Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljančani, prosim, bodite odkriti in iskreni

Ljubljančani, prosim, bodite odkriti in iskreni

Tole sedaj si pa napisal pod močnimi čustvi, ker je bilo kar težko razumet smisel.
Torej razpad je bil na vidiku, sprijaznili so se že vsi vrhovni politiki bivših republik, miren razhod, je bil takorekoč na dlani, koooo se je zalomilo v vrhu srbske politike, ki je imela na čelu JLA svojega človeka. A misliš da je ađič samovoljno dal tisto izjavo? Tiste dni sem bil v cankarjevem domu, in predobro vem kako je bilo in kaj je bilo. Janša in še par ljudi je bilo glavna tarča t.i. jugoslovanke oblasti sestavljena iz srbskih nacionalistov, kateri so bili pogooglaj.
Tukaj se vse začne odtod vso nacionalistnično sranje, razumem izgubili ste identiteto, če ste prej bili kao bratje srbi, ste naenkrat postali sovražniki, eni so se tako tudi obnašali, drugi so težili k temu, da spet postanemo “bratje”, po slovenski pomadi je postalo jasno, da “bratstva” ni več, tisti, ki so imeli krizo identitete, so zamerili, drugim se je žvižgalo. Iz krize identitete je nastala protisloveska mržnja, kar pa je janša izkoristil in obrnil v svoj prid.
So pa tudi v janševi stranki srbi, hrvati, še bosanci.
Janšo sovražiš ker si nanj projeciral svoj kompleks in ker ga kriviš za izgubo identitete.
V bistvu je to problem vseh priseljencev po vsem svetu, ki čutijo močno nacionalistično pripadnost , ker imajo osebnost zgrajeno na nacionalni pripadnosti.
[/quote]

Ti mene nekam na silo porivaš v šablonske čredne kalupe, v tem primeru pač med srbe, totalno mimo, nikoli mi ni bilo do črednega blejanja, jst sem preprosto svoboden človek z zdravim pogledom na medčloveške odnose, nikoli se nisem udležil črednega kričanja, edin na rock koncertih, največ rokerjev bivše juge in tud dons rečem, jugo pop rock muzika je zakon, pa pustmo zdej to, si ok. sogovornik ampak pač ne moreva skup priti. jst sem tist post čist jasno napisal, je pa res, da bolj na hitro, ker sem šel zjutrej na kolo.
Nisem nobene identite izgubil, ker sem vedno bil to kar sem in vsi, ki so ob meni bili in so, so vedno vedeli kaj sem in kdo sem in kam spadam, če kdo, glih jst nimam osebnost zgrajeno na nacionalni pripadnosti. Vedno se bom postavil na stran žrtve, sem ene vrste robin hood in don kihot v paketu.
janšo sovražim čisto preprosto za to, ker on in njegovi sovržijo vse (pa jst spet ne sovržaim tako, da mu ne bi privoščil, če zmaga na pošten način, da bi tud vladal amapk hvala bogu ne more, kljub temu, da je zmagal na volitvah zaradi jasno napisanih zakonov…., jankovič tud ni mogel, ko je zmagal, a je tako..), ki niso z njim in optožuje vse, ki ne volijo njegove stranke, da nam strici iz ozadja govorijo koga naj volimo…. in to leta in leta…, prebral sem intervju, mislim, da tam v 90 letih z viko potočnik, ki je opisala, kako ji je dal nogo na vrat, ko bi mogla streljat na strelišču na rudniku, ko so oni bili perspektiven kader zsms v jugi…., misliš, da si je ona to izmislila…
No, jst ne poznam niti enga strica iz ozadja, edin z jankovičem sem se ene parkrat pozdravil, če je pač on stric iz ozadja, jst tega ne bi vedel, pozdravil sem ga, ker je on mene pozdravil…(pa enkrat se je kučan zaletel v mene, ko je z ženo verjetno, plesal v kratohvilu v btc ju, pa sploh nism vedel, da je on, če se mi ne bi opravičil, je bil pa navaden žurerski ples z živo muziko, nikjer ni pisalo, da so strici iz ozadje not, mi smo šli pa z ekipo normalno na pivo po rekreaciji kot vsak petek in seveda, ene par nas je bilo takih, da smo prec pogeldali, kje kakšna bejba sedi, da jo povabimo na ples), pa ne bom tukej pisal zakaj, sva se pač bežno poznala po športni prireditvi. Aja, pa, ko je bil jaja tata mata v vojski, ko se je slovenija osamosvojila mislim, da je bil glavni tud v organizaciji moris, mi vedenje pripadnikov moris ni ostalo v nč dobrem spominu, ko so se furali s jeepi, delovali so, kot, da lahko počnejo kar hočejo.
Pika na i je bil pa en intervju z njim Jajatom, ena ženska je vodila ta intervju, kakšnih 10 let nazaj, ko ga je vprašala, kdo po vaše lahko reši slovenijo…. in on mrtvo hladno odgovri.., edino jaz, hehe…, skor sem s stola dol padel, adijo pamet, dobesedno noro…, res se vprašaš, ali ima človek sto pik. Od tega je kot rečem najmanj 10 let, pa Slovenija obstaja, živi brez njegove rešitve, prav zanimivo.
No pa še to, srbi, bosanci, hrvati v SDS stranki, hehe…., zakaj pa ne, sej, ko je hitler začel s svojo politiko se je verjetno tud kakšen žid našel v njegovi stranki.. Jeba je politika, po drugi strani pa v bistvu enostavna, sm naturo ljudi, ki se gredo politike moreš poznat, pač ne smeš bit njihova ovca.
Aja, Cankarjev dom, ko je bil že pod streho, v začetku 80 tega leta sem dva dni delal inštalacisjka dela v njemu, hehe… Konec 80 tih let sem pa kar dobro vedel, da je gre juga u qurac z janšo al brez njega, nč bat…, če ne bi bilo tako imenovane vojne, bi slovenci in hrvati itak sabotirali vojsko, fantje več ne bi šli v JLA, to je to, juge bi bilo konec amapk spet ne, brez krvi, trenje med srbi in hrvati je bilo v bistvu na vrhuncu, pa niti nista tako kriva miloševič in tuđman, enostavno ljudje so bili naspidirani en proti drugemu, ona dva sta sm nalagala suha drva na ogenj.

