Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40


No, PismoRosno, to je tisto dlakoceplenje in nerganje nekaterih, ki ga omenjam. Saj ni treba vseh stvari v življenju sicirati in popredalčkati do popolnosti. Čist simpl sem šla zvečer en krog in na pivo, ker se možu ni ljubilo iti in je šel raje spat. Možu nisem težila, naj gre z mano. Z moškimi pri sosednji mizi nisem flirtala in se jim nastavljala. Ha ha. Ne po izgledu in ne po obnašanju nisem gospa, kot me imenuješ. Sem bolj športna, kolege pa veselo lopnem čaz pleča in ne komuniciram z njimi s pahljanjem s trepalnicami. Imam tudi kakšnega moškega prijatelja, ampak res prijatelja – iz otroštva in moško psiho kar dobro poznam. Po mojih izkušnjah je večina moških prijaznih in fajn, samo delujejo na bolj primarmem in manj kompliciranem nivoju, kot ženske. In to moramo ženske upoštevati.
Pač na misel mi je včeraj prišlo, da škoda, da ni tukaj kakšne moje samske prijateljice in da če sem jim bila jaz zanimiva v natur obliki, bi bili nad tipi topi urejeno bejbo sploh navdušeni. In potem takoj naslednja misel, da po merilih moje prijateljice gotovo ti moški ne bi dosegli njenih standardov. Najverjetneje standardov izgleda.. Ne vem zakaj eni vedno iščete neko temno ozadje in vse ovrednotite ter skritizirate. Ni vse znanstvena fizika, še najmanj pa partnerstvo- je bolj kemija, ki ji je treba dodati ščepec spoštovanja. V takem partnerstvu potem oba cvetita in se razvijata v pozitivo. Če želite pa moškega prikrojit, da bo ustrezal selfi in FB standardom, ga pa dobesedno uničite in zamorite. On se ga pa zapije ali pa vsake toliko frustracije izbruhnejo v obliki batin.

Stara sem 32 pa sem se vceraj dobila z enim 40+ locenim. Lepo vas prosim. Jasno je med vrsticami povedal da isce druzenje in sex. 10 let locen in povedal kar nekaj zgodbic koliko mu jih je uspelo v tem casu dobiti v posteljo za obcasnistvo.

Zato, ker ima pošlihtano glavo. mone ste preveč idealizirane glede tega. niso še naredili dedca za vas. Zmeraj nekaj manjka.
[/quote]

Ko se zaljubiš, nič več ne manjka, tudi če kaj manjka.
V današnjih časih je toliko preračunljivosti na obeh straneh, da je zelo težko koga spoznati, kaj šele, da se iz tega potem celo kaj izcimi. Sem dala to šolo skozi tam pri cirka 40. Spoznala kar nekaj moških, vsi sicer bi, ampak … Pa kaj bi sploh še želeli? Zadnji nesojeni mi je potem, ko sem spoznala sedanjega partnerja, rekel, da bi se najraje z glavo zaletel v zid in da če se nama ne bo izšlo, naj ga pokličem. Magari čez pet let. Prej, ko bi me lahko imel, se pa ni mogel odločiti in stalno neke igrice. Pa da bi bil vsaj oblegan! Ni bil, samo on si je domišljal, da je še vedno prime kandidat. Pri 45, na minimalcu, plešast, z majhnim otrokom? Ja, vse 30- do 35-letnice komaj čakajo nate.


taki nasveti ala vzemi … so tudi meni uganka ☺☺☺ a tip pri posestvovanju sebe ne sodeluje … je kot roba na tržnici ☺
[/quote]

Priposestvovanje, he he. Posrečeno.

A si sploh lahko še bolj pavšalna?

Bogve, zakaj so tebe gledali oni slastni samci.

Zato, ker ima pošlihtano glavo. mone ste preveč idealizirane glede tega. niso še naredili dedca za vas. Zmeraj nekaj manjka.
[/quote]

Ne posplošuj!
Tale, ki sama hodi na pivo in se oblizuje (pa ne peno od piva!) nima niti pod razno vse pošlihtano.


