Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljančani, prosim, bodite odkriti in iskreni

Ljubljančani, prosim, bodite odkriti in iskreni


Če bi upošteval želje posameznika bi Ljubljana imela 300 000 županov.


Če bi upošteval želje posameznika bi Ljubljana imela 300 000 županov.
[/quote]

Volilni sistemi in demokracija zahodnega tipa znata to lepo pretvoriti v enega župana.

To je čista mohamedanska mentaliteta. Slovenci, gotovi smo. Ni šans, da še kdaj slovenc vlada v tej državi.

Krade,………… lahko, dokler imajo še drugi od tega korist. Točno taka je mohamednaska mentaliteta, zato bo šlo vse v p.m… cela EU, ker se je lopove zaradi mohamednaske mentaliteta začelo odkrito podpirati. Mohamendanska + bizantinska mentaliteta = konec EU in sveta.

Nimamo več za burek. Zviti, prementen, manipulativen, goljufiv, plus, folk tudi če to odkrito dela dovoljuje.

Tko bo v prihodnosti. Zaradi mentalitete zla se bodo kreirale kriminalske skupnosti in skupine, ki bodo druga drugo klale za oblast, že takoj po Zokiju bo tako. Isto kot mafijsko mesto, ki je lahko samo revno.


Nimaš za burek, za internet in pametni telefon očitno imaš 😜

Evo, vsi, ki ne razumete ali se delate, da ne razumete zakaj je v Ljubljani tako kot je, si peberite to.
To je obraz in jezik SDS stranke, sem mislil vsakemu posebej odgovorit v tej temi, ki ste me citirali, pa je ta genijalec vse povedal v enem stavku, hehe..
Bi pa tebe

haložanka
vseeno zaprosil, da pokomentiraš ta post tega genijalaca glede na to, da edina pišeš pod istim neregistriranim nikom že neki časa, kar v bistvu spoštujem.
Delaš se, da vse veš o slovenski politiki, pa povej kako se bi človek lahko normalno pogovarjal s takšnimi ljudmi. Pa pazi to, v SDS stranki poudarjao, da hočejo pravico za vse, kdo so pa tisti vsi za njih, se pa ve, hehe… Kdo ne pozna njihov osnovni karakter jih drago plača, ni pri njih nobenega odstopanja, to more tako bit, če nimaš stoletnih slovenskih korenin na tem teritoriju, nimaš v Sloveniji kaj delat. Tako ti je to v politiki in demokraciji…
Mimogrede, kdo bo volil za ene anonimneže na volitvah, ki teoretičnih šans nimajo za 199zmago, pa je tako kot je. Pa sej, če bodo zdej spet volitve, če bo recimo jankovič odstopil in bi (nov kandidat kolikortoliko skuliran in izobražen, da se razumemo) nekako poudarjal, da je ena izmed točk, da bi bilo dobro, da kandidat SDS ne zmaga v Ljubljani dokler je jaja njihova aaablast ima ta kadidat kar dost šans, da se visoko uvrsti, ali celo zmaga, pa bo spet pizzdarija, posebej, če bo vič na koncu priimka, pa bog ne dej, da bo še iz Vič-a doma, hehe….
Se mi pa drugač prosto jebe za Jankoviča, jst zarad njega ne živim nč boljše niti nč slabše ampak SDS stranka z njenim liderjem, pa grims, gorenjak, hehe, ta je pa fenomen in to svetovni, jebat ga v negativnem pomenu besede, to pa…
[/quote]

