Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Težko ti razložim, ker si več kot očitno premalo izkušena, da bi razumela kaj ti lahko še življenje prinese. Sploh glede zlivanja gnojnice na ljudi, ki v fizični obliki niso takšnih dimenzij kot je tebi po godu. Ta zgolj površinska propaganda, ki je pri tebi vezana samo na izgled človeka o tebi pove, da si znotraj prazna. Propagiranje trenutnih vizualnih smernic, te pa izpisuje zgolj kot instant užitkarico.
Na žalost ne morem mino napisanega teksta, ki sem ga povzel od nekoga na forumu, ki te dejansko opiše, kot stereotip današnjega časa. Pretirano samozavestno z nadpovprečnimi pričakovanji a vseeno znotraj prazna kot lupina:

“Moj komentar tvojega odgovora na kritike nesposobne, lene, neinventivne mladine: RESNICA BOLI…

Pa še BOLEČ, zelo resničen komentar nekoga drugega s slovenskega spleta:

Pič.koleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.

Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega – male pizdune in pizdunke je treba postaviti na realna tla!

Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet – dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.

Težko ti razložim, ker si več kot očitno premalo izkušena, da bi razumela kaj ti lahko še življenje prinese. Sploh glede zlivanja gnojnice na ljudi, ki v fizični obliki niso takšnih dimenzij kot je tebi po godu. Ta zgolj površinska propaganda, ki je pri tebi vezana samo na izgled človeka o tebi pove, da si znotraj prazna. Propagiranje trenutnih vizualnih smernic, te pa izpisuje zgolj kot instant užitkarico.
Na žalost ne morem mino napisanega teksta, ki sem ga povzel od nekoga na forumu, ki te dejansko opiše, kot stereotip današnjega časa. Pretirano samozavestno z nadpovprečnimi pričakovanji a vseeno znotraj prazna kot lupina:

“Moj komentar tvojega odgovora na kritike nesposobne, lene, neinventivne mladine: RESNICA BOLI…

Pa še BOLEČ, zelo resničen komentar nekoga drugega s slovenskega spleta:

Pič.koleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.

Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega – male pizdune in pizdunke je treba postaviti na realna tla!

Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet – dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.
[/quote]

No, še fante zdaj opiši.

Iz tega, ker so te opazovali torej sklepaš da ti pa niso “psihopati in gobezdači”? Kdo zdaj dela doktorsko disertacijo iz detajlov?
In se ti ne zdi da je tista manjših samskih bab pri 40 samskih z razlogom in jim takšno sporočilo ne bo neko razsvetljenje?

No, še fante zdaj opiši.
[/quote]

Opis je unisex.

Opis je unisex.
[/quote]

A , ok pol.
To velja za fante, ki so “dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.”

A , ok pol.
To velja za fante, ki so “dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.”
[/quote]

Ko hodim po ulici in vidim te metrosexualce, v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži.

Ko hodim po ulici in vidim te metrosexualce, v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži.
[/quote]

🙂

roker
3
Nisem bila jaz tista, ki se je tukaj prva norčevala iz drugih. Večkrat so se norčevali iz mene. Sumim, da to počnejo prekomerno težke ženske srednjih let. Verjetno mi poleg mladosti in lepote zavidajo tudi pogum. Norčevale so se iz mene in moje zaljubljenosti. To so verjetno razočarane ženske neprivlačnega videza,ki se zavedajo svoje osamljenosti,zato sreče v ljubezni ne privoščijo drugim. Žal imam z debeluškami slabe izkušnje.
Ni res, da ničesar ne znam. Imam narejen college in govorim angleško. Poleg angleščine znam tudi francosko, saj sem bila večkrat na tečajih francoščine v Parizu.

@ za lepoticko
Nisem tega rekla. Si pa zadirčna.

To pa res grdo, da se norčujejo iz uboge samske revice, ki je nesrečno zaljubljena. Pa še kar samska, ker je dedec noče.

To pa res grdo, da se norčujejo iz uboge samske revice, ki je nesrečno zaljubljena. Pa še kar samska, ker je dedec noče.
[/quote]
Če se ne bi hotel ponovno srečati z menoj,me ne bi povabil na pijačo.


Če se ne bi hotel ponovno srečati z menoj,me ne bi povabil na pijačo.
[/quote]

Hja, mlada, lepa, neumna – odlična za seks.

Norčevala si se iz žensk srednjih let močnejše postave, ki so verjetno že rodila kakšnega otroka ali dva. Vzporedno si pa sebe poveličavala kot najlepšo, mlado, inteligentno, oh in sploh – top shit!
In zakaj si ti sedaj drugačna od njih, glede na to da se isto norčuješ oz. zaničuješ?

