Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Bingo!

Morda je tole samo še ena poletna “naročena “zgodbica tukaj gor v času kislih kumaric.

Ce pa lihni, mam js tud en nasvet porocene 40-letne zenske samski 40-letni zenski.

Ti kr sama ostan, bo bolj mirno za zivce.


1.Pojdi med te tipe, ko ne bodo imeli piv na mizi ampak kaj brezalkoholnega.
2.Pojdi mednje in naroči vodo.
Piši s trezno glavo ali pa se vsaj strezni če že pišeš, nikar se ga nacedit in pol k tipkovnici.
Boš vidla, da bo tvoj zorni kot povsem drugačen

Ne, nisem mu nadomestek mame, v ostalih stvareh je eden izmed tistih redkih pravih moških – je vodja družine, poskrbi za nas, je moški, ki me zna razvajat kot žensko, je priden, delaven, po drugi strani pa, če sem utrujena, npr. skuha in mi pomaga tudi drugače, ampak škripajo pa stvari, ki bi jih moral že imeti privzgojene ali pa bi vsaj pričakovala, da ga bo glede teh stvari kakšna ženska spravila v red.
[/quote]

A ga ti spraviš v red tako, da mu po družinskem kosilu pri tebi v roko porineš drat piršno, da mora zažgan žar zribat? 🙂

Sicer pa – očitn niso imeli nobenih manir v primarni družini, ali pa ga niso tam naučili osnov: srkanje pri mizi. A vsaj ne prdi pa riga za mizo?

Poznam gospoda, ki se za v javnost opedena v nulo, tudi izobraženega, ki je pa doma prdel z užitkom zanalašč tudi za družinsko mizo pri kosilu samo zato, da so se mu otroci smejali, ja – mu je bilo to tako fensy…….. Ali pa rignil tisti tapravi svinjki “rigoletto v terci ali pa kvinti” sredi domačega vrta ravno v času, ko so sosedje jedli kosilo na svojem vrtu- so jim kar žlice iz rok popadale. Se jim nikoli ni za to opravičil – je rekel, da zakaj pa le, da na svojem on lahko počne kar hoče. Jah, ga pač mama ni naučila manir, kajne, ker verjetno foter ni imel besede v njihovi družini, nobene,… Meni se pa po toliko letih res ni dalo več z njim ukvarjati -me je bilo sram, da je pa tak prostak, ne gelde na to, kako v javnosti fenci v kravati obleki in čeveljcih izgleda. Ampak otroci so pa lepo vzgojenipriznam, niso njegova kopija – še dobro 🙂


Tudi jaz opažam, da ljudje, ki dlje časa živijo sami, postanejo zelo ujeti v svoje navade, svoj ritem, postanejo zelo nefleksibilni in nepripravljeni na prilagajanje.
Te svoje ukalupljenosti se niti ne zavedajo. Sicer jih grozno moti, da se drugi ne ravnajo po njihovih navadah, vendar kljub temu sami pri sebi ne opazijo delovanja, ki pa je moteče za druge v njihovi okolici.

Enostavno izgubijo občutek za bivanje z drugimi in uvidevnost do njih ter predvidevanje njihovih potreb, ker jim manjka vsakdanja praksa. Gre za tako banalne stvari, kot recimo to, koliko časa zjutraj preživijo v kopalnici, kako glasni so, ko nekdo še spi, da premaknejo predmete drugega, ne da bi mu to omenili in podobno.

tudi ti se boš mogla marsikaj naučiti.
kaj ima število njegovih zensk veze z njegovim obnašanjem za mizo?????
tu se vidi da mama ni dobro opravila svojega dela in to nima veze z njegovimi zenskami.

V uvodnem postu vam kdorkoli-ze na svoj nacin pove kar sem vam na drugacen nacin ze sam povedal, podprto pa je z dejstvi, raziskavami portalov za zmenkarije.

