Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj moški

Moj moški

vzorec dalje.


Tega pa ne razumem. Kateri vzorec? Pri kom?

To je tvoja zgodba, on ima povsem drugačno zgodbo, verjemi. Ima se za navidezno žrtev neodločne ženske, ki jo je kao neizmerno ljubil vmes pa je iskal drugo žensko. In očitno je končno našel eno dovolj naivno, da bo padla na vse njegove zgodbice. Glej zdaj ima drugo žensko verjetno vsaj pol leta, če že živita skupaj. Ima novo življenje in nima interesa zate. Sprejmi to in pojdi naprej. Vsaj ne ponižuj se. Izjoči se in pusti ga, ker je očitno našel to kar je iskal. Oprosti, to ni več tvoj moški ampak je sedaj njen moški.

nova
Uredništvo priporoča

Pac si zajebala, zdaj nimas kaj, dokazala si mu, da nisi vredna in predvsem nisi odlocna, ne verjames v vaju in isces same izgovore in ne resitve.
Jaz s tako osebo ne bi zelela biti.

Zdaj je, kar je, pusti ga, da gre v miru naprej po svoji poti, ti si pa zalizi rane in si daj prst na celo, razmisli o sebi, delaj na svoji odlocnosti in nehaj iskat izgovore, ampak isci resitve, ti bo prav prislo v zivljenju in v naslednjem partnerstvu.

Točno tako. Kot prvo te sploh ni ljubil, ker moški ki resnično ljubi je za žensko pripravljen počakati in narediti nepredatavljive stvari, samo da jo dobi. Zapomni si to. Kot drugo najverjetneje je videl boljšo računico v tej samski, brez otrok, ki mu bo rojevala potomce, predvidevam da ti nisi ravno navdušena nad idejo. Nikar mu ne piši, ga ne išči, ker on se je že odločil in nič kar bi ti naredila, ne bi spremenilo poteka dogodkov. Zato si ne očitaj, ampak veselo naprej v življenje in srečo, ki te čaka, če boš znala odpustiti in opustiti to, kar se ni zgodilo. Kon Mari pravi, da je vsako stvar, ki je oddelala svoje, treba vzeti v roke, se ji zahvaliti in jo pustiti oditi. Tako narediš prostor za nove stvari. Tako kot je npr navlaka v hiši en kup neuresničenih načrtov, so tudi odnosi in zveze, ki si si jih predstavljala drugače, načrtovala, a nikoli ne uresničila, na koncu le navlaka v tvojem življenju in na poti do samouresničitve. Veliko lepega, še lepšega in boljšega te čaka, to si iz lastne izkušnje upam zatrditi, samo odloči se in se v mislih poslovi od njega in celotne situacije. Če bi vama bilo namenjeno, nič na tem svetu ne bi moglo preprečiti vajine združitve. Tako pa…žal

Večina odgovorov je samo pametovanje žensk, ki verjamejo v pravljice. Nehajte že no, saj ne živite v turški žajfnici. Sem ženska in se nisem nikoli tako igrala z moškim.
Kaj si pa misliš, da si?! 8 let te je prosil, ti pa si ga odrivala od sebe. Postavi se v njegove čevlje. Kaj bi si svetovala, če bi si rekla, 8 let jo že prosim, pa me zavrača? Točno to. Rekla bi si, pusti jo, ni te vredna, ne ljubi te dovolj, najdi si drugo in bodi srečen. A štekaš?! Vse ima svoje meje. Ploskam mu, da se te je znebil in mu želim, da bi bil srečen.
Ti se pa poberi in živi dalje, pusti ga popolnoma pri miru, pa ko boš našla drugega, bodi odločna takoj, ne pa neko zajebavanje in cincanje leta in leta…

Lej, če si ga vsa leta nekako testirala/se igrala z njim (morda niti ne zavestno), kaj vse je pripravljen potrpeti zate, se je možakar logično tega naveličal.
Moledovanje, pisanje pisem, odpiranje srca … kaj pa vem … Mene npr. moledovanje in prošnje potem, ko je druga stran vse zavozila, samo še razkuri in niti slučajno se ne pustim več prepričati. Ne vem, morda je tale tvoj kaj drugačen.
Ampak če realno pogledaš … Do sedaj nisi imela dovolj časa zanj, problem je bila selitev, otroci, drugi starš … Kaj se je sedaj čez noč spremenilo, da prej nisi mogla, sedaj pa lahko????
Če on ne bi imel druge ženske, bi te tudi tako bolelo? Bi tudi bila pripravljena narediti vse????? Moraš vedet, da tudi ta VSE ima neko mejo.

