Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, ki gredo svojo pot

Moški, ki gredo svojo pot

Nune?

Nune?
[/quote]

no no … nisem nuna, a se z moškimi nočem zapletati


Tega je preveč za brat …

Kdo je dr. X in Mr.Hyde?

Koliko je takih moških, procentualno gledano? Približno?
[/quote]
To je minorno, super obrobno gibanje čuvajev jelenčkov.. ki ga je na plano zvlekel skrajno desničarski gej (paradoks že v tem, da homosekualec trobil na Breitbartu):

De omnibus disputandum..

In ti seveda poznas cisto vse moske, ki so MGTOW, da lahko take neumnosti trdis ali je to spet neko na pamet natolcevaje zaradi enega ali dveh in še to zgolj tu na forumu? Kot da bi jaz rekel, da so vse ženske zafustrirane zafnane kokoši na podlagi tvojih postov? Sicer pa kaj ti ravno delas drugega kot pljuvas po moskih zraven pa še na podlagi enega ali dveh to posplošuješ na tisoče moških. Posploševanje pa vemo, da je znak nizke inteligence. Pa še en manjši nasvet, preden pljuvas po čemerkoli je fajn, da imas saj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pojma zakaj se sploh gre, ker več, kot očitno se ti tudi malo ne sanja zakaj se gre pa se ne štejem med MGTOW, ceprav par točk imamo skupnih glede dolocenih zadev, sam pa nimam slabega mnenja o vseh ženskaj svetu, tudi ne posplošujem na vse zaradi tebi podobnih kokoši. Enkrat sm odprl google pa mi je jasno kaj je MGTOW in o čem se gre, ti pa po miljon temah in miljardo postih o tem še vedno pizdakaš po svoje, da se ti vsak, ki mu IQ presega cifro noge smeji. Pa BTW moski, ki dejansko je MGTOW mu je ravno kot za lanski sneg katerega ga hoče in katera ne. Sam verjamem, da je s tvojo kurjo pametjo težko odpret google, napisat MGTOW pa enkrat neki prebrat in se pozanimat, veliko lažje je pisati natolcevanja po forumu in se sramotiti z nerazgledanostjo. Ampak kaj pricakovati od krule, ki misli, da je feministka, ker je papak brez jajc doma tiho.

In ti seveda poznas cisto vse moske, ki so MGTOW, da lahko take neumnosti trdis ali je to spet neko na pamet natolcevaje zaradi enega ali dveh in še to zgolj tu na forumu? Kot da bi jaz rekel, da so vse ženske zafustrirane zafnane kokoši na podlagi tvojih postov? Sicer pa kaj ti ravno delas drugega kot pljuvas po moskih zraven pa še na podlagi enega ali dveh to posplošuješ na tisoče moških. Posploševanje pa vemo, da je znak nizke inteligence. Pa še en manjši nasvet, preden pljuvas po čemerkoli je fajn, da imas saj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pojma zakaj se sploh gre, ker več, kot očitno se ti tudi malo ne sanja zakaj se gre pa se ne štejem med MGTOW, ceprav par točk imamo skupnih glede dolocenih zadev, sam pa nimam slabega mnenja o vseh ženskaj svetu, tudi ne posplošujem na vse zaradi tebi podobnih kokoši. Enkrat sm odprl google pa mi je jasno kaj je MGTOW in o čem se gre, ti pa po miljon temah in miljardo postih o tem še vedno pizdakaš po svoje, da se ti vsak, ki mu IQ presega cifro noge smeji. Pa BTW moski, ki dejansko je MGTOW mu je ravno kot za lanski sneg katerega ga hoče in katera ne. Sam verjamem, da je s tvojo kurjo pametjo težko odpret google, napisat MGTOW pa enkrat neki prebrat in se pozanimat, veliko lažje je pisati natolcevanja po forumu in se sramotiti z nerazgledanostjo. Ampak kaj pricakovati od krule, ki misli, da je feministka, ker je papak brez jajc doma tiho.
[/quote]

Wow, RES te je zabolelo 😂😂😂 lol, revček.

Haha shit, ta Replika je največja bolnica slovenskega interneta. Nekoč bo še slavna.


