Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj moški

Moj moški

In kako je danes?

Ti jaz povem. Ona je ostala na mrtvi točki, on pa jo je končno prerasel in z novo srečno živi dalje.

Na mrtvi točki hitro ostaneš, če si domišljaš, da si nekomu The one and only. Veste koliko ljudi je na svetu, ki so bolj karizmatični od vas in se bolje ujamejo z vašo nesojeno ljubeznijo?

Ti jaz povem. Ona je ostala na mrtvi točki, on pa jo je končno prerasel in z novo srečno živi dalje.

Na mrtvi točki hitro ostaneš, če si domišljaš, da si nekomu The one and only. Veste koliko ljudi je na svetu, ki so bolj karizmatični od vas in se bolje ujamejo z vašo nesojeno ljubeznijo?
[/quote]

Kako grd zapis, tak privoščljiv oz že na meji maščevalnega. Seveda obstaja 7mia ljudi, zagotovo tudi boljših in ki se bolje ujamejo z nami. Gre se le za vprašanje prave ljubezni.

Menim, da gredo lahko naprej le tisti, ki niso zares ljubili. Saj partnerjev ima lahko res vsak več v življenju, a ljubezen, tista prava je samo ena. To kar piše avtorica očitno ni bila ljubezen, vsaj z njegove strani, ker ne bi nikoli iskal nove ženske, če bi jo resnično ljubil, temveč bi reševal stvari z njo. Žal pa danes marsikah zamenjamo z ljubeznijo, pa ji tako večkrat naredimo krivico, s poimenovanjem kar vsevprek “ljubezen” ..

Naj ti bo to lekcija za naprej. A vem, da če si ga resnično imela rada, boš srečna če boš izvedela, da je on resnično srečen, čeprav z drugo. No, to bi naredila prava ljubezen..ti veš

nova
Uredništvo priporoča

Seveda lahko storiš. Lahko se spremeniš. Naslednjič, ko boš spoznala drugega moraš reagirati drugače.
https://www.iskanja.si/izdali-smo-tudi/ciscenje-nereda-in-feng-sui.html
Naredi, konkretno čiščenje stanovanja. Ko boš morala naslednjič pakirat. Bo to veliko hitreje.

Ko pride čas za moving on, preprosto MOVE ON.

Imela si sojo priložnost in iz takih ali drugačnih razlogov, si se pač odločila tako kot si se. On je šel naprej. Čakal te je, te ni bilo, ko je želel in je šel naprej.

Ne moreš ničesar storiti. Šel je naprej, zanj ne obstajaš in nisi več del njegovega življenja. Ne zapletaj si življenja, ne obnašaj se kot obupana kokoš in ne nadleguj ga.

Ti povem eno skrivnost – očitno, če te je na tak način odslovil, ni bil tvoj princ na belem konju. Ni bil tisti perfekten čudovit moški, ki si si ga želela, ampak si zgolj mislila, da je. Vprašaj se, kaj te je pri njemu tako pritegnilo, kakšne lastnosti tako oh čudovite misliš da ima – napiši obe točki na list papirja.

Potem pa za vsako lastnost napiši vsaj 5 primerov, kjer je dokazal z dejanji do drugih, ne do tebe, do drugih, da to, kar si mu ti pripisala, te oh čudovite lasnosti, da so res resnične.

Prepričana sem, da boš ugotovila, da je bilo vse, vse te oh čudovite lasnosti princa na belem konju, samo v tvoji glavi in človek je dejansko iz mesa in krvi z vsemi slabimi lasnostmi.

ljudje imate slabo navado, da so ustvarjate ideale, ko nečesa ne dobite, in se potem jočete, kako ste izgubili princa

aja ti si original avtor te teme

aja ti si original avtor te teme
[/quote]

Ne pozabit, da je to avtor (fake) izmišljene teme.

Kaj zdaj, sta se pobotala na koncu ?

Zdravo
Socustvujem s teboj…
Vedi, da v nedogled nikogar ne mores cakat, da se zjasni. Ce ni dobil nazaj nekega pozitivnega feedbacka potem je razumljivo, da mu je upanje padalo in cez cas ga je vse skupaj minilo.
Vcasih je edina streznitev za nekatere to, kar je naredil tvoj bivsi. Tezko, ce bosta to lahko resila. Upanje seveda ostaja ampak veliko moznosti ni. Ker ti ne zaupa. Nisi mu dala razloga, da ti lahko zaupa. S svojimi dejanji si kazala kontra.
Zazeli mu sreco in pojdi naprej. Morda se le nekoc obrne v tvoj prid.