Da. Napiši mu pismo. Ne dolgovezi, samo pojasni, izpovej se. Povej, kako zdaj čutiš in povej, kaj si pripravljena narediti. IN POTEM SE TEGA DRŽI!!! Če misliš spet glumit nekaj, potem ga pusti pri miru ZDAJ! Tega si ne zasluži.

Doživela sem podobno, bila sem na strani tvojega ljubimca. Moški, ki sem ga ljubila, mi ni nikoli pokazal, koliko mu pomenim, zafrkaval se je, vse obrnil na šalo, o resni zvezi se ni hotel pogovarjati. Naveličala sem se, želela sem resno razmerje. Še vedno me ni vzel resno, zato sem prekinila. Od njega nobenega odziva, zato sem domnevala, da mu nisem nič pomenila. Bilo mi je za umreti hudo, a sem šla dalje. Čez leto dni sem od drugih ljudi izvedela, kako zelo ga je prizadel moj odhod in kakšna pras… sem, da sem mu to storila. Ne ponovi njegove napake. Midva bi bila skupaj, če bi se takrat odzval in priznal, da me ima rad.

Ne pravim, da bo v tvoji situaciji isto, vedela pa boš, pri čem si.

Nehaj noret in se sramotit. Iz te moke ne bo kruha. Nategovala si ga 8 let. Brezveze, itak da se je navelical, le kdo se ne bi? Ljubil, da te je..ha ha ha .in v pol leta, ko se je ohladil si je poiskal novo. Kar hitro glede na noooro ljubezen in predanost do tebe.
Mislim, da si to samo tvoje zgidbe, tvihi filmi, da je realnost bila povsem drugacna
Si pomislila, da si morda dobila samo placilo za to, da si zjebala svojo orvo druzini, pa njegovo. …itd.
Pusti pri miru in se ne smesi. Vzemi helex in dojemi da je konec, ker se vedes kot 15 letna smrklja. Ubogi tvoji otroci.

Določene stvari terjajo čas. Še posebej ko so otroci vmes. Najlažje je reči kaj si čakala, ve ona kaj je čakala in prepričana sem, da ima tehtne razloge, ki jih pa ne more tu napisati. Ločitev, selitev, finančna neodvisnost, …ni tako enostavno in dokler poskusiš niti ne veš. Če jo je pa želel sprejeti v svoj dom skupaj z otrokoma in ji zrihtal službo, rekel da bo kril vse stroške dokler se ne postavi na noge, potem je to druga zgodba. Pa še pri ločitvi se lahki zavleče iz različnih razlogov. Nekdo, ki ima moralo in je načelen, uredi vse preden gre, da lahko prekine eno zgodbo in začne neobremenjeno drugo. To pa zahteva čas in veliko energije. Verjamem, da ti ni enostavno avtorica, še posebej ker ga imaš rada, a to ti konec koncev nihče ne prepoveduje ali onemogoča. A razumeš? Če ga resnično ljubiš, ti tega niti on ne more odvzeti. In če je res srečen z drugo, če ga ljubiš, boš srečna zanj in ga pustila pri miru. Morda pride drugi s časom v tvoje življenje, ki ti bo pomagal pozabiti, a zaenkrat pusti naj gre. Če vama je namenjeno, se bosta že srečala , če ne je ves tvoj trud zaman in samo ponižuješ še naprej sebe in teptaš svoj ponos, kar lahko pusti hude posledice na tvoji samozavesti.