Ti mene nekam na silo porivaš v šablonske čredne kalupe, v tem primeru pač med srbe, totalno mimo, nikoli mi ni bilo do črednega blejanja, jst sem preprosto svoboden človek z zdravim pogledom na medčloveške odnose, nikoli se nisem udležil črednega kričanja, edin na rock koncertih, največ rokerjev bivše juge in tud dons rečem, jugo pop rock muzika je zakon, pa pustmo zdej to, si ok. sogovornik ampak pač ne moreva skup priti. jst sem tist post čist jasno napisal, je pa res, da bolj na hitro, ker sem šel zjutrej na kolo.
Nisem nobene identite izgubil, ker sem vedno bil to kar sem in vsi, ki so ob meni bili in so, so vedno vedeli kaj sem in kdo sem in kam spadam, če kdo, glih jst nimam osebnost zgrajeno na nacionalni pripadnosti. Vedno se bom postavil na stran žrtve, sem ene vrste robin hood in don kihot v paketu.
janšo sovražim čisto preprosto za to, ker on in njegovi sovržijo vse (pa jst spet ne sovržaim tako, da mu ne bi privoščil, če zmaga na pošten način, da bi tud vladal amapk hvala bogu ne more, kljub temu, da je zmagal na volitvah zaradi jasno napisanih zakonov…., jankovič tud ni mogel, ko je zmagal, a je tako..), ki niso z njim in optožuje vse, ki ne volijo njegove stranke, da nam strici iz ozadja govorijo koga naj volimo…. in to leta in leta…, prebral sem intervju, mislim, da tam v 90 letih z viko potočnik, ki je opisala, kako ji je dal nogo na vrat, ko bi mogla streljat na strelišču na rudniku, ko so oni bili perspektiven kader zsms v jugi…., misliš, da si je ona to izmislila…
No, jst ne poznam niti enga strica iz ozadja, edin z jankovičem sem se ene parkrat pozdravil, če je pač on stric iz ozadja, jst tega ne bi vedel, pozdravil sem ga, ker je on mene pozdravil…(pa enkrat se je kučan zaletel v mene, ko je z ženo verjetno, plesal v kratohvilu v btc ju, pa sploh nism vedel, da je on, če se mi ne bi opravičil, je bil pa navaden žurerski ples z živo muziko, nikjer ni pisalo, da so strici iz ozadje not, mi smo šli pa z ekipo normalno na pivo po rekreaciji kot vsak petek in seveda, ene par nas je bilo takih, da smo prec pogeldali, kje kakšna bejba sedi, da jo povabimo na ples), pa ne bom tukej pisal zakaj, sva se pač bežno poznala po športni prireditvi. Aja, pa, ko je bil jaja tata mata v vojski, ko se je slovenija osamosvojila mislim, da je bil glavni tud v organizaciji moris, mi vedenje pripadnikov moris ni ostalo v nč dobrem spominu, ko so se furali s jeepi, delovali so, kot, da lahko počnejo kar hočejo.
Pika na i je bil pa en intervju z njim Jajatom, ena ženska je vodila ta intervju, kakšnih 10 let nazaj, ko ga je vprašala, kdo po vaše lahko reši slovenijo…. in on mrtvo hladno odgovri.., edino jaz, hehe…, skor sem s stola dol padel, adijo pamet, dobesedno noro…, res se vprašaš, ali ima človek sto pik. Od tega je kot rečem najmanj 10 let, pa Slovenija obstaja, živi brez njegove rešitve, prav zanimivo.
No pa še to, srbi, bosanci, hrvati v SDS stranki, hehe…., zakaj pa ne, sej, ko je hitler začel s svojo politiko se je verjetno tud kakšen žid našel v njegovi stranki.. Jeba je politika, po drugi strani pa v bistvu enostavna, sm naturo ljudi, ki se gredo politike moreš poznat, pač ne smeš bit njihova ovca.
Aja, Cankarjev dom, ko je bil že pod streho, v začetku 80 tega leta sem dva dni delal inštalacisjka dela v njemu, hehe… Konec 80 tih let sem pa kar dobro vedel, da je gre juga u qurac z janšo al brez njega, nč bat…, če ne bi bilo tako imenovane vojne, bi slovenci in hrvati itak sabotirali vojsko, fantje več ne bi šli v JLA, to je to, juge bi bilo konec amapk spet ne, brez krvi, trenje med srbi in hrvati je bilo v bistvu na vrhuncu, pa niti nista tako kriva miloševič in tuđman, enostavno ljudje so bili naspidirani en proti drugemu, ona dva sta sm nalagala suha drva na ogenj.
[/quote]

