Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 01.09.2022 ob 17:03

Po nekih statistikah v Nemčiji kar 30% moških, niso biološki očetje svojemu otroku, čeprav trdno verjamejo v to.

Če bi jaz imel otroka, bi se tudi nagibal k tej ideji. Bi se pa prej pozanimal, če se to da narediti kako anonimno, da ženska niti nebi izvedela,…

So bili že primeri, ko sta Slovenca šla na poročno potovanje v Afriko in se je čez 9 mesecev rodil črn otrok,.. Tako, da mislim, da ima vsak pravico dvomiti,..

Židje imajo tako, da se potomstvo prenaša po ženski strani. Že vedo zakaj!

Preveč filme gledaš

Odgovor na objavo uporabnika
jon100, 01.09.2022 ob 16:22

WTF imaš problem narediti test? Pa ga naredi, takih žensk je še premalo, da gredo teste delat kolikor se gonite okoli

CRkni debil zgonjeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5198, 06.09.2022 ob 15:39

Preveč filme gledaš

CRkni debil zgonjeni.

… Kaj takega pa lahko napiše samo ena, ki ima maslo na glavi… 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Fora…, 06.09.2022 ob 16:06

… Kaj takega pa lahko napiše samo ena, ki ima maslo na glavi… 🙂

Sam res! 😀 🙂

Nevem zakaj se reče oče mojega otroka.

A ni oče najinega otrka????

Odgovor na objavo uporabnika
Črna kuhinja, 01.09.2022 ob 16:11

Če meni to moj predlaga… Grem na test, ko se vrnem s testa ga postavim pred vrata in ko dobim rezultate mu jih pošljem. Oče je seveda on in bo ostal- moj mož pa več ne.

Bravo. To se naredi takemu bedaku!

Zanimivo. Oče mojega otroka ima zdravniško potrdilo, da ne more met otrok.

Nikoli mi tut omenil ni, da otrok nebi bil njegov.

Je pa res, da ko se je rodil je bil njegova kopija. Sedaj pa ima poteze obeh, tako vizualne kot karakterne.

Srečno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9854, 06.09.2022 ob 17:15

Zanimivo. Oče mojega otroka ima zdravniško potrdilo, da ne more met otrok.

Nikoli mi tut omenil ni, da otrok nebi bil njegov.

Je pa res, da ko se je rodil je bil njegova kopija. Sedaj pa ima poteze obeh, tako vizualne kot karakterne.

Srečno.

Kdaj pa si ti izvedela za potrdilo in koliko časa prej naj bi ga že imel?

Ima kakega podobnega sorodnika, prijatelja podobnih genetskih potez? Si ti poznala koga takšnega? 😉

Odgovor na objavo uporabnika
about you, 02.09.2022 ob 14:25

Odgovor na objavo uporabnika
Bcreeenic, 02.09.2022 ob 14:20

Ne vem kaj se tuki ene kure tok vzigate. Ce hoce da naredi test, naj ga naredi, pika. Nickoliko je takih scen s kukacjimi jajci in suckerji,ki mislijo da so jim partnerke zveste. Ti mogoce si, jih je pa malo morje ki jih ni. Najbrz vse tele ,ki tuki blebecejo, kako bi brcnile svoje tipe,ce bi to zahtevali.

točno tako!!!!

jake na MONU a v reali, nešto drugo:)

poštarju je podoben!

Ali dva, ki se od začetka veze nonstop prepirata, psihirata, je…..pa ona naenkrat zanosi, čeprav On noče…

valda da se uprašaš čigav je…

 

kako lahko zanosis, ce on noce? ukrades spermo? naj uporablja kondom, ce noce otroka.

Vedno se lahko izgovarjaš, da so ga zamenjali v porodnišnici.  Pol bo šele štala. Če je pa celo res, boste pa vsi dobro zaslužili. Celo v našem zdravstvenem sistemu nekatere dohtarske  šlamparije drago plačajo, samo, da so udeleženci tiho.

Verjetno je najbolje tako, s temi idejami …

Če ni temeljev zaupanja, je v osnovi že vse pdrto. S čim bo pa on dokazal, da nima za kakšnim voglom še ene dva froca? Če se že gresta igrice dokazovanj.

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana895, 01.09.2022 ob 15:57

Stara sva oba okoli 30 let. Poznava se še iz časov srednje šole, ko sva tudi začela hoditi.

Poročila sva se šele pred petimi leti, prejšnje leto pa sva dobila najinega prvega otroka – sina.

Pred parimi meseci pa mi je mož rekel, da me ljubi in da ve, da nikoli nisem varala, ampak da vseeno želi, da bi naredili test DNK, da bi bil 100 % prepričan, da je sin res njegov. Nato mi je to predlagal še nekajkrat.

Sem zelo razočarana nad njim, saj ga nikoli nisem varala, in ne vem, kaj naj storim.

Kaj mi predlagate?

Hvala vam za odgovore

 

Naredi test..v čem je problem?

Vsak ded ki podpise papire papire brez testa je budala. To bi moglo bit obvezno ze po zakonu.

