Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mesojedci ste …

Mesojedci ste …

Ne ker razlika med mano in tabo je, da moja prehrana nima žrtev, tvoja pa jih ima. Jaz ne ubijam živali čisto po nepotrebnem.
[/quote]

Torej je to kaznivo dejanje? Ne vtikuj se v mesojede. Ce si pa že toliko brihtna bučka, upam, da se zavedaš, da rastlina je tudi živo. Torej jej kamne. In ne ubivaj rastline.

Evo si že ovrgla svoj zapis. Odzivajo se na držljaje. Ne čutijo bolečine, ker NIMAJO ŽIVČNEGA SISTEMA NISO SENTIENT. Zabodi pujsa in rožo. A bo reakcija ista? A ne vidiš razlike? PUJS BO KRIČAL OD BOLEČINE, RASTLINA PA NE ČUTI KER NIMA ŽIVČNEGA SISTEMA, kakšne glupe izgovore imate vi mesojedci, vse samo da opravičite ubijanje in svoja dejanja. Šibki ste, imoralni ste in glupi ste. Zlobni ste. Zlobni ljudje.
[/quote]

Me prav zanima kje delaš gospod Vegan. Verjetno pri skledi solate in fižolu ne bos zmogel delati fizičnega dela… Če si pa cel dan čohaš jajca, verjamem, da ob skledi solate in fižolu živiš normalno. Če pa delaš težko fizično delo in ješ solato in fižol te zlomi.
Človek je mesojed že od nastanka. Če tebi ugaja se basat s solato se dej. Pusti ostale na miru. Za moje pojme nisi normalen

Imaš prav. Ampak boš moral/a še veliko prebrati, da boš vsaj okvirno razumela delovanje rastlinskega sveta.
Za enkrat pa lahko veliko naredimo že samo s tem, da ne jemo nikogar, ki ima OČI in mamo.
Bo šlo?
[/quote]
Zaenkrat si zgolj skrajno usekano, tako da samo veš ali bo šlo pri tebi ali ne, če ne veš niti tega kako je človeštvo preživelo do danes, ne? Ko boš dobilo lakoto in po hrbtu, bi se ti znalo stanje izboljšat, veš?

Kakšna narava, kaj ti sploh govoriš?
[/quote]

Treba je pogledati kako so stvari urejene v naravi ne pa si izmišljati neke svoje kvazi filozofije. Narava je najboljša učiteljice.


Itak, številni rodovi tvojih prednikov so ob travi preživeli, zato si ti danes tako blesavo tele, ne?
[/quote]

Morilec si.

Prenehajte eni in drugi gledat v tuje talarje. Vsaj naj se prehranjuje kot mu pase.
Ocitno pa obe skrajnosti peljeta v tole zmerjanje in obkladanje, posledicno cist nezdravo to psihiranje.

Mene pa zanima, kaj ti vegetarijanci in vegani delajo v svojem življenju? So to letniki 96′ 97′, 98′ 99′. 00′? Kakšen profil ljudi ne je mesa?
Se pravi vegani bi rešili svetovno lakoto s tem, da ne bi več redili krav, prašičev za zakol itd.
Ker gre 3/4 polj za prehrano teh živali?
In bi potem teh 3/4 polj porabili za prehrano ljudi?
Rešili bi se svetovne lakote?
Kaj vam je fora? Dajte se enkrat predstaviti, da bomo vedeli, o kakšnih ljudeh govorimo.
So to inovatorji? Osebe na robu preživetja?
Bogati? Uspešni? Goljufi in prevaranti?
Jedo gumi bonbone iz nafte? Jih sploh ne jejo?
Nadomeščajo meso z “umetnimi snovmi”, da dobijo “okus” po mesu? Ali tega “okusa” sploh ne rabijo?

Vsak in vse je nekomu hrana. Tega dejstva ne bo spremilo nic

S pomanjkljivim jezikom? Kdo te bo resno jemal?
Jaz niti pajkov ne pobijam, še vode jim dam. Družba te vabi, te si potreben pri svojih rosnih letih.
A zaprti psi, počlovečeni in s človeškimi boleznimi, zlorabljani, te pa ne motijo?
Ker živijo, pardon, životarijo in se jih usmrti z injekcijo?
[/quote]

Me motijo te stvari. Ampak pokol nedolžnih živali v industrijskem pridelovanju mesa, je na veliko večji ravni, triljone živali, če štejemo še morske živali vsako leto ubijemo za meso. In te živali nimajo glasa, ne močne so. Pujs je enak kot pes, celo bolj inteligenten zato moramo najprej ta problem rešit, ko bo cel svet postal veganski, takrat bomo pa šli na druge probleme.

Ker sigurno ne delajo fizičnega dela. Če boš ti delal težko fizično delo. Ne boš zdržal brez močne hrane. Moja partnerica je bila usekana in tudi bila na zelenjavi. Dokler ni pristala v bolnici.


Skrajnost in defektnost je samo ena, česa ne razumeš? Tega, da zblojenci že na vsakem koraku nasilno posiljujejo večino z zanikanjem bioloških lastnosti človeka in preživetja človeštva vse do danes? Enako je bilo s pedri in muslimani in vsemi ostalimi norostmi, danes imamo pa propadajočo družbo.