bolj ko tebe berem, bolj si podoben janši. Sam gobec te je o tem kak hud tipson si, natreniran, skuliran, pičkohvatač……a vedriš tu gor na monu na lepo nedeljo, ko se življenje odvija zunaj, oz. vse tisto kar praviš, da ti kao obvladaš se tahip dogaja zunaj, ti pa tu v virituali.
Obema vama manjka samokritičnosti in pa oba imata ego, ki vamaga pamet ne sfolga. No on ima mlado bejbo, zate pa ne vem, mogoče je tudi tu problem, zavist.

bolj ko tebe berem, bolj si podoben janši. Sam gobec te je o tem kak hud tipson si, natreniran, skuliran, pičkohvatač……a vedriš tu gor na monu na lepo nedeljo, ko se življenje odvija zunaj, oz. vse tisto kar praviš, da ti kao obvladaš se tahip dogaja zunaj, ti pa tu v virituali.
Obema vama manjka samokritičnosti in pa oba imata ego, ki vamaga pamet ne sfolga. No on ima mlado bejbo, zate pa ne vem, mogoče je tudi tu problem, zavist.
[/quote]

Jp, super nedelja je, jst sem se jo naužil že v jutranjih urah na kolesu, tako, da sem dobil svojo dozo te nedelje, drugač pa ja, za mene so minili časi, ko sem zjutrej nabijal tenis, v večernih urah pa rekeracija z žogo, poškodba kolena me je zabremzala, ženske pa nobenemu ne zavidam, ne mlade ne stare, kvečjemu so ženske meni drugi zavidali, včasih mi je bil najvažnejši močen vaginalni, ustni ali ročni ženski oprijem okol penisa, zdej se pa pripravljam na odhod med menihe saj ženske gledam tud v notranjo lepoto, pač se je dost grehov nabralo, pa se jih morem malo očistit do penzije, hehe, pol pa nova runda do 100 tega leta, če prej ne riknem, hehe…

