Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Napačno sem si izbral za ženo

Napačno sem si izbral za ženo

danes je pač tako, da se živi na komot. Ona je s teboj živela na komot in kot marsikatera, je mislila, da je ne boš nikoli zapustil… varovalko je bila seveda otrok, ki ga je tudi kar hitro rodila. Zdaj pa ti živiš na komot.. vloge se pač obrnejo.. je pa ona zapečatena, saj ima ona rep, katerega ne bo nihče odprtih rok sprejel…

Navadno teslo si

In povej, kako si zadevo izpeljal in kaj se je zgodilo.

Pozdravljen ti rabiš posvet z ženo se moreš pogovorit sklenit komprmis te je kdo silo da se poročiš mislim da si našo kako bejbo zdaj iščeš rešitev kak bi se znebil žene otroka kot praviš po hitrem postopku čez leta boš pa stari LUZER

Odgovor na objavo uporabnika
nesrečen v zakonu, 12.10.2020 ob 09:11

Zaljubljenost res zaslepi in zgodilo se je tudi meni, da sem se zaljubil v žensko, ki je zame popolnoma napačna. Narava je seveda poskrbela za svoje in je tudi skoraj takoj zanosila, sledila je poroka in sedaj mi je žal. Preveč sva si različna, jaz izobražen, deloven in poln ambicij. Ona zdolgočasena, brez kančka ambicije za karkoli in vglavnem obsedena sama s seboj, s svojim izgledom in družbenimi omrežji. Zaljubljenost je seveda minila ni pa nikoli prerasla v ljubezen, vsaj iz moje strani ni. Jaz jo iz dneva v dan težje gledam in prenašam, enostavno ne morem več. Otroka imam zelo rad vendar mislim, da nima smisla, da si življenje uničim zaradi tega, da bi družina ostala skupaj. Ta teden moram na posvet, da vidim, kakšne so opcije, da se je znebim po najhitrejšem postopku.

Nobenega problema ne vidim tu. Če si visoko izobražen, imaš dobro službo in ergo dobro plačo. Lepo se usedi z njo in ji to povej, kar si tukaj spesnil.

Razdelita SKUPNO PREMOŽENJE,  če ga kaj imata, dogovorita se o višini preživnine in skrbništvu za otoka … in to je to.

Potem pa na lov za novo perfektno z lepo fasado in prazno glavo.

Saj nemoreš vedeti, če je prava ali napačna dokler nisi z njo.

Loči se, poskrbi za otroka in najdi srečo, saj je še pol življenja pred tabo.

Aha jo fentas, dobil bos se slabso.

Mogoce si pa prevec ambiciozen.

In za tisti čas je pravi. Ko vidim, da to ni to (za življenje) grem naprej. Vsak ti nekaj da in polepša tisto obdobje, ko ti je pravi.

Tebi je dala otroka, zahvali se za lep čas, uredi papirje, zmeni se za skrbništvo in nato naprej.

Na vsaki točki življenja, pride čas odločitve in ali se odločiš, da greš naprej z življenjem, ostajaš nesrečen, ali pa se odločiš, da se odločil ne boš in boš ostal ujet psihično. In tudi to je odločitev.

Srečno!

Hotu si fukat, pa si nafuku. Zdaj pa bi rad odfukal. Ne razmnozuj se vec, prosim. Se boljse, postani gej.

Ma nevem ce si ti tako razgledan in pameten. Taki se odlocijo za otroka in poroko po pameti. Kaksen je clovek pa vidis ze v enem letu ce nisi totalno retardiran…

Odgovor na objavo uporabnika
novodobne, 13.10.2020 ob 13:55

Ko gledam novodobne mamice, ki kofetkajo in vmes tapkajo po svojih telefonih, razumem v čem je težava. Po foooo kal bi marsikatero, vsaj tiste, ki so svoj poporodni trebuh znale ponovno spraviti v red. Žal pa nobene od njih ne bi imel doma za dlje kot par ur. Delam v gostinjstvu in jih vsakodnevno vidim in tudi poslušam, če bi bile tiho bi morda bilo še zanimivo, pa žal niso. Ena bolj neumna kot druga. Ni nič kaj presenetljivo, da so prej ali slej samohranilke.

Ti si tut ena uboga dusa. Sej tut tebe nobena ne bi gledala dlje kot tistih par sekund ko postrezes pijaco.

Ti pa si en bumbar.

Odgovor na objavo uporabnika
Napaka je bila, 12.10.2020 ob 09:44

Da si jo poročil. Jaz imam otroke s tremi in hvala ***** nisem šel pred oltar. Zdaj sem v vezi 5 mesecev, ta bi tud otroka, če že ni noseca, vmes sem jo že varal in jo bom pustil v kratkem ker imam nagledano eno ko kr sanjam o njej. Naveličaš se po par mescih. Kak si skup v bajti je konec lepega.

    KEr cepec si ti

New Report

Close