Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, ki gredo svojo pot

Moški, ki gredo svojo pot

Zase zahtevaš politično korektnost, za druge ne ne poznaš.
[/quote]

Kje to?

…samo pri ljudeh, ki zavrnitev vzamejo kot žalitev. Torej pri osebnostno nezrelih.
[/quote]

Drži. In je vseeno v katero “skupino” spada (MGTOW, FDVjevc, samohranilec, varnostnik, maratonec… ali pa sonček – velja za oba spola)

Ti dragi moj, si zelo daleč od objektivnosti do žensk.
Saj so ti že drugi na forumu povedali, da ne boš spet jokal, kako se nate spravljam.
[/quote]

Eh… sem se že navadil, da takrat, ko zastopaš ideje, ki si jih ponotranjila, ne izbiraš besed, zato je zaman vsaka solza.
Glede mojega dojemanja žensk se pa motiš. So mi zelo všeč, imam jih zelo rad in je jasno, da ob tem ne morem biti objektiven. Nimam pa tolerance v primeru prevzemanja odgovornosti za lastne odločitve in dejanja. Tu pa ni pardona, ne glede na spol.

MGTOW so moški, ki so jim ženske rekle, naj gredo svojo pot.
😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Drži. In je vseeno v katero “skupino” spada (MGTOW, FDVjevc, samohranilec, varnostnik, maratonec… ali pa sonček – velja za oba spola)
[/quote]

░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░
░░░░░░░░░░█░░░█░░░░░░░░
░░░░░░░░░█░░░░█░░░░░░░░
███████▄▄█░░░░░██████▄░░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░█░░
██████▀░░░░▀▀██████▀░░░░

Eh… sem se že navadil, da takrat, ko zastopaš ideje, ki si jih ponotranjila, ne izbiraš besed, zato je zaman vsaka solza.
Glede mojega dojemanja žensk se pa motiš. So mi zelo všeč, imam jih zelo rad in je jasno, da ob tem ne morem biti objektiven. Nimam pa tolerance v primeru prevzemanja odgovornosti za lastne odločitve in dejanja. Tu pa ni pardona, ne glede na spol.
[/quote]

Nisem rekla, da jih nimaš rad, rekla sem, da nisi objektiven.

Dobra! :)))))))))))))))))

Nisem rekla, da jih nimaš rad, rekla sem, da nisi objektiven.
[/quote]

Zate ne, za koga drugega pa tudi spet ne. Odvisno od zornega kota. Resnica je pa vedno samo ena in ta nima zveze z vsebino mednožja.


Politično in verbalno lepljenje pomanjševalnic in zaničevalnic ha?
Naj te citiram:
“To je minorno, super obrobno gibanje čuvajev jelenčkov.. ki ga je na plano zvlekel skrajno desničarski gej (paradoks že v tem, da homosekualec trobil na Breitbartu): Milo Yiannopoulos”

Ti si eklatanten primerek tistega, ki drugim očita tisto kar sam počne. Dragi Stepni; najprej bo treba počistiti pred lastnim pragom.

Jaz sem bil v tej temi pozvan da objasnim kdaj sem nazadnje preveril, za kaj se zavzemajo feministke in ali res katera pravi, da moških ne potrebujejo?
In to sem storil. Objasnil sem svoje videnje kje jaz vidim razliko med tistim, za kaj naj bi se zavzemale feministke in realnostjo.
Ti, nasprotno nisi sposoben zagovarjati etiket, ki jih limaš. In to te naredi za forumskega nakladača, ali pa lajnarja. Zdaj je demokracija, pa se sam odloči kaj si.

Ker jaz res ne vem, zakaj bi resno jemal nekoga, ki je nakladal o šrapnelskih poškodbah letala in pisal traktate do praktično nekaj ur, preden so Iranci objavili, da so sami sklatili dol avion.
[/quote]

Čuvaji jelenčkov so torej dokaj osebni problem?