Reci, da danasnje zenske komplicirajo, je “kr neki”, ker to si lahko vsak po svoje razlaga. DEJSTVO je, da se danasnjim zenskam zdi 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije grdih, nevrednih, … Naslednjih 10-15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dojemajo kot “povprecne”, zgornji 1 ali 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa so jim atraktivni. To ni prepricanje ene zenske. To je rezultat raziskave ne le enega ampak vecih portalov za zmenkarije. Temu se rece, da so sodobne zenske out-of-touch with reality!!
Pa se vprasajmo zakaj je tako. Zato, ker moski, magari ce spada v kategorijo top 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nima zavor, da pofuka tudi podpovprecno butaro, ki zanj pokaze toliko interesa, da se mi ni treba truditi. Potam pa si taksna zenska domislja, da je tip s katerim je imela tedensko/mesecno avanturo njen nivo. To vam je direktna posledica t.i. seksualne revolucije.

Pa tudi, ko se koncno uspejo poparckati, ker logicno, da to ni s top tipi, se pocutijo kot da imajo tolazilno nagrado. Ja, na zacetku so v rozicah, vse srecno. Ampak ko se jim hormoni malo umirijo, vidijo da imajo brezveznjakovica, pa ceprav je lahko nadpovprecen.
Pa se s taksnim potem velike probleme zaradi vse prtljage iz mladostnih pump&dump seans s frajerji, bivsimi, itd. Toliko bolj, ker ne razumejo koncepta komplementarnosti dveh in ze celo zivljenje furajo feministicno ideologijo: jaz pricakujem, hocem, si zasluzim, sem vredna, ipd BS-a. Zato seveda rinejo v kvazi zveze s tipi, ki so izven njihove lige, ki jih vidijo le kot obcasnice.

S tem, da je danes toliko problemov na podrocju parckanja, da je nesmiselno verjeti, da ta ali ona sprememba obnasanja, razmisljanja, … vodi do nekega uspeha. Zato pa je kot je. Parckanja je vse manj. Se serijske monogamije je vse manj, Frajerji furajo ROTACIJE zensk. Zenske se fukarijo levo in desno brez, da bi se 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskim svitalo, da je tako. Igrajo pa neke svetnice, lol.

Sem samska. Ne gre se za “napake”, ampak pac za neujemanje ze v startu. Npr. spoznala sem tipa, niti alucajno nisem komplicirala. Povabila sem ga na morje za cez vikend, da spozna se moji hcerki. Tip se je pripeljal smrdec po pivu, nato je spal do kosila in smo morale izpustit dopoldansko plazo… Nikakrsnega ujemanja očitni …. In po tvoje jaz kompliciram?!? Ne mores kar nekoga snet nekje in ga ufurat domov… Pa mi je potem pisaril in pisaril se in se… Da imam nekoga takole… Placala sem apartma. Nicesar nam ni prinesel, vsaka je dobila kepico sladoleda in se to s tezavo… Sem ga skenslala. Ker ne rabim v lajfu taksnega tipa, sem raje sama

Jao, kako je pri tebi preprosto- če želiš tipa, ga imaš, če ne želiš, ga nimaš.
Kaj pa, če ga želiš imeti in se pač ne sprijazniš kar s prvim, ki pride mimo? Ti pišeš o nekih sosedih… Ja, imam celo 2 samska soseda, ki sta skoraj 1x starejša od mene :)))) In ne, nisem obupana samska, ki bom sedaj kriterije spustila samo zato, da okolici lahko rečem, da sem v zvezi, doma pa mi bo tisti tip orenk kri pil. Znam zelo dobro biti samska in če sem toliko časa že samska, bom kar lepo še vnaprej, kriterijev nimam namena spustiti, samo zato, da bom v zvezi, kjer se bom potem ob človeku slabše počutila kot samska.

Letos sem sla 5x na zmenek s samskim 40-letnikom, bilanca: prvi je bil na sociali, brezposelen, mi govoril, kako se bo invalidsko upokojil, stanovanje razmetano, da me ni upal povabiti na obisk, avto ni bil v njegovi lasti, drugi je bil na minimalcu, živel z bratom, brez avta, tretji brezposeln na sociali, živel z mamo, avto star 30 let, četrti s službo in starim avtom, ki ga je razbil in s težko psihiatrično diagnozo, peti živel z mamo, na sociali in brez avta, lagal na veliko, kaj vse je on … . Vsi pretirano suhi in nikakvi s percepcijo, da so ultra lepotci … pa izbiraj.

New Report

Close