Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Pusti ji dihati no.
[/quote]

A misliš?
Jaz sem jo pa želela povabit na eno turo s kolesom, da res ne bo mogla dihat :), ampak saj jo bom z veseljem tu pa tam malce počakal, da pokažem usmiljenje do nje. Kaj češ, sem stara, napudrana, nenalakirana, zato imam pa več časa za take staromodne športe.

se ti ne zdi oz. ti še ni nihče povedal, da si malce pretirano samozavestna?
[/quote]

Ravno obratno.
Lepotička ima samozavest na nuli. Zato ne upa brez make upa ven na ulico.

boljši
so poročeni
Za mojo zunanjost ti ni treba skrbeti. Za svojo zunanjost jaz sama odlično skrbim.
Enako bi priporočila tebi. Jaz se ne družim intimno s poročenimi moškimi, meni tega ni treba. Sem mlada in privlačna. Zase sem si izbrala mladega in privlačnega moškega, ki je tudi samski.
Shujšaj in izoblikuj svoje telo, da ne bo kot velika mastna žoga. Potem boš lahko izbirala. Sprašujem se ,kako debeli sploh lahko seksate? Kako sploh moški pride zraven, ko razpreš noge?
Tvoj poročeni ljubimec ni psihično zdrav, če ima doma privlačno ženo in vseeno seksa s pretežko žensko. Tudi ti nisi psihično zdrava, če lahko seksaš z moškim za katerega veš, da doma seksa tudi s svojo privlačno ženo.

Ravno obratno.
Lepotička ima samozavest na nuli. Zato ne upa brez make upa ven na ulico.
[/quote]
Sem naravna lepotica. Brez problema grem ven brez make-up. Make-up je le dodatek. Noben make-up pa ne pomaga pri zamaščenem obrazu. Sorry.


Sem naravna lepotica. Brez problema grem ven brez make-up. Make-up je le dodatek. Noben make-up pa ne pomaga pri zamaščenem obrazu. Sorry.
[/quote]

ok, na začetku sem še mislil, da si pač samo neumna kokoška, malce slabo pismena, verjetno bol tak čefurski, napocan ksihtek in poblajhana – ampak neškodljiva. Ampak tole pisanje pa daje slutiti, da imaš globje psihološke probleme.

Mogoče vseeno pojdi do terapevta – bosta razdelala, od kod ti pretirana samozavest in sovraštvo do polnokrvnih, malce bolj zaobljenih žensk. Si nagnjena k debelosti? Si bila debela in veš, da boš spet? Ti je okrogla ženska speljala fanta? Pa da se razumemo: nič nimam proti tebi, samo smiliš se mi….

Saj mene tvoja zunanjost res ne skrbi. Ampak ti ves čas poudarjaš kako si lepa in oh in sploh vsem čudovita lepotička. Kdaj boš iz lepotičke postala lepotica?

No pa, če si našla samskega privlačnega moškega, zakaj te tako skrbi ena stara ženska? Saj ti ga ne bom speljala, ne skrbi. Ni ti treba kar naprej cepetati v strahu, da bi ti ušel. Če si res lepa, menda ja ni panike, da ne bi ostal pri tebi? Saj menda ne dvomiš v svojo lepoto? Verjamem, da si odlično izbrala moškega, ki pri ženskah gleda samo na lepoto, ostalo mu ni pomembno. Torej ti bo zvest. Zato se ne sekirat in cepetat.

Zakaj te pa tako zanima kako drugi seksajo? A v tvoji postelji ni dovolj akcije pa te zanima kako je drugje ali kako?

He, he, vem, da imaš glavo samo za česat, ne za razmišljati. Zato verjamem, da ne boš nikoli dojela, da imajo vsake oči svojega malarja. In da to, kar je tebi lepo (torej ti), ni lepo vsem drugim.
Ampak ni panike, če ne boš dobila službo s svojo diplomico, ti monovci nudijo plačilo za usluge.


Kaj pa tebe to briga? Vseeno bom potešila tvojo radovednost in ti zaupala, da sem bila na zmenku z njim. Ne hodim jaz kar z vsakim na zmenek. Jaz zmenkujem samo z najboljšimi.


Sem naravna lepotica. Brez problema grem ven brez make-up. Make-up je le dodatek. Noben make-up pa ne pomaga pri zamaščenem obrazu. Sorry.
[/quote]

A nisi prej pisala, da brez makeupa in laka, da je ženska neurejena ali kako?


Kaj pa tebe to briga? Vseeno bom potešila tvojo radovednost in ti zaupala, da sem bila na zmenku z njim. Ne hodim jaz kar z vsakim na zmenek. Jaz zmenkujem samo z najboljšimi.
[/quote]

Nikoli mi ne bo jasno, da se samooklicana lepotica tako boji konkurence starejših žensk.

Ljubica, saj veš, da nisi bila na zmenku. Daj, nehaj se smešit, cel mon se ti že en mesec smeje.

Saj mene tvoja zunanjost res ne skrbi. Ampak ti ves čas poudarjaš kako si lepa in oh in sploh vsem čudovita lepotička. Kdaj boš iz lepotičke postala lepotica?

No pa, če si našla samskega privlačnega moškega, zakaj te tako skrbi ena stara ženska? Saj ti ga ne bom speljala, ne skrbi. Ni ti treba kar naprej cepetati v strahu, da bi ti ušel. Če si res lepa, menda ja ni panike, da ne bi ostal pri tebi? Saj menda ne dvomiš v svojo lepoto? Verjamem, da si odlično izbrala moškega, ki pri ženskah gleda samo na lepoto, ostalo mu ni pomembno. Torej ti bo zvest. Zato se ne sekirat in cepetat.

