Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški noče seksa

moški noče seksa

Nisem mislil na tvojo temo, pač pa na vse ostale. A?

Ta trenutek zagotovo ni stvari, ki bi ga spravila pokonci.

Potem imaš še en dokaz več da z njim ni vse v redu!

si ga še nisem zaslužila…

premal seksaš…

sem imela pravi občutek…

hmm, ampak zdajle me ima, da bi mu ti mal podkurla, mu nekaj ušpičila…tko mal nagajivo, mal zares, pa sem brez idej – nekaj v stilu da mu dvigneš libido in njegovega korenjka “proti njegovi volji”…hmm…

kaj pa če kaj spije, mislim na alkohol, se sprosti – tudi v sexu?

če želiš odpri novo temo, mogoče imajo ostali kaj pametno – nagajivega na zalogi…

lp

Verjemi, da sem poskusila že vsesorte, dokler se že sama sebi nisem zdela trapasta, ker ni bilo nobenega efekta. Sploh ni dovolil, da bi se stvari zgodile. Če sem ga božala, se je odmaknil. Če sem začela s plesom striptisa, je moral ali na wc ali pa kar domov, ko sem prišla do njega v seksi perilu, samostoječih nogavicah in vrtoglavo visokih petah, je bila njegova prva opazka, da ne razume žensk, katere obujemo takšne pete, da smo malo mazohistične … Alkohola spije le toliko, da mu ne stopi v glavo. Seksa se prav boji. Včeraj mi je rekel, da mu je grozno, ko pride k meni in se zaveda, da hočem seks.

ej, zdajle sem pa samo globoko sapo zajela…

že brskam po člankih o aseksualnosti, potem se bom pa obrnila še na dr. Ruglja. Lp

Heep, mucek mali, nisem vedela, da si še kje tu v bližini?
Prav lepo, da si se oglasil.

Ti pošiljam en majčken poljubček!

Pusti ga čisto pri miru….nadaljna kakšna 2 meseca!! 🙂
…saj vem uf..težko bo!
In se spogleduj z drugimi…..če se ti zahoče tudi kakšnega “izkoristi”!
Če to ne bo pomagalo (opazil bo sigurno razliko)….ADIJO!
Sicer pa iz izkušenj: ko ne gre …ne gre ….že kmalu ugotoviš! Pojdi naprej!

Zakaj ga lepo direktno ne vprašaš kaj se dogaja? In mu poveš še to, da nisi iz lesa, da si človek iz mesa in krvi, predvsem ženska, ki ga ljubiš, si ga želiš, ga potrebuješ..in da te njegova dejanja ko te odriva stran ranijo…

ne vem no, jaz tako ne bi mogla živeti…lahko čakaš, če veš kaj se dogaja..ampak takole en mesec..dva..ni šans!

Vsak kdaj potrebuje čas, ampak če nekoga ljubiš, imaš rad ne zahtevaš od njega da trpi,ga ne odrivaš stran…včasih ravno v naročje k drugim.

Pri meni je ravno obratno, ona noče sexat z mano.
Redno masturbira, ampak sexati pa noče. Res je ne razumem kaj se ji plete po glavi. Na začetku je sexala redno, vsak dan, imel sem že občutek, da je nimfomanka. No sedaj pa pravi, da ji ni več do sexa, preprosto ji ne paše. Zato raje kar masturbira. Čeprav zelo dvomim v njene besede. Mislim, da ji sex zelo manjka, vendar kljub temu noče sexati z mano. Verjetno jo bom pustil in našel drugo žensko. Kajti to se mi je prvič zgodilo.

Res pa bi rad razumel, zakaj ji ni več do sexa z mano, medtem ko imam občutek, da bi se z nekom drugim takoj posexala!

Mislim, da te občutek ne vara.

Vem, da me občutek ne vara, saj ravno to je tisto najhuje.

Samo rad bi razumel, zakaj je do tega pršlo.
Zakaj ji ni več do sexa z mano. Ker jo imam še vedno zelo rad in bi želel, da bi bilo tako kot je bilo včasih. Ampak če se to ne bo popravilo si bom pač moral poiskati drugo. Mogoče me tudi vara, to ne bi vedel.

Lahko mogoče kakšna ženska napiše tukaj, kateri se je isto zgodilo, da jo je minil sex z njenim partnerjem, zakaj pride do tega, zakaj ženski ni več do sexa. Medtem ko z nekom drugim pa bi. Stvar je tudi v tem, da nisem edini, to se je njej dogajalo že v prejšnjih vezah.

Na momente se mi je zgodilo že ja, če noče o tem pogovora, potem je res kaj narobe in noče rešiti tega odnosa, če se zapira vase si ne želi tvojega stika, so pa težke situacije če ne govorita o sexu. Takrat enemu ni več do tega in je vsega konec, če se začne ohlajat pa ponavadi ni več vrnitve!

kdo je rekel, da moski noče sexa? 🙂

Tle res nekaj ne štima cccc

Ženske ste ene take budale.
Ko ste proste in bi lahko seksale s komerkoli se otepate in izgovarjate, ne seksate po mesece in leta (!!!!) dokler končno ne najdete “pravega”. Ko pa se izkaže, da se temu pravemu ne da seksati, se pa počutite prikrajšane. Prav vam je. Vse se plača, vse se vrača, hahaha!!

Ne znam si predstavljat, da moj ne bi hotel..:-)….Poročena skoraj 23 let, večkrat sicer meni ni (pač ogromno dela, kot večina žensk),njemu pa: vedno in povsod…četudi se večkrat prepirava (ne tepeva, da ne bo pomote), je seks strasten, poživljajoč, nikakor monoton in ne dolgočasen…Evo- meni se zdi, da je seks v zakonu zelo pomembna stvar…Jaz bi ob takem dedcu spokala….ljubezen gor ali dol…slejkoprej se naveličaš nekoga, ki te ne zadovolji..
Pa lep dan!!

Aja…pa še za Jaka: morda je vse skupaj preveč monotono?? Morda je utrujena???
Primer: moj bi, jaz pa ne…Kaj naredi?? Vpraša me, če me lahko lepo zmasira, temu se seveda za nič na svetu ne bi odpovedala…Lepo se vležem na trebuh, me lepo masira, gol na meni….Verjetno je ni ženske, ki se ob tem ne bi sprostila in potem pot do seksa ni več dolga:-) :-)…poskusi, če ti rata, bom vesela 🙂 Najti je treba le “šibko točko” nekoga….

…jagode in čokolada..par kockic ledu…steklenica šampanjca…svilena postelnjina…mmm…probaj…:)

Zato pa bi tvoj dec vedno in povsod…ker od tebe ne dobi vedno in povsod. Če bi mu dala 3x na dan, bi se te hitro naveličal..
Kako hudiča babnice tega ne zastopte???

nočem, da se naveliča 🙂

…maaa…sexa se ne naveličaš,saj si mislila to,ane? 🙂

Ja, to :-)….treba je sam mal domišljije …Verjamem pa, da se nekega monotonega misionarja lahk naveličaš 🙂

New Report

Close