Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moji otroci se bodo pač igrali pa če sosedje spodaj crknejo

Moji otroci se bodo pač igrali pa če sosedje spodaj crknejo

Lahko bi in kaj bi jaz kot sostanovalka lahko storila glede tega? Če bi to delal med 6. in 22. uro verjetno ne dosti, a ne? To bi naredil le iz maščevanja?[/quote]

ne, ampak ker lahko vsak vse počne v svojem stanovanju… maščevanje bi bilo s povabilom tvojega jebca npr. na ogled snemanja (pa verjem da ne bi rekel ne) al pa recimo sodelovanju s kakšnimi bejbami ki nudijo več od tebe al pa boljš >:)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Ne vem ali nalašč ne razumeš?
kako si torej vzgojila enega otroka, da se, ko je v stanovanju ne premika okoli (lebdi do stranišča?) in ne poje, govori, pleše itd.?
Torej, ko je mala želela teči, skakati sta šli takoj ven – v sneg, dež, mraz, nevihto, temo, ko je bilo pozno itd? In po določenem času je otroka popolnoma minila želja po gibanju in je doma le sedela v kotu kot latvica za mleko?
Pa ti si mati stoletja, ne le leta. Prosim te napiši knjigo o vzgoji, ker vse obvladaš.

Še zadnjič poskusim – eno je če se otrok igra, hodi po stanovanju, kdaj steče – to je normalno in pričakovanje vedenje.
Vsekakor pa ni OK, da mu je dovoljeno dretje, topotanje po tleh, skakanje, rolanje in vse, kar povzroča preveč hrupa. Žal se pa mnenja o tem kaj je preveč hrupa zgleda zelo razhajajo – žalostno je, da očitno nekatere moti že sam obstoj otrok.

Če bi vedela, kje take živite, bi za en mesec najela stanovanje v vašem bloku. Moji psi morajo biti v stanovanju sicer tiho, ampak znajo pa lajat na ukaz. Bi lahko ponavljali vajo med 6 in 22 :))))))


Ne vem ali nalašč ne razumeš?
kako si torej vzgojila enega otroka, da se, ko je v stanovanju ne premika okoli (lebdi do stranišča?) in ne poje, govori, pleše itd.?
Torej, ko je mala želela teči, skakati sta šli takoj ven – v sneg, dež, mraz, nevihto, temo, ko je bilo pozno itd? In po določenem času je otroka popolnoma minila želja po gibanju in je doma le sedela v kotu kot latvica za mleko?
Pa ti si mati stoletja, ne le leta. Prosim te napiši knjigo o vzgoji, ker vse obvladaš.

Še zadnjič poskusim – eno je če se otrok igra, hodi po stanovanju, kdaj steče – to je normalno in pričakovanje vedenje.
Vsekakor pa ni OK, da mu je dovoljeno dretje, topotanje po tleh, skakanje, rolanje in vse, kar povzroča preveč hrupa. Žal se pa mnenja o tem kaj je preveč hrupa zgleda zelo razhajajo – žalostno je, da očitno nekatere moti že sam obstoj otrok.[/quote]

Zdaj pa še enkrat preberi, kar si ti sama napisala, potem me pa vprašaj, če te še kaj zanima 🙂


Ne vem ali nalašč ne razumeš?
kako si torej vzgojila enega otroka, da se, ko je v stanovanju ne premika okoli (lebdi do stranišča?) in ne poje, govori, pleše itd.?
Torej, ko je mala želela teči, skakati sta šli takoj ven – v sneg, dež, mraz, nevihto, temo, ko je bilo pozno itd? In po določenem času je otroka popolnoma minila želja po gibanju in je doma le sedela v kotu kot latvica za mleko?
Pa ti si mati stoletja, ne le leta. Prosim te napiši knjigo o vzgoji, ker vse obvladaš.

Še zadnjič poskusim – eno je če se otrok igra, hodi po stanovanju, kdaj steče – to je normalno in pričakovanje vedenje.
Vsekakor pa ni OK, da mu je dovoljeno dretje, topotanje po tleh, skakanje, rolanje in vse, kar povzroča preveč hrupa. Žal se pa mnenja o tem kaj je preveč hrupa zgleda zelo razhajajo – žalostno je, da očitno nekatere moti že sam obstoj otrok.[/quote]

Tiho kot latvica za mleko, :-)) Včasih bral v literaturi takšne prispodobe. Všečno.