Jaz ti verjamem, da je vse skupaj zelo sveže. Moj je pustil vse in odšel z drugo po 14 dneh. Te stvari se dogajajo. Mislim, da ti ne bo pomagalo, če mu sedaj pisariš in razlagaš. Ker sedaj je v novi vezi in ne bo te slišal, ne bo te razumel. Moj sedaj po več letih mogoče šele dojema tisto kar sem mu takrat govorila. Takši so moški. Glavo gor. Ne prosjači, ohrani svoje dostojanstvo.

Tule se nekaj ne ujema: velika ljubav, a hkraten veliki hlad. Smisel je imelo, da je odsel, s tem bi lahko funkcioniral le v kakem romanu, v realnem zivljenju pa ne. Zakaj zdaj iz tega delas veliko dramo, se vprasaj? Zakaj ga zdaj imenujes ljubezen tvojega zivljenja, ce si ga prej odrivala. Ravnala si instiktivno, torej zaupaj temu in pojdi naprej. Meni se bolj zdi, da te je strah in si se zato zdaj zaciklala nanj. Spusti ga in sebe iz teh okov. Hvala za vse lepo in gremo naprej.

Pozdravljena.. Imam podobno izkušnjo pa bi rada podelila s tabo.. Če bi želela slišat mojo izkušnjo ki bom zdej kmalu zaključila.Ne vem kako bi se dalo.. Kakšen mail Al kako drugače. Hvala lp

Oh ..tema je od lanskega aprila in dvomim, da jo avtorica sploh še bere.. bi pa bilo zanimivo prebrati zaključek te zgodbe..vsakič nas pustite brez epiloga😅

… stekla. Si zadovoljna pospeševalka obiska oz. izmišljevalka in manipulatorka tem na med.over.net?! Plača? 5,6,7 EUR/ ura?

Najbolj abotne od vsega pa so priponke.

Dejansko toliko dobijo? A se da prijaviti kje? Jaz mislim, da imam tudi nekaj talenta za pisanje in časa na pretek… 🙂

No, le da jaz bi se potrudila in dodala epilog na koncu xD tako je res brezveze…ostaneš na pol

Dejansko toliko dobijo? A se da prijaviti kje? Jaz mislim, da imam tudi nekaj talenta za pisanje in časa na pretek… 🙂

No, le da jaz bi se potrudila in dodala epilog na koncu xD tako je res brezveze…ostaneš na pol
[/quote]

Se oglašam. Jaz avtorica. Epilog? Ostalo je tako, kot je bilo. Ne govoriva. Ne vem kaj je z njim. Dvakrat me je kontaktiral v enem letu, službeno…nisem odgovorila. Prebolela nisem. Kdor razume, razume, kdor ne, ne. Vsak trenutek ga imam v mislih. Ampak ne morem komunicirati z njim..ne bi mogla več biti z njim..tako me je ranil..Upam, da bo kljub vsemu enkrat bolje.

Ja, seveda lahko storiš in to dosti.
Beri svoje zaključke: “Ona ima čas zanj, ” ….
In ti ga moraš imeti še več.
Ostani v stalnem kontaktu z njim, a nikoli ne bodi agresivna. Bodi neopazna, neškodljiva, a vedno prisotna tam nekje zadaj. Da te ne pozabi, mu napiši kratek mail vsakih peti dni. Samo “Kako si, si dobro … itd.” Vedno in ves čas mu piši “Kako si?, Kako se počutiš. “, itd…
Ko prvič tega ne boš napisala, se bo popolnoma vznemiril.
Koga boli k. kako je v resnici, ti samo dokazuj, da te kao zanima, da je skrb tvojega življenja – moškim je pomembno samo to.
Pazi, da ne izgubita kontakta. Ti si bila prva z njim, ne ona, imaš prednost in izkoristi to v svojo korist. Bodi vedno prisotna, kot prijateljica. Ko bo potreboval ramo (in prej ali slej jo bo – vedno je tako – mu bodi na razpolago. Nikoli ne teži!

Ničesar ne zahtevaj, samo bodi vedno tu, ko te bo potreboval. Bodi potrpežljiva. Bodi tista, ki ne teži! Čakaj. Čakaj. Čakaj. To je najbolj pomemben nasvet: čakaj.
Poskrbi samo za to, da boš TI tista, na katero se bo obrnil, ko bo imel težave. Takrat mu kimaj in lahko od njega dosežeš VSE kar hočeš.