No, PismoRosno, to je tisto dlakoceplenje in nerganje nekaterih, ki ga omenjam. Saj ni treba vseh stvari v življenju sicirati in popredalčkati do popolnosti. Čist simpl sem šla zvečer en krog in na pivo, ker se možu ni ljubilo iti in je šel raje spat. Možu nisem težila, naj gre z mano. Z moškimi pri sosednji mizi nisem flirtala in se jim nastavljala. Ha ha. Ne po izgledu in ne po obnašanju nisem gospa, kot me imenuješ. Sem bolj športna, kolege pa veselo lopnem čaz pleča in ne komuniciram z njimi s pahljanjem s trepalnicami. Imam tudi kakšnega moškega prijatelja, ampak res prijatelja – iz otroštva in moško psiho kar dobro poznam. Po mojih izkušnjah je večina moških prijaznih in fajn, samo delujejo na bolj primarmem in manj kompliciranem nivoju, kot ženske. In to moramo ženske upoštevati.
Pač na misel mi je včeraj prišlo, da škoda, da ni tukaj kakšne moje samske prijateljice in da če sem jim bila jaz zanimiva v natur obliki, bi bili nad tipi topi urejeno bejbo sploh navdušeni. In potem takoj naslednja misel, da po merilih moje prijateljice gotovo ti moški ne bi dosegli njenih standardov. Najverjetneje standardov izgleda.. Ne vem zakaj eni vedno iščete neko temno ozadje in vse ovrednotite ter skritizirate. Ni vse znanstvena fizika, še najmanj pa partnerstvo- je bolj kemija, ki ji je treba dodati ščepec spoštovanja. V takem partnerstvu potem oba cvetita in se razvijata v pozitivo. Če želite pa moškega prikrojit, da bo ustrezal selfi in FB standardom, ga pa dobesedno uničite in zamorite. On se ga pa zapije ali pa vsake toliko frustracije izbruhnejo v obliki batin.
[/quote]

lej trolček z jajčki in mehkim z vsakim zapisom bolj se ti vidi, da si en tipček, ki išče novo varianto, da bi ga le lahko namočil.
tvoja zgodba se lahko zgodi le v tvoji domišljiji, poročene babe niti pod razno zvečer same ne zavijejo na pirček, medtem ko mož doma spi. To bi kvečjemu veljajo za kakšno hudo alkoholičarko.
Če pride ženska sama zvečer v lokalček na pirček, pa tudi ne bi ostalo samo pri pogledih, ker se bo od vseh teh tehničnih tipov našlo saj par, ki bodo začeli na polno težiti (ne glede na samskost ali ne).

Bravo! Častim pijačo!
Mene naplajhane in izumetničeno naličene prav odbijajo. Ženske, ki so dovolj samozavestne, da gredo kam brez makeup-a so danes redkost.


No, PismoRosno, to je tisto dlakoceplenje in nerganje nekaterih, ki ga omenjam. Saj ni treba vseh stvari v življenju sicirati in popredalčkati do popolnosti. Čist simpl sem šla zvečer en krog in na pivo, ker se možu ni ljubilo iti in je šel raje spat. Možu nisem težila, naj gre z mano. Z moškimi pri sosednji mizi nisem flirtala in se jim nastavljala. Ha ha. Ne po izgledu in ne po obnašanju nisem gospa, kot me imenuješ. Sem bolj športna, kolege pa veselo lopnem čaz pleča in ne komuniciram z njimi s pahljanjem s trepalnicami. Imam tudi kakšnega moškega prijatelja, ampak res prijatelja – iz otroštva in moško psiho kar dobro poznam. Po mojih izkušnjah je večina moških prijaznih in fajn, samo delujejo na bolj primarmem in manj kompliciranem nivoju, kot ženske. In to moramo ženske upoštevati.
Pač na misel mi je včeraj prišlo, da škoda, da ni tukaj kakšne moje samske prijateljice in da če sem jim bila jaz zanimiva v natur obliki, bi bili nad tipi topi urejeno bejbo sploh navdušeni. In potem takoj naslednja misel, da po merilih moje prijateljice gotovo ti moški ne bi dosegli njenih standardov. Najverjetneje standardov izgleda.. Ne vem zakaj eni vedno iščete neko temno ozadje in vse ovrednotite ter skritizirate. Ni vse znanstvena fizika, še najmanj pa partnerstvo- je bolj kemija, ki ji je treba dodati ščepec spoštovanja. V takem partnerstvu potem oba cvetita in se razvijata v pozitivo. Če želite pa moškega prikrojit, da bo ustrezal selfi in FB standardom, ga pa dobesedno uničite in zamorite. On se ga pa zapije ali pa vsake toliko frustracije izbruhnejo v obliki batin.
[/quote]

“Če želite pa moškega prikrojit, da bo ustrezal selfi in FB standardom, ga pa dobesedno uničite in zamorite. On se ga pa zapije ali pa vsake toliko frustracije izbruhnejo v obliki batin.”

