Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, ki gredo svojo pot

Moški, ki gredo svojo pot


ti, draga moja, si pa zelo daleč od objektivnosti do moških. in kaj zdaj?

sej so tudi tebi že drugi na forumu to povedali, da ne boš spet jokala, kako se nate spravljam

Nisem rekla, da jih nimaš rad, rekla sem, da nisi objektiven.
[/quote]
Seveda ne, ker je objektivnost zate tisto, kar se sklada s tvojimi prepričanji.
Tako si ti (subjekt) predstavljaš objektivnost. 🙂

O, lej jokavčki so se zbrali v zborček😀

Boste eno skupaj zajokali? Ajde tri, štiri….

Pa saj niste normalni:-))) Maraton…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Dejmo tisto: “Sem fantič lep in mlad, oženil bi se rad” 😂😂😂

Adijo pa zdrava ostani.:-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

😊

Še kiklco prodala bom 🍷


ti si bolnica

Vsi gremo svojo pot.


ti si bolnica
[/quote]

In vendar ti citiraš mene in skačeš vame. Si ne moreš pomagati kaj? Huda je ta tvoja bolezen 😈


bolnica


bolnica
[/quote]
Bolnik


jaz nisem 24/7 na forumu


jaz nisem 24/7 na forumu
[/quote]

Seveda si, še več. Ti si 25/7. Non stop dežuraš in šteješ minute forumašem, nič ti ne sme uiti, vse kontroliraš, povsod hočeš biti glavni.
Absolutno zblojen do amena. Ni ti pomoči.

[img]https://disenchantedscholar.files.wordpress.com/2014/05/i-immediately-regret-this-decision-ron-burgundy.gif[/img]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda si, še več. Ti si 25/7. Non stop dežuraš in šteješ minute forumašem, nič ti ne sme uiti, vse kontroliraš, povsod hočeš biti glavni.
Absolutno zblojen do amena. Ni ti pomoči.
[/quote]
na en moj post jih ti naserješ 100, bolnica


na en moj post jih ti naserješ 100, bolnica
[/quote]

Nemogoče, ker ti poleg svojih tudi obvezno na vse moje odgovarjaš, jaz pa na tvoje ne.
Tudi tale je recimo ta danes zadnji, za kakšen mesec sem se te spet naveličala, klovn. 👺


dej nehaj si že enkrat sramoto delat pa se pojdi zdravit, psihopatka zasvojena

😊

Še kiklco prodala bom 🍷
[/quote]
Zakrivljeno palico v roki;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Zakrivljeno palico v roki;-)
[/quote]

ROFL😂 a v levo al v desno?
Jutr bo v Celovcu smn’, ke gor ga bom peljala 😉

Smrdulje feministične so besne, ker je vedno manj familijarnih oslov na voljo. Zdaj že odpirajo teme o dedcih, ki jim za babe dol maha.

Čustveno nedostopen, ki se skriva za novodobnimi frazami. Žal so vsega največ krive mame in odsotni očetje.

Kakšnimi frazami?

New Report

Close