Tole je pa zelo grdo napisano.Ocitno te je enkrat zadelo z nasprotnega konca…hehe

Avtorica, predvsem moti tole v tvojem naslovu : “Moj moški”. Ni tvoj… ni tvoja lastnina… Ko se bo otresla tega, spoznala in dojela, kaj to pomeni, boš dojela tudi, zakaj ti je ušel. Moški so plenilci in oplojevalci, svoje seme morajo trositi naokoli ( pa ne nujno tudi vsako oploditi, s katero so trenutno), saj najprej gledajo na žensko = samico z vidika seksualne privlačnosti, zvestoba in morala je pri njih šele za tem 🙂 Sploh, ko se bližajo drugi puberteti. S tem se boš morala soočiti in živeti s tem 🙂 Noben moški ne bo nikoli tvoja lastnina…. 🙂


Ne in ne! Nima smisla! Jasno ti je dal vedeti, da.je konec! Ce ima drugo, pa tako in tako ne cuti do tebe nic. In kaj je tisto, da zdaj ti pa cez noc ni ziveti brez njega? Tebi je hudo, njemu ni!

Zastavi si sledeče vprašanje in nanj iskreno odgovori
Ali iz mene govori ljubezen ali je to ego.?
Kadar ljubezen zavijemo v ego ni dobro, tako kot ni dobro, da ego zavijemo v ljubezen. Oboje povzroča zmedo v vezi in po koncu veze (predvsem kadar smo mi tisti, ki smo zapuščeni)
Ga hočeš nazaj ker ga ljubiš ali ga hočeš nazaj, ker ima drugo.?
Hočeš biti z njim ker ga ljubiš ali hočeš biti z njim, ker ne želiš spustiti iz rok veze zaradi katere si veliko izgubila, pa tudi nekaj dobila. In to nekaj ima zdaj druga.
8 let sta skupaj in v 8 letih se nisi odločila za skupno življenje, zakaj misliš da si na skupno življenje z njim pripravljena zdaj (ljubezen ali ego – ima drugo žensko)
Še en mesec nazaj se nisi želela videti z njim zaradi korone (ali je krona samo izgovor) zdaj bi se na vrat na nos preselila k njemu navkljub koroni.
Pred enim mesecem nisi imela časa zanj, zdaj ima časa na pretek. Pred enim mesecem (in vseh 8 let) nisi mogla zaživeti z njim zaradi otrok in razdalje, zdaj vse to lahko.
Ko bi vsaj vse težave lahko izginile v tako kratkem času (težave ali prepreke ki so se vlekle 8 let) kako bi bila človeška življenja simpl ane… Vprašaj se kako to, da so vse te dolgoletne prepreke izginile praktično čez noč.? Izginile so ker zdaj ti tako hočeš, torej govorimo o nečem kar hočeš in ne o nečem česar nisi mogla. Torej prej nisi hotela, zdaj pa hočeš. Zakaj.?
Se enkrat ali je to ljubezen ali ego.?
Če je ljubezen je prav, da ga pustiš pri miru, naj si ustvari novo in drugačno življenje brez tebe in če je to ego je tudi prav, da ga pustiš pri miru, da si ustvari novo in drugačno življenje brez tebe, vsaj toliko mu dolguješ in to doguješ tudi sebi v končni fazi.

V mojem življenju se je odvila zgodba podobna tvoji, le z malo drugačnim scenarijem. Midva sva zaživala skupaj, takrat pa so se pričele kazati razpoke, ki prej na daljavo niso mogle obstajati. On, tudi prepričana, da sva si ljubezen življenja, je spoznal drugo, tipično, in odšla sem z zlomljenim srcem. Danes po mnogo letih to vidim drugače.

Vem, da ti je hudo in težko, da za vse kriviš sebe. Nikakor ne klepčeplazi za njim, ker to ni ljubezen. Jaz sem tudi to počela in bolelo je še bolj. Nekajkrat sva se srečala po tistem, si dala duška in vrnil se je spet k ta novi. Hočem ti povedati, da tako težavno in adrenalinsko razmerje lahko traja veliko let in to zamenjaš za ljubezen svojega življenja, ki se ne more nikoli končati.
Vidva sta ta del življenja morala deliti, da se vama je življenje spremenilo in obrnilo. To so naše zemeljske poti. Prepričana sem, da vajina zveza v skupnem gospodinjstvu ne bi delovala. Bodi zadovoljna, da nisi glede na otroke in razdaljo med vama stopila še v ta korak. Preberi si knjige na takšno tematiko, dobila boš veliko odgovorov. Bodi močna in zdrži, vse bo še dobro in vse je, kot mora biti.