Takole bom:
Na fax v Zagreb sem se vpisala leta 1986, bili smo iz vseh vetrov, nikogar ni brigal priimek razen, parih iz podravine. Zakuha se eno sranje, zakuhali so ga oni, v drek pa namočili še vse ostale, ko smo se dvignili, so potegnili na plan ustaškočetniške zamere. Sranje nas je stalo 2 semestrov, HB na koncu so jih zmetali iz faxa. Ne bom o narodnosti ampak nacionalizem je bil nad vsemi ostalimi vrednotami.
Leto 1993, podobna izkušnja, moj priimek je bil na ič in avtomatsko so me pobasali v kvoto “sem z njimi”, ko sem se uprla, sem bila izdajalka, slovenska k…a.
Malo kasneje, rojevam, zakomplicira se, reši me mlad zdravnik, ko se mu zahvaljujem, mi pravi, da mi pa ja moramo skupaj držati, haloooo, kdo mi, tu sem pacientka in ne slovenka ali srbkinja….
Naprej ne bom več.
Imajo pa še izkušnje z JLA moj mož, oče in brat, če si služil JLA in si bil po prednikih srb, ti je bilo veliko prizanešenega, poniževanja z janezi, pichkami slovenskimi, bečkimi konjušari……..je bilo še najmanj, kolikor mi je foter povedal se je stanje izboljšalo po prekomandi v Tetovo, kjer jih je prevzel nek Splitski oficir, mož ima podobno izkušnjo 15 let kasneje, brat tudi. Vedno norčevanje, poniževanje in ta nacionalna zavest, da morajo držati skupaj, brače srbi.
Lahko pa se registriram in ti napišem par strani o določenih zadevah v poslu, v katerem sem že skoraj 30 let.
Kar ste sejali to žanjete, žal tako je, nacionalizem vam teče po žilah in to je največji problem vas v 21. st. ko vsak, ki je kolikor toliko, ve, da nima zaslug za to komu, kje in kdaj se je rodil.
Kratek stik je, ko dva nacionalista različnega porekla trčita skupaj, ali po tvoje janša stik, vi ste janševo gorivo in janša vaše, mi pa koleteralna škoda.

vidš, kako si plitek, kot ajmer z lukno v dnu….., da en rečem vsesplošno nerzgeldan, tega, ki to piše tud sam obsojam, za mene so kre-teni. Ti boš men pisalo o 91 letu, heh, kolk si pa bil staro takrat…
Pa, če že vse mečeš v eno vrečo, ti zavrtim še en legendaren komad ex juge, ki je napisan glih za takšne vajence kot si ti…

https://www.youtube.com/watch?v=x3qM53uXIWg
[/quote]

Sem bil dovolj star pa jaz takrat, da vem kako je bilo in kaj je bilo! Blagoje Adžič in izjava 2. julija.

Sem bil dovolj star pa jaz takrat, da vem kako je bilo in kaj je bilo! Blagoje Adžič in izjava 2. julija.
[/quote]

In naj te spomnim na mitinge resnice 1989, kaj je bilo za njimi. Naj te še spomnim kaj se je začelo dogajati kasneje na hrvaškem, bosni, kdo se je branil in kdo okupiral.

Takole bom:
Na fax v Zagreb sem se vpisala leta 1986, bili smo iz vseh vetrov, nikogar ni brigal priimek razen, parih iz podravine. Zakuha se eno sranje, zakuhali so ga oni, v drek pa namočili še vse ostale, ko smo se dvignili, so potegnili na plan ustaškočetniške zamere. Sranje nas je stalo 2 semestrov, HB na koncu so jih zmetali iz faxa. Ne bom o narodnosti ampak nacionalizem je bil nad vsemi ostalimi vrednotami.
Leto 1993, podobna izkušnja, moj priimek je bil na ič in avtomatsko so me pobasali v kvoto “sem z njimi”, ko sem se uprla, sem bila izdajalka, slovenska k…a.
Malo kasneje, rojevam, zakomplicira se, reši me mlad zdravnik, ko se mu zahvaljujem, mi pravi, da mi pa ja moramo skupaj držati, haloooo, kdo mi, tu sem pacientka in ne slovenka ali srbkinja….
Naprej ne bom več.
Imajo pa še izkušnje z JLA moj mož, oče in brat, če si služil JLA in si bil po prednikih srb, ti je bilo veliko prizanešenega, poniževanja z janezi, pichkami slovenskimi, bečkimi konjušari……..je bilo še najmanj, kolikor mi je foter povedal se je stanje izboljšalo po prekomandi v Tetovo, kjer jih je prevzel nek Splitski oficir, mož ima podobno izkušnjo 15 let kasneje, brat tudi. Vedno norčevanje, poniževanje in ta nacionalna zavest, da morajo držati skupaj, brače srbi.
Lahko pa se registriram in ti napišem par strani o določenih zadevah v poslu, v katerem sem že skoraj 30 let.
Kar ste sejali to žanjete, žal tako je, nacionalizem vam teče po žilah in to je največji problem vas v 21. st. ko vsak, ki je kolikor toliko, ve, da nima zaslug za to komu, kje in kdaj se je rodil.
Kratek stik je, ko dva nacionalista različnega porekla trčita skupaj, ali po tvoje janša stik, vi ste janševo gorivo in janša vaše, mi pa koleteralna škoda.
[/quote]

