Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož je vedno bolj škrt, nikamor noče

Mož je vedno bolj škrt, nikamor noče


Kaj pa je smiselnega v tem, da cele dneve garaš v dveh službah?[/quote]
Kdo pa pravi 2 službi? Jaz inštruiram angl. iz OŠ in lepo nekaj malega zaslužim, od dela se ne pretegnem. Treba se je znajt, ne cente preštevat 🙂 Seveda enim je lažje jamrati.


Kaj pa je smiselnega v tem, da cele dneve garaš v dveh službah?[/quote]
Kdo pa pravi 2 službi? Jaz inštruiram angl. iz OŠ in lepo nekaj malega zaslužim, od dela se ne pretegnem. Treba se je znajt, ne cente preštevat 🙂 Seveda enim je lažje jamrati.[/quote]
Za preštevanje evrov porabiš manj časa kot za dodatno delo. Preštevanje evrov ni jamranje.

Na to sem želila odgovoriti, pa sem vseeno premislila. In nisem šla brati ostalih odgovorov.

Če lahko vprašanje, čisto osnovno, zakaj bi kupoval kdo vodo na pumpi, če jo ima doma pod pipo? Resno vprašam!
Vprašam se, od kje ti črpaš bogastvo, ki ga nudiš, če bi vsaj kot človek, pa morda nisem zasledila.

Do 30 leta je bil normalen – kaj to pomeni, da si ga vseeno vzela? Si vedela, da malo pretirano varčuje, ampak ga boš že spremenila, da bo še zate malo zapravil?
Kakšno imate bilanco stanja, da si tako puli lase, namesto tebe?

Menim, da vseeno ni kriv vsega. Ker bi bila rada ti princeska, on ti pa tega ne more prav podrobno tako tlakovati. Morda se motim.


Kdo pa pravi 2 službi? Jaz inštruiram angl. iz OŠ in lepo nekaj malega zaslužim, od dela se ne pretegnem. Treba se je znajt, ne cente preštevat 🙂 Seveda enim je lažje jamrati.[/quote]
Za preštevanje evrov porabiš manj časa kot za dodatno delo. Preštevanje evrov ni jamranje.[/quote]

Tako je, boljš ne zapravit kot pa zaradi tega dodatno delat. Zanimivo, tisti, ki mislijo, da najbolj uživajo, si brez problema nakopljejo dodatno delo, v resnici jim je pa v življenju strašno dolgcajt, da jim ni problem se metati za denarjem kot nek hrček na kolesu.

Ampak, ali pridelate vsaj za 9 €, kolikor za ne kmete stane vrednost biro obiska? Ker drugače tudi ni vse bio, kar je na trgu ali kmečke pridelave. Pa še pazit je potrebno, da slučajno ni seme iz čudnih prideljščin, ker ostali ne vemo, zakaj gre.


Pri tebi res večkrat ne vemo, za kaj gre :-)))))))

New Report

Close