bo.
Juga je bila tud v kreditu 20 miljard dolarjev, pa je razpadla in kdo te kredite sploh vrača dons, če pa že, se vse neki odlaga na kasnejša odplačila. Prej bo konec sveta, preden bodo države odplačale kredite..

Vse kar berem tukaj gor je oni so isti, ali pa zaradi onih smo mi taki.
Torej ste vsi isto sranje in vojna bi rešila problem nas, ki s prstom kažemo na obe strani, ko je potrebno.

Ne popaj to ni demokracija, kar ti praviš, to je ovčarstvo in blejanje ovc.

Kdaj pa je predsednik SDS- kandidiral v lj?
Kar se lojalnosti jankovičevih volilcev tiče, pa je vsem jasno, kdo ga voli, zakaj ga voli, kot pri janšovih oboji ste ovce.

A ti veš, kaj pomeni ODPIS dolga? Da ta ne obstaja. Razliko, ki je šla v žepe Jankovićev, boste Ljubljančani in tudi državljani (ker so dolžniki Fursu in Dursu) plačali s tem, da denarja za storitve, ki so vam bile namenjene, ne bo. To je vse, kar rabiš vedeti, da ugotoviš, da logika proletariata v Ljubljani ne deluje.

A ti veš, kaj pomeni ODPIS dolga? Da ta ne obstaja. Razliko, ki je šla v žepe Jankovićev, boste Ljubljančani in tudi državljani (ker so dolžniki Fursu in Dursu) plačali s tem, da denarja za storitve, ki so vam bile namenjene, ne bo. To je vse, kar rabiš vedeti, da ugotoviš, da logika proletariata v Ljubljani ne deluje.
[/quote]

V lj ni proletariata, v lj je jara gospoda in pa Ljuljančani.

Tako nekako, ja.
Žal pa niso samo sodišča – najprej bi morali poslanski pametnjakoviči urediti in spremeniti zakone, da ne bi imeli toliko lukenj za izogibanje, ki jih potem vsak kolikor-toliko pameten lopov najde in uporabi.
[/quote]

Pa ti veš, da je to miselnost npr. Siciljancev? Zaupajo bolj svojemu mafijskemu capu kot državi. Vendar to ne opraviči mafije, ali pač, glede na tvoje mnenje?

Vse kar berem tukaj gor je oni so isti, ali pa zaradi onih smo mi taki.
Torej ste vsi isto sranje in vojna bi rešila problem nas, ki s prstom kažemo na obe strani, ko je potrebno.

Ne popaj to ni demokracija, kar ti praviš, to je ovčarstvo in blejanje ovc.
[/quote]

pa jaa, demokacija je to kar imamo, volilno pravico ima pa v demokraciji vsak, ki je polnoleten, neumen, pameten, debel, suh, lep, grd…. Človeka lahko volimo čist preprosto, ker nam je simpatičn ali ne volimo, ker nam je nesimpatičen, preprosto, da bolj ne more bit. Z ovcami nikoli nism bil, edin mogoče v športni ekipi, če so to razume kot ovce, saj vsi složno igramo za isto ekipo takrat, ko igramo in poslušamo trenerja ali igramo tako kot smo se dogovorili.
Poznam pa karakter SDS volilcev in za njih lahko samo rečem, adijo pamet zaradi gneva, ki ga imajo v seb.
Vojna vedno reši stvar za par let, takrat demokracije več ni in se fura demokracija zmagovalne strani…, kdo je proti tej demokraciji, zgine čez noč…., no po par desetletjih pa pride do prave demokracije. Ko ni več enopartiskega sistema in se pojavijo domobranci, ustaši pa tud četniki, recimo in začnejo govoriti, kričati in nas posiljevati s svojimi travmami s katerimi mi rojeni kasnej nismo nič imeli, itd., pa imamo to jebanje med sabo, kot ga imamo dons. Vsak se bi moral vprašat, kaj je to za en norc, bolan človek v slovenski politiki, ki že 30 let hoče priti na aaablast, pa ni videti še naslednjih 10 let, da bo prenehal s to željo….., ta Princ teme pelje Slovenijo v temo in podžiga sovražtvo med ljudmi..
Mir bi bil pa, ko bi Jankovič in Janša odstopila s scene za mir v Sloveniji, pol se bi pa dalo pogovarjat. Demokracijo se gredo lahko samo razumni ljudje, ko vsi priznajo svoje napake, ne pa bedaki. Bedaki se lahko pogovarjajo samo o režimu….