Če ne veste kaj dosti o letalskih motorjih, da jih lahko raznese in kaj drobci – “šrapneli” lahko naredijo.. je pa vaš problem. Siux City je bill omenjen (razneslo repni motor in potrgalo komande), prav tako Elal, kje je en motro snel še drugega.
Že 737 NG ima večje motorje, Max tolikov večje.. večji, ko so motorji, večja verjetnost je, da bo ob eksploziji le tega nastradalo tudi letalo.

O Milu, geju, ki ljubi črne moške, podučuje pa bele supremaciste in ostale bele heteroseksualce pa nič?

De omnibus disputandum..

Proti takim nimam ama čisto nič, kar sem tudi napisala.
Samo taki tudi moškim ne pustijo preveč zraven, če si opazil, v principu niso ravno družabne sorte in so jim odnosi Z LJUDMI na splošno odveč.
Vsak človek, ki je sposoben označiti polovico človeštva avtomatsko za slabega in manjvrednega glede na število kromosomov, je zame okvarjen, nekompetenten. V trenutku, ko sprejmeš preprosto dejstvo, da so na svetu dobri in slabi moški in dobre in slabe ženske, si na poti k razumevanju.
Dokler pa zagovarjaš, da je najslabši moški še vedno boljši od najboljše ženske – si pa kaj?
Objektiven?
[/quote]
Indoktrinirana blejavka, ne gre za “označevanje polovice človeštva za slabega in manjvrednega ZARADI kromosomov” ampak zaradi dejstva kaj vas je ogromna vecina z XX zaradi vsezivljenskega indoktriniranja postala absurdno domisljavih prepotentnic, tocno taksnih kot vas vidi Viharc. Skozi feminizacijo okolja na splosno pa je posledicno postala tudi vecina moske populacije pozenscenih pezdetov.


Indoktrinirana blejavka, ne gre za “označevanje polovice človeštva za slabega in manjvrednega ZARADI kromosomov” ampak zaradi dejstva kaj vas je ogromna vecina z XX zaradi vsezivljenskega indoktriniranja postala absurdno domisljavih prepotentnic, tocno taksnih kot vas vidi Viharc. Skozi feminizacijo okolja na splosno pa je posledicno postala tudi vecina moske populacije pozenscenih pezdetov.
[/quote]

Sva šla že x-krat skozi vse tole, meni se ne da s tvojimi blodnjami ukvarjati.
Vsakič, ko te kdo vpraša “kaj konkretno je za spremeniti” ali “kakšne bi po tvojem morale biti ženske, da ne bi bile domišljave prepotentnice”, se skriješ v mišjo luknjo in utihneš.
Sam jokcaš in stokcaš skoz, pa kdo bo to poslušal no.

To bi bilo fajn ja. Ampak MGTOW je tako demoniziral ženske, da le te niso vredne resnice, oziroma so dovoljena vsa sredstva (laži) , da se jih “izrabi in odvrže”, kot si ženske, ki so nižja bitja , vsega kriva, tudi zaslužijo. Hm, nekaj čisto novega kaj? Not.
Ja, bodi dec, pa povej tako kot je. A, to pa ne, ker potem pa ne bo seksa.
Ja fuj no.
Ena majčkena neznatna “monk” skupinica dela to kot se šika, vsi ostali so bleferji na kvadrat.
[/quote]
Kaj pametijes o MGTOW, ce pa nimas tri ciste? Zakaj? “Izrabi in odvrzi” sploh ni bistvo MGTOW. Celo bistvo PUA ni. Ker se grem stavit, da se vecina spusti v PAU s ciljem najti “eno”. Je pa edino logicno obnasanje, ko dojames, da se je veliki vecini modernih zensk DANES odpeljajo od vse indoktrinacije. Butaro kot si sama lahko prenasa le pozensceni pezde. Zenskam, ki se jim se ni odpeljalo, pa se lahko ze jutri ravno zaradi pozenscenega okolja, ki zensko norijo vsestransko prav spodbuja. Posledice pa so za _dolocen_profil_ moskega tako slabe, da z izjemo posebnih okoliscin ni vredno tveganja, ki je vse prej kot zanemarljivo. Zadeve pa se ne bodo spremenile na bolje, dokler zenske same ne boste dojele, da vam perejo glavo z BS, posledice cesar so vsestransko destruktivne za celo druzbo.


