Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu muca išče dom

muca išče dom

O čem govoriš? Jaz o tvoji luliki! Pa ti?

ja o luliki ja, itak vedno midva o njej..haha

nadrajsala sva ga;)

:))))) Sam pri tebi ne bi blo tak hudo! Če bi jaz imel za šefa nekoga izmed mojih…

Ne bi ti raje o čem drugem?

polej bi ga sele nadrajsu;))

Ljubi, kako lepo! No, daj no, in to na vse zgodaj?
Že dooolgooo nisem brala takih lepih besed…….

Če bi se dalo bi ti že sredi noči… Tako pa so bili le spomini in sanje na tvoje prelepo telo, dišeče ustnice, zlato mucko…. Poljubčka nanjo!

:-))))

Kje je tvoj jeziček?
Tako mehko sede v moja mala usta, ves je čisto pravi, tak nežen, mehek na trenutke, vrti, išče, boža….se ustavi za trenutek, takrat, ko tvoje roke segajo za moje hlačke. Možgančki se osredotočijo na vlažnost, ki se dotakne tvojega prsta…..a že je jeziček spet nazaj, spodbudim ga in uživam v lizanju s tabo v neskončnost…

Oh draga! Skoraj bojim se te! Kot da bereš in piješ moje misli ter želje… Tvoja ustka, majhna, sladka in dišeča, oh kako to paše…. Pa mojemu prstu v tvoji najčudovitejši lulici, pa jezik tud! Kako bi šele moj užival v globinah tvoje strasti…. ONA me spravlja ob pamet! Tako nežna in gladka…. časih tako vlažna in pohotna. Kako jo pogrešam prav ta trenutek!

Ti, ti! Pa zjutrej vse že uštimal,ja?
Ljubi, premalo! Poglej, če bi dal vse od sebe, saj veš, spred pa zad, pa not pa ven, pa še kaj takega….potem bi bil potešen (kot pravi srečo) in ti ne bi spet ljubke misli po glavi hodile.

Je pa res nekaj na tem, da nismo vsi enaki.
Še dobro, ne de?

In tebi se spet dviguje….temperatura mislim. Ali pa hm, tvoj korenjak?
A veš, da nisem čist pozabla, kaj sva gofljala, ha ha ha!

Poljub na tvoje prste, vzamem ti kazalec in se ga dotaknem z jezičkom, čisto nežno. Tvoje ustnice želim čutiti na vratu.

Jah, draga kako bi bil potešen ob misli na tako prečudovito bitje kot si ti? Nikoli! Ljubil bi te in se ljubil s teboj kar naprej, do onemoglosti, tvoje prečudovito telo me navdaja vedno z novo mero strasti… Tako lepa in tako čudovita si. Sprašujem se kako more sploh narava ustvariti nekaj takega, tako zapeljivega in toplega! Pravi sonček si in zvezde na nebu zraven…

Ljubi, ljubi!
Hvala za lepe besede, saj veš, da paše.
Pretiravat pa znaš, kot vedno….boš napisal knjigo, KIR?

Nič ne pretiravam draga! Vse je resnica in čista resnica! No, čeprav se poznava le virtualno, a ne?
Knjiga? Desetinka tistega kar je v mojem srcu in nastal bi cel roman…

Glede na lepe besede, ki se pišejo tle gor, bi lahko s skupnimi močmi napravili knjigo. Saj jo verjetno itak že kdo piše….

Že že ljuba! Piše jo moje življenje!

New Report

Close