pa jaa, demokacija je to kar imamo, volilno pravico ima pa v demokraciji vsak, ki je polnoleten, neumen, pameten, debel, suh, lep, grd…. Človeka lahko volimo čist preprosto, ker nam je simpatičn ali ne volimo, ker nam je nesimpatičen, preprosto, da bolj ne more bit. Z ovcami nikoli nism bil, edin mogoče v športni ekipi, če so to razume kot ovce, saj vsi složno igramo za isto ekipo takrat, ko igramo in poslušamo trenerja ali igramo tako kot smo se dogovorili.
Poznam pa karakter SDS volilcev in za njih lahko samo rečem, adijo pamet zaradi gneva, ki ga imajo v seb.
Vojna vedno reši stvar za par let, takrat demokracije več ni in se fura demokracija zmagovalne strani…, kdo je proti tej demokraciji, zgine čez noč…., no po par desetletjih pa pride do prave demokracije. Ko ni več enopartiskega sistema in se pojavijo domobranci, ustaši pa tud četniki, recimo in začnejo govoriti, kričati in nas posiljevati s svojimi travmami s katerimi mi rojeni kasnej nismo nič imeli, itd., pa imamo to jebanje med sabo, kot ga imamo dons. Vsak se bi moral vprašat, kaj je to za en norc, bolan človek v slovenski politiki, ki že 30 let hoče priti na aaablast, pa ni videti še naslednjih 10 let, da bo prenehal s to željo….., ta Princ teme pelje Slovenijo v temo in podžiga sovražtvo med ljudmi..
Mir bi bil pa, ko bi Jankovič in Janša odstopila s scene za mir v Sloveniji, pol se bi pa dalo pogovarjat. Demokracijo se gredo lahko samo razumni ljudje, ko vsi priznajo svoje napake, ne pa bedaki. Bedaki se lahko pogovarjajo samo o režimu….
[/quote]

Sam sebe diskreditiraš s takim pisanjem. Ne nisem kot ti, ne vidim zadeve kot ti in ne zagovarjam tega, kar ti.
Po srcu sem svobodnjak, tako z etničnega, kot verskega in političnega vidika in med nama je ogromna razlika.

pa jaa, demokacija je to kar imamo, volilno pravico ima pa v demokraciji vsak, ki je polnoleten, neumen, pameten, debel, suh, lep, grd…. Človeka lahko volimo čist preprosto, ker nam je simpatičn ali ne volimo, ker nam je nesimpatičen, preprosto, da bolj ne more bit. Z ovcami nikoli nism bil, edin mogoče v športni ekipi, če so to razume kot ovce, saj vsi složno igramo za isto ekipo takrat, ko igramo in poslušamo trenerja ali igramo tako kot smo se dogovorili.
Poznam pa karakter SDS volilcev in za njih lahko samo rečem, adijo pamet zaradi gneva, ki ga imajo v seb.
Vojna vedno reši stvar za par let, takrat demokracije več ni in se fura demokracija zmagovalne strani…, kdo je proti tej demokraciji, zgine čez noč…., no po par desetletjih pa pride do prave demokracije. Ko ni več enopartiskega sistema in se pojavijo domobranci, ustaši pa tud četniki, recimo in začnejo govoriti, kričati in nas posiljevati s svojimi travmami s katerimi mi rojeni kasnej nismo nič imeli, itd., pa imamo to jebanje med sabo, kot ga imamo dons. Vsak se bi moral vprašat, kaj je to za en norc, bolan človek v slovenski politiki, ki že 30 let hoče priti na aaablast, pa ni videti še naslednjih 10 let, da bo prenehal s to željo….., ta Princ teme pelje Slovenijo v temo in podžiga sovražtvo med ljudmi..
Mir bi bil pa, ko bi Jankovič in Janša odstopila s scene za mir v Sloveniji, pol se bi pa dalo pogovarjat. Demokracijo se gredo lahko samo razumni ljudje, ko vsi priznajo svoje napake, ne pa bedaki. Bedaki se lahko pogovarjajo samo o režimu….
[/quote]

Zaradi takih kot si ti, (pustimo tvojo lepopisje o razumnih) imamo in Jankoviča in jajota, točno zaradi takih, drug drugemu ste izgovor, da ste takšni kaki ste.