Kaj pametijes o MGTOW, ce pa nimas tri ciste? Zakaj? “Izrabi in odvrzi” sploh ni bistvo MGTOW. Celo bistvo PUA ni. Ker se grem stavit, da se vecina spusti v PAU s ciljem najti “eno”. Je pa edino logicno obnasanje, ko dojames, da se je veliki vecini modernih zensk DANES odpeljajo od vse indoktrinacije. Butaro kot si sama lahko prenasa le pozensceni pezde. Zenskam, ki se jim se ni odpeljalo, pa se lahko ze jutri ravno zaradi pozenscenega okolja, ki zensko norijo vsestransko prav spodbuja. Posledice pa so za _dolocen_profil_ moskega tako slabe, da z izjemo posebnih okoliscin ni vredno tveganja, ki je vse prej kot zanemarljivo. Zadeve pa se ne bodo spremenile na bolje, dokler zenske same ne boste dojele, da vam perejo glavo z BS, posledice cesar so vsestransko destruktivne za celo druzbo.
[/quote]

Iiiin…še ena runda jokcanja.
Kakšno presenečenje.

Iiiin…še ena runda jokcanja.
Kakšno presenečenje.
[/quote]
Zato pa si prepotentna indoktrinirana butara, znorela zenska, posledica stoletja nacrtnega druzbenega inziniringa.


Zato pa si prepotentna indoktrinirana butara, znorela zenska, posledica stoletja nacrtnega druzbenega inziniringa.
[/quote]

Ti si pa en revček.

Ti si pa en revček.
[/quote]
To pac nisem, ne glede na definicijo, lol.

Zato pa lepo kaze na prepad med mojimi in tvojimi ocitki, nivo argumentacije, itd, itd.


To pac nisem, ne glede na definicijo, lol.

Zato pa lepo kaze na prepad med mojimi in tvojimi ocitki, nivo argumentacije, itd, itd.
[/quote]

Ja ja poznamo tvoj nivo. Butara gor, butara dol, komunajzarji, ovce, blabla, znamo na pamet.
Argumenta pa nobenega.
Niti enega saega samcatega.
Mejčkenga osamljenega.
Nič.
Samo jokcaš, zmerjaš, pa še mal zmerjaš, pa še mal jokcaš….in to v nedogled.

Seveda si revček. In to velik.

Ja ja poznamo tvoj nivo. Butara gor, butara dol, komunajzarji, ovce, blabla, znamo na pamet.
Argumenta pa nobenega.
Niti enega saega samcatega.
Mejčkenga osamljenega.
Nič.
Samo jokcaš, zmerjaš, pa še mal zmerjaš, pa še mal jokcaš….in to v nedogled.

Seveda si revček. In to velik.
[/quote]
Ti v svoji prepotentni ignorantnosti argumenta se prepoznati ne mores, indoktrinirana butara.


Ti v svoji prepotentni ignorantnosti argumenta se prepoznati ne mores, indoktrinirana butara.
[/quote]

Jadejadejade…ko boš pa enkrat kaj novega napisal, te bom pa spet brala.
I’m not holding my breath…