DNK testa!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9450, 07.09.2022 ob 12:25

Vsak ded ki podpise papire papire brez testa je budala. To bi moglo bit obvezno ze po zakonu.

He he… No no, brez težav bi jih tudi vsaka verjetno naredila, ki ima čisto vest. Zanimivo bi bilo, če bi potemtakem tudi moškemu vsak dan bris s priveska odvzele, da vidimo kam vse ga vtika. A ste za moški? 🙂

Zaupanje je temelj vsakega odnosa, kaj šele zveze. Če tega ni in ko se enkrat poruši, je vse skupaj brezveze.

 

 

On je kura, ki jamra partnerici o testu. Pameten tip ga naredi, plača sam in ne travmira ostalim še preden ve rezulat.

Moj bivši je najprej rekel, da otrok sploh ni njegov, nato naj naredim splav. Ni zastonj bivši 😊

Tole bi bilo izvedljivo zgolj vzajemno. DNK otroka da, a pod pogojem, da se ta skurban mož vsako leto testira za vse spolne bolezni. Še en otrok torej, ki je zaplojen v nezreli skupnosti.

Glede na to kakšne svinjarije počno ženske moškim za njihovimi hrbti se z njegovo odločitvijo popolboma strinjam in jo razumem ter podpiram. Moški nikoli ne more biti 100% prepričan, če ne naredi testa očetavstva, ali je otrok dejansko njegov ali ne…

Poznam primer iz prve roke, ko sem preko lovske nadzorne kamere za snemanje divjadi na jasi zalotil kolegovo ženo na drugem moškem. Bilo je 7 posnetkov po cca 18 minut z različnimi datumi. Na avtu, v avtu, pred avtom, na preži, na tleh, … Če tega nebi videl na lastne oči nikoli ne bi niti pomislil kaj šele podvomil v njeno zvestobo saj je na zunaj delovala kot največja svetnica na vasi.

Tudi njen sedaj že bivši mož mi je dejal, da če mu ne bi pokazal posnetkov mi ne bi nikoli verjel, da ona to res počne.

Jaz bi se vprašala,če je on naredil napako in zdaj išče krivca

Odgovor na objavo uporabnika
twist326, 01.09.2022 ob 16:53

Očitno ti ne zaupa. Ali pa mu je kdo drug (mama?) vsadil kako tako misel v glavo. V vsakem primeru nimaš več kaj delat s takim človekom.

Tudi jaz se strinjam, da je čudaško, da predlaga test DNK, sploh če nikoli ni bilo nobenih razlogov, da bi dvomil v tvojo zvestobo.

Poznam en takšen primer, ampak so bili starši v ozadju, ki so govorili neumnosti o tem, da pa otrok ni morda njegov.

Vidim, da nisi odločna ženska, ker če bi bila, bi mu svoje povedala že takoj in ne bi več kot enkrat izustil to neumnost. Predlagam, da mu postavljaš vprašanja na njegovo prošnjo: Zakaj zares želiš, da opravim test DNK? Je to res tvoja želja ali te morda kdo drug spodbuja, da to naredim? Resnično dvomiš, da otrok ni tvoj? Mi ne zaupaš? Kdaj pa meniš, da bi te lahko prevarala? Zakaj meniš, da otrok ni tvoj? Mi ne zaupaš, ker si me ti že kdaj prevaral?  itd. Bo tako mirno odgovarjal kot ti, na njegovo prošnjo?!

Meje v odnosu je treba postaviti in ni lepo, da to predlaga. Če pa se boš odločila, naj bo to prvič in zadnjič, on pa naj se pozanima kje to opraviti in naj to v celoti plača s svojim denarjem. Saj mogoče želi samo to, da rečeš, ja bom opravila test, naprej pa ne bo šel.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 01.09.2022 ob 17:04

Za vse je menda mama kriva,.. Ženske ste obseden z mamami svoji partnerjev,… Bolano!

To Je bila prva stvar, na katero sem pomislila. Otrok mu morda ni podoben, pa mu je mama rekla naj naredi test.

Vaš odnos z mamo – Tomaž,  je pa druga zgodba. Pojdite na psihoterapijo.

Jaz bi bil tudi užaljen, če bi bil ženska, zato je treba to diskretno speljat. Ker je potencial informacijske asimetrije prevelik, samec bi lahko nevede cel lajf akumuliral resurse za kukavičje jajce. Mogoče je to v moralnem smislu plemenito, v evolucijskem je pa gotovo poraz. Kolk je takih primerov, je težko rečt, različne raziskave različni podatki, ampak očitno več od nič in ne bi bilo najbrž nič narobe, če bi bilo zavajanje te vrste kaznivo dejanje, ker lahko uniči več ljudi in bi moralo bit sankcionirana z zaporom in odškodnino. Pa mogoče tudi obvezni testi v porodišnici, že zaradi možnih zamenjav. Stalin je rekel, zaupanje je fajn, kontrola je pa še boljš.

Otrok mi ni čisto nič podoben 😇. Dnk pa je pokazal, da je moj. Neverjetno tud to se da odplačat ocitno

New Report

Close