Zoki je bil izvoljen, ker imajo ljubljančani radi balkanski kič in sejme ničevosti, izvoljen je bil ker je za maloumne volilce dovolj da jim nekdo pove, da je veliko naredil, pa verjamejo, ker nimajo niti malo kritičnega vrednotenja nastajajočega kiča okrog njih. Funkcionalni kritiki so bili izgnani in nastala je lublana z veliko kiča in malo vrednostjo, če ne bi bila prestolnica, bi bila mesto duhov. Verjemite.
[/quote]
Lahko našteješ nekaj tega kiča, meščani so želeli zaprtje centra za promet in zgodilo se je, hoteli so čisto in urejeno mesto in imajo ga, hoteli so več parkirišč in imajo jih, hoteli so boljšo gostinsko ponudbo in ne boš verjel celo tuji časopisi pišejo o tej bogati ponudbi, kar se pa mesta duhov tiče, toliko turistov kot jih ima Ljubljana ni nikjer in vsako leto jih je več, vsako leto je večje število prenočitev turistov v mestu in vsako leto je inkaso trgovcev, hotelirjev, gostincev večji, tvoji funkcionalni kriti niso drugega kot svečkarji, ki bi radi, da njihov idol prevzame oblast v Lj. ali pa vsaj nekdo iz njegove stranke.


Lahko našteješ nekaj tega kiča, meščani so želeli zaprtje centra za promet in zgodilo se je, hoteli so čisto in urejeno mesto in imajo ga, hoteli so več parkirišč in imajo jih, hoteli so boljšo gostinsko ponudbo in ne boš verjel celo tuji časopisi pišejo o tej bogati ponudbi, kar se pa mesta duhov tiče, toliko turistov kot jih ima Ljubljana ni nikjer in vsako leto jih je več, vsako leto je večje število prenočitev turistov v mestu in vsako leto je inkaso trgovcev, hotelirjev, gostincev večji, tvoji funkcionalni kriti niso drugega kot svečkarji, ki bi radi, da njihov idol prevzame oblast v Lj. ali pa vsaj nekdo iz njegove stranke.
[/quote]

Vse je že našteto.

Pa ti veš, da je to miselnost npr. Siciljancev? Zaupajo bolj svojemu mafijskemu capu kot državi. Vendar to ne opraviči mafije, ali pač, glede na tvoje mnenje?
[/quote]

Pa od kod ti ideja, da kogarkoli zagovarjam?
Si natančno prebral/a, kar sem napisal? Premislil/a?

Pravim, da je pravo stvar sodišč in ne ulice. Sodijo po zakonih – kakršni pač so. In predlagam, da se popravi te zakone. Načini in poti za to so znane.


Lahko našteješ nekaj tega kiča, meščani so želeli zaprtje centra za promet in zgodilo se je, hoteli so čisto in urejeno mesto in imajo ga, hoteli so več parkirišč in imajo jih, hoteli so boljšo gostinsko ponudbo in ne boš verjel celo tuji časopisi pišejo o tej bogati ponudbi, kar se pa mesta duhov tiče, toliko turistov kot jih ima Ljubljana ni nikjer in vsako leto jih je več, vsako leto je večje število prenočitev turistov v mestu in vsako leto je inkaso trgovcev, hotelirjev, gostincev večji, tvoji funkcionalni kriti niso drugega kot svečkarji, ki bi radi, da njihov idol prevzame oblast v Lj. ali pa vsaj nekdo iz njegove stranke.
[/quote]

