Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški noče seksa

moški noče seksa

Poenostavljeno bi rekel, da je zaljubljen v eno drugo… 🙁 Tudi meni včasih ni, samo si ne morem kaj, da je vmes nebi prijel za rit. Malo se pozanimaj, jaz ne verjamem, da si edina!

Uf, razlagi sta (vsaj) še dve oz. 3:

a) Premisli naslednje: Ali je dal on pobudo za vajino razmerje (& ves seks, kolikor ga je bilo) in te osvajal ali si bila ti pobudnica? Če si bila ti ves čas pobudnica bi mogoče bilo dovolj če se začneš delat malo nedosegljivo, se ukvarjat z drugimi stvarmi… in ga pripraviš do tega, da začne (spet) on osvajat tebe? Nehaj ga zapeljevati in biti tako presneto konkretna, povrni se k temu, kako je bilo na začetku – verjetno sta se videla manj & ni bil čisto prepričan, pri čem je, pa se je bolj potrudil in tudi čar osvajanja ga je ‘vlekel’ naprej.

b) Morda je po naravi bolj ‘aseksualen’ – pred kratkim sem prebrala en članek na to temo & videla, da obstaja celo forum (v angleščini) – poGooglaj ‘asexuality’. Preberi si kaj od tega in preudari, če bi znalo biti to problem.

c) morda ima trenutno tako slabo samopodobo ali pa probleme z alkoholom ali drogami ipd. -? Ali hud stres na delovnem mestu ali v osebnem življenju-? (Mogoče celo kako bolezen?) Kaka bivša bi znala razjasnit, če se je to že prej dogajalo…

Razmisli, kaj od tega bi znalo biti res ter razčisti, kaj so tvoje želje in prioritete!

Nenazadnje pa lahko začenjaš hoditi na zmenke oz. nedolžno na čaj z drugimi (dokler si v vezi z njim, bi blo fer če brez seksa), da morebiti najdeš koga, ki ti v vseh pogledih bolj ustreza-? Saj še nista poročena. Omeji njegove stike s tvojimi starši in otroki!! Vendar bodi kul in spoštljiva ‘nisem prepričana, če je (ta veza) to to’ oz. ‘imam že druge plane’ (bodi malo skrivnostna, ne razlagaj mu vsega…;) ali kaj podobnega… Če varianta a) ne bo delovala, pa bo verjetno potreben resen pogovor… ali si oba želita to razmerje & na kakem nivoju, morda svetovanje…

Lep pozdrav & veliko uspeha!

To je pa res zelo čudno, mogoče pa res potrebuje samo čas. No, saj boš verjetno kmalu ugotovila, kaj je razlog za tako početje

Ravno včeraj sva govorila o tem. Problem je precejšen. Pravi, da mu že kakšno leto ni do seksa (čeprav mislim, da je v resnici bolj aseksualen). Vzrok pa naj bi bil v splošnem nezadovoljstvu. Ni zadovoljen s svojim videzom. Ker je predebel, po njegovih besedah, fizično ne more do mene. Tudi služba ga ne osrečuje, poleg tega pa ima ta trenutek, precej dela še na drugih področjih in stvari mu nekako ne stečejo tako, kot je planiral. Moti ga tudi prisotnost mojega bivšega moža (da ima stike z otrokoma). Rekel je tudi, da se vse vrti okoli moje družine in da se je v njej preprosto zgubil. Nisva našla nobene rešitve. On si ne želi, jaz pa. Pravi, da tudi on s tem ni zadovoljen, vendar pa ne razumem zakaj potem nič ne naredi, da bi se stvari spremenile, ali da vsaj pokaže željo, da bi se najino spolno življenje spremenilo.

Sami čudni izgovori. Daj, premisli vse skupaj in ugotovila boš, da mu enostavno ni do tebe! Ne samo do tebe, sploh mu ni do sexa. Sedaj sem siguren, da ima backa 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav. Peder je…

KAR POGLEJ: sexat ne more, ker ni zadovoljen s svojo postavo, ker ni zadovoljen s službo, moti ga ker ima tvoj bivši mož stike z otrokoma, …
Nasmejal sem se ob trditvi “da ne more do tebe”. Ima tako velik trebuh al kaj? Celo v tem ni problem, pač zavzameta tak položaj, ki bo dovoljeval da pride do tebe…
Zanimivo bi bilo tud slišat ali se samozadovoljuje. Ali tudi takrat ne more do njega- prekratke roke al kaj, haha?

Odpri oči vendar in ga naženi!

Majči Majči! A ti bi pa kar možeka zvlekla v Medno in se tam ljubila z njim? Hmm, očitno nisi Gorenjka, saj je v tem primeru sex bistveno dražji kot doma :-)))))))9

S temi rečmi je križ. Za tvoje blagodejno počutje je najbolje, da res premisliš o vsem skupaj. Ne govorim o seksu. To je zadnja stvar v vajinem primeru.