Dobr odgovor, bi pa jst tukej neki dodal, nacionalizmu se ni možno nikjer izogniti, zato kar naj bo. Jst se v bistvu čudim ljudem, ki so tolerantni do vseh ljudi, jst nisem, če so v moji bližini, motijo me naduvani, blesavi in zlobni ljudi je, ene vrste egoisti, ki hočejo bit vedno v prvem planu, ne glede na nacionalnost, ki ne upoštevajo ljudi v svoji bližini. Nacionalizem sem pa jst doživel in videl dooosti prej kot leta 86, tud v vojski. Jugo so z dušo čutili sm Srbi in Bosanci drugi so bili ene vrste izdajalci, čeprav so imeli vse pomembne funkcije od titota pa na dol frajerji, ki niso bili srbi.
Kaj se zdej dogaja zarad Jankovića se mi pa trenutno ne da pisat ampak jebi ga naturo vseh ljudi imam v malem prstu pač zarad zivljenske kilometrine, dela in športanja z raznovrstnimi ljudmi, karakterji in poudarjam odbijajo me agresivni in brez obrazni ljudje, egoisti, ki ne upoštevajo ljudi, ki so v njihovi bližini in med te spadajo tud lopovi vseh nacionalnosti.

Dobr odgovor, bi pa jst tukej neki dodal, nacionalizmu se ni možno nikjer izogniti, zato kar naj bo. Jst se v bistvu čudim ljudem, ki so tolerantni do vseh ljudi, jst nisem, če so v moji bližini, motijo me naduvani, blesavi in zlobni ljudi je, ene vrste egoisti, ki hočejo bit vedno v prvem planu, ne glede na nacionalnost, ki ne upoštevajo ljudi v svoji bližini. Nacionalizem sem pa jst doživel in videl dooosti prej kot leta 86, tud v vojski. Jugo so z dušo čutili sm Srbi in Bosanci drugi so bili ene vrste izdajalci, čeprav so imeli vse pomembne funkcije od titota pa na dol frajerji, ki niso bili srbi.
Kaj se zdej dogaja zarad Jankovića se mi pa trenutno ne da pisat ampak jebi ga naturo vseh ljudi imam v malem prstu pač zarad zivljenske kilometrine, dela in športanja z raznovrstnimi ljudmi, karakterji in poudarjam odbijajo me agresivni in brez obrazni ljudje, egoisti, ki ne upoštevajo ljudi, ki so v njihovi bližini in med te spadajo tud lopovi vseh nacionalnosti.
[/quote]
No jst sem služil JNA leta 70-71 in nobenega nacionalizma ni bilo niti videt niti slišat, je pa res, da so močno izstopali Šiptarji, ki so se vedno držali bolj za sebe, nekomunikativni do drugih narodnosti vedno so se tiščali skupaj in če si se približal so takoj utihnili, ne ne moti me nacionalnost moti me pokvarjen karakter.


