Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj moški

Moj moški

Mah saj so že zgoraj napisali, da ali trola ali pa ima osebnostno motnjo.

..je napisal doktor psihologije. Zanima me kaj nekaj se mota po glavi takim ljudem, ki zmerjajo z gnojem popolne neznance na podlagi nekaj stavkov?

Avtorica, že ker si dvignili temo,me zanima kako si ? Večkrat se spomnim nate…

Sreče in blažen bi vsak, ki se te bo izognil!

nova
Uredništvo priporoča

Itka, da je v večini primerov ženska kriva, ko razmerje pade v vodo. In to ravno zaradi tega, ker moškemu daje občutek, da ga ne zanima, da ji je vseeno kaj počne, da ga noče poslušati in prisluhniti in si mislijo, da se bodo moški vrteli samo tako, kakor bodo one rekle in nič drugače oz. po njegovem. Zdaj, ko si končno skapirala, da se svet ne vrti samo okoli tebe, da ni tvoja last, da boš sama dajala ukaze kaj, kako, kje in kdaj, ampak sta za skupno življenje potrebna dva, ki imata tudi kompromise in besede pri odločanju 50:50, ne 100:0 …

Pravilno je naredil. Itak, da se več ne bo vrnil k tebi, če si mu cel čas kazala nezanimanje za skupno življenje, verjetno še za ljubezen … ni čudno, da te več noče videti. Ti veš, da ga noro ljubiš, on in vsak normalen moški bo pa imel občutek, da te ne zanima in si cela srečna, da je odšel.

Lepa šola za drugič. Moreš vedeti, da pri teh letih nisi več toliko stara, kot ko si bila 20 let stara, ko si lahko menjala fante kot svoje gate vsak dan. Moreš vedeti, da si mamica in že dokaj v letih (če tudi še vedno mlada), ampak mamice moških ne zanimajo preveč. Srečo si imela, da je imel otroke od prej, da jih je bil pripravljen sprejeti 4 (tvoja dva in njegova dva).

Le kje si imela pamet? Išči novega moškega, njemu pa pusti kar si zasluži – drugo. Moški, če se bo počutil nezaželenega (kar se v tvojem primeru je), bo zagotovo odšel.

Če si nekoč lahko moške sama menjala in se razhajala z njimi, ko si sama želela, danes več ne moreš tako. Mamice skoraj noben moški ne zanima.

Popravek:

Srečen in blažen bo vsak, ki se te bo izognil.

Itka, da je v večini primerov ženska kriva, ko razmerje pade v vodo. In to ravno zaradi tega, ker moškemu daje občutek, da ga ne zanima, da ji je vseeno kaj počne, da ga noče poslušati in prisluhniti in si mislijo, da se bodo moški vrteli samo tako, kakor bodo one rekle in nič drugače oz. po njegovem. Zdaj, ko si končno skapirala, da se svet ne vrti samo okoli tebe, da ni tvoja last, da boš sama dajala ukaze kaj, kako, kje in kdaj, ampak sta za skupno življenje potrebna dva, ki imata tudi kompromise in besede pri odločanju 50:50, ne 100:0 …

Pravilno je naredil. Itak, da se več ne bo vrnil k tebi, če si mu cel čas kazala nezanimanje za skupno življenje, verjetno še za ljubezen … ni čudno, da te več noče videti. Ti veš, da ga noro ljubiš, on in vsak normalen moški bo pa imel občutek, da te ne zanima in si cela srečna, da je odšel.

Lepa šola za drugič. Moreš vedeti, da pri teh letih nisi več toliko stara, kot ko si bila 20 let stara, ko si lahko menjala fante kot svoje gate vsak dan. Moreš vedeti, da si mamica in že dokaj v letih (če tudi še vedno mlada), ampak mamice moških ne zanimajo preveč. Srečo si imela, da je imel otroke od prej, da jih je bil pripravljen sprejeti 4 (tvoja dva in njegova dva).

Le kje si imela pamet? Išči novega moškega, njemu pa pusti kar si zasluži – drugo. Moški, če se bo počutil nezaželenega (kar se v tvojem primeru je), bo zagotovo odšel.

Če si nekoč lahko moške sama menjala in se razhajala z njimi, ko si sama želela, danes več ne moreš tako. Mamice skoraj noben moški ne zanima.
[/quote]

Nekaterim gredo očitno mamice konkretno v nos 🙂 V realnem življenju ni tako kot praviš, so še kako iskana “roba”.