Kir, dragi moj, če bi prebral en odgovor višje (od npj), bi točno vedel koga bi zvlekla v Medno.:)))) Ali pa je to samo izgovor, ker se bojiš, da bi te tam čakalo točno to, kar pričakuješ od ženske pri sexu?
In to da nisem Gorenjka, sva že enkrat ugotovila. Dražji sex…..? Za dober sex vse!!! In če bi to popestrilo zadevo, zakaj pa ne?

očitno ga imaš zelo rada, ker drugače enostavno ne morem verjeti, da te takšni zapleti že na začetku veze (in ne prve!)ne ustavijo…in razumem tvoja čustva…

vse kar je navedel za “kao vzrok” je metanje peska v oči v stilu vsak izgovor je dober – ker vsega tega, kar je del tebe se bo moral navadit (se mora!!!) če hoče živeti s tabo in o tem ni debate!!!…

sem že rekla, da imam občutek da ni iskren s tabo, predvsem kar se njegovih čustev do tebe tiče…

kaj vem (samo debatiram!!!), če si pripravljena živet z moškim, ki ga boš očitno ves čas morala nekako “vleči v nekaj” oz. ga porint v akcijo (ktero koli) da boš zadovoljna (se poraja vprašanje, če bo s tem tudi on zadovoljen?) potem se s tem sooči in sprijazni – imam pa občutek, da ti bo to vzelo veeeeeeeeliko energije…

in ne, pri 38 letih bi ga moralo metat od želje po sexu z žensko, do katere čuti iskreno!!! ljubezen…

lp

Tudi drka si ga ne (več). In glede na njegovo razmišljanje o homoseksualnosti, bi rekla, da peder ni. Ko se pogovarjava o partnerskih odnosih, razmišljava podobno, samo v praksi ga zmanjka. Po moje je res aseksualen. Moram prebrati kaj o tem. Lp

Saj bi hotel doživet ravno tisto kar si zamišljam=kar ti pišeš tu gor!
In to da dober sex ni važno koliko stane mislim tudi jaz! Očitno si res tista prava, super ženska – na cesti dama, pri sexu super k***a! Uff!

Kolikor se jaz na vse to spoznam, priznam da ne razumem.

Predlagam ti, da greš na furum dr. Ruglja, boš videla kaj bo o tem napisal!

Ja in ne pozabi. Del o gospodinji si spustil. Tudi tukaj sem bila večkrat pohvaljena, tako da…. :)))) Sem že nekajkrat slišala, da dobro pašem v ta rek, ampak pomaga mi pa ne kaj dosti.:(

Ja, daj tudi tebe človek težko razume. Se mi zdi, da tudi okrog tebe nekdo vstrajno in erotično poplesuje. Ti pa čakaš na?

Ti nisi na dopustu?!

No, glede gospodinjstva nisem pisal. Temu bi dajal pozornost samo če bi živel s tabo. Tu pa teče beseda le o spolnosti

Saj jo nabrišem in to takoj ko pridem domov, sploh pri tako sladkem rajcanju! Ni izhoda, na delovnem mestu si moram pomagati pač sam..

Ja, še dobro da ne živiva skupaj, a ne?! Če bi se tako rajcala, bi bila popolnoma neproduktivna, tako da kaj več kot en sam sex od naju sploh ne bi bilo mogoče.

Točno to! Le kdo bi potem hodil v službo, kuhal, pazil na otroke, pospravljal, likal, pral…

Le kdo? Jaz! Če bi imel nekaj tako srčkano packastega doma..

Pravijo, da sem tudi potrpežljiva in bom verjetno še nekaj časa kompenzirala pomanjkanje seksa z njegovimi pozitivnimi lastnostmi in s svojim vibratorjem. Če odmislim seks, je vse tisto, pooseblja vse kar od moškega pričakujem.

Lp

Le glej, da res, tisto ta pravo in prvo.

Ampak tale packa ti ne bi dala miru! Sploh pa ne bi pustila, da bi opravljal dela, pri katerih uživam in me sproščajo. Če bi me tako posexal, da bi rabila pavzo, bi imela oba čas tudi za ostale stvari. Ampak to pomeni, da bi me moral res dobro posexati in to večkrat za povrstjo!

Saj veš da bi te! Nimam samo k., imam tudi prste, jezik….

Majčico najraje, saj veš da…

Npj, kaj misliš? Če bi tvoj aseksualni tip vse tole bral, bi ga sigurno prijelo?

Ne, ne bi ga prijelo, predvidevam, da bi bil užaljen, razočaran, ker ne razume, da ne morem razumet zakaj mu ni do seksa.

New Report

Close