Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu muca išče dom

muca išče dom

muca našla dom!

obe 🙂

Tudi tvoja – med nogami?? Upam da je pes primeren, hahaha

brez skrbi :))

Nič me ne skrbi! Kar pilotiraj naprej.. Aja, pa na mucko pazi, če jo takole na ta forum nastavljaš se zna zgoditi, da ti jo še kdo natakne, hahaha

Oj, ljubi moj! le na kratko, saj veš…..ne gre drugače.
Kako lepo si napisal! Kot le ti znaš.

poljubljam te poljubljam te poljubljam te……….in že šibam. Do drugič!

Čutil sem, čutil sem ljuba da se boš še oglasila in mi polepšala dan. Poljubčka na tvoja dišeča ustka, na vsako bradavičko posebej, pa še tam kjer vem da najbolj paše…..

hahaha… ja, pa res… v tem je štos, pomanjkanje na vseh področjih.

o srečnici…-;))

Pes ??

Jaz mam raj mačka….-;))))

Ali mi je še ljubši….kak mucek…-;)))

Pol maš raje manjšega otepača???? ops..
Vse druge bi menda samo največje

me veseli! In zdaj smo presrečni vsi, lahko rajamo dalje;))

opa, vidim, da si menjal slogan…sedaj zvenis kot Cankar…ljubezen nam ne bo v pogubo, ma kaki, od kje ti to;)), ljubezen je nekaj najlepejšššššega, kar lahko doživiš…mar ni tako;))..od kje tebi poguba…zakaj si tako črnogled ncoj…hihi

Cankar ljubica???? Cveka si dobila, ker si prešpricala Tavčarja. Sicer pa imam glede ljubezni čisto nasprotno mnenje od njega tudi jaz

Zakaj črnogled? Samo diskretnega rajcaš, mene nič! Kaj pa jaz, saj je moj kuža tud vedno bolj družinski, le na tujke kot si ti bi se spravljal!
Aja, lep dan ti želim

No, saj se mi je zdel, da nisi kar tako…….zamerljiv pa to.
Ne vem, če mam renome, ha ha. Ampak če ti tako praviš? Lekje si to slišal?

lep dan!

Jutro, ljubi!
Kako lepo pa ti pišeš! kakšna škoda, da vedno vedno znmanjkuje časa.
Veš, da mi je bilo dooooolgčas po tebi!! Pa kako!
Si res nekej. Posebnega, mislim.
Ne pozabi, ko letaš in lupčke pošiljaš vse naokrog. Oh, le kaj vse si že počel!
Brez mene……….

Kmalu letim, saj veš. Življenje ni hec, ha ha!

ne, ne, ne, nisem napisala Cankar, kot da je on to napisal…on mi je prisel na misel ob takih crnogledih besedah, saj ves kaj vse je napisal cankar…polno zalosti, trpljenja…Tavčarja nisem prešpricala, ker sem slovenščino oboževala, sem bila pridna zelo-zelo;))…

Mar si ljubosumen dragi, potem je bil moj namen dosezen, vidis tako se pocutim jaz, ko me dobesedno vrzes na tla iz rok, samo da uleti tvoja Backa…evo milo za drago…in kaj sledi;))..hit ji pejd odpisat daj no, se ti je danes spet javila in ima enako taktiko ku jaz..te dela ljubosumnega se smuka okoli diskretnega in ti tepko moj, namesto da bi naju dal na ignor in se smukal okoli drugih, nama priznas…paše to…da naju ima nekdo tako rad;))!–zezam seeeeeeeeeee..ti sam uzivaj…zato smo tu!

Življenje je igra srca;))

Zdravo princeska moja! Oh kako si mi polepšala dan, ko sem zagledal meni najljubši nick! Celo sendvič(i) imajo boljši okus!

Kako sem jaz tebe šele pogrešal! Poljubčke sem ti kar naprej pošiljal tja nekam…. Le kje si opazila da sem jih puščal drugje?? No, morda se je kakšen izgubil, kaj vem ali je kaj padlo iz malhe

A ti je blo dolgčas po men? Skorej ne bi mogla verjet.
Lep dan tudi tebi!

hehe…

ne ne, ni blo tu govora o velikosti (ta je najboljša nekje na sredini)….

Sem vesela. da ti je lepo, če se bereva. Tud men je, saj veš. Tvoje lepe besede mi ogrejejo srčka, kaj čem. Tako je.
poljubov miljon! Tam pri jeziku začnem…..

Ljubosumen sem, jasno! Ja, opazil sem da v tem ni nič boljša od tebe. Ampak veš da te imam rad še in še, zato te nisem vrgel na trda tla, pač pa lepo, narahlo odložil… Saj veš, backa …. hmmm, pa še ločila se še vedno nisva, še vedno uradno mož in žena, hahahaha

ja, na sredino najbolj paše, hahahaha

Oh ljuba moja ženička! Še vedno si tako prijetna, ljubeča in sploh…. In to po tako dolgem zakonskem stažu….
Poljubčke vroče na tvoja dišeča ustka, roki bi ar sami od sebe pod hlačke….

New Report

Close