No jst sem služil JNA leta 70-71 in nobenega nacionalizma ni bilo niti videt niti slišat, je pa res, da so močno izstopali Šiptarji, ki so se vedno držali bolj za sebe, nekomunikativni do drugih narodnosti vedno so se tiščali skupaj in če si se približal so takoj utihnili, ne ne moti me nacionalnost moti me pokvarjen karakter.
[/quote]

Jaz pa 73-74 in sem bil janez, mamino kinđe, konjušar, hrvati in srbi so itak imeli stalno trenje, za makedonce se ne spomnim, kosovarji pa poglavje zase, oni so bili tudi najpogostejše tarče srbskih glavašev. Beriša, je vseh 14 mesecev ebal ježa, kot žuti. Tisto sranje potem doli med srbi in kosovarji me sploh ni presenetilo in videti je, da je še danes isto.

Jaz pa 73-74 in sem bil janez, mamino kinđe, konjušar, hrvati in srbi so itak imeli stalno trenje, za makedonce se ne spomnim, kosovarji pa poglavje zase, oni so bili tudi najpogostejše tarče srbskih glavašev. Beriša, je vseh 14 mesecev ebal ježa, kot žuti. Tisto sranje potem doli med srbi in kosovarji me sploh ni presenetilo in videti je, da je še danes isto.
[/quote]
To, da so slovence klical Janez meni ni bila žaljivka, ostalo kar pišeš o raznih nadimkih se ni dogajalo in kar malo sumim, da bi se to takrat že zgodilo, da nisi zamešal za kasnejša leta, da bi bila trenja med hrvati in srbi že takrat in to v JNA je malo verjetno sploh pa med navadnimi vojaki se tega ne spomnim, 17 mesecev sem preživel v eni kasarni v Srbiji in tudi nekaj njih iz moje generacije smo bili cel rok skupaj in to raznih nacionalnosti (razen šiptarjev ) pa nikoli ni bilo nacionalnih izpadov.

Žeoan dela zvesto na tem, da se domotodce izseli, tudi tiste, ki so v Lublano prišli šele pred desetletji in se mu ne klanjajo, ker so že zdavnaj zapopadli, da tam, kjer so njihove družine in družine njihovih otrok, mora biti red, varnost in mir, da lahko delajo in živijo, ne le preživijo.
V Lublano pa se seli in naseljuje tuji socialni problem, za katerega morajo poskrbeti vsi, ki si v potu svojega obraza služijo kruh, torej na njihov račun, na račun njihovih otrok in račun otrok otrok.
So in bodo pa kredibilni volilci, saj nelegalni volilni sistem dopušča, da na žepanskih volitvah volijo nedržavljani, le, da se jim podeli stalni naslov, kar žepan pridno izpolnjuje. Ne le lublanski, to se dogaja povsod tam, kjer občani to dopuščamo.
Do sedaj so to dopuščalisrbski in bosanski priseljenci, češ, imamo svojega žepana, ki bo poskrbel še za nas.
Kot vidimo, ni res, vsaj na dolgi rok ne, kar se že kaže.
Ravno ta živelj, ki je donedavna omogočal žepansko oblast, jo bo najbolj skupil.
Lepo bo, kjer že ni, odrinjen na rob in bo deloval kot futrar za novodošle sociano breme, ki bo lahko nemoteno anarhistično živelo na tuj račun, ter se dalo prrživljati, ker bo “pravilno” volilo.
Da tej združbi ni nikoli nič zadosti in dovolj, ter se širi čez vse ovire, kot rastline iz nedomačih tal, se že vidi povsod tam, kjer so priseljeni drugo generacijo.
Varnosti ni, dela ni, reda ni, niti v šolah ne. Vlada kaos, ki tiho tli in se bo vsak hip razbohotil, kot požar.
Krade se v mestih, v gozdu, na poljih, ker je vse njihovo, ker jim je dovoljeno, ker lahko.
Nič več se ne skrivajo za svojimi štirimi stenami.
Srbi in Bosanci, dobro vedo, da tako je. Je že kar nekaj deset let. Gre, šlo je bolj počasi, potiho, nevidno. Sedaj vse glasneje in vse hitreje, vse bolj agresivno.
Bomo videli, kdo bo bolj vesel tega norega divjega zahoda, mafijskih klanov, trgovine z belim blagom, drogo in vsem, kar paše zraven.
Kdor tega ne ve, naj si pogleda življenje velemest, ki imajo več prebivalstva, kot vda država skupaj. Kaos, revščina, prostitucija, zakon močnejšega.
Nič izobrazbe, nič miru, nobene varnosti.
Živeti v getu. Izolirano.
Tako gre razvoj naših žepanskih mest, če se teh mafijcev ne ustavi takoj.
Človek bi pomislil, da to vdaj vidijo bodoči starši, ok, družbeno dno itak živi na družbenem dnu. Ampak ja? Ne, zagovarja anarhijo. Ste skregani s pametjo, razumom, ldje? Vam teče res mafijski drek čez oči? Potem pa še kar nastavljajte in na veliko rojevajte, ta mafija rabi vaše otroke za sužnje marsičesa.
Radi smrdite, navajeni ste smrdeti. Ne morete brez.