Hvala vsem. Mi pomaga razmišljati. Pa saj ni res, da me je čakal osem let, no. To je bil le konec.
Pa je vendar, morda obstaja, kakšna vzpodbudna zgodba, izkušnja?
Ja, itak vem, da bom morala naprej. Je pa trenuno tako sveže vse, da pač razmišljam, če kaj lahko še..popravim.

Počen in zalepljeni vrč težko zadrži vodo na dolgi rok… Rehabilitacija pa pravi, da je nekje en mesec za eno leto zveze, da se zadeva pozabi in ustali.

Pa še nekaj, kje obstaja heroj, ki si v 3 tednih najde novo in z njo zaživi.?
Ta je pa res mojster. :))
Je res tako nova.?

ja sevede, ti se kar tolaži. vsi s kančkom ponosa in trohico pameti torej po tvoje neresnično ljubijo al kako.

Določene stvari terjajo čas. Še posebej ko so otroci vmes. Najlažje je reči kaj si čakala, ve ona kaj je čakala in prepričana sem, da ima tehtne razloge, ki jih pa ne more tu napisati. Ločitev, selitev, finančna neodvisnost, …ni tako enostavno in dokler poskusiš niti ne veš. Če jo je pa želel sprejeti v svoj dom skupaj z otrokoma in ji zrihtal službo, rekel da bo kril vse stroške dokler se ne postavi na noge, potem je to druga zgodba. Pa še pri ločitvi se lahki zavleče iz različnih razlogov. Nekdo, ki ima moralo in je načelen, uredi vse preden gre, da lahko prekine eno zgodbo in začne neobremenjeno drugo. To pa zahteva čas in veliko energije. Verjamem, da ti ni enostavno avtorica, še posebej ker ga imaš rada, a to ti konec koncev nihče ne prepoveduje ali onemogoča. A razumeš? Če ga resnično ljubiš, ti tega niti on ne more odvzeti. In če je res srečen z drugo, če ga ljubiš, boš srečna zanj in ga pustila pri miru. Morda pride drugi s časom v tvoje življenje, ki ti bo pomagal pozabiti, a zaenkrat pusti naj gre. Če vama je namenjeno, se bosta že srečala , če ne je ves tvoj trud zaman in samo ponižuješ še naprej sebe in teptaš svoj ponos, kar lahko pusti hude posledice na tvoji samozavesti.
[/quote]

Terjajo čas. Nikakor pa NE 8 let!

Jasno,d a je kar nekaj časa na “dveh stolčkih sedel”, predno je prešaltal na tanov stol 😛 Ker se je moral prepričat, da ne bo šel na enako, ali celo na slabše 🙂

Jasno,d a je kar nekaj časa na “dveh stolčkih sedel”, predno je prešaltal na tanov stol 😛 Ker se je moral prepričat, da ne bo šel na enako, ali celo na slabše 🙂
[/quote]

aha, ti ga torej osebno poznaš.

Zelo dober odgovor, ki pove vse, kar je treba vedeti.
Se strinjam z zapisanim!

Ne, prepričana sem, da to ne traja pol leta. Poznam ga. Takoj mi je povedal. Tri tedne traja. Ne ni ego, sem tudi sama razmišljala o tem. Je..spoznanje..krivda, če hočete. Ja, morda sem to rabila, da sem spoznala, da se me da zamenjat. In mislim, da ni prav nič narobe, da zdaj, ko je še tako sveže vse, razmišljam, če jaz lahko kaj popravim. Nisem se igrala, ni me čakal 8 let, res pa, v zadnjih dveh letih nisem reagirala kot bi morala. Ne bom mu zdaj težila leta in leta, saj nisem nora. Ja, na tej točki, ko je vse še sveže,, pa razmišljam, pač razmišljam, če se da še kaj popravit.

aha, ti ga torej osebno poznaš.
[/quote]

??

Ne, ne poznam avtoričinega “moj moški” moškega. Poznam pa kar nekaj “moških in žensk”; ki so to tako počeli ali pa počnejo. Že današnja mladina v 20ih velikokrat to tako počne: “testirajo enega ali dva partnerja, so intimni z njimi, da se potem odločijo, kateri stol bo v tistem danem trenutku najudobnejši za nekaj časa 🙂

New Report

Close