Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu muca išče dom

muca išče dom

Tvoja backa se je vsaj vrnila….. moj Remedy pa nič…..

Na, vsaka svojega ljubimca, jaz pa nič…. Presnete prešuštnice, le kako morete biti take?? Zdaj še ta Remedy…. f*uck!

Pravijo, da so ljubice bozanske, da so boljse od žen, zato naj ti bo, bom rada ljubica če je temu res tako;)), saj boš itak ves moj, tvoje srce imam jaz, lupino naj ima ona..ko si ob njej, ko se ljubis z njoo ..je resnica taka…da o meni sanjas, po meni hrepenis, mene si zelis…..haha…pa sem te…ane?! Merki dragi kaj mi pišeš, vidiš kako te hitro zagrabim tja nekam;))

Pogrešam vedno nekoga, ki je zanimiv, tukaj si bila zanimiva…brala sem te;))…popestrila si forum s pomočjo drugih…lep dan nazaj…

Kaj češ…. so ljudje, ki nekam zlezejo….
Pa ne v hlačke….

le kje je moj ljubimec danes..hihi

Itak, a ne? Ljubice so vedno prve. In dobro si me zagrabila, kaj če bi me šele tja?? Misliš da bi pasal?

ti v hlačkah niso problematični, ta hip so, naslednjega jih ni … s tistimi drugimi pa je težje, kajne? Zalezejo se vsepovsod, v vsako poro.

Bom očitno moral operirat roki.
In zakaj ti kdo drug ne zleze pod kožo? Moja malenkost npr?

misliš, da ti ne bi pasal dragi..ti o tem še razmišljaš, dvomiš, diskutiraš, zdaj menda veš da bi ti pasalo in še več…saj me čutiš..mar ni tako;)))

Kako? Diskretnega čakaš? Kaj sem ti pa jaz?

Yep. In ostanejo. Za vedno…..

Se spomniš debate o dveh tipih žensk in o tvoji domači nalogi?
Hihi, ti je že jasno?

:-)))

Khm! In jaz si domišljal da si zaljubljena v mene! grrrrrrrrrrrrrrrrr!

ne upaš pisat a..te backa bere aaaaaaa;))

Ti maš (vsaj) 6 drugih…. nimaš časa za moj občutljivi srček…
Sicer pa te le-ta (moj srček, op.p.) ni nikoli zanimal, zanimala te je samo moja nežna in sladka lulika.
Grrrrrrrrrr nazaj!

Saj veš draga moja – hmmm backa je vendarle backa…

Kako vse veš?!? Ne ne, čist tako ni. Nisem malenkosten, zato bi kar vse….
Zato se pazi: sam še enkrat se m skurbaj, pa boš vidla…hahahaha

In pika.

Opa, posesivnost te daje?
Prav, prav, no….. se pa ne bom več…..

okej..pa ti spet vracam..saj ves dragi moj..on je pa le on;))

bom bolj olikana od tebe in bom napisala njega čakam…;))ne bom operirala z imeni;))sem uvidevna tudi..ane..haha

Samo še z mano, jaz sem že vsega hudega navajen! hahahahaha

Zelo! Diskretna si postala…. hahahaha

New Report

Close