vrni se v norišnico


Tole potrebuje lektorja ali pa vsaj nek smiselni prevod, ker je neberljivo 🤦‍♂️

Ker nič ni naredil. Če bi, bi mu oprostili, tako kot Zokiju.

MODERNIZIRAL JE LJUBLJANO ZATO GA BODO TUDI SLOVENCI VEDNO VOLILI. Ljubljana je prejemnica mnogih nagrad v EU ( zeleno mesto, prijazno mesto do uporabnikov itd )

Pa kaj je, luzerji? Zdaj ko je vaš sivoglavi prostest pozabljen mišji prdec, itak ste se navozili od vsepovsod drugod, samo iz Ljubljane ne, bi pa radi ne vem kaj. Počakajte na volitve, pa boste spreminjali Ljubljano. Aja, ne smete volit, ker itak niste iz Ljubljane, vsaj večina čvekačev proti Zokiju. Delajte red po svojih vukojebinah.

V tvoji izjavi se skriva nekaj resnice. Ravno to je največji problem, ker povsod drugod nočejo tega gnoja, on pa kot pijavka krade tudi drugim občinam. Se bodo kakšne odcepile, pa se boste pokakali v hlače. Koga boste potem cuzali, ko bo Slovenija samo en 30 km radij okoli Ljubljane?

Če Ljubljana ne bi bila hkrati tudi glavno mesto Slovenije, bi bilo meni vseeno, koga imate vi za župana. Tako pa v Ljubljano hodijo v šolo ali službo tudi iz drugih slovenskih krajev, pa tudi glede financiranja glavnega mesta veljajo posebna pravila.

Če Ljubljana ne bi bila hkrati tudi glavno mesto Slovenije, bi bilo meni vseeno, koga imate vi za župana. Tako pa v Ljubljano hodijo v šolo ali službo tudi iz drugih slovenskih krajev, pa tudi glede financiranja glavnega mesta veljajo posebna pravila.
[/quote]

Ja, gužvo delat in svinjat hodite vsi, ja. Pa se še preselite, pa boste lahko tudi župana volili in se ne boste hodili na ulice smešit za prazen nič. Tako enostavno je to.

Ja, gužvo delat in svinjat hodite vsi, ja. Pa se še preselite, pa boste lahko tudi župana volili in se ne boste hodili na ulice smešit za prazen nič. Tako enostavno je to.
[/quote]

Pri takih izjavah me ne čudi, da imate njega za župana.

Najprej zberite vsaj dovolj glasov za koalicijo sestavit, potem boste pa o odcepitvah sanjali. Tako, to je bila pravljica za lahko noč, zdaj pa zobke umit in spat.

Pri takih izjavah me ne čudi, da imate njega za župana.
[/quote]

Mene pa ne čudi, da nimate za burek, luzerji.


Tole potrebuje lektorja ali pa vsaj nek smiselni prevod, ker je neberljivo 🤦‍♂️
[/quote]

žepan
domorodce izseli

Še kaj? Vsebino zapopadla?
Aja, kdo je/so žepani, ne veš? Potem ti ni pomoči.

Pri takih izjavah me ne čudi, da imate njega za župana.
[/quote]
Mene tudi ne.
Budale za budale. Tako je vedno bilo.

New Report

Close