Ja kakšen sklep je pa vendar to. Ženska, izogibaj se pivu, tebi škodi še naslednji dan.

;))) Res je tole branje brez repa in glave.

Ko se zaljubiš, nič več ne manjka, tudi če kaj manjka.

[/quote]
Točno tako, bravo! Res ne vem, a vsi ti, ki tu delijo neuporabne nasvete, niso nikoli bili zaljubljeni in so šli v vezo samo iz kalkulacije, da jim to ni jasno? Seveda tako moški kot ženske opazujemo in komentiramo, a to še ne pomeni, da hočemo biti v vezi z vsakim, ki ga pogledamo. Enim ljubezen med partnerjema ne pomeni nič, zato ne razumejo, da drugi v taki prazni vezi ne moremo biti.

Ne posplošuj!
Tale, ki sama hodi na pivo in se oblizuje (pa ne peno od piva!) nima niti pod razno vse pošlihtano.
[/quote]

Zdaj pa mi reci, da ti nobenega dedca ne pogledaš. Ah, dej no. Pač je bila sama na pivi in je imela čas opzovati okolico. Normalno, da je gledala dedce, drugače bi bila lesba. 🙂

Zdaj pa mi reci, da ti nobenega dedca ne pogledaš. Ah, dej no. Pač je bila sama na pivi in je imela čas opzovati okolico. Normalno, da je gledala dedce, drugače bi bila lesba. 🙂
[/quote]

Saj ni opazovala okolice, dedce je in se slinila. Pa še fino se ji je zdelo, ker so jo opazili… Stavim, da ne ve kakšne rože ima oštarija. 😉
Kura, kaj češ.

Eni so res picajzli. Me prav zanima, če bi se dnarja ubranili, kot sem napisal. Ah, partner je pač prtljaga. Ja vem. poznam osebke, ki bi samo smetano pobirali, ostalo zavrgli.
[/quote]

Denar ni isto, kot druga oseba, ki se avtivno vmešava v tvoj način življenja.
Pa kdaj in kaj bi jedli, pa a gremo rajš mal ven, ko je tako lepo, pa dejmo met ponoči okna odprta, pa a ne bi čevljev raj v omaro zlagali, pa jest bi raj na tej strani pojstle spal, pa ne se predolg tuširat, da bo še zame vroča voda ostala, pa dej luč ugasni, ker ne morem spat….
Enim je vse to prilagajanje in upoštevanje drugih enostavno odvseč in to z leti čedalje bolj.
In jim gredo drugi ljudje aktivno na jetra.
Ja, mogoče bi celo imeli “nekoga”, ampak je glavna ovira to, da ta nima knofa ON/OFF.

Avtorica, ko sem te brala, sem dobila občutek, da bi morala začeti pir piti pa bi mi moški padali pred noge.
Nerodna reč, ker jaz alkohola sploh ne pijem, posledično za razliko od tebe, ne vidim vseh teh super samskih dedcev .
Make upa ne uporabljam, večinoma sem športno napravljena. Res pa ne hodim na pir.
A veš pri 40ih in še malo, je že od konca SŠ že dobrih 20 let. Tako, da dopuščam, da so se spremenili. Ampak, če bi šla na to žogo kot ti, ko praviš, da vzeti sošolca, ker poznaš to robo. Hja, ko sem se družila nazadnje z mojimi sošolci iz SŠ, so bili zapiti, zafnani. Verjetno so sedaj po 20 letih povem drugačni, ampak tega ne vem.
Ločenci? Hja, ponavadi to pomeni še otroke pa bivšo. Ne hvala. Raje samske kot s takim.
Sosedje pa normalni so v vezah. Samska pa sta le dva. Oba okrog 40, mama jima vse dela, nesamostojna do kraja. Nikoli še v službi. Vem kaj bi dobila: 40+ letnega otroka.
Veš v mojih letih pa mi res ni dovolj, da moški ni pijanec, da ni gobezdač, da ni nasilen. Če so tebi dovolj ti kriteriji, meni niso.
S psihopatom nisem bila nikoli v razmerju. Res pa je, da imam višje kriterije kot jih ti naštevaš, da so dovolj.
Športam rada, hodim v gore, ja sama, kolesarim, potujem, izletnikujem, … sama.
FB četanje me ne zanima, pijačke tudi ne. Samskih prijateljic nimam. Stanovanje imam pa razmetano , neurejeno, se temu reče, da je urejeno kot muzej?
Hja, to pivo res rada poudarjaš. Kaj je to res nujno, da ženska ni samska?
Življenje pa vsekakor uživam. Brez pira .
Praviš, da so ženske naučile ločence bontona. Ne vem no, zakaj so potem ločenci? Mene mine že ob misli, da mora ženska odraslega moškega učiti, vzgajati. Če je tak moški, da ga je morala ženska vzgajati v njegovi odrasli dobi… ne vem no. Učenje bontona, vzgajanje, to je za otroke. Odrasli moški pa morajo to že znati.