Tako je to, ko lapaš nekaj na pamet kot Replika a nimas pojma. Potem pa nastanejo taki debilni zapisi, ki so smešni in žalostni hkrati. V letu 2020 je funkcionalna pismenost zgleda res problem, znaš brati ne razumeš pa napisanega. Moški, ki je MGTOW sploh ne bi šel na zmenek z žensko, ker kot lahko že v kratici razbereš mu do tega ni. Nisem MGTOW, dolocene stvari imajo pa prav. Potem pa seveda za konec klasicno posplosevanje kako so vsi MGTOW nedorasli in nezreli, zakompleksani itd, posploševanje na podlagi enega ali dveh moskih, ki so MGTOW. Isto sranje kot replika, ki se ji sanja ne, seveda so pa vedno moški krivi mar ne? Slaboumna kot si tudi kot vidim ne ločiš med A) biti nečesa nesposoben in B) si le tega ne želeti. Sploh pa je smešno, da to bereš o takih kokoši ala replika in m ribca, ker se ju je en copatar usmilil in sta zdej obe neke strokovnjakinje za moške, doma ima pa največjega možnega pussyja od tipa. Saj logično po svoje, moški z jajci bi načevljal tako kokoš v roku enega tedna. Anyway uživajta z vašimi “odraslimi in zrelimi” pussyji dokler še njim ne no dopizdilo pa bosta obe dobili brco v rit. Pa btw ti verjamem na besedo, da si izkušena v zakompleksanosti, z tisto kuro od Replike sta brez konkurence v tem.

Wow, RES te je zabolelo 😂😂😂 lol, revček.
[/quote]

Ko umreš ne boli, boli pa vse okoli tebe. No enako je ko bereš tako glupo žensko kot si ti, tebe ne boli, boli pa vse okoli tebe, ko take debilizme, kot je tvoj komentar bereš. 😂

Boli pa verjetno bolj tebe, glede na to, da je 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komentarjev v MGTOW temah tvojih, jaz sem napisal cela 2 komentarja, ti pa koliko? 100+?? Ampak dobro saj razumem, da je za tvojo slaboumno glavo to težko sprocesirat. Revca boga, še dobro da pussyji od tipov obstajajo, drugače bi bila samska do smrti 😂

Sva šla že x-krat skozi vse tole, meni se ne da s tvojimi blodnjami ukvarjati.
Vsakič, ko te kdo vpraša “kaj konkretno je za spremeniti” ali “kakšne bi po tvojem morale biti ženske, da ne bi bile domišljave prepotentnice”, se skriješ v mišjo luknjo in utihneš.
Sam jokcaš in stokcaš skoz, pa kdo bo to poslušal no.
[/quote]

Kot pozenscen pezde, hehe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ko umreš ne boli, boli pa vse okoli tebe. No enako je ko bereš tako glupo žensko kot si ti, tebe ne boli, boli pa vse okoli tebe, ko take debilizme, kot je tvoj komentar bereš. 😂

Boli pa verjetno bolj tebe, glede na to, da je 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komentarjev v MGTOW temah tvojih, jaz sem napisal cela 2 komentarja, ti pa koliko? 100+?? Ampak dobro saj razumem, da je za tvojo slaboumno glavo to težko sprocesirat. Revca boga, še dobro da pussyji od tipov obstajajo, drugače bi bila samska do smrti 😂
[/quote]

Pa kok nickov bomo še sproduciral? 😂😂😂😂
pa vsi ČIST SLUČAJNO v istih petih minutah ko z dixijem pometem? LOL
kako ste USKLAJENI no…😂😂😂😂😂

Pa kok nickov bomo še sproduciral? 😂😂😂😂
pa vsi ČIST SLUČAJNO v istih petih minutah ko z dixijem pometem? LOL
kako ste USKLAJENI no…😂😂😂😂😂
[/quote]

Ta je pa danes nekaj močnega skadila. Ji je v glavi skurlo vse kontakte.

Pa kok nickov bomo še sproduciral? 😂😂😂😂
pa vsi ČIST SLUČAJNO v istih petih minutah ko z dixijem pometem? LOL
kako ste USKLAJENI no…😂😂😂😂😂
[/quote]
Ti le v svoji bolani domisljiji pometas s svetom. Si pa odlicen primer sodobne naduvanke za katero je primeren le pozensceni servilnez s manjkom testosterona. To pa si.

New Report

Close