Stara Ljubljana je v primerjavi s tisto pred 20 leti praktično neprepoznavna, brez motornega prometa (še pomnite LPP avtobuse na Tromostovju?), bistveno so se povečale površine namenjene pešcem, rekreativne površine (Špica, Mostec-Koseze, urejen Tivoli s čolnarno, Grad z vzpenjačo, Šmartinski park, Pot ob Savi Tomačevo, veliko je novih otroških igrišč… Seveda je treba še veliko urediti, npr. nova avtobusna in železniška postaja, treba je posodobiti in povečati učinkovitost javnega prevoza (moj predlog bi bil brezplačen javni prevoz LPP in 10x višje parkirnine znotraj obvoznice 😉 ) itd…
[/quote]

Jaz pa ne vidim nobene prednosti v tem, da bi bil javni prevoz zastonj – seveda tudi oderuško drag ne bi smel biti. Bi ga bilo pa potrebno posodobiti, da bi bil udobnejši in frekventnejši vsaj ob konicah. Mogoče s povečanjem vozil. Pa da bi se postajališča bolj prilagajala potrebam potnikov. Je bila ideja, da bi ob vpadnicah zgradili večja parkirišča in bi od tam vozili mestni avtobusi. Samo bi jih res morali zelo posodobiti. Bolj kot ta parkirišča pa bi bila res potrebna ena sodobna avtobusna postaja z ustrezno povezavo z LPP do tistih predelov mesta, kamor se vozi največ ljudi. Žal je javni prevoz že do Ljubljane katastrofalen.

Stožice so bile pa po mojem mnenju popolnoma stran vržen denar. “V Stožce po rožce” so včasih rekli. Zdaj pa je tam en nagravžen betonski kolos. Kako se je gradil, pa tudi vemo. Preko trupel. Poznam podjetnika, ki je propadel, ker ni dobil plačano. Bolje, če bi vaš župan tisti sposojeni denar, s katerim je gradil Stožice, namenil za ureditev avtobusne postaje in LPP.

To je mnenje “od zunaj” – kot rečeno, nisem Ljubljančanka.


Točno tako. Ne vem, kaj imajo neljubljančani take probleme, foušarija?
[/quote]
Daj, loci med fausarijo in zgrozenostjo. Zgrozenostjo, ker se taksnemu lopovu nic ne zgodi. In ni ostalo samo za obzidjem bele oz. Zelene Ljubljane. Zrtve, mrtvi so bili tudi na drugi strani.

Ljubljana je Laibach. Preimenovana v italijansko ime Ljubljana za imigrantsko slavsko politiko kraje oblasti. Slavskega imena ni. Srbi ste jugookuoatorji in vam bi morali soditi v Hagu za 100 let iztrebljevanja in genocida nad nami.

Ljubljana ima srečo, da ima nekoga, ki ima vizijo in zna nekaj narediti. Pot je včasih na meji, vendar rezultat govori svoje.

Pokvarjen Srbski prisrljenec v času jugookupacije in zločinskega komunizma srbskega okupatorja in komunističnega diktatorja. Nikoli jim ne bi smeli dajati državljanstva. Vse pokradene tovarne in podjetja bi morali vrniti lastnikom oziroma sorodnikom, ker lastniki so bili pomorjeni za zločinsko srboslavijo. Ni nobenih slavskih slovenskih podjetij… Slovenija je izmišlheno ime za zločinsko slavizacijo. Slovenščine se nikoli ni govorilo. Nižji sloj slavskih imigrantov iz Hrvaške, Ukrajine , Moravije in Bohemije, skratka današnji Čehi in Slovaki so govorili nemščino pomešano s tremi slavskimi jeziki. Vse ostalo je srbski gebocid nad nami.

Speesdi naj srbski tat in mafihec davkoplačevalskega denarja. Iz Laibacha je naredil balkanistan. Gledamo samo srbske dace, ovite Fate spobzorirane od Srbina po naših hrbtih in od Katarrja. Vam zgidovina ni jasna, samo pridno fantazirajte o umetnem jeziku slovenščina in da je tu slavsko. Pridno vejice postavljajte, medtem ko vas jugookupazorske rdečke nabrisavajo.