???
Kaj naj naredi z otroki, jih obesi na obešalnik v omaro, jih pusti cel dan pred zaloni (tv, rač…)? ko je recimo več dni zapored mrzlo vreme in padavine?
Zato da ena stara tečka ne bo butala v strop?
Imam se za nekaj več, ker moji otroci lahko hodijo po najinem bivališču, se igrajo v sobi itd? In so na splošno otroci?
Wow, kje si imela ti svojo spravljeno, da ni motila sosedov? Aja, tvoja je že od 6 mesecev razumela, da mora biti tiho kot miška, kje se je naučila hoditi? Si ji zrihtala breztežnost v njeni sobi?[/quote]od takih pacientov otroci ne skačejo po stanovanju samo,ko je dež ali mrzlo ,ker kao ne morejo ven.imam iste paciente nad svojo glavo,pa je vseno ali je vzunaj 5,20 ali 30 stopinj pa non stop skačejo.tko,da ne zagovarji neke kretene,ki ne znajo svoje otroke vzgajati ,ali si pa ti mogoče ista kot ta avtorica.upam,da boš ti in vsi tisti,ki tukaj zagovarjate avtorico doživeli,da bo vam nekdo sral nad glavo,pa boš videla kako to izgleda.


Svojim otrokom tudi rečeš frocovje ali so tvoji kaj več vredni od drugih?
Potem si sama takšna, kar očitaš drugim.

Tako kot se te bere pa imas samo razvajene pamze doma in tudi sama si ena tecnoba in tvoji otroci nimajo sans postati boljsi. Tako se te pac bere.


Svojim otrokom tudi rečeš frocovje ali so tvoji kaj več vredni od drugih?
Potem si sama takšna, kar očitaš drugim.[/quote]

Froc ji komot rečem, če te to skrbi.
Neenaka sem pa od nekaterih v tem, da bi me bilo sram, če bi bila tako podivjana in nevzgojena, kot se nekaterim zdi sprejemljivo in normalno.


???
Kaj naj naredi z otroki, jih obesi na obešalnik v omaro, jih pusti cel dan pred zaloni (tv, rač…)? ko je recimo več dni zapored mrzlo vreme in padavine?
Zato da ena stara tečka ne bo butala v strop?
Imam se za nekaj več, ker moji otroci lahko hodijo po najinem bivališču, se igrajo v sobi itd? In so na splošno otroci?
Wow, kje si imela ti svojo spravljeno, da ni motila sosedov? Aja, tvoja je že od 6 mesecev razumela, da mora biti tiho kot miška, kje se je naučila hoditi? Si ji zrihtala breztežnost v njeni sobi?[/quote]

A otroci v mrzlih dneh ne smejo ven?
In si že kdaj slišala, da se znajo nekateri otroci tudi mirno igrati? Brez nepotrebnega ropotanja, glasnega divjanja, kričanja?
Verjetno otroci avtorice ne norijo le tu in tam kdaj. Očitno ima avtorica podivjane pamže, ki drugih igric kot divjanja ne poznajo.


Svojim otrokom tudi rečeš frocovje ali so tvoji kaj več vredni od drugih?
Potem si sama takšna, kar očitaš drugim.[/quote]

Niti ne. Ne more biti enako. Normalno vzgajanim in zmerno nemotečim otrokom nihče ne reče frocovje.

Moji otroci niso podivjani in niso nobeni divjaki.
So normalni živahni otroci, ki se radi igrajo.So zdravi, živahni in imajo velike energije. To so NORMALNI OTROCI.
Vozit ven jih ne morem stalno, doma pa ne bodo čepeli v kotu. Pika. Amen.
Da se pa dol sliši čez parket vse pa nisem jaz kriva saj nisem jaz gradila bloka.

Če še nisi opazila, so seveda normalni po tvojih merilih. Po merilih tvojih sosedov in večine tukaj pa niti ne. S tabo vred.

Veš kaj vse ni prepovedano, ampak obzirni ljudje ne počnejo?
Dovoljeno je stepati prah z deke na balkonu, ko ti perilo sušiš. Dovoljeno je kajenje enega za drugim, če se le da tam, kjer imaš odprto okno.
Dovoljeno je parkirati na parkirišču v rikverc pod tvoje okno, skakati po gasu da je veselje in 10x pomanevrirati. Če se le da z dizlom. Dovoljeno je krmiti ptičke nad tabo. In še marsikaj.

In če nisi hinavka, boš vse to in še več lepo mirno prenašala, ko boš doživela in bila tiho.


Svojim otrokom tudi rečeš frocovje ali so tvoji kaj več vredni od drugih?
Potem si sama takšna, kar očitaš drugim.[/quote]

Niti ne. Ne more biti enako. Normalno vzgajanim in zmerno nemotečim otrokom nihče ne reče frocovje.[/quote]
Kje pa. 🙂
Še posebej tisti brez otrok, menda tako zelo srečno samski. 🙂
Seveda pa prav tako nihče ne vidi svojih sončkov, saj so vsi menda idealno vzgojeni. Razvajeni so vedno samo drugi.