Nismo želeli zaprtje centra, želeli smo da se uredi režim, pa se ni, prepustnice, peš cone, kolesarske steze, vse je narejeno na pol in nefunkcionalno, protest kolesarjev je bil 21.9.
Čisto in urejeno, pa poglejmo, voda zaliva kleti, ker so odvodni jaški speljani narobe, zaliva tudi cestišče, komunalna infrastruktura je zlasti v poletnih mesecih močno preobremenjena, pa je nova, baje so krivi enodnevni turisti, ki več pustijo za seboj kot doprinesejo v malho.
Kot ljubljančanka ne vidim popolnoma nobene dodane vrednosti mesta, ki jo je doprinesel župan, je pa dosegel, da je veliko Ljubljančanov Ljubljano za vedno zapustilo.

matematika
logika….., ni kandidiral amapk vsem ki poznajo SDS stranko je jasno, da je SDS (Logar) stranka ON. To so pocen fore, da ne kandidira on, kaj se pa upa ta modelček naredit brez njegovega žegna….

Kranjec…,
sem napisal, da ni čist, Janša tud ni, pa sta oba visoko v slovenski javnosti, nobenemu pa ni nič dokazano, zdej pa….., sinova sta odrasla in sta verjetno marsikaj tud po svoje naredila brez njegovega nadzora, logično pa, da sta se šla kao biznis mena na njegovi osnovi. je pa dejstvo, da je pritisk desne strani velik in kot zgleda, se to ne bo dobro končalo, sa jte budale zdje celo grozijo z zaporo vpadnic v ljubljano zarad zaposlitve tiste ženske v šarčevi vladi…

Nista kandidirala samo ta dva, bilo je še 8 drugih, ampak večina je volila točno za ta dva, kar je žalostno in žal odraz večinske populistične mentalitete v lj.

A v Ljubljani res tako razmišljate? Južno razumem, ampak ostale……
[/quote]

Potem citiraj ostale in njih vpraš kako razmišljajo, mene pa komot preskočš.
In ja, eni razmišljamo tako, drugi drugač. A se mormo vsi s tabo strinjat? Ne. Ti imaš eno mnenje, drugi imamo drugo.

prebivalcev se je odselilo, dobili pa smo vse več prašičev z juga.

Evo, vsi, ki ne razumete ali se delate, da ne razumete zakaj je v Ljubljani tako kot je, si peberite to.
To je obraz in jezik SDS stranke, sem mislil vsakemu posebej odgovorit v tej temi, ki ste me citirali, pa je ta genijalec vse povedal v enem stavku, hehe..
Bi pa tebe

haložanka
vseeno zaprosil, da pokomentiraš ta post tega genijalaca glede na to, da edina pišeš pod istim neregistriranim nikom že neki časa, kar v bistvu spoštujem.
Delaš se, da vse veš o slovenski politiki, pa povej kako se bi človek lahko normalno pogovarjal s takšnimi ljudmi. Pa pazi to, v SDS stranki poudarjao, da hočejo pravico za vse, kdo so pa tisti vsi za njih, se pa ve, hehe… Kdo ne pozna njihov osnovni karakter jih drago plača, ni pri njih nobenega odstopanja, to more tako bit, če nimaš stoletnih slovenskih korenin na tem teritoriju, nimaš v Sloveniji kaj delat. Tako ti je to v politiki in demokraciji…
Mimogrede, kdo bo volil za ene anonimneže na volitvah, ki teoretičnih šans nimajo za zmago, pa je tako kot je. Pa sej, če bodo zdej spet volitve, če bo recimo jankovič odstopil in bi (nov kandidat kolikortoliko skuliran in izobražen, da se razumemo) nekako poudarjal, da je ena izmed točk, da bi bilo dobro, da kandidat SDS ne zmaga v Ljubljani dokler je jaja njihova aaablast ima ta kadidat kar dost šans, da se visoko uvrsti, ali celo zmaga, pa bo spet pizzdarija, posebej, če bo vič na koncu priimka, pa bog ne dej, da bo še iz Vič-a doma, hehe….
Se mi pa drugač prosto jebe za Jankoviča, jst zarad njega ne živim nč boljše niti nč slabše ampak SDS stranka z njenim liderjem, pa grims, gorenjak, hehe, ta je pa fenomen in to svetovni, jebat ga v negativnem pomenu besede, to pa…