    Za zapahe.

Šaban iz Saraorcev, je  za vsakega opravilno sposobnega državljana  enostavno, sramota nacije, in civilizacije 21 stoletja. Pametnemu popolnoma dovolj!

Odgovor na objavo uporabnika
paq tudi tako, 11.10.2019 ob 14:19

Pozabil si povedati, da je tudi pokradel najmanj 3x več kot vsi prejšnji župani skupaj niso. Zraven so pa obogateli še njegovi prijatelji, ki so se prisesali na proračun od MIOL-a

Vsi kradejo. On vsaj še kaj porihta sproti.

Ljubljančani so v glavnem  retardiranci, degeneriki, in omejenci, zato  se njihov Šaban počuti, kot riba v vodi.Što bi rekli južnije, sjeda im ko budali šamar!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2853, 11.04.2024 ob 11:48

Ljubljančani so v glavnem  retardiranci, degeneriki, in omejenci, zato  se njihov Šaban počuti, kot riba v vodi.Što bi rekli južnije, sjeda im ko budali šamar!

Ampak ukvarjate se s to ljubljano pa največ tisti ki ne živite tu. Vam ne gre iz glave. Živi tam brez najemnine 🙂 Noben ljubljančan se s fukovci ne ukvarja.

Jaz zelo slabo. Naša družina ga nikoli ni volila.

kriminalec!

Slabo! Mestno ne ureja skladno s predpisi. Organi, ki so obveščeni o tem.

Sicer uspešen s končanimi projekti.

Ampak maligen. Zločest. Kar strese me ob njegovi podobi. Osebno bi se ga ognila v velikem loku. Neugoden.

Za Ljubljančane mi je vseeno, koga imajo za župana, problem je le v tem, da če bo prišlo do zastrupitve vode, ne bodo nastradali samo Ljubljančani. Meni se je zdel zelo antipatičen že pred leti, ko ni bilo vseh teh afer, sedaj pa sploh. Težko srečaš človeka s tako zlobnim nasmehom. Nekateri ga hvalijo zgolj zaradi inata do Janše.

Le kaj je zrihtal? Center je olispal, to je pa v glavnem vse, vse ostalo, kar je kj vredno,  je bilo narejeno pred njim. Je dalec najbolj skorumpiran zupan v zgodovini tega mesta, potreben temeljite preiskave in sodne obravnave. Rojena in odrasla v Ljubljani. Ljubljano poznam precej dlje, kot je povprecna starost na tem forumu.

Ga podpiramo.

Razlika med šerifom ZJ in pacientom JJ je v tem, da prvi celo naredi, drugi pa samo denar pobaše.

Ne nabijaj.

Spedenana je celotna Ljubljana. Če bi bila rojena in v Lj živeča, bi to vedela. Razen seveda, če ga sovražiš, ker ti tako vera na Nova24 nareka.

Mi smo s svojim županom čisto zadovoljni. Kot je nekdo pred mano že rekel, je Ljubljano naredil za eno najlepših evropskih prestolnic. Meščani imamo ogromno možnosti za brezplačne(!) dejavnosti. Če ga biksa s financami, ga ne bomo obsodili meščani, ampak sodišče. Dovolj je že podatek, da je desnica norela, kako da je svojemu sinu kupil maturo, resnica pa je čisto drugačna. Torej je tudi galamo o grozne  bogatenju treba vzeti z rezervo. Tako, to je mnenje meščanke.

Je pa zanimivo, kako vas žre župan, ki sploh ni vaš. Ker je uspešen in dobro fura Ljubljano? Dejte mal okrcat vaše župane, naj se potrudijo. da bodo tudi vaša mesta postala prijetna za bivanje.

V Ljubljano grem izključno zaradi službe, ker gre za tako delo. Drugače pa komaj čakam, da se lahko domov odpeljem. Neprijetno mesto.

Odgovor na objavo uporabnika
Zoki, 11.10.2019 ob 13:25

Kakšno imate mnenje o vašem županu Jankoviću?

Kupuje si glasove. To je pa tudi vse. Dokaz, da ce imas dnar, mas fse!

New Report

Close