Iz pisanja je razvidno da si ti tudi podivjana,brezobzirna,kot traktor brez bontona. Otroci so vedno ogledalo starsev. Treba jih je voditi ampak kako ce sama nimas ustreznih nastavitev? Z samoizobrazevanjem. O bontonu za zacetek.

Če še nisi opazila, so seveda normalni po tvojih merilih. Po merilih tvojih sosedov in večine tukaj pa niti ne. S tabo vred.

Veš kaj vse ni prepovedano, ampak obzirni ljudje ne počnejo?
Dovoljeno je stepati prah z deke na balkonu, ko ti perilo sušiš. Dovoljeno je kajenje enega za drugim, če se le da tam, kjer imaš odprto okno.
Dovoljeno je parkirati na parkirišču v rikverc pod tvoje okno, skakati po gasu da je veselje in 10x pomanevrirati. Če se le da z dizlom. Dovoljeno je krmiti ptičke nad tabo. In še marsikaj.

In če nisi hinavka, boš vse to in še več lepo mirno prenašala, ko boš doživela in bila tiho.[/quote]
Na podlagi česa pa vi pametnjakoviči sklepate o podivjanosti nekih otrok?
Nekateri so res podivjani in nemogoči, kot so nekateri ljudje tečni in že sami sebi gredo na živce.

Niti ne. Ne more biti enako. Normalno vzgajanim in zmerno nemotečim otrokom nihče ne reče frocovje.[/quote]
Kje pa. 🙂
Še posebej tisti brez otrok, menda tako zelo srečno samski. 🙂
Seveda pa prav tako nihče ne vidi svojih sončkov, saj so vsi menda idealno vzgojeni. Razvajeni so vedno samo drugi.[/quote]

Med čepenjem v kotu in odnosom “bmk za vse druge, jaz, jaz, jaz, mi nismo nikoli nič krivi, vsega je kriv blok” je še precej možnosti. Vsak pri zdravi pameti ve, da včasih kaj tudi spodleti, ampak to še ni tak odnos do soljudi, kot ga ima avtorica. In ne vem, zakaj bi kdo, ki ima tak odnos, lahko pričakoval kakšno empatijo. Kar se mene tiče, do nje niti pravice nima.

Če še nisi opazila, so seveda normalni po tvojih merilih. Po merilih tvojih sosedov in večine tukaj pa niti ne. S tabo vred.

Veš kaj vse ni prepovedano, ampak obzirni ljudje ne počnejo?
Dovoljeno je stepati prah z deke na balkonu, ko ti perilo sušiš. Dovoljeno je kajenje enega za drugim, če se le da tam, kjer imaš odprto okno.
Dovoljeno je parkirati na parkirišču v rikverc pod tvoje okno, skakati po gasu da je veselje in 10x pomanevrirati. Če se le da z dizlom. Dovoljeno je krmiti ptičke nad tabo. In še marsikaj.

In če nisi hinavka, boš vse to in še več lepo mirno prenašala, ko boš doživela in bila tiho.[/quote]
Na podlagi česa pa vi pametnjakoviči sklepate o podivjanosti nekih otrok?
Nekateri so res podivjani in nemogoči, kot so nekateri ljudje tečni in že sami sebi gredo na živce.[/quote]

Ker je napisala citiram:
Moji otroci se bodo pač igrali pa če sosedje spodaj crknejo

Če še nisi opazila, so seveda normalni po tvojih merilih. Po merilih tvojih sosedov in večine tukaj pa niti ne. S tabo vred.

Veš kaj vse ni prepovedano, ampak obzirni ljudje ne počnejo?
Dovoljeno je stepati prah z deke na balkonu, ko ti perilo sušiš. Dovoljeno je kajenje enega za drugim, če se le da tam, kjer imaš odprto okno.
Dovoljeno je parkirati na parkirišču v rikverc pod tvoje okno, skakati po gasu da je veselje in 10x pomanevrirati. Če se le da z dizlom. Dovoljeno je krmiti ptičke nad tabo. In še marsikaj.

In če nisi hinavka, boš vse to in še več lepo mirno prenašala, ko boš doživela in bila tiho.[/quote]
Bravo, podpis!