Evo, vsi, ki ne razumete ali se delate, da ne razumete zakaj je v Ljubljani tako kot je, si peberite to.
To je obraz in jezik SDS stranke, sem mislil vsakemu posebej odgovorit v tej temi, ki ste me citirali, pa je ta genijalec vse povedal v enem stavku, hehe..
Bi pa tebe

haložanka
vseeno zaprosil, da pokomentiraš ta post tega genijalaca glede na to, da edina pišeš pod istim neregistriranim nikom že neki časa, kar v bistvu spoštujem.
Delaš se, da vse veš o slovenski politiki, pa povej kako se bi človek lahko normalno pogovarjal s takšnimi ljudmi. Pa pazi to, v SDS stranki poudarjao, da hočejo pravico za vse, kdo so pa tisti vsi za njih, se pa ve, hehe… Kdo ne pozna njihov osnovni karakter jih drago plača, ni pri njih nobenega odstopanja, to more tako bit, če nimaš stoletnih slovenskih korenin na tem teritoriju, nimaš v Sloveniji kaj delat. Tako ti je to v politiki in demokraciji…
Mimogrede, kdo bo volil za ene anonimneže na volitvah, ki teoretičnih šans nimajo za zmago, pa je tako kot je. Pa sej, če bodo zdej spet volitve, če bo recimo jankovič odstopil in bi (nov kandidat kolikortoliko skuliran in izobražen, da se razumemo) nekako poudarjal, da je ena izmed točk, da bi bilo dobro, da kandidat SDS ne zmaga v Ljubljani dokler je jaja njihova aaablast ima ta kadidat kar dost šans, da se visoko uvrsti, ali celo zmaga, pa bo spet pizzdarija, posebej, če bo vič na koncu priimka, pa bog ne dej, da bo še iz Vič-a doma, hehe….
Se mi pa drugač prosto jebe za Jankoviča, jst zarad njega ne živim nč boljše niti nč slabše ampak SDS stranka z njenim liderjem, pa grims, gorenjak, hehe, ta je pa fenomen in to svetovni, jebat ga v negativnem pomenu besede, to pa…
[/quote]

Samo preberi objave na tej strani, kaj pišete o Slovencih in Slovenkah, kakšni smo, pa vedno Mojce so takšne, pa Janezi ste takšni…….a živite tu, uničujete našo domovino, kradete nam, ste se med vojno obrnili proti nam…..in potem pričakujete, da vas bomo spoštovali?
Kako naj spoštujem nekoga, ki piše take parole, kot jih dnevno breme tukaj gor, povej mi prosim?

Samo preberi objave na tej strani, kaj pišete o Slovencih in Slovenkah, kakšni smo, pa vedno Mojce so takšne, pa Janezi ste takšni…….a živite tu, uničujete našo domovino, kradete nam, ste se med vojno obrnili proti nam…..in potem pričakujete, da vas bomo spoštovali?
Kako naj spoštujem nekoga, ki piše take parole, kot jih dnevno breme tukaj gor, povej mi prosim?
[/quote]

vidš, kako si plitek, kot ajmer z lukno v dnu….., da en rečem vsesplošno nerzgeldan, tega, ki to piše tud sam obsojam, za mene so kre-teni. Ti boš men pisalo o 91 letu, heh, kolk si pa bil staro takrat…
Pa, če že vse mečeš v eno vrečo, ti zavrtim še en legendaren komad ex juge, ki je napisan glih za takšne vajence kot si ti…

https://www.youtube.com/watch?v=x3qM53uXIWg

Brez mafijske fame oz. slovesa in z bolj poštenim ravnanjem bi bilo bolje… a zgleda, da vsega pač ne moreš imeti.
[/quote]

Da pa ste ljudje tako tolerantni do korupcije in mafije, je pa katastrofalno in se za vprašati po psihičnem zdravju.