Pa kot večina drugih, tudi jaz opažam, da se samo poročeni obremenjujete s tem kako naj bi samski šli iskat partnerja?
Kar naprej odpirate teme o nas samskih in razglablajte kako se naj poparčkamo. Le zakaj samske ženske ne cmihamo v to smer?
Skoraj vedno poročeni odpirate teme na temo samskih. Le zakaj, če ste tako blazno srečni v svoji vezi?
Zakaj samske ženske redko odprejo kako temo o samskosti?

Samo res, poln MON tem poročenih, kjer pametujejo kako moramo samski živet.
Čudne so te njihove veze, da so tako obremenjeni s samskimi.

Sama navodila:):):)
Kaj se je zgodilo s preprostim povabilom na sok, če ti je nekdo všeč?

A to je tema onega, ki že sto let vsak dan petkrat odpira teme o samskih 40 letnicah? Zdaj je temo zapakiral v rožast papir. :-S

Ti kaj pa je s tabo, sok ni zdrav, veš kok cukra je to, aaaa

Samo res, poln MON tem poročenih, kjer pametujejo kako moramo samski živet.
Čudne so te njihove veze, da so tako obremenjeni s samskimi.
[/quote]

dejva se midva delati, da sva občasnika, F.Frenda … pa jim dava materiala, da bodo dehidrirali od točenja slin ☺

No upam, da si res ženska avtorica, ker tukej eni dvomijo, da si…, če si, si dobro to napisala, sm hribi so tako brezvezna in zlajnana šablona, da glava boli…
Primer, en samski tip, pa ena samska žanska…, nimata družbe, želita si partnerja, pa si tip vzame dopust, če dela, da gre v hribe v sredo, ženska pa v četrtek, hehe…., evo, kje ste bosta ona dva srečala pol… al pa en gre v hribe čez vikend v soboto, ženska, ki si želi akcije pa v nedeljo, s kom naj se pol pogovarjajo na teh poteh…, s skalami in gamsi, hehe…

Ti kaj pa je s tabo, sok ni zdrav, veš kok cukra je to, aaaa
[/quote]

:):):) Uf, v mislih sem imela sok s smetano:):):) sori za cuker:):):)

Saj ni opazovala okolice, dedce je in se slinila. Pa še fino se ji je zdelo, ker so jo opazili… Stavim, da ne ve kakšne rože ima oštarija. 😉
Kura, kaj češ.
[/quote]

Kaj ji bodo rože? To ima doma 😉

:):):) Uf, v mislih sem imela sok s smetano:):):) sori za cuker:):):)
[/quote]

S SMETANO ŠE CELO???!! sej si iz minute v minuto bolj nora no :))))

mone grejo samo na 1 suho slivo, ki jo poplaknejo z bio eko vodo

S SMETANO ŠE CELO???!! sej si iz minute v minuto bolj nora no :))))

mone grejo samo na 1 suho slivo, ki jo poplaknejo z bio eko vodo
[/quote]

Suho slivo???:):):):)

Ga ni čez to:
[img]http://www.220stopinjposevno.com/uploads/1/5/0/1/15016780/img-7400_orig.jpg[/img]

New Report

Close