Norčevala si se iz žensk srednjih let močnejše postave, ki so verjetno že rodila kakšnega otroka ali dva. Vzporedno si pa sebe poveličavala kot najlepšo, mlado, inteligentno, oh in sploh – top shit!
In zakaj si ti sedaj drugačna od njih, glede na to da se isto norčuješ oz. zaničuješ?
[/quote]

Pa saj vidiš, da je njen IQ sobne temperature.
Mogoče je res lepa, ampak tu se njene prednosti končajo. Ko so delili pamet, se je pozabila v vrsto postavit :).

Pa saj vidiš, da je njen IQ sobne temperature.
Mogoče je res lepa, ampak tu se njene prednosti končajo. Ko so delili pamet, se je pozabila v vrsto postavit :).
[/quote]
Gospodična se je izkazala za pravega Sherlocka Holmesa. 😂

Nisem brala nobenih odgovorov. Imaš res prav. Se podpišem stokrat. Sem ločenka in sem žal rabila en zoprn zakon, da sem ugotovila, da je življenje v bistvu simpl. In sledim točno tem načelom. Ma res, podpišem stokrat. No, nohte imam lakirane (na nogah:)

No, še fante zdaj opiši.
[/quote]

Saj je že vse povedal o sebi … 😉

Saj je že vse povedal o sebi … 😉
[/quote]

fant, se ti tudi šminkaš, pa hodiš naokoli takšen, da ti spol lahko ločijo samo po osebni?

Sta še vedno skupaj?

Bom komentirala tisti zadnji stavek. Dobila sem moškega tik pred 50, sedaj sva skupaj že nekaj let, ki je imel tri resne zveze, pa še nekaj neresnih, pa ti povem, da ga šele jaz učim obnašanja in bontona. Tudi osnovne stvari npr. da pri jedilni mizi nismo glasni zaradi srkanja in žvečenja ipd ipd ipd… Sem mu že rekla, če je sploh v življenju imel kakšno žensko, da se pogovarjava o takšnih stvareh. Govorimo o izobraženem moškem, ki ga vidiš tudi na Tv-ju.

Torej si mu nadomestek mame, on pa tebi otroka.

Ne, nisem mu nadomestek mame, v ostalih stvareh je eden izmed tistih redkih pravih moških – je vodja družine, poskrbi za nas, je moški, ki me zna razvajat kot žensko, je priden, delaven, po drugi strani pa, če sem utrujena, npr. skuha in mi pomaga tudi drugače, ampak škripajo pa stvari, ki bi jih moral že imeti privzgojene ali pa bi vsaj pričakovala, da ga bo glede teh stvari kakšna ženska spravila v red.

Tista druga je mama.
V partnerstvu ne prevzgajaš in vzgajaš.
Če pa vama to ustreza, je itak ok.
Mene ne prepričuj ali uči, jaz ne iščem nadomestne mame, čeprav ti vloga ustreza.

Avtorica, se strinjam s tabo. Večina teh samskih, ki jim že tiktataka, so take komplikatorke, da še s sabo ne morejo živet, kaj šele z nasprotnim spolom.

Moja kolegica, ima vse v nulo splanirano. Groza je že, če nekdo zamudi 1 minuto!!!!!!! Ne pretiravam. Ko je njena nečakinja prišla k njej domov in je zamudila 15 minut, ji ni odprla vrat stanovanja. Takih zgodb je ogromno. In potem se čudi, da je samska.


Svašta ej….ker pobrat vse kar gleda po ženski, tkole k gre v lokal. …jako pametno! Od oženjenih, do čudaških…! Majka božja! Sej ne morš verjet! Nouš verjela kako dedci zijajo po revijah pa na netu po tistih nagih babah! Verjem tud tam ne opazjo make up-a.b
To pa morš met ti res zbran okus in smisel!

Ja itak, ta prvi ki bo pomigal po enem piru , potem ko bo sam imel že dva v riti
Noben problem, ko boš po parih mesecih uštekala, da je romanca temeljila na napačnih temeljih. Pa kaj!
Ti ne kompliciraš. Šla boš spet na pir…in vse od začetka. Z drugim Romeom ,jasno si te je ogledoval že pred pol leta. Samo kaj ko si napačnga zbrala. Ta bo boljši. Ta ne bo nič težil, razen če mu bo zmankal za pir.

In tako bo šlo po istih postopkih do tvoje 50 letnce. Do takrat te bodo že vsi tipi ki so te nekdaj gledali dobro poznali in sprobali. Vsi bodo vedeli da si fajn in kul ženska sam da non stop na pir hodiš, si neurejena tudi doma, sicer dobra za seks , sicer pa pogrešajo mal lepši in bl urejen dom in pa babo ki ne bo skoz na pir zraven rinla.

New Report

Close