Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mojih staršev že 15 let ne zanima kje spim ali kaj jem

mojih staršev že 15 let ne zanima kje spim ali kaj jem

[code]
iz tvojih besed razberem zamero in sovraštvo. Ne glede na vse-treba je sprejeti in odpustiti in to zaradi tebe-da ne boš ti polna grenkobe ker to vleče nase bolezni in kislo (kotički navzdol, guba med obrvmi) mimiko..sama sebe imej dovolj rada, da si ne delaš škodo z neg.mislimi kamor vsekakor šteje “kaj sta mi/nista naredila, zame sta mrtva ipd”. To ni osrečujoč način razmišljanja, še manj življenja..vsak človek je naša lekcija. Tebe sta naučila kakšna ne smeš biti in nikoli ne boš. Zdaj je čas za samolekcijo torej samoizboljšave (lastnih napak). Srečno!!
[/code]

Dragi Brklc,
Kar se ti zgodi v otroštvu, te spremlja celo življenje. Če potisneš stran, ne predelaš, si tiho – kot predlagaš, se ti vrača v periodah in ja, hudo je. Zelo hudo …
Avtorici predlagam …. naj poskrbi zase, za svoja čustva, za svoje življenje …
Srečno in en velik objem.

končno eno dobro razmišljanje,to je življenje,vsak ga živi po svoje in upa(misli),da dela prav,ob njem pa teče življenje drugega,ki prav tako misli,da dela prav, obenem pa pravi,da drugi ne dela prav;začaran krog,nobeden ne dela za nobenega prav ali postopa prav

Če že hočeš, da sočustvujemo s tabo in te trpljamo po rami se vsaj normalno pogovarjaj.

New Report

Close