A veš, da sem jaz točno to naredila v službi!
Brezhibno sem furala en projekt, sledila vsem turbulencam in točno na rok oddajala poročila.
Ker se mi je fržmagalo, da sem enako plačana kot ostali, sem direktorju rekla, da tole niti približno ni fer. In sem dobila dodatek, delo pa je lepo teklo naprej.
Pa saj je to normalno, da si za nadpovprečno dobro opravljeno delo nagrajen, a ni tako?
[/quote]

Mojega mnenja nisi očitno dobro prebrala ali ga pa nisi razumela.

Nismo želeli zaprtje centra, želeli smo da se uredi režim, pa se ni, prepustnice, peš cone, kolesarske steze, vse je narejeno na pol in nefunkcionalno, protest kolesarjev je bil 21.9.
Čisto in urejeno, pa poglejmo, voda zaliva kleti, ker so odvodni jaški speljani narobe, zaliva tudi cestišče, komunalna infrastruktura je zlasti v poletnih mesecih močno preobremenjena, pa je nova, baje so krivi enodnevni turisti, ki več pustijo za seboj kot doprinesejo v malho.
Kot ljubljančanka ne vidim popolnoma nobene dodane vrednosti mesta, ki jo je doprinesel župan, je pa dosegel, da je veliko Ljubljančanov Ljubljano za vedno zapustilo.
[/quote]
Če si ti Ljubljančanka sm jst Afganistanc, ja meščani smo želeli zaprtje ožjega centra skupaj z drugačnim prometnim režimom in imamo ga v zadovoljstvo večine, propustnice in dovoljeno parkiranje imaš za en avto se je bilo pač treba navaditi, da se drugega parkira na drugem prostoru in ne pred vhodom stanovanja, peš con je več kot dovolj kar se kolesarstva tiče nikoli ne bo tako kot želite posamezniki, na srečo se ne more upoštevat vseh želja v smislu s kolesom ne morem na drugi konec Ljubljane do svoje frizerke, ker od mojega bivališča do frizerke ni kolesarske steze, Ljubljana je večinoma zgrajena na močvirju zato voda zaliva nekatere kleti v bistvu je to bolj krivda lastnikov hiš, ker kleti niso hidro izolirane tako kot bi na takih parcelah morale biti, ko zidaš hišo moraš sam poskrbeti za odvodnjavanje dvorišča oz parcele in ne občina, velika težava je tudi neobičajno močni in dolgi nalivi kar je verjetno sprememba podnebja in to je težava, ki se je na da rešiti čez noč, poleg tega vsako renoviranje in obnovo cest, kanalizacije, spremljajo kritike okoliških prebivalcev ker oni bi to naredili v nekaj dneh brez zapor cest, verjetno z vožnjo po luftu, če prebivalci ne bi bili zadovoljni z županom in njegovim delom za njih ga ne bi tolikokrat izvolili očitno je za njih dober župan, tistih nekaj dežurnih nergačev, ki vas vse moti predvsem pa to, da župan ni iz vaše politične opcije se boste morali pač sprijazniti s tem, da niste pomembni in kritike posameznika, ker se ni točno njemu ustreglo so na srečo nepomembne ker še vedno je pomembno kaj reče večina.
Hja v Ljubljano se jih več priseli kot odseli zato mesto raste, odselijo se starejši nekam v mir, priselijo pa mladi in teh je v Lj. vse več, na mladih svet stoji in ne na vas starih nergačih in če vprašaš mlade je mesto čisto, prijazno, prometno urejeno predvsem pa varno, ti pa saj veš, če ti je življenje v mestu muka in breme predvsem pa stres in nezadovoljstvo se preseli, cel kup zaselkov in krajev je okoli Ljubljane, ni hudič, da ne bi našla nekaj popolnega kjer ne bi imela histeričnih izpadov, ker si stopila v lužo pa še svoj komunalni vod boš imela, predvsem pa veliko manj turistov in vaško gostilno le za vaščane.
ps
še prostovoljna gasilka boš lahko postala 😁

Če (oziroma ker) imamo demokracijo zahodnega tipa, potem pač volitve štejejo. Klinc gleda, tako je.

New Report

Close