Kaj pa je on naredil? Nalašč je pobral prvo, ki je bila za, da se maščuje in dokazuje kako se vse tepejo zanj. Če je res tako srečen z novo, naj je. Naj uživa. A močno dvomim, glede na to, da se je bil pripravljen dobiti z našo avtorico…. Tudi moški niso nič manj krivi v takih primerih, ampak lepo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Prepričana sem, da je nek razlog v ozadju, ki nam ga avtorica ni napisala, zaradi katerega je prišlo do vse te zmede. Lepo bi bilo slišati tudi njegovo plat zgodbe, tako bi bolje razumeli situacijo..pa še takrat ne, ker vsak jo doživlja na specifičen način, zato se nam včasih določeno obnašanje zdi nerazumljivo. A vse ima svoj zakaj.

Ta ženska ni normalna.. Išče, teži, se prilizuje, joka… ko je dec ZA, se ga izogne.
To je delala VSA TA LETA in to je naredila tudi zdaj, na koncu. Težila mu je, ko se je bil pripravljen dobit z njo, je ONA SPEEET REKLA NE.
Mah… to je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} motena oseba.

Se bori za svojo ljubezen. In ima moj rispekt zato.
On je rekel da, samo zato da jo še enkrat poniža in ji pokaže kako ga ni vredna in kako je ta nova oh in sploh, on pa srečen kot v pravljici…je rekla avtorica, da je bil hladen. Če bi res želel in se veselil srečanja, bi to moral bolj jasno in odločno sporočiti mar ne? Prav je naredila, da ni šla. Poteptal bi ji še to malo dostojanstva, kar ji ga je ostalo.

Kako ne bo motena s takimi moškimi…

Se bori za svojo ljubezen. In ima moj rispekt zato.
On je rekel da, samo zato da jo še enkrat poniža in ji pokaže kako ga ni vredna in kako je ta nova oh in sploh, on pa srečen kot v pravljici…je rekla avtorica, da je bil hladen. Če bi res želel in se veselil srečanja, bi to moral bolj jasno in odločno sporočiti mar ne? Prav je naredila, da ni šla. Poteptal bi ji še to malo dostojanstva, kar ji ga je ostalo.

Kako ne bo motena s takimi moškimi…
[/quote]

Ojoj. Da srečaš tako žensko za kaj resnega, se ti takoj začne kvarit življenje. Če ti tričetrt ljudi tu gor reče, da ta ženska ni normalna, pač ni. Edino, če nas je tričetrt neumnih, ostalih četrt pa ok?

Daj ti, genialka, kaj pa bi ti v tem primeru naredila, če bi ti moški cel čas kazal neinteres za resno zvezo in bog ve kaj še vse? Kako bi se počutila? Glede na to, da je hotel živeti z njo, je bil pripravljen na pogovor z njo zakaj ne ipd, ampak tega nam avtorca ni povedala, pomeni to, da je avtorca tista, ki se ni hotela pogovarjati z njim in ga je verjetno pri takih vprašanjih o nadalnjih clijih za skupno življenje zagotovo ignorirala.

Postavi se v kožo tega moškega, pa mi razloži, kaj bi ti naredila? Se počutiti ničvredno zraven enega moškega, ki ne veš ali te ljubi, ali te noče ob sebi, ali še sam ne ve kaj bi rad?

Ojoj. Da srečaš tako žensko za kaj resnega, se ti takoj začne kvarit življenje. Če ti tričetrt ljudi tu gor reče, da ta ženska ni normalna, pač ni. Edino, če nas je tričetrt neumnih, ostalih četrt pa ok?

Daj ti, genialka, kaj pa bi ti v tem primeru naredila, če bi ti moški cel čas kazal neinteres za resno zvezo in bog ve kaj še vse? Kako bi se počutila? Glede na to, da je hotel živeti z njo, je bil pripravljen na pogovor z njo zakaj ne ipd, ampak tega nam avtorca ni povedala, pomeni to, da je avtorca tista, ki se ni hotela pogovarjati z njim in ga je verjetno pri takih vprašanjih o nadalnjih clijih za skupno življenje zagotovo ignorirala.