To je odličen odgovor. In verjetmo deluje. Ampak jaz nimam te moči več. Hvala vseeno.😊

Se oglašam. Jaz avtorica. Epilog? Ostalo je tako, kot je bilo. Ne govoriva. Ne vem kaj je z njim. Dvakrat me je kontaktiral v enem letu, službeno…nisem odgovorila. Prebolela nisem. Kdor razume, razume, kdor ne, ne. Vsak trenutek ga imam v mislih. Ampak ne morem komunicirati z njim..ne bi mogla več biti z njim..tako me je ranil..Upam, da bo kljub vsemu enkrat bolje.
[/quote]

Uff… 🙁 žal mi je, da je tako. Sem upala, da se bo razpletlo drugače.

“..ne bi mogla več biti z njim..” Morda je čas, da ga preboliš? Če ne gre, ne gre..ne moreš izsiliti. Očitno je srečen z drugo.

Jah, zgleda. Dolgo jaz prebolevam, zgleda. Zdaj tudi malo drugače gledam na vse..kljub temu, da je on kao.mene čakal, sem očitno jaz bolj ljubila..če se je on lahko zaljubil..jaz še pomislit ne morem na novo vezo.

Zgleda da jaz nisem dobro razumela tega tvojega spisa.
Jaz sem mislila,da je on tebe cakal 2 leti in da si ti njega prizadela.
Zdaj pa berem da ne bi mogla bit vec z njim, da te je prevec prizadel.
Ker je kao zLjubljen v drugo ti pa se ne mores zaljubit ker ga se vedno ljubis.
In ker ne mores pomislit na drugega, ga ti bolj ljubis

In zdaj si uzaljena .

ON JE TEBE CAKAL 2 LETI. TI SI GA 2 LETI MELA TUDI ZA BUDALO.
ZDAJ PA KO JE POSKUSIL Z DRUGO, SI PA KR POZABILA DA SI BILA TI TISTA BIC.
CE TEHTAS KDO JE BOLJ LJUBIL.IN SEVEDA LAZES SAMA SEBI DA TI, KER PAC NIMAS DRUZGA.
SE MOTIS.
ON JE TEBE BOLJ LJUBIL.

HOCEM POVEDAT KAKO OBRACAS VIDIK TE SAGE.
ON JE KRIV ZATE.
MI KO PA TO BEREMO, PA SE KAKO REALNO VIDIMO KDO JE ZARES KRIV.
IN 2X JE ISKAL STIK. TI PA NIC.
PA KO JE BIL HLADEN,JA SEVEDA JE BIL MAL PONOSA JE HOTEL OBDRZAT MAL SE JE DELAL TAKRAT V PISMU.
IN TI
ODJEBALA GA SPET.
IN SPET IN SPET.
PRAVA SI PRASICA OPROSTI .ampak si

Jaz ne morem preboleti mojega moškega. Včasih mislim da se mi bo od bolečine zmešalo. Ne vidim smisla v življenju ne vem kaj početi sama s sabo. Najraje bi končala vse skupaj.

Jaz ne morem preboleti mojega moškega. Včasih mislim da se mi bo od bolečine zmešalo. Ne vidim smisla v življenju ne vem kaj početi sama s sabo. Najraje bi končala vse skupaj.
[/quote]
Nestoj tako razmišljat… določeni ljudje nam pač niso namenjeni. Lahko da bi v prihodnje bila oba zelo nesrečna skupaj in je usoda poskrbela, da se je zadeva razrešila obema v prid, samo tega še ne vidita. Ni vredno niti sekunde takšnega negativnega razmišljanja, res ne. Ženske smo pogosto nagnjene k pretiravanju, sploh ko se zatreskamo.. čez par let pa ugotoviš, da ni bil niti približno tako lep, pameten, popoln ipd kot smo si predstavljale. Moški so dosti bolj preprosti. Si mu všeč ali nisi.. to je to. Če te zavrne, si ne bo nikoli več premislil, ne glede na to koliko boš čakala. On gre s svojim življenjem naprej. In prav je tako, prav je da smo srečni vsi. Če iz kakršnegakoli razloga (tudi če se vam zdi nepravičen) med dvema ni šlo, je prav da mu pustite naj gre in najde srečo drugje. Še posebej, če ga imate rade tako kot pišete. To je ljubezen. In tega vam nihče ne more preprečiti. S časom mine ali pride kdo drug, s katerim bosta bolj kompatibilna in bo ljubezen z obeh strani dovolj močna, da ne bo dovolila oditi nikomur. Ne bosta mogla eden brez drugega, privlačila se bosta kot magnet. To je tisto pravo. Zaupajte, da tudi vas nekje čaka vaša ljubezen in zaželite vsakemu vse dobro ter pustite da gre življenje naprej tako kot mora iti..

New Report

Close