Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Mož zahteva od mene, da naredimo DNK test za najinega sina

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5920, 02.03.2024 ob 16:45

Otrok mi ni čisto nič podoben 😇. Dnk pa je pokazal, da je moj. Neverjetno tud to se da odplačat ocitno

Ne rabi ti bit podoben, da je tvoj. Sprijazni se pa odjebi ker si dosadan.

Ker konj

Naredi test in tipa odpikaj po hitrem postopku. Te ni vreden.

Odgovor na objavo uporabnika
Črna kuhinja, 01.09.2022 ob 16:11

Če meni to moj predlaga… Grem na test, ko se vrnem s testa ga postavim pred vrata in ko dobim rezultate mu jih pošljem. Oče je seveda on in bo ostal- moj mož pa več ne.

Enako!!!!

 

In…a imaš kaj za skrivati?

Privoli, pol pa da vse tri povabi na Maldive

vem za eno tako, šla s kolegicami v črno goro na žuriranje, on kot ni mogel iti, on blond, arijec, ponosen arijec, ves napuhan kot vsi njegovi, baba noseča , rodi pa dobesedno črnuha, ne črnega ampak kosmatega črnega untermanscha, res da je njen foter srbski oficir, ampak vseeno…

HA HA HA  ČE NIMAŠ KAJ SKRIVAT NAREDI POFUKAN TEST.  V ČEM JE PROBLEM??    a je kakšen problem?  bi si rada pridobila čas?   da boš premislila.  da si najdeš stanovanje??   hahahaaha   ja ja pičkica, tko je.    že ve kakšna si.   hahahahaha   ojojojoj zdaj  pa bo zanimivo. dolgi čas ti  ne bo.

Te hoče samo zafrkavat. Test za sina glede na to, da skupaj stanujete, bi že zdavnaj lahko naredil brez da tebi sploh omeni. Sej ne testira, a si ti res mama.

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana895, 01.09.2022 ob 15:57

Stara sva oba okoli 30 let. Poznava se še iz časov srednje šole, ko sva tudi začela hoditi.

Poročila sva se šele pred petimi leti, prejšnje leto pa sva dobila najinega prvega otroka – sina.

Pred parimi meseci pa mi je mož rekel, da me ljubi in da ve, da nikoli nisem varala, ampak da vseeno želi, da bi naredili test DNK, da bi bil 100 % prepričan, da je sin res njegov. Nato mi je to predlagal še nekajkrat.

Sem zelo razočarana nad njim, saj ga nikoli nisem varala, in ne vem, kaj naj storim.

Kaj mi predlagate?

Hvala vam za odgovore

 

Na izvidu dna bo pisalo 99% ujemanja..se vedno ne bo 100% preprican. Kaj zdaj?!

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 04.03.2024 ob 18:51

HA HA HA  ČE NIMAŠ KAJ SKRIVAT NAREDI POFUKAN TEST.  V ČEM JE PROBLEM??    a je kakšen problem?  bi si rada pridobila čas?   da boš premislila.  da si najdeš stanovanje??   hahahaaha   ja ja pičkica, tko je.    že ve kakšna si.   hahahahaha   ojojojoj zdaj  pa bo zanimivo. dolgi čas ti  ne bo.

Tebi, debil, tud nikol ni dolgčas, ko se tak vžigaš na dve leti staro temo.

Seveda gre razumeti ženske, da so užaljene že ob sami ideji, ker pač implicira dvom v njeno zvestobo in s tem osebno integriteto, ampak ni to nič osebnega, gre za biološki prastrah moškega, v evolucijskem smislu je največji možni poraz, da nevede skrbiš za kukavičje jajce in namenješ vso svojo energijo in resurse za genetski material drugega samca. Ženske težko razumejo, kako močan je lahko ta biološki strah in kako obremenjujoč za moškega, če bi razumele, kaj se plete po moški glavi, bi lažje sprejele ideje o testih.

Ker obratno pač ni možno, moški ne more prinest domov dojenčka od ene druge in ga podtakniti svoji ženi, zato družbe povsod po svetu zgodovinsko drugače sankcionirajo moško in žensko nezvestobo, ker ima ženska nezvestoba lahko toliko hujše posledice.

Sej to se da drugače zapakirat, češ dejmo mi to stestirat, ziher je ziher, kdor dela, greši, napake se dogajajo tudi v porodišnicah, čisti računi, dobri prjatli.

Sem pa vseeno skeptičen do teh statistik, da je 30% otrok kukavičjih jajc se zdi nemogoče, sploh pa v Evropi, v tem kontekstu se pojavljajo zelo različni statistični podatki in je težko oceniti, kako zanesljivi in metodološko solidni so.

New Report

Close