Postavi se v kožo tega moškega, pa mi razloži, kaj bi ti naredila? Se počutiti ničvredno zraven enega moškega, ki ne veš ali te ljubi, ali te noče ob sebi, ali še sam ne ve kaj bi rad?
[/quote]

Mene osebno ni nikoli zanimalo kaj kdorkoli reče ali si misli o meni, mojih odločitvah, življenju. Živim tako kot mislim, da je najbolje in se učim. Vedno me je vodilo srce pri odločitvah in o tem ne more razpravljati in pametovati nihče, ki ne čuti kot jaz. Toliko o meni.

Sigurno ne bi cincala kot je ta njen. Šla bi direkt do nje in jo vprašala, če me ljubi. Če bi rekla iz prve da, bi jo poljubila, objela in si jo peljala domov. Pika. Vse ostalo bi sproti pogruntali in urejali. Če bi čakala eno samo sekundo in razmišljala, bi rekla hvala za odgovor in nasvidenje. Ker jaz to vidim tako, če si me ne želiš tako kot tisti en vdih ko se utapljaš v morju, ni to zame.

A tako bi jaz, verjamem da smo različni in to razumem. Spoštujem. Zato pametovati temu njenemu nima smisla. Mi je pa žal obeh, ker čutim ljubezen med njima, pa tudi neizmerno trmo obeh in neke inate. Brezveze. Škoda ljubezni.

Se bori za svojo ljubezen. In ima moj rispekt zato.
On je rekel da, samo zato da jo še enkrat poniža in ji pokaže kako ga ni vredna in kako je ta nova oh in sploh, on pa srečen kot v pravljici…je rekla avtorica, da je bil hladen. Če bi res želel in se veselil srečanja, bi to moral bolj jasno in odločno sporočiti mar ne? Prav je naredila, da ni šla. Poteptal bi ji še to malo dostojanstva, kar ji ga je ostalo.

Kako ne bo motena s takimi moškimi…
[/quote]

Ona potrebuje hladno/vroče stanje.
To jo pali.
Dušna perverznica.

Lahko poskusiš in mu pisno razložiš kaj in kako čutiš, vendar so očitno ovire tudi pri tebi in menim, da vama ne bi uspelo tudi če bi ti on dal še eno šanso. Vajina ljubezen se je izpela.

Ona potrebuje hladno/vroče stanje.
To jo pali.
Dušna perverznica.
[/quote]
Ona potrebuje odločnega moškega, ki jo bo znal “ukrotiti” in jezditi kot divjega Vranca. Kaj je to za ena moška energija cincanje?!

Druga skrajnost, lahko je sramežljiva, ve kaj hoče a si ne upa, čeprav si zelo želi. Saj je bilo očitno iz postov, da ji je mar. Pa tudi on ni bil ravnodušen. A žal dva takšna, podobna, ki cincata.. ne bosta kar tako skupaj prišla v tako delikatni situaciji.

Mah..kakorkoli. Nič se ne oglasi naša punca, upam da je dobro. Danes se ji verjetno fejst kolca 🙂


Ona potrebuje odločnega moškega, ki jo bo znal “ukrotiti” in jezditi kot divjega Vranca. Kaj je to za ena moška energija cincanje?!

Druga skrajnost, lahko je sramežljiva, ve kaj hoče a si ne upa, čeprav si zelo želi. Saj je bilo očitno iz postov, da ji je mar. Pa tudi on ni bil ravnodušen. A žal dva takšna, podobna, ki cincata.. ne bosta kar tako skupaj prišla v tako delikatni situaciji.

Mah..kakorkoli. Nič se ne oglasi naša punca, upam da je dobro. Danes se ji verjetno fejst kolca 🙂
[/quote]

Ja saj.
Zato pa fantazira, masturbira in ejakulira.
Moker parket je že terjal svoj davek.

Ja saj.
Zato pa fantazira, masturbira in ejakulira.
Moker parket je že terjal svoj davek.
[/quote]
Spucal bi se parket, kot pri košarki..ni to problem. Al slaba tekma..kaj češ. Ne moreš vedno zmagati v življenju .. je tako? 😉


Spucal bi se parket, kot pri košarki..ni to problem. Al slaba tekma..kaj češ. Ne moreš vedno zmagati v življenju .. je tako? 😉
[/quote]

Še slabše (pre)več zaporednih izgubljenih tekem, in club propade.
No, vsaj gol bi lahko zabila občasno, da bi poskrbela za kemični brain balans. Magari s prostega strela, meta…

Še slabše (pre)več zaporednih izgubljenih tekem, in club propade.
No, vsaj gol bi lahko zabila občasno, da bi poskrbela za kemični brain balans. Magari s prostega strela, meta…
[/quote]

Ah, enkrat ko je kampionato mimo in klub propadel, brezveze streljat na prazen gol.. se je treba potruditi ko imaš priložnost. Oramai…

Ej Razmisli, ti se me pa še spomniš..kako lepo.😊 žal, žal sva na vsak svoji poti, nimava stikov.