Kje pa. 🙂
Še posebej tisti brez otrok, menda tako zelo srečno samski. 🙂
Seveda pa prav tako nihče ne vidi svojih sončkov, saj so vsi menda idealno vzgojeni. Razvajeni so vedno samo drugi.[/quote]

Med čepenjem v kotu in odnosom “bmk za vse druge, jaz, jaz, jaz, mi nismo nikoli nič krivi, vsega je kriv blok” je še precej možnosti. Vsak pri zdravi pameti ve, da včasih kaj tudi spodleti, ampak to še ni tak odnos do soljudi, kot ga ima avtorica. In ne vem, zakaj bi kdo, ki ima tak odnos, lahko pričakoval kakšno empatijo. Kar se mene tiče, do nje niti pravice nima.[/quote]
Bistveno je najprej ugotoviti dejansko stanje in šele potem soditi ter ugotavljati do česa bi dejansko naj bili empatični.
Poznam podivjane in nevzgojene otroke, kot tudi poznam nevrotične starce, ki jim gre na živce vsak korak.
In ker nihče ne pozna dejanske situacije, najbolj sodite tisti, ki ste sami nevrotični . Še najbolj so pametni tisti brez otrok, ki tako ali tako zaradi lastnih travm ne morejo otrok niti videti.
Zato nisem na nikogaršnji strani in niti ne bom, dokler ne bom šel tja in slišal kaj se dejansko dogaja, kdo pretirava in kdo je psihično moten. Mogoče so celo vsi. 🙂

Odkar je SDSovski triglodit Vinko Gorenak uporabil tole infantilno izštevanko “Pika. Amen.”, vsakogar, ki tako govori, hočeš nočeš prištejem med nižje razvite organizme. Potem pa debatiraj z njimi, če lahko.

Med čepenjem v kotu in odnosom “bmk za vse druge, jaz, jaz, jaz, mi nismo nikoli nič krivi, vsega je kriv blok” je še precej možnosti. Vsak pri zdravi pameti ve, da včasih kaj tudi spodleti, ampak to še ni tak odnos do soljudi, kot ga ima avtorica. In ne vem, zakaj bi kdo, ki ima tak odnos, lahko pričakoval kakšno empatijo. Kar se mene tiče, do nje niti pravice nima.[/quote]
Bistveno je najprej ugotoviti dejansko stanje in šele potem soditi ter ugotavljati do česa bi dejansko naj bili empatični.
Poznam podivjane in nevzgojene otroke, kot tudi poznam nevrotične starce, ki jim gre na živce vsak korak.
In ker nihče ne pozna dejanske situacije, najbolj sodite tisti, ki ste sami nevrotični . Še najbolj so pametni tisti brez otrok, ki tako ali tako zaradi lastnih travm ne morejo otrok niti videti.
Zato nisem na nikogaršnji strani in niti ne bom, dokler ne bom šel tja in slišal kaj se dejansko dogaja, kdo pretirava in kdo je psihično moten. Mogoče so celo vsi. :)[/quote]
dej ne nakladaj bednik.


Bistveno je najprej ugotoviti dejansko stanje in šele potem soditi ter ugotavljati do česa bi dejansko naj bili empatični.
Poznam podivjane in nevzgojene otroke, kot tudi poznam nevrotične starce, ki jim gre na živce vsak korak.
In ker nihče ne pozna dejanske situacije, najbolj sodite tisti, ki ste sami nevrotični . Še najbolj so pametni tisti brez otrok, ki tako ali tako zaradi lastnih travm ne morejo otrok niti videti.
Zato nisem na nikogaršnji strani in niti ne bom, dokler ne bom šel tja in slišal kaj se dejansko dogaja, kdo pretirava in kdo je psihično moten. Mogoče so celo vsi. :)[/quote]
dej ne nakladaj bednik.[/quote]
Kot ponavadi, spet prihaja na plano resnični obraz tistih, ki ste tako zelo “pametni”.


Bistveno je najprej ugotoviti dejansko stanje in šele potem soditi ter ugotavljati do česa bi dejansko naj bili empatični.
Poznam podivjane in nevzgojene otroke, kot tudi poznam nevrotične starce, ki jim gre na živce vsak korak.
In ker nihče ne pozna dejanske situacije, najbolj sodite tisti, ki ste sami nevrotični . Še najbolj so pametni tisti brez otrok, ki tako ali tako zaradi lastnih travm ne morejo otrok niti videti.
Zato nisem na nikogaršnji strani in niti ne bom, dokler ne bom šel tja in slišal kaj se dejansko dogaja, kdo pretirava in kdo je psihično moten. Mogoče so celo vsi. :)[/quote]
dej ne nakladaj bednik.[/quote] Predvidevam, da je to naravna danost, da se tako odzoveš na normalno in realno napisan prispevek.:-), pa me zanima ali je to redno in splošno ali ti zgolj tako useka vsake toliko časa, recimo parkrat dnevno? 🙂

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


dej ne nakladaj bednik.[/quote] Predvidevam, da je to naravna danost, da se tako odzoveš na normalno in realno napisan prispevek.:-), pa me zanima ali je to redno in splošno ali ti zgolj tako useka vsake toliko časa, recimo parkrat dnevno? :-)[/quote]

Vama redno.
Ankrat adn, ankrat adan.

New Report

Close