Tale avtorica pa ziher ni imela vsega pošlihtanega v primarni družini.
Po moje odraščanje samo z enim staršem ali pa v disfunkcionalni družini.

Ker sigurno ne delajo fizičnega dela. Če boš ti delal težko fizično delo. Ne boš zdržal brez močne hrane. Moja partnerica je bila usekana in tudi bila na zelenjavi. Dokler ni pristala v bolnici.
[/quote]
Bolan glava je posledica lenobe in polne riti, gajžle in lakote bi bilo treba, drugače se nam res slabo piše.

Z kako usekano vegi mamo in ji zdej manjka živalskih proteinov

Me motijo te stvari. Ampak pokol nedolžnih živali v industrijskem pridelovanju mesa, je na veliko večji ravni, triljone živali, če štejemo še morske živali vsako leto ubijemo za meso. In te živali nimajo glasa, ne močne so. Pujs je enak kot pes, celo bolj inteligenten zato moramo najprej ta problem rešit, ko bo cel svet postal veganski, takrat bomo pa šli na druge probleme.
[/quote]

Res in vsi se bomo čohali za jajca, saj ob travi ne bomo sposobni delati težka dela.


Skrajnost in defektnost je samo ena, česa ne razumeš? Tega, da zblojenci že na vsakem koraku nasilno posiljujejo večino z zanikanjem bioloških lastnosti človeka in preživetja človeštva vse do danes? Enako je bilo s pedri in muslimani in vsemi ostalimi norostmi, danes imamo pa propadajočo družbo.
[/quote]
Stopi korak nazaj in drugace mislece ne drezaj in ne prepričuj v svoj prav. Na koncu bomo itak vsi prah, eni prej,.drugi kasnej, tko da skoda cajta za prepricevanje.
Al ti mislis da bos spremenil svet?

Torej je to kaznivo dejanje? Ne vtikuj se v mesojede. Ce si pa že toliko brihtna bučka, upam, da se zavedaš, da rastlina je tudi živo. Torej jej kamne. In ne ubivaj rastline.
[/quote]

Sem že odgovoril, rastline nimajo zivčnega sistema, ne čutijo. Pa če nekaj še ni kaznivo, ne pomeni da je moralno bučka neumna.

smrrrrrrrk….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.



Me prav zanima kje delaš gospod Vegan. Verjetno pri skledi solate in fižolu ne bos zmogel delati fizičnega dela… Če si pa cel dan čohaš jajca, verjamem, da ob skledi solate in fižolu živiš normalno. Če pa delaš težko fizično delo in ješ solato in fižol te zlomi.
Človek je mesojed že od nastanka. Če tebi ugaja se basat s solato se dej. Pusti ostale na miru. Za moje pojme nisi normalen
[/quote]

Sem profesor na univerzi.


Stopi korak nazaj in drugace mislece ne drezaj in ne prepričuj v svoj prav. Na koncu bomo itak vsi prah, eni prej,.drugi kasnej, tko da skoda cajta za prepricevanje.
Al ti mislis da bos spremenil svet?
[/quote]
Ajde ne bluzi in me špilaj sprevrženo mater Terezo, isti bolniki, ki so povzdigovali pedre, muslimane, feminizem , zdaj norijo ponovno proti večini s prepovedjo mesa.

Sem že odgovoril, rastline nimajo zivčnega sistema, ne čutijo. Pa če nekaj še ni kaznivo, ne pomeni da je moralno bučka neumna.
[/quote]

Nisi pa odgovoril meni. Kakšno delo delaš? Nam fizičnim delavcem razloži kako jesti samo travo in delati težko delo, v slabih razmerah, nočne.

Ja rešili bi svetovno lakoto, ker dokazano porabimo več prostora za živali kakor pa za rastline. Jaz sem običajen človek, sem profesor na univerzi in mi je mar zame, za planet, in za živa bitja. To je edini moralen način.

Sem profesor na univerzi.
[/quote]

Zdaj si odgovoril. Ko boš delal fizično težko delo potem bluzi o veganstvu.
Imam jaz doma partnerico, ki je jedla samo travo. Delala je težko delo. Nekaj časa je šlo, potem jo je zlomilo.

Nisi pa odgovoril meni. Kakšno delo delaš? Nam fizičnim delavcem razloži kako jesti samo travo in delati težko delo, v slabih razmerah, nočne.
[/quote]

Profesor sem, poučujem. Ne rabiš jesti travo, obstajajo veganski hamburgerji, pice, sladoled, klobase, meso, vsaka hrana ko jo imaš rad obstaja v veganski obliki in je dobra in bolj zdrava. Naredi si sendvič z avokadom, fižolom, korenjem, bučkami, karkoli. Se boš najedel in dobil kalorije.

Zdaj si odgovoril. Ko boš delal fizično težko delo potem bluzi o veganstvu.
Imam jaz doma partnerico, ki je jedla samo travo. Delala je težko delo. Nekaj časa je šlo, potem jo je zlomilo.
[/quote]

Potem je jedla premalo hrane. Premalo kalorij.

New Report

Close