Ne znam vec pisat pod starim imenom.

Nimaš kaj, si se potrudila, dala vse od sebe. To je pomembno. Če vama ni namenjeno, pač ni. Proti usodi ne moremo dosti.

Upam da si ti dobro. Sem vesela, da si se oglasila.

Ne sekiraj se glede imena :)) tudi jaz večkrat izgubim kakšno geslo ali pozabim uporabniško..

V zivljenju ni tako, kot pri kakem fusbalu, da bi imel clovek na razpolago se drugi polcas, v katerem bi nadoknadil zamujeno. Poglej zadevo z druge plati… clovek je potrpezljivo “cakal” dolga leta in v tem casu je upanje pocasi ugasalo. Sedaj je spoznal z drugo, ki goji verjetno bolj sorodne zelje… kdo pri zdravi pameti bi perspektivno zvezo zavrgel, da bi obudil brezup?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V zivljenju ni tako, kot pri kakem fusbalu, da bi imel clovek na razpolago se drugi polcas, v katerem bi nadoknadil zamujeno. Poglej zadevo z druge plati… clovek je potrpezljivo “cakal” dolga leta in v tem casu je upanje pocasi ugasalo. Sedaj je spoznal z drugo, ki goji verjetno bolj sorodne zelje… kdo pri zdravi pameti bi perspektivno zvezo zavrgel, da bi obudil brezup?
[/quote]
Nekdo, ki je resnično zaljubljen?

Nad ljubeznijo se ne obupa, nikoli. Ta prava je tako redka…življenje pa tako kratko.


Nekdo, ki je resnično zaljubljen?

Nad ljubeznijo se ne obupa, nikoli. Ta prava je tako redka…življenje pa tako kratko.
[/quote]

Zaljubljenost je omejenega roka trajanja. Posredovana nam je s strani življenja, da bi premagali strahove in predsodke v odnosu do druge osebe. Iz nje se more potem razviti ljubezen, ni pa to nujno.

Zato sem tudi uporabil primero z drugim polčasom. Ko se zaljubljenost izteče, pristanemo v svetu drugega, ki ga dojemamo spet v skladu z našim referenčnim okvirjem. Lahko ga spoštujemo in/ali ga sprejmemo oz. potrdimo (kot vrednega), ali pa zapademov “depro”.

To, da”ljubezen boli” verjetno izhaja ravno iz tega, da nekateri poskusijo združevati nezdružljive svetove. Jih osvojiti in oblikovati po svoji podobi. Vname se boj med zavistjo in tekmovalnostjo, izčrpavanje na dolge proge, ki iz obeh izžema življenje,… ubija, kot rečemo.

In ko sem ter tja včasih eden spozna, da je to boj na osebni ravni, ki poteka tukaj in zdaj in ga preide, ter spozna, da boja ni, ostane drugi izčrpan in ranjen v dno duše… užaloščen in osamljen, potreben nege in naklonjenosti. Poražen. Dokler tudi sam ne uspe uvideti, da je šlo v resnici zgolj za boj na osebni ravni in da je bil sam in drugi “kolateralna žrtev” le-tega.

Nekateri uspejospoznati, drugi pa… bijejo bitko izčrpavanja do bridkega konca. Ne glede nažrtve. In to je tisto, kar potrebuje romantiziranja, da bi bilo sploh lahko sprejeto kot vzdržno. Ljubezen pa je nekaj pretočnega, česar ni potrebno upravičevati skozi visoko poezijo. Je jasna kot rosa, ki se koplje v jutranjem soncu.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ko se niti ne pretvarjaš več, da sam sebi dvigneš temo …

Hej, hej, Razmisli 😊. Nisem najboljše, trenutno ena poškodba, pa počivam doma.

Gesla jaz vsa pozabim, zgubim vedno😎.

Glede Mojega moškega..pa tako..živim, nič ne počnem v najino smer, me pa dostikrat popade občutek, da tukaj ni še vse dorečeno.

Ne vem, čas bo pokazal. Hvala, ker se kdaj spomniš name. Pozdravček.😊

Gled

E ja, eni ostanejo za vedno “unfinished business”..

New Report

Close