Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški noče seksa

moški noče seksa

..ej Andreja,da naju kdo ne sliši….saj vem ,da imaš kavče v dnevni…aa… 🙂

he,he,he…..ja, pri meni bi se sterilno čiste ženske zgražale….:-)…pa je vseeno še kar popedenano pri nas 🙂

Tudi jaz imam tak problem, stara sva 27 let in sva z mojim skupaj še 2 leti, bila pa sva dobro leto ko se je začelo… sex 1x na mesec… katastrofa. jaz sem pokupila vse sexi spodnje perilo kar ga imajo v trgovinah in ne morem verjet, da tut to ni zaleglo in še mnogo drugih stvari, ki sem jih pripravila za naju…
najbolj pa me boli to, ko me moški recimo ko grem po cesti tako poželjivo gledajo, moj se pa doma ne zmeni zame. saj on je fajn, se stisne k meni, mi pomaga na vseh področjih in oh in sploh, samo ženska rabi da ji moški pokaže, da mu je privlačna, da si jo zaželi, evo tega pa ni, in to me hudičevo boli. pa pri 27ih letih! ne vem, kaj mislite?
ga pa imam rada in sedaj planirava, da se skupaj preseliva. tudi pogovarjala sva se že o tem in sklenila da bo drugače. Ugotovila sva skupaj, da ni prav da je tako, pa je bilo potem spet isto. ne vem več kaj naj.

Te kosti smo najboljši že davno obrali:-))

sej en enkrat na teden tudi ni tlk mal……..

kaj pa si pričakovala?

leta letijo - iščem stevardeso

Gey je. Hec hec… nevem js… loh ma pa drugo punco… zadnič sem gledala en filem… je blo isto… in je bla ženska prepričana, da je njen tip gey… in pol je ugotovila da jo vara… ma what evr… nimam pojma kua mu je… možn je pa tut d ma prekratkga al pa mu noče ustat… loh d ga pa nima 🙂

Hey! Pri meni je isto! Le da sem jaz moški in se tako počutim ob punci, ki ji nikakor ni do sexa. Od začetka še, sedaj pa ne več? Je možno, da to neželjo po sexu ustvarijo tabletke? Namreč jemlje Yarina?

Moja punca jemlje Yarino že par let, pa nima s tem nobenih problemov. V bistvu ji je do seksa tudi ko je totalno zmatrana, če jo kaj boli ali ji je slabo. To ne pomeni, da je nujno seksat tudi v akutnih bolečinskih/bolezenskih stanjih :), ampak da poželenje ostaja.

Če je nekomu do tega bilo, zdaj pa ni več, so samo 3 možnosti:

– nezadostna, nepravilna ali destruktivna komunikacija
– ohladitev odnosa in poželenja na družbeno predpisano varno sobivanje v skupnosti (čemur lahko, pa sploh ni nujno!, sledi fiksacija na kakšno drugo osebo in posledično varanje)
– kombinacija zgornjih dveh razlogov

Možni so seveda globji psihični vzroki (nesamozavest, slabe izkušnje, zloraba …), samo ti se večinoma kažejo že od začetka odnosa.

Pri moških je isto. To, da je moškim samo za seks in da pri ženski iščejo samo izpraznitev, je pavšalna posplošitev. Oziroma je taka varianta enako možna tudi pri ženskah.

Res je to lahko tudi vzrok, večino je psiha preverjeno!

ja madonca moški je malo gaya poroka je samo farsa .Vprašam te si kdaj sexala v rito ,te je že kdo ali mož porival v rito ,če ti za paše poskusi boš saj vedela pri čem si .No če ga imaš pa rada in si želiš sexa poišči me jaz rad ostrežem in sem anonimnež .Sem pa kar nekaj v letih a imam še vse pod nadzorom verjemi .Ne sramuj se bom samo prijatelj in vse bo ok . znam kaj pokazat v pojstelji .Ne bom se hvalil poišči me in piši JANEZ

NE VEM ZAKAJ SE PO NEKAJ ČASA OBRNE DA MOŠKI NOČE SEXA .MOGOČE SO POZE ALI PA USTNI ZADAH NEHIGIJENIČEN .PRIZNAM PRI SEBI ,TAKO USTNI ZADAH PA MI JE DOL PADEL .LIZANJE MUCKE PA JE Z RITI ZAUDARJALO PA MI JE ZOPET DOL PADEL .TOREJ ŽENSKE TO SPREMENITE PA BO . ZA MOŠKE PA SMRAD PO PIJAĆI PO ŠWICU,PRETIRANO PRDENJE IN NE HIGUJENA TO ŽENSKE NE MARAJO .UPAM DA SEM VSEM USTREGEL MALO JE PA ZA PREMISLEK KAJ ČAOO

od kje se je pa ta Janez vzel:))))

Hočeš rečt – jajer?

:)))))

Ja, pravi: piši JANEZ;)

…je kar poznavalec:)

Ljubiš ga po pol leta? Kako veš?
Jaz svoji v dveh letih nisem tega rekel, ker ko bom, bo to to in nič drugega.
Kolikor berem, je ta pojem postal mala razvada raznih “zaljubljencev”.

New Report

Close