Zakaj te pa tako zanima kako drugi seksajo? A v tvoji postelji ni dovolj akcije pa te zanima kako je drugje ali kako?

He, he, vem, da imaš glavo samo za česat, ne za razmišljati. Zato verjamem, da ne boš nikoli dojela, da imajo vsake oči svojega malarja. In da to, kar je tebi lepo (torej ti), ni lepo vsem drugim.
Ampak ni panike, če ne boš dobila službo s svojo diplomico, ti monovci nudijo plačilo za usluge.
[/quote]

Obliži na rano, polovičarsvo v življenju…..in potem pride eno obdobje, ko sex ni več sredstvo za medsebojne socialne stike, takrat nastopi kriza.
PS
Moški sem, ki je v tistem obdobju, ko je sex samo beseda napisana na papirju.

Lol, saj meni dol visi za vas uboge revce, katerih nobeden razen psičkov še povohat noče. In to verjetno z razlogom. Ampak očitno poročene in tiste v vezi bolj ogrožajo vas. Glede na to, da si ti začela, ne jaz.
Foušija?
Oziroma nič vprašaj.
Foušija!

Lol, saj meni dol visi za vas uboge revce, katerih nobeden razen psičkov še povohat noče. In to verjetno z razlogom. Ampak očitno poročene in tiste v vezi bolj ogrožajo vas. Glede na to, da si ti začela, ne jaz.
Foušija?
Oziroma nič vprašaj.
Foušija!
[/quote]

Vinko, daj mi povej, zakaj te samske ženske tako ogrožajo?
Meni deluješ tako ubog in prestrašen. Pa me resnično zanima zakaj taka grožnja tebi s strani samskih?

Obliži na rano, polovičarsvo v življenju…..in potem pride eno obdobje, ko sex ni več sredstvo za medsebojne socialne stike, takrat nastopi kriza.
PS
Moški sem, ki je v tistem obdobju, ko je sex samo beseda napisana na papirju.
[/quote]

Ja, to vem ja.
Moški, ki so bolj v letih, ne varajo več. V mladih letih varajo. Na stara leta jim je pa seks res samo beseda na papirju. AMpak ni panike, žene vdano skrbijo za svoje može, čeprav so jih prej leta in leta varali.

Združite se vse debele ljubice proti lepotički. Bajske jahajo poročene moške in si domišljajo,da je cel svet njihov. 🙂

Lepotičke pa po monu jokajo, ker so nekateri moški geji in da zdaj bodo pa one samske ostale.

Pravzaprav je bila. 😂😂

ok, na začetku sem še mislil, da si pač samo neumna kokoška, malce slabo pismena, verjetno bol tak čefurski, napocan ksihtek in poblajhana – ampak neškodljiva. Ampak tole pisanje pa daje slutiti, da imaš globje psihološke probleme.

Mogoče vseeno pojdi do terapevta – bosta razdelala, od kod ti pretirana samozavest in sovraštvo do polnokrvnih, malce bolj zaobljenih žensk. Si nagnjena k debelosti? Si bila debela in veš, da boš spet? Ti je okrogla ženska speljala fanta? Pa da se razumemo: nič nimam proti tebi, samo smiliš se mi….
[/quote]
Kakšna je to sploh cefurska faca? K debelosti nisem nagnjena. Skrbim zase in za svoje zdravje. Ti si le fovšljiva ,ker si verjetno ti nagnjena k debelosti in imaš preveč kilogramov. Meni nobena bajsika ne more speljati fanta, ker mu bajsike niso všeč.

samska 40-letnica je v isti ligi, kot resen moški. oba, ki ne gre v promet. Zato brez veze drug drugemu dajate nasvete. raje se naučite samskosti.

Pa vaši starši vedo, kako zlobne potomce so na svet porgli?!

A ne bi potemtakem odpiral teme o samskih 45 letnicah?
[/quote]

Nekatere stvari se pač nikoli ne spreminjajo (na primer starost samskih žensk, s katero tale reveček mori).


Kakšna je to sploh cefurska faca? K debelosti nisem nagnjena. Skrbim zase in za svoje zdravje. Ti si le fovšljiva ,ker si verjetno ti nagnjena k debelosti in imaš preveč kilogramov. Meni nobena bajsika ne more speljati fanta, ker mu bajsike niso všeč.
[/quote]

mlada dama tako si prepričana vase, da si pozabila na osnovni pregovor; zarečenega kruha se največ poje!
Mogoče se boš čez kakšne 10 let spomnila na tole, ko se ti življenje malo stabilizira;)

Lepo da imaš moralo (da ne gledaš za ozenjenimi) ti mi je vsec.
Mal te bo treba v roke vzet da boš mal bol pr pamet mal si se naivna in neizdelana ker si mlada. Lepa si to ni sporo samo pazi moski so pač moski in lepota jim vedno prav pride,ni pa najbolj vazna za resno vezo. Zenska se mora znat zase postavit v resni vezi ne pa on okom ti skokom zapomn si to kar sem napisala

roker3

Ne vem, kaj si hotel povedati s tem??
Jaz redno skrbim zase ,za svoje telo in tudi duha.

za
lepotičko
Res sem še mlada. Nisem pa naivna. Verjetno imaš tudi ti težave z ženskami, ki lepše izgledajo od tebe.


Ma hebem jaz tebe smotano
Kaj zdej hoces rečt da sem grda pa debela
Al kaj

New Report

Close