Saj isto bi se lahko reklo tudi za feministke. Trdijo, da jih moški ne zanimajo in jih ne potrebujejo, 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa pa porabijo za udrihanje čez moške in izmišljevanje vseh mogočih in nemogočih kozlarij. Manspreading, pa klima je seksistična, pa matematika, pa če jo pogleda ni v redu, ker jo nadleguje, če je ne pogleda spet ni v redu, ker jo objektivizira, in še in še in še. Se mi niti ne da naštevat vsega.

Tolikokrat si že probal, pa še vedno ti ni ratal me užaliti.
Mogoče bi ti pa prej morala pognati jajca? 😈

Tolikokrat si že probal, pa še vedno ti ni ratal me užaliti.
Mogoče bi ti pa prej morala pognati jajca? 😈
[/quote]

Sj sta ista no. Samo drugo pakovanje

Sj sta ista no. Samo drugo pakovanje
[/quote]

Res je. Jaz tudi nimam jajc. 🐣


Edinkrat, ko MGTOW-ovci govorijo o ženskah, je takrat, ko razlagajo, zakaj se jih izogibajo. Recimo psihopatk tvoje sorte, ki ves svoj čas zabijete na netu in jočete v sebi, navzven pa se kao zabavate. Nič čudnega, da te nihče ne povoha.
[/quote]

Torej dejansko skos o babah govorijo ?

Prva asociacija, ki jo dobim ob tem famoznem terminu je kre ten.

Si vis pacem, para bellum.

Tolikokrat si že probal, pa še vedno ti ni ratal me užaliti.
Mogoče bi ti pa prej morala pognati jajca? 😈
[/quote]

Pa sramne dlake na obrazu.

Si vis pacem, para bellum.

Torej dejansko skos o babah govorijo ?

Prva asociacija, ki jo dobim ob tem famoznem terminu je kre ten.
[/quote]
Jaz pa dobim to asociacijo že ob tvojem avatarju.

Če grem dejansko brat tvoja skorpucala, me pa kar mrazit začne. Nikomur ne privoščim te torture.


Jaz pa dobim to asociacijo že ob tvojem avatarju.

Če grem dejansko brat tvoja skorpucala, me pa kar mrazit začne. Nikomur ne privoščim te torture.
[/quote]

Se bojiš, da te bo pamet srečala ?

Si vis pacem, para bellum.


Haha, dobra. Predajam partijo.


Saj isto bi se lahko reklo tudi za feministke. Trdijo, da jih moški ne zanimajo in jih ne potrebujejo, 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa pa porabijo za udrihanje čez moške in izmišljevanje vseh mogočih in nemogočih kozlarij. Manspreading, pa klima je seksistična, pa matematika, pa če jo pogleda ni v redu, ker jo nadleguje, če je ne pogleda spet ni v redu, ker jo objektivizira, in še in še in še. Se mi niti ne da naštevat vsega.
[/quote]

Tako je. Lahko si podajo roke in morda celo sodelujejo v boju proti nasprotnemu spolu. Aja, to ne morejo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa sramne dlake na obrazu.
[/quote]

😁

😁
[/quote]

[img]https://img.memecdn.com/dickachu_o_2218661.jpg[/img]

Si vis pacem, para bellum.

[img]https://img.memecdn.com/dickachu_o_2218661.jpg[/img]
[/quote]

Ugh😨 še dobr, da so me pokemoni čist zgrešili 😂

Hm. Rekel bi, da to pomeni, da je globoko veren. In ker RKC ni več in, se pač identificira z drugo, bolj kulsko kliko.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Je tista baba, ki se z mgtov dedci najvec ukvarja, vsaj glede na aktivnost v temi. Le zakaj???

Nč še ni videti😕 mogoče bi pa pomagalo s kurjim drekom namazat – za brke menda pomaga ?

Carsko! Naletela si na moškega feminista :). Upiral se bo z vsemi štirimi, na koncu bo pristal v zvezi z žensko, popolno predan in beta fag :).

Bakteriofag ?

Misliš virus?

Si vis pacem, para bellum.

Ugh😨 še dobr, da so me pokemoni čist zgrešili 😂
[/quote]

[img]

https://pics.me.me/2-k-t-pi-ka-